Szerző Téma: Képregényes események  (Megtekintve 736427 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #540 Dátum: 2008. Május 31. - 19:23:40 »
Szóval, megjöttem az első, történelmi Marvel Klubról. Jó volt, nem voltunk sokan, ha jól számoltam 15-en voltunk összesen. Jó volt hangulat, jót beszélgettünk. Megnéztük Kaine képregényes eseményekről készült videóit, aztán képregényeket nézegettünk, és beszélgettünk. Meg megpróbáltuk megbeszélni, hogy következőleg mi legyen vetítve, de ha jól emlékszem nem maradtunk semmiben (vagy talán az Amerika Kapitányban). Mindent összevetve nagyon jó volt, bár ez az én rövid beszámolómból nem derült ki, de majd jönnek a többiek és ők is elmondják, hogy mi is zajlott.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Képregényes események
« Válasz #541 Dátum: 2008. Május 31. - 19:24:42 »
 Egész jó kis klubdélutánunk volt kaine-nek köszönhetően, és nem is voltunk kevesen ( kb. 10-15-en). Én jól éreztem magam és iazán jó volt más képregényfanokkal így élőben elbeszélgetni. MIndenféléről volt szó ami a képegényekhez ( többségében ugye a Marvelhez) kapcsolódik. Köszi kaine!  ;) :kingpin: :spidey:
Szerk.: Sepi: a film elvileg a Fenegyerek extra változata lesz majd vagy valami a közelmúltban készült Marvel egészestés rajzfilm.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 31. - 19:26:20 írta Psycho »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #542 Dátum: 2008. Május 31. - 19:38:35 »
Aha, tényleg klassz volt, még a legifjabb generációk is képviseltették magukat (jó volt látni, hogy azért van utánpótlás), csak Kaine elfelejtetett nekem Vertigo 2-t hozni! :twisted:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényes események
« Válasz #543 Dátum: 2008. Május 31. - 19:40:38 »
Na, hazaértem. :D Tök jó volt, nekem nagyon tetszett. ;D A börze videókat ugyan megnéztem már félig-meddig, de kaine kommentjei feldobták, jó volt végignézni. De a legjobb az utána következő laza kötetlen beszélgetés volt, képregénynézegetéssel megfűszerezve, Kaine két vaskos Marvel-könyvet hozott, és Sepi is hozott pár képregényt. Ezúttal sikerült végre személyesen is megismerkednem Sepivel. :D Viszont a legtöbb embert nem tudtam beazonosítani, jó lett volna a videózás után egy gyors bemutatkozást tartani. Akartam is javasolni csak aztán belefeledkeztem a képregényekbe. :D Összességében nagyon jó hangulatú, klassz találkozó volt, köszönet Kaine-nek hogy megszervezte, és az eladólánynak is hogy tovább nyitvatartott a kedvünkért! Na meg persze Korcsmáros Gábornak is, hogy a boltjában tarthattuk a találkozót. :D

Egyébként most voltam először ebben a képregényboltban, tök jó hely. :D   
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Képregényes események
« Válasz #544 Dátum: 2008. Május 31. - 19:46:21 »
Tom: Az elején volt egy gyors bemutatkozás, sajnos pont lemaradtál róla.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #545 Dátum: 2008. Május 31. - 19:47:40 »
Én azt hittem, hogy már az elején bemutatkoztatok egymásnak, csak mivel én lekéstem az elejéről, már nem akartam felhozni ezt a témát. Nekem sem sikerült mindenkit beazonosítani :-[ , Psycho, te melyik voltál.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Képregényes események
« Válasz #546 Dátum: 2008. Május 31. - 19:50:48 »
Elől ültem a 2. széken bal oldalt.( tudod akinek nem sikerült visszaraknia a CW-t a tasakba :-[  :) )
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 31. - 19:53:46 írta Psycho »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #547 Dátum: 2008. Május 31. - 19:53:39 »
Akkor jó tippeltem, hogy te lehettél az. :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képregényes események
« Válasz #548 Dátum: 2008. Május 31. - 20:02:43 »
Aha, akkor már én is tudom. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #549 Dátum: 2008. Május 31. - 20:06:53 »
ooaah, úgy sajnálom, hogy nem voltam ott, de a hsz- eitekkel nagyon sok kedvet csináltatok ahoz, hogy a következőn részt vegyek :D  :spidey:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #550 Dátum: 2008. Május 31. - 21:02:55 »
Örülök, hogy mindnekinke ennyire tetszett a dolog. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #551 Dátum: 2008. Május 31. - 22:06:33 »
Nem tudjuk, még csak délután kettőkor fog kezdődni. ;)
:lol: :lol:
Igen, a Fenegyerek rendezői változatáig jutottunk.
csak Kaine elfelejtetett nekem Vertigo 2-t hozni! :twisted:
Áhh, hát még ideírtam pedig, hogy akkor kinek mit is kell vinnem, de csak Sepié jutott eszembe, akkor írhattál még volna. Ráadásul fönn se szóltál, hogy vegyek le a polcról egyet, pedig lenn még mondtam, csak aztán a nagy búcsúban kiment a fejemből.  :-[
Akkor jó tippeltem, hogy te lehettél az. :D
Erre magyarázatot követelek.  ;D Azt gondoltad, hogy azért nem sikerült neki, mert Psycho?  ;D (bocsi Psycho, túl magas labda, semmiképp nem bántásból mondtam)

Én is hazaértem. Már mindent elmondtatok előttem. Tényleg tök jó volt, ez a létszám teljesen rendben volt, hisz elsősorban több, mint amennyit összeszámoltunk, másodsorban pedig sokkal több úgyse lett volna jó, mert akkor már a csapat fele nem hallotta volna a beszélgetést. Megígérem, hogy a legközelebbire több könyvet viszek (vagy vékonyabbakat  :hehe:), hogy ne kelljen annyit várni rá a többieknek.
Rendes volt a bolttól és Nóritól, hogy üdítőt kaptunk, plusz mindenki egy Pókember plakátot (akik végig maradtak). Sikerült megismerni még néhány ismeretlen nicknevet (Psycho, elsősorban, de Fekete Macska a k.netről és Littlebushing ugyanonnan), szóval pont olyan jó volt ez az első klubnap, mint amilyennek szerettem volna. Köszi mindenkinek, aki ott volt.  ;) :spidey:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 31. - 22:09:42 írta kaine »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #552 Dátum: 2008. Május 31. - 22:17:01 »
Rendes volt a bolttól és Nóritól, hogy üdítőt kaptunk, plusz mindenki egy Pókember plakátot (akik végig maradtak).
A francba. Kár, hogy sietnem kellett vissza. :roll:

Idézet
Erre magyarázatot követelek.  ;D  Azt gondoltad, hogy azért nem sikerült neki, mert Psycho?
Nem azért, csak rajta kívül még kb két embert nem tudtam beazonosítani (a gyerekeket leszámítva), így elsőre őt tippeltem volna Psychonak. ;) Meg ismerős volt a Hitchcock filmből. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #553 Dátum: 2008. Május 31. - 22:28:45 »
Nem azért, csak rajta kívül még kb két embert nem tudtam beazonosítani (a gyerekeket leszámítva), így elsőre őt tippeltem volna Psychonak. ;)
Igazából kitaláltam ám.  ;) :D
Idézet
Meg ismerős volt a Hitchcock filmből. ;D
;D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Képregényes események
« Válasz #554 Dátum: 2008. Május 31. - 22:55:36 »
Meg ismerős volt a Hitchcock filmből. ;D
;D
Igazából az Argóbeli Psycho után kaptam a becenevet, meg egyébb okok miatt, amit majd talán egyszer négyszemközt megosztok. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #555 Dátum: 2008. Június 01. - 14:45:26 »
csak Kaine elfelejtetett nekem Vertigo 2-t hozni! :twisted:
Áhh, hát még ideírtam pedig, hogy akkor kinek mit is kell vinnem, de csak Sepié jutott eszembe, akkor írhattál még volna. Ráadásul fönn se szóltál, hogy vegyek le a polcról egyet, pedig lenn még mondtam, csak aztán a nagy búcsúban kiment a fejemből.  :-[
Nekem meg a nagy ingyenposzter osztogatásban ment ki a fejemből :-[.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #556 Dátum: 2008. Június 02. - 11:39:00 »
Tökjó volt! :D Érdekesek voltak a börzés videók, jó volt látni azokat a börzéket, amiken nem voltam ott. Amin meg ott voltam, ott szerencsésen nem kameráztak le. ;)
Szóval jól éreztem magam, a következőre is megyek. :D

Még annyit, hogy a később érkezőktől is kedves lett volna egy bemutatkozás. ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képregényes események
« Válasz #557 Dátum: 2008. Június 02. - 12:47:55 »
Dehát a későb érkezőket már Kaine mindig bemutatta a lépcsőn lefelé jövet. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #558 Dátum: 2008. Június 02. - 13:27:03 »
 :lol:
Hát igen, akik később jöttek, a film alatt nem álltak le köszöngetni, utána meg valahogy nem jött össze. De végül is, a két kissrácon kívül mindenkit be tudtunk azonosítani, nem?  :)
Én is egy börzén láttalak először, Ju. Akkor még hármasban mászkáltatok lányok, de téged talán még a tévé is felvett akkor.  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregényes események
« Válasz #559 Dátum: 2008. Június 02. - 13:53:14 »
Igen, utólag beazonosítottunk mindenkit. :)

téged talán még a tévé is felvett akkor.  :D
Igen? ;D Talán azért, mert csak mi hárman voltunk lányok a börzén és ezért feltűnőek voltunk. :D