Szerző Téma: Képregényes események  (Megtekintve 736353 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényes események
« Válasz #460 Dátum: 2008. Május 19. - 01:41:56 »
Na, most hogy készvagyok a beadandó cuccal, beszámolok én is a fesztiválról. :D Igazából tényleg nem sokat tudtam ott maradni (sajnos :( ), talán úgy fél 1 előtt valamivel sikerült odaérnem és fél 3-ig maradtam. Beszéltem kaine-vel meg egy két ismerőssel, meg tettem egy jóó lassú kört, végignéztem a kínálatot mindenhol. :D De igazából már érkezésem elején megvettem amit akartam, a 3. MK Pókember kötetet. Még ezenkívül megvettem a Csodálatos Póki legújabb számát (csak 300 ft-ba kerül a fesztiválon, tiszta jó ;D ), meg lenyúltam egy Roham magazint. Még a Ruoruni Kenshin (vagy hogy írják) mangán gondolkoztam de csak 1 kötet is 2000 ft belőle és kitudja hány kötetes... :o Majdha egyszer nagyon sok fölös pénzem lesz akkor bepróbálkozom valami mangával... :lol: Egyébként látogatásom rövidségétől függetlenül jól éreztem magam a Fesztiválon, hallottam hogy szombaton sokkal többen voltak, de így meg legalább jó szellős volt a hely. :D
Na, gondolom, nem vagy vele túl elégedett.  ;D Nagyjából 10 perces volt, elmondtam a Kingpin idei terveit, pár szót az új Pókemberemről, Vladi is pár szóban a Különítményről, majd további kérdés nem lévén, berekesztettem a fórumot.  ;D Úgyis csúszásban voltunk.  :D
Csak tíz perces volt? :o Ez komoly? :o Én meg magamban bosszankodtam hogy csak a végére értem oda... De ezek szerint mégsem maradtam le sokmindenről. :lol: Amúgy engem az lepett meg hogy bár a színpad előtti székek tényleg mind elvoltak foglalva, azokon az embereken kívül senki más nem figyelte a Marvel-fórumot, szóval úgy tűnt nem volt nagy érdeklődés az emberek részéről a téma iránt... Pedig úgy emlékszem, a régebbi fesztiválokon nagyobb hallgatósága volt a Marveles beszélgetéseknek. :headscratch:


Ez a Marvel-Klub nagyon jó ötlet! :D Nekem tetszik a dolog. Már csak az Eduárd képregénybolt címét kell kiderítenem. :hehe: 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #461 Dátum: 2008. Május 19. - 06:38:38 »
Már csak az Eduárd képregénybolt címét kell kiderítenem. :hehe: 
Igen, épp ezt akartam én is kérdezni, hogy hol is van ez a bolt?
De tényleg jó ötletnek tűnik, szerintem pár darabra el is mennék. Úgyis sokszor én vagyok az aki nyavajog, hogy miért nincs nyáron is valami képregényes rendezvény. :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Képregényes események
« Válasz #462 Dátum: 2008. Május 19. - 08:04:19 »
Ez a Marvel klub tök jó ötlet. Ha tehetem majd, én is elmegyek rájuk! :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #463 Dátum: 2008. Május 19. - 09:21:36 »
Na akkor én is beszámolok már egy kicsit a fesztiválról, most én sem voltam túl sok ideig. Én is megvettem Kaine-től az MK 3-at, meg a Vertigo 1-et, mindekettő nagyon tetszett, csak egy dolgot sajnálok, hogy nem vettem meg egyből a Vertigo 2-őt is  :roll:.
Ja, és még vettem a Holdfényteamtől egy Predator figurát is, ami sajnos most nem volt akciós, pedig a szokásos 1-et fizet kettőt kap bulinak igazán örültem volna, de úgy néz ki, már beindult annyira a bolt, hogy ne szoruljanak ilyesmikre.
Kainel is dumáltam egy keveset, de ő volt az egyetlen S-tomos csóka, akivel találkoztam, meg dumáltam Kozival egy képregényem kinyomtatásárol, amit egy nyári pályázatra fogok benyujtani (ha addig kész lesz.., úgyhogy most bele is húzok).

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #464 Dátum: 2008. Május 19. - 09:35:48 »
Én vasárnap jutottam ki. Végülis megvettem mindent, ami felkeltette az érdeklődésem, Egy MK Pókember 3-at és két mangát. ;D Elvileg maradtam volna a Marvel fórumra is, de megláttam a cosplayes embereket és "WÁÁÁ" lettem, úgyhogy azt már nem vártam meg. De akkor nem maradtam le sokról, ez jó. :)
Nekem tetszett, hogy nem voltak annyira sokan, így legalább el lehetett férni. ;D
Jól éreztem magam, örülök, hogy kimentem. :)

kaine: ha elolvastad a Rémmetrót, elmondod milyen volt? :)


A Marvel klub tökjó ötlet, én ott leszek! :D (sajnáltam, hogy már nem volt, amikor elkezdtem fórumozni.)

Igen, épp ezt akartam én is kérdezni, hogy hol is van ez a bolt?
Az Opera mellett, balra. Az utca nevét nem tudom. :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #465 Dátum: 2008. Május 19. - 09:38:49 »
Az Opera mellett, balra. Az utca nevét nem tudom. :)
Jó, akkor a következő kérdés: hol van az Opera?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #466 Dátum: 2008. Május 19. - 09:53:00 »
Ha az Oktogontól mész az Andrássy úton a Deák tér felé, akkor kb félúton jobbra.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #467 Dátum: 2008. Május 19. - 10:04:11 »
Aha, így már nagyjából be tudom tájolni. Egyébként mennyire egyszerű ott parkolni? Mert az Andrássy út általában nem erről híres. :roll:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #468 Dátum: 2008. Május 19. - 10:22:22 »
A Dalszínház utcában van. Szerintem tudsz ott parkolni, Sepi. Az Andrássy tele szokott lenni, de a bolt környékén én mindig szoktam látni parkolóhelyet.

Marvel klub? Ott leszek. ;)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #469 Dátum: 2008. Május 19. - 10:24:36 »
A bolt környékén tudsz parkolni, de máshol szinte esélytelen. :(

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #470 Dátum: 2008. Május 19. - 11:13:59 »
Ez a Marvel klub jó ötlet, főleg hogy nyáron lesz. De most mennyi idő szokott ez lenni? Mert 2 óráért nem utazok fel Pestre innen a távolból(végülis Debrecenben nem leszek sokat a nyáron, csak ideiglenes lakhely), de ha hosszabb, akkor meggondolandó.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #471 Dátum: 2008. Május 19. - 11:15:26 »
Hát ha minden alkalomban megnézünk egy filmet, akkor valószínűleg hosszabb lesz, mint 2 óra.

szerk.: Most néztem meg újra, kaine azt írta, hogy 2-től 6-ig kérte meg az eladólányt.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #472 Dátum: 2008. Május 19. - 15:22:22 »
Most ti az Eduard képregény boltról beszéltek??? :D Sepi idejössz a városba?  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #473 Dátum: 2008. Május 19. - 15:33:38 »
Most is a városban vagyok, itt dolgozom. ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #474 Dátum: 2008. Május 19. - 15:44:13 »
hol dolgozol Sepi? és mit? ha ez nem túl személyes kérdés??? akár össze is futhatnánk?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #475 Dátum: 2008. Május 19. - 15:57:49 »
Másfél órás lett a kritikusi beszélgetés, és egy élő Olórin rajta? A fene, ezt viszont sajnálom. A Marvel vmennyire érdekelt volna, bár azt akkor nem sajnálom, hogy kihagytam.
Marvel-klub... hétvégente... hát, nem hiszem, hogy fennmaradnék ezért Pesten stabil időközönként.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #476 Dátum: 2008. Május 19. - 16:01:59 »
ez a MARVEL-klubb, mikor és hol lenne? ilyen beszélgetések lennének stb? így fórumtagok között vagy külsősek is jönnének? :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 19. - 16:04:12 írta Kanaszta »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #477 Dátum: 2008. Május 19. - 20:52:28 »
Drága Kanaszta. Esetleg olvass fentebb, ott le van írva minden, hogy hol lesz, kik lesznke, mit fognka csinálni stb. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #478 Dátum: 2008. Május 19. - 23:58:05 »
Amúgy engem az lepett meg hogy bár a színpad előtti székek tényleg mind elvoltak foglalva, azokon az embereken kívül senki más nem figyelte a Marvel-fórumot, szóval úgy tűnt nem volt nagy érdeklődés az emberek részéről a téma iránt... Pedig úgy emlékszem, a régebbi fesztiválokon nagyobb hallgatósága volt a Marveles beszélgetéseknek. :headscratch:
Rossz napra volt téve. Szombaton elég sok marveles alak jött el, vasárnap alig volt valaki ilyen. A székeken ülőket se nagyon érdekelte a téma, csak elfáradtak, gondolom. :) De látszott is rajtuk, azért is nem erőltettem agyon a dolgot.  ;)
Én is megvettem Kaine-től az MK 3-at, meg a Vertigo 1-et, mindekettő nagyon tetszett, csak egy dolgot sajnálok, hogy nem vettem meg egyből a Vertigo 2-őt is  :roll:.
Ha a Marvel klub beindul, az én cuccaimból mindig tudok majd vini, ha kell valakinek.
Én vasárnap jutottam ki. Végülis megvettem mindent, ami felkeltette az érdeklődésem, Egy MK Pókember 3-at és két mangát. ;D
Képzeld, az egyik mangádat megkaptam ajándékba.  :D Ott jártam a Delta Vision előtt, mire megkérdezték, hogy kaptam-e már az új cuccaikból. Mondom nem. Erre adtak két mangát. :)
Idézet
Elvileg maradtam volna a Marvel fórumra is, de megláttam a cosplayes embereket és "WÁÁÁ" lettem, úgyhogy azt már nem vártam meg.
Húú, pedig volt egy CHI, ő jó volt!  :D :D Beszéltem a legnagyobb manga kiadóval, azt mondta, a Chobits rétegképregény, csak nagyon hangosak, de nincsenek olyan sokan, így nemigen akarják kiadni.
Idézet
kaine: ha elolvastad a Rémmetrót, elmondod milyen volt? :)
Hogyne, ha már ennyien akarjátok, még a szövegét is begépelem.  ;D
Idézet
A Marvel klub tökjó ötlet, én ott leszek! :D (sajnáltam, hogy már nem volt, amikor elkezdtem fórumozni.)
Oké, akkor az érdeklődésre való tekintettel meghirdetem a k.neten is. Már csak egy első időpontot kell találni hozzá.
Dalszínház utca különben, az Opera mellett. Majdnem pontosan félúton van a Deák tér és az Oktogon között. Az Eduárd mellett nem lehet parkolni, talán még behajtani is tilos oda. Csak az Andrássy út marad, vagy valamelyik mellékutca. Érdemesebb a körúton leparkolni, gyalog onnan 5 perc.
Kéthavonta szombatonként 4 órás (2-től 6-ig), filmvetítéssel és beszélgetéssel. Majd feldobjuk érdekesebb képregényekkel, vagy tárgyakkal is.
Nem fórumtagok között, hanem bárki jöhetne, aki szereti a Marvel képregényeket.
AZ ELSŐ KLUBNAP JÚNIUS 7-E!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 20. - 00:44:53 írta kaine »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #479 Dátum: 2008. Május 20. - 07:01:32 »
Június 7? Első ránézésre úgy néz ki, hogy jó lesz, de még nem merek semmi biztosat mondani.

+++

És egy kérdés: milyen filmet készültök vetíteni? Remélem nem Pókember 1 és hasonszörű filmet, mert azt én például már ezerszer láttam, és műsoros DVD-n is megvannak, így az sok újat nem tudna mutatni.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 20. - 09:46:47 írta Sepi »