Szerző Téma: Képregényes események  (Megtekintve 738402 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #800 Dátum: 2008. Július 18. - 14:14:12 »
Miért nem mész el a vonattal a pályaudvarig? Ott már ott a metro, amivel bárhová eljutsz.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Képregényes események
« Válasz #801 Dátum: 2008. Július 18. - 14:14:41 »
26. án lesz anyukám, nagymamám és a kistestvérem névnapja is ... :drying: de attól még megpróbálom kikönyörögni magamat, elég jó esélyekkel szóval 95%

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #802 Dátum: 2008. Július 18. - 14:26:39 »
Zuglóban a 7-es megállója ott van szó szerint a kivezető lépcsővel szemben, de tényleg hülyeség ott leszállni. Ha nincs forgalom, akkor is vagy 5 perc, mire a gyors hetes átmegy a keletibe, aztán még kóvályogni az aluljáróban a metróhoz, onnan átszállni a kisföldalattira... egyszerűbb, ha bemész a nyugatiba, és ott fel a kék metróra, majd át a Deákon.
Egyébként azt, hogy ez nem túl onyolult, mi sem bizonyíthatja jobban, hogy el tudtam ezt most magyarázni. És én idehaza, Szegeden eltévedek. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #803 Dátum: 2008. Július 18. - 17:22:43 »
Én meg bárhol. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #804 Dátum: 2008. Július 18. - 17:44:25 »
Engem nem lehet eladni sehol, de utálok kérdezősködni, meg ott helyszínen felfedezni a dolgokat...inkább úgy megyek mindnehová, hogy pontosan tudom mi merre hogy.

Idézet
Miért nem mész el a vonattal a pályaudvarig? Ott már ott a metro, amivel bárhová eljutsz.
Nem azt magyarázom, hogy nem megy odáig a vonat? A Debrecen - Budapest - Keleti pu. keresésre az elvira kiír egy csomó vonatot, de csak úgy, hogy Zuglóban helyi közlekedésre váltasz...különben a vonat megy tovább a nyugatiig.
Idézet
Zuglóban a 7-es megállója ott van szó szerint a kivezető lépcsővel szemben, de tényleg hülyeség ott leszállni. Ha nincs forgalom, akkor is vagy 5 perc, mire a gyors hetes átmegy a keletibe, aztán még kóvályogni az aluljáróban a metróhoz, onnan átszállni a kisföldalattira... egyszerűbb, ha bemész a nyugatiba, és ott fel a kék metróra, majd át a Deákon.
Azért próbáltam eljutni a Keletibe, mert Manciék is oda érkeznek be, és akkor mehettünk volna együtt...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #805 Dátum: 2008. Július 18. - 18:08:10 »
Nem azt magyarázom, hogy nem megy odáig a vonat? A Debrecen - Budapest - Keleti pu. keresésre az elvira kiír egy csomó vonatot, de csak úgy, hogy Zuglóban helyi közlekedésre váltasz...különben a vonat megy tovább a nyugatiig.
Én sem a keleti pályaudvart mondtam, csak azt hogy pályaudvar.  ;)
De hol itt a gond? A nyugatiból is megy metró. Felszállsz, és azzal mész el a Deák térig. Ott átszállsz az 1-es metróra (kis földalatti), és azzal mész el a klub helyszinére.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #806 Dátum: 2008. Július 18. - 20:49:58 »
Vonattal. ;D
;D
Tényleg sokkal egyszerűbb pepo, ha bemész a Nyugatiig. Onnan 2 megálló a Deák, meg kb 7 a Széchenyi fürdő.
Aki úgy érzi, hogy eltévedne, adja meg priviben a mobilszámát, és ha nincs ott időben, felhívom.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #807 Dátum: 2008. Július 18. - 20:56:59 »
Nagyon érdekes jövő hét szombatnak nézünk elébe. ;D Már nagyon várom hogy Zozi visszatérjen, mert ketten már csak könnyebben odajutunk.

silo2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Képregényes események
« Válasz #808 Dátum: 2008. Július 18. - 21:29:07 »
Kaine, tudsz majd hozni 1 példányt a Pokember: Végső harcból a 2. marvel klubra és ezt ilyenkor rendelési áron (2000 ft) -ért meg lehet venni ?
Sajnos az előző alkalommal nem tudtam menni de kiváncsian várom a mostanit.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #809 Dátum: 2008. Július 18. - 21:32:03 »
Igen, tudok, és szintén igen: 2000 ft lesz az ára.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #810 Dátum: 2008. Július 18. - 21:44:36 »
MInt mondtam, azért lett volna érdekes nekem a Keleti, hogy akkor együtt mehettünk volna mancival, meg zozival..de marad a nyugatis verzió.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Képregényes események
« Válasz #811 Dátum: 2008. Július 19. - 08:40:18 »
Másnem a Széchényi fürdő megállónál várod meg őket, és onnantól mentek együtt.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #812 Dátum: 2008. Július 19. - 09:27:01 »
Nem rossz ötlet.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #813 Dátum: 2008. Július 19. - 10:39:35 »
Ja. Ez jól hangzik. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #814 Dátum: 2008. Július 19. - 17:24:41 »
Pepo, akkor foglald össze a helyzeted, mert túl gyorsan olvastam el 7 oldalt, és már elfelejtettem az elejét. Ha nem jössz a Keletibe, akkor egyszerűbb, ha én busszal megyek Pestre, Ben átjön a Stadionokhoz, aztán villamossal megyünk a Városligetbe.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregényes események
« Válasz #815 Dátum: 2008. Július 19. - 17:48:06 »
A fürdőtől már elég felesleges várni, mert onnan gyakorlatilag látszik a hely, nincs 100 méterre. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #816 Dátum: 2008. Július 19. - 21:33:28 »
Ha megyek(90%) akkor nem nnagyon tudok a Keletibe menni túl macerás.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képregényes események
« Válasz #817 Dátum: 2008. Július 19. - 21:42:05 »
Ha megyek(90%) akkor nem nnagyon tudok a Keletibe menni túl macerás.
Azt értettem, a kérdésem az utazásod többi részére vonatkozott, hátha tudok segíteni.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregényes események
« Válasz #818 Dátum: 2008. Július 19. - 21:51:53 »
Madness  ;D
A legegyszerűbb, ha a keletiből a 2 metróval elporoszkálok a deák térig ott át az 1-esre és leszállok a széchenyi fürdőnél. És akkor elvileg ugyebár már ott kell lennem félköpésnyire a Ligettől?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Képregényes események
« Válasz #819 Dátum: 2008. Július 19. - 21:56:45 »
Idézet
Azt értettem, a kérdésem az utazásod többi részére vonatkozott, hátha tudok segíteni.
Az a helyzet, hogy a vonat az összes jóformán, csak úgy megy, hoyg a Budapest zugló megállón át a nyugatiba megy be..szóval ha a keletibe megyek azt csak úgy tudom megoldani, ha Zuglóban leszállok, onnan meg helyivel megyek a Keletibe.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"