Szerző Téma: Fórum  (Megtekintve 235969 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Fórum
« Válasz #40 Dátum: 2007. Július 07. - 09:21:51 »
Ugyan mar Gaby, tedd a szivedre a kezed es mond oszinten: Tetszik az uj forum. Jobb mint a regi volt.
Ha tenyleg meg tudod ezt csinalni akkor nem basztatlak tobbe. (csak teged nem)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #41 Dátum: 2007. Július 07. - 09:47:17 »
Egyébként félkész állapotban már elérhető az a skin, ami valamennyire hasonlít az elöző fórumra. A profilban a kinézet és elrendezés menüpont alatt van egy olyan lehetőség, hogy sablon cseréje, ott válaszd ki az Acidblood (a legalsó), vagy micsoda nevű skint. A mellette lévő kis képpel ne foglalkozz, az már régóta nem úgy néz ki, azt még az alap skinhez adták.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #42 Dátum: 2007. Július 07. - 10:45:09 »
Akkor kipróbáljuk.

Be is állítottam...bár látszik, hogy még csak félkész, de még így is jobban tetszik, mint bármelyik másik választható skin.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 07. - 11:14:42 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Fórum
« Válasz #43 Dátum: 2007. Július 07. - 11:17:30 »
Bár nem engem szólítottak, de nekem ez a skin jobban tetszik, mint az előző fórum és a szímvemre is tettem a kezemet :D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #44 Dátum: 2007. Július 07. - 12:01:50 »
Kakarotto, ha hajlandó vagy feltúrni a régi fórum nagyon-nagyon régi hozzászólásait, panaszkodtam én az indulásakor, hogy nem tetszik, és az a szénfekete háttér nem is tetszett sosem. Szemkiégetés elkerülése ide vagy oda, nekem egy fórum ne legyen fekete. Egy lágyabb pasztellszín a legmegfelelőbb (ezért is szeretem a HZs fórumát).

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #45 Dátum: 2007. Július 07. - 12:30:32 »
Ízlések és...
Nekem is a fekete háttér jön be  a legjobban.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fórum
« Válasz #46 Dátum: 2007. Július 07. - 13:43:22 »
Nekem tetszik mindkettő.  :D
Sepi, a nagy képek aláírásnak, nem szedhetik szét a labilis fórumot?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #47 Dátum: 2007. Július 07. - 15:16:57 »
Jó kérdés, nem tudom. Egyenlőre rejtély, hogy mennyire zavarhatja meg az extra szerverét. Amúgy nem volna semmi gond ezzel a fórummal, csak nehezen müködik együtt bizonyos ingyenes szerverekkel.

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:Fórum
« Válasz #48 Dátum: 2007. Július 07. - 16:32:16 »
Na végre ismét van rendes fórum! Örülök, bár annak nem annyira hogy ismét regisztrálni kellett (persze nem tehet erről senki, ez ok), és ráadásul elsőre kicsit nehezen is igazodtam el, bár lehet csak én vagyok a hülye...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #49 Dátum: 2007. Július 07. - 16:36:16 »
Hát igen, hozzá kell majd szokni újra, hiszen sok téma egy kicsit másképpen került vissza. Viszont ha minden jól megy már nem kell mégegyszer regisztrálnod. ;)

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Fórum
« Válasz #50 Dátum: 2007. Július 09. - 09:56:51 »
Na máris szebb egy kicsit ez a szürke-fekete, de azért itt is lenne még mit változtatni.
Sepi, nyugi, csak hogy tudd azért basztatlak, mert csak jót akarok neked!  :hehe:
Bár amikor tegnap nem akart bejönni a fórum nagyon reménykedtem...
Egyáltalán mi volt a baj a régebbivel? Okés, hogy ott is volt 1-2 technikai problema, de itt szinte minden nap van.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #51 Dátum: 2007. Július 09. - 10:09:16 »
Nem tudtál felcsatlakozni tegnap? Ez furcsa, mert a hibanapló nem jelezte. Meg másnak tudtammal működik rendesen. Az előző fórumon pedig már az volt a baj, hogy már néhány ékezetes betűk miatt vacakolt, debug módok, plussz az uw vacakolása. Első körben persze azt a fórumot akartuk volna rendbe rakni, de már a fórummotor és az adatbázis is nagyon vacak állapotban volt, ezért maradt ez a megoldás. Persze itt van egy két kissebb gond, hogy az extra szerverével időnként vacakol a fórummotor, de ha minden jól megy ez a probléma is hamarosan megoldódik.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #52 Dátum: 2007. Július 09. - 10:20:17 »
Idézet
de ha minden jól megy ez a probléma is hamarosan megoldódik.
Sikerült megbeszélni vele a dolgot? Vagy egyszerűen csak stabilizálódik a motor az extrán?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #53 Dátum: 2007. Július 09. - 10:29:36 »
Egyenlőre az utóbbiban bízok, mert eddig egészen jól bírja, de már írtam levelet a másik lehetőségről csak még nem kaptam rá választ.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #54 Dátum: 2007. Július 11. - 21:14:48 »
Basszuskulcs, csak most veszem észre, hogy itt van hsz-írás alatt egy "Idézet beszúrása" link is... ez hipergyorssá teszi az írást, kivételesen jobban is tetszik, mint a phpBB előre kijelölős rendszere.
Kezdem határozottan megkedvelni ezt a fórumot. ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Fórum
« Válasz #55 Dátum: 2007. Július 11. - 21:19:02 »
A Sepi által emlegetett sok apró hasznos funkció egyike? :D Amúgy tényleg király. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #56 Dátum: 2007. Július 11. - 21:29:24 »
Tele van ilyenekkel a fórum, úgy tűnik. :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #57 Dátum: 2007. Július 11. - 21:56:12 »
Igen, ezt említeni akartam, amikor Kaine kérdezte, hogy hogyan lehet több idézést berakni egy hsz-be, de úgy néz ki elfelejtettem. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fórum
« Válasz #58 Dátum: 2007. Július 11. - 22:00:13 »
Nem világos miről beszéltek. Hol ez a gomb? Nekem "idézés" gombom van, de az csak egy hsz-ból idéz.
Itt, a beírásnál van "idézet beszúrása", a kis buborékos ikon, de az meg csak quote tagbe csomagol.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #59 Dátum: 2007. Július 11. - 22:05:38 »
Amikor elkezded írni a hsz-t és írás közben lejjebb görgetsz, akkor minden hsz jobb oldalán ott van az "idézet beszúrása" gomb, és amelyikre rákattintasz, azt beszúrja az üzenőpanelbe, oda ahol a kurzor áll.