Szerző Téma: Teszt-topik  (Megtekintve 342939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
« Válasz #360 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 12:28:46 »
Nekem csak Vörös Koponya és Zémó Báró neve ugrik be. :headscratch:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Teszt-topik
« Válasz #361 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 12:52:15 »
Jesszus... Vörös Koponya (még jó, hogy az ex-náci is szerepet kapott) és Zémó I már voltak, aztán a Hitler (nem vicc, volt álarcos szuperbűnöző), Hate Monger II-IV, von Strucker báró és a gyermekei, Fenris; Vér báró (náci vámpír, nem semmi, mi?) Master Man, Crossbones, Mother Superior és Mother Night (a Koponya lánya, vagyis Sin és annak dajkája), Arnim Zola (a volt 'Tomos Deadpool 00-ból lehet ismerős esetleg a honosításokat olvasóknak), Dr. Faustus... akkor Zémó egy női pajtása a II. vh-ban, Warrior Woman, ha jól emlékszem (vagy vmi hasonló név, ami hasonlít a Wonder Womanre), ja és ha már Pókemberes fórum, akkor Swarmról se feledkezzünk meg (aki olvas Sensationalt, az sejtheti, ki az), aki ugye egy csapat darázsból áll... náci darazsakból. (Ezen a tényen jót röhögtem, amikor elolvastam az a sztori kapcsán, hogy ki a fene is ez.)
Valakinek még vlami ötlet? Elvileg az Invadersnek volt még pár nevesebb ellenfele, de azoknak már tényleg nem tudom a neveit.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Teszt-topik
« Válasz #362 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 21:20:08 »
Mondtam én! ;D

Nem hiszem, hogy sok mindenki kimaradt volna, kivéve a második világháború idején nyomott képregények szuperbűnözőit, de hát azokra meg ki emlékszik már? Szerintem jöhetsz.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Teszt-topik
« Válasz #363 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 21:30:57 »
Igazság szerint ez kicsit furán jön ki, de egy ideje már tervezem ezt a kérdést. Megint felsorolás, de ezúttal kicsit Pók-közelibb. Kérek legalább tíz olyan "állati" szuperegyént, aki vmilyen "Spider-Man" címben debütált először (legyen az mini vagy sorozat). Elég sokan vannak, nem fog gondot jelenteni. :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
« Válasz #364 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 21:36:40 »
Hát akkor:

Rínó
Skorpió
Octopus (elvileg ugyebár az egy polip)
Keselyű
Kaméleon
Gyík
Vörös Majom (ebben nem vagyok biztos)
Sakál
Bogár
Man-Wolf
Grizzly
Cobra
Bagoly
Puma
Tarantulla
Fekete Tarantulla

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Teszt-topik
« Válasz #365 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 21:38:40 »
Szóval, ahogy JMS mondaná: totem-ellenséget? ;D

Skorpió, Grizzly, Sakál, Gyík, Keselyű, Farkasember (John Jameson), Fekete Macska, Rhino, Kaméleon és természetesen a Fehér Nyuszi (remélem, hogy ő is itt kezdet)

+++

látom közben Sepi beelőzött
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Teszt-topik
« Válasz #366 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 22:00:38 »
Akik nem stimmelnek:
Bogár (Strange Tales ill. Thunderbolts), Cobra (Journey into Mystery), Owl (Daredevil) és Igazság szerint Tarantula sem, mert eredetileg Ghost Rider. Viszont mivel ez csak négyet vesz le a 16-ból, így a gyorsasáf alapján Sepi nyerte ezt a menetet.
Fehér Nyuszi érdekes eset, mert Pók-sorozatban indult ugyan, de abban nem volt "Spider-Man", a Team-Upba rakta bele először DeMatteis. Mondjuk ettől még elfogadtam volna. :D
Na, ez már azért egész szépen ment.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
« Válasz #367 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 22:05:41 »
Akkor maradjunk a felsorolásnál. Kérek öt darab olyan női nevet, akivel Peter csókolozott és akik szintén szuperhősök. (Akik olvasták a Pókfej lexikont annak nem lesz nehéz). ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
« Válasz #368 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:06:12 »
Rínó
Vörös Majom (ebben nem vagyok biztos)
Bogár
Bagoly
Õk nem. Rino a Hulkban, Vörös Szellem (gondolom rá gondoltál) F4-ben, Bogár is, Bagoly a Fenegyerekben, ha jól tudom.

Akkor maradjunk a felsorolásnál. Kérek öt darab olyan női nevet, akivel Peter csókolozott és akik szintén szuperhősök. (Akik olvasták a Pókfej lexikont annak nem lesz nehéz). ;)
Jean Grey, Fekete Özvegy, Shanna, Kard, Póknő 3, Fekete Macska.
Én olvastam, az ér?  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
« Válasz #369 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:12:19 »
Idézet
Én olvastam, az ér?
Inkább te írtad! :o :P ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Teszt-topik
« Válasz #370 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:20:34 »
Höh?? :o Rhino az ASM #41-ben bukkant fel először, majd az Alpha Flightból csörtetett át a Hulkba... Vörös Majom alatt szerintem Gibbonra gondolt, ő ASM #110.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
« Válasz #371 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:44:16 »
Én azt hittem a Rino a Hulktól jött, inkább neki való ellenségnek tűnt. A Gibbon nem vörös, sima barna.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Teszt-topik
« Válasz #372 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 00:05:59 »
Rhino a ASN 41-ben debütált, ez 100%, mert a Marvel Chronology Project is azt állítja 8)
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Teszt-topik
« Válasz #373 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 00:17:26 »
Akkor most mindenki megnyugodhat ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Teszt-topik
« Válasz #374 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 06:22:52 »
Ezekkel a majom nevekkel mindig össze vagyok kavarodva. Azért is írtam oda, hogy abban nem vagyok biztos.

Én olvastam, az ér?  :D
Persze, hogy ér, mindannyian olvastunk valamit és onnan tudjuk a válaszokat. ;) Akkor te vagy a következő.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Teszt-topik
« Válasz #375 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 08:51:11 »
Alekszej 100 feletti részekben bukkant fel először a Hulkban, addigra már ismerte őt Póki (annyi számon át illik :D). Ezen már a múltkor is csodálkoztam, honnan vetted, mikor vagy két év ülönbség van köztük... :headscratch:
Ja, és mi a kérdés? :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
« Válasz #376 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 17:54:08 »
A kérdés az, hogy a Vörös Szellem három majma közül melyiknek a neve cseng ismerősen a netes nicknevek miatt?  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Teszt-topik
« Válasz #377 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 18:29:24 »
Mikhail, Pjotr és Igor... nekem egyik se tűnik neten túl ismerősnek... :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Teszt-topik
« Válasz #378 Dátum: 2007. Augusztus 17. - 19:05:29 »
Mert az első nevét nem jól írtad.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Teszt-topik
« Válasz #379 Dátum: 2007. Augusztus 18. - 10:42:14 »
Tényleg, Mikló az a gorilla. Na csak tudja meg, hogy kihez hasonlítgattad, majd jól leitat a sárga földig a kocsmájában. :lol: