Szerző Téma: Fórum  (Megtekintve 235905 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #200 Dátum: 2008. április 29. - 22:59:56 »
Hát mostanában eléggé sokat vacakolt az extra. Ennek ellenére 2000 hsz fölött termeltünk most is. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #201 Dátum: 2008. április 29. - 23:01:07 »
Idézet
Sebaj, gondoltam már rá, hogy megyünk fizetős szerverre.
Mekkora egy ilyen fórum tárhelyigénye? Ha gondoljátok, megkérdezhetem, hogy felhasználható-e az ELTE-s tárhelyem ilyen célra. Csak mert az nagyon gyors, nagyon ritkán áll le és ingyenes.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #202 Dátum: 2008. április 29. - 23:07:21 »
Tárhelyet sokat nem foglal, ami fontos az a mysql tárhely (az adatbázis miatt). De nem hinném, hogy az ELTE-s dolog működőképes lenne, mert gondolom nem lesz örökké a tied az a tárhely, ha elvégezted az egyetemet, akkor szerintem ugrik az is, de azért kösz. :D Már egy ideje komolyan gondolkodom rajta, hogy átviszem fizetős szerverre, az oldalammal együtt (igazán akkor jött ez a gondolat, amikor elég sok leállás volt az extránál). Annyira nem vészes az ára, már találtam egy egész jót. Csak még azt nem tudom hogyan fogom az adatbázist innnen leszedni, mert valamiért az extra hibája miatt március 11 óta nem tudom lementeni az adatbázist. :drying:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #203 Dátum: 2008. április 29. - 23:11:45 »
És menniy egy ilyen fizetős oldal?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #204 Dátum: 2008. április 29. - 23:14:10 »
Annyira nem vészes, egy kisebb-közepes havi egy-két ezer forint, tehát nem egy nagy összeg.

Na, most hogy Kaine mondta, már nekem is szarakodik a fórum, minden hsz küldésnél hibát dob ki. :drying:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #205 Dátum: 2008. április 29. - 23:16:28 »
Nekem még mindig jó. Amúgy én benne vagyok, simán összedobhatnánk havonta, az pár száz forint lenne...
de még mindig azt mondom, hogy megfelel ez a tárhely is, anniyra nem gáz egyáltalán. Képzeld már el, ha még mindig a régi tárhelyen elnnénk, na az milyen volt már. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #206 Dátum: 2008. április 29. - 23:17:05 »
gondolom nem lesz örökké a tied az a tárhely, ha elvégezted az egyetemet, akkor szerintem ugrik az is, de azért kösz. :D
Abban, reménykedem, hogy nem. De ez még a jövő zenéje...
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fórum
« Válasz #207 Dátum: 2008. április 29. - 23:19:22 »
Mármint, hogy ezt az egyetemet sosem fejezed be?  :hehe:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #208 Dátum: 2008. április 30. - 06:17:18 »
Hát, majd meglátjuk hogyan alakul, mindenesetre az tény, hogy ez a fórummotor nem igazán barátkozik össze az extra tárhelyével.

Szerk: egyébként most nekem még mindig hibaüzenetet dob ki, bármikor is küldök el egy üzenetet.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #209 Dátum: 2008. április 30. - 06:54:39 »
Na, közben megtaláltam a hiba okát, amit hozzászóláskor ír ki a fórum (legalábbis nekem). Idézet az extra.hu oldaláról:
Idézet
2008. április 29. kedd @ 20:06 · Kategória: Hibajavítás

Kedves Felhasználóink!

A mai nap folyamán rajtunk kívülálló okok miatt az Extra.hu nem volt elérhető.

A technikai problémát elhárítottuk.

Jelenleg a következő kezdőbetűs felhasználók fájlrendszere és a session könyvtár csak olvasható (read-only),
ezért szerkeszteni/törölni feltölteni nem tudnak: A, B, D, H, K, L, M, R, T
Mi pont beleesünk a K betűbe, így amíg nem javítják ezt a hibát, sajnos előfordulhat, hogy üzenet küldésekor hibát fog kiírni nektek a fórum (pontosan azt, hogy fájlt nem tudsz küldeni - mivel a hozzászólást is úgy érzékeli, mintha feltöltenél valamit). Ettől függetlenül el szoktak menni az üzenetek, csak esetenként kidobja ezt a hibaüzenetet.
Reméljük, hogy hamarosan megoldják ezt a problémát is, addig kitartás.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #210 Dátum: 2008. április 30. - 17:42:18 »
Nekem tegnap délelőtt volt tök elérhetetlen, este no problemo, ma is tökéletesen működünk.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Fórum
« Válasz #211 Dátum: 2008. Május 12. - 23:13:28 »
huhúú megkaptam a Rengető rangot! köszönöm fórum, de a csillagok számát még mindíg nem tudom mi befolyásolja, világosítson már fel valai e téren, mert elkezdenék a csillagokra is gyúrni :P  :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fórum
« Válasz #212 Dátum: 2008. Május 12. - 23:18:04 »
Azt is a hsz-ok száma után kapod.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Fórum
« Válasz #213 Dátum: 2008. Május 12. - 23:23:51 »
Rendben akkor elkezdek rágyúrni de nagyon !!! a venom is jól hangzik de a pókfej megszólításért ölni tudnák :) szóval Kaine Sepi és pepo reszkessetek mert eljött a fórum hsz ok réme :D :D :D muhahahaaaaaa :stupid:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fórum
« Válasz #214 Dátum: 2008. Május 12. - 23:30:50 »
Azért csak óvatosan az offokkal.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #215 Dátum: 2008. Május 12. - 23:58:07 »
Jah, meg azért igyekezz tartalmas hsz-kat írni, mert különben nem ér. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Fórum
« Válasz #216 Dátum: 2008. Május 13. - 01:19:00 »
tartalmas hozzászólásokat? Azért biztos nem volt egyszerü 2871 tartalmas hozzászólást produkálni pepo  ;D
Kanaszta egy tipp: reply-zzed a hozzászólásodat vagy 5ször mindig, aztán hivatkozzál arra, hogy hülyéskedett az oldal/internet. Majd Sepi vagy Kaine kitörli úgyis. (igaz a kitörölt is számít? Mert akkor abbahagyom a "véletlen 3szor ment el az üzenet" dolgot.) :roll:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #217 Dátum: 2008. Május 13. - 06:35:24 »
Nem számít bele, okos ez a fórummotor, ha kitörlök egy üzenetet, akkor eggyel kevesebbet fog mutatni a hozzászólások számánál. ;) Tehát ezzel nem mentek semmire, ha így akartok próbálkozni. Mindig a reális hsz-ek számát mutatja mindenkinél.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #218 Dátum: 2008. Május 13. - 08:02:36 »
Idézet
tartalmas hozzászólásokat? Azért biztos nem volt egyszerü 2871 tartalmas hozzászólást produkálni pepo  Vigyorog
;D :P
(na ilyet látod ritkán látsz tőlem, hehe)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Fórum
« Válasz #219 Dátum: 2008. Május 13. - 09:33:25 »
 :headscratch: Értelmetlen vagy tartalmas hozzászólást? :lol: :lol:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...