Szerző Téma: Fórum  (Megtekintve 235695 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #940 Dátum: 2009. November 29. - 22:40:39 »
??
Zsák egyik legrégebbi aktív honosítója vagyok, de ilyenről én nem tudtam...
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 29. - 22:53:48 írta talgaby »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Fórum
« Válasz #941 Dátum: 2009. November 29. - 22:58:30 »
Úgy látszik nem vagy a Belső Kör tagja  :hehe:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Fórum
« Válasz #942 Dátum: 2009. November 29. - 23:06:55 »
??
Zsák egyik legrégebbi aktív honosítója vagyok, de ilyenről én nem tudtam...
Mert téged utálunk, és kizártunk. :hehe:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fórum
« Válasz #943 Dátum: 2009. November 29. - 23:10:48 »
Csak a Doki és Sepi között folyik a dolog, mert nyilvános topikban nem akarják ilyen brutálisan anyázni egymást, mint ott.  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #944 Dátum: 2009. November 30. - 00:10:21 »
Azért grey szeme ott van a szeren. Hogy kiszúrta már! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #945 Dátum: 2009. November 30. - 07:24:43 »
Hát igen, nem titok, az alfórumomon belül van egy rejtett topik, ahol a honosításokat egyeztetjük le dokival. Azért csináltam, mert napi szinten átlagban vagy 10 privátot váltottunk dokival és beiglivel, és így egyszerűbbnek tünt, mint állandóan privátot irogatni. De megnyugtatásul közlöm, hogy az ottani hozzászólások száma nem számít bele a tagok össz hozzászólásaiba (máskülönben már rég nem kaine lenne a legtöbbet hozzászóló a fórumon  :brow: ). De ezt persze a fórum az aktivitásban jegyzi, ezért láthattad, hogy doki a legaktívabb a tegnapi napon. És mivel nyílt titok, hogy minden fórumon vannak zárt körű topikok, ezalól ez a fórum sem kivétel, hiszen egy weblap üzemeltetése ezeket megköveteli, hogy a közreműködők egyeztetni tudjanak. Így most már mindenki tisztában lehet ezzel.
??
Zsák egyik legrégebbi aktív honosítója vagyok, de ilyenről én nem tudtam...
Veled mindent a Zsákon beszélünk le.  ;)

Azért grey szeme ott van a szeren. Hogy kiszúrta már! :D

Bárcsak a csajozásban lenne ilyen szemfüles.  :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Fórum
« Válasz #946 Dátum: 2009. November 30. - 07:53:17 »
Bárcsak a csajozásban lenne ilyen szemfüles.  :D
        :shifty:
This is a joke. A real practical Joke.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Fórum
« Válasz #947 Dátum: 2009. November 30. - 12:56:36 »
Idézet
Zsák egyik legrégebbi aktív honosítója vagyok, de ilyenről én nem tudtam...
Nem kell neked mindenről tudni... ;) (vigasztaljon az, hogy zozi is csak az admin jogai miatt van ott... :D) Mellesleg nem GG az első, aki rájött a rejtett fórum létére... :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Fórum
« Válasz #948 Dátum: 2009. November 30. - 13:10:06 »
Mik mehetnek ott, el tudom képzelni.  8)  Szabadon lehetett fikázni mindent és mindenkit. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #949 Dátum: 2009. November 30. - 13:42:12 »
Nem erről szól a dolog ott.  ;) Egyszerűen ott beszéljük le, hogy ki mit csináljon egy honosításnál, meg ha közösen rendelünk, akkor oda írjuk le, hogy kinek mi kell, és ilyesmi. Biztos az Allcomicson is van nektek ilyen zárt topik a fórumon. Minden fórumon van ilyen, ahol a tagok egymás közt beszélnek olyanról, ami csak rájuk tartozik.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Fórum
« Válasz #950 Dátum: 2009. November 30. - 13:51:13 »
Idézet
Egyszerűen ott beszéljük le, hogy ki mit csináljon egy honosításnál, meg ha közösen rendelünk, akkor oda írjuk le, hogy kinek mi kell, és ilyesmi.
illetve ti írjátok le nekem, amit én aztán küldök Honfinak, amin aztán a végén ő sem, meg én sem tudunk kiigazodni, hogy most akkor kinek mi kell... ;D Igen, viccesek szoktak lenni ezek a külföldi rendelések, különösen a múltkori, amikor a sajátom kívül még 3 ember cuccait kellett intézni... :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Fórum
« Válasz #951 Dátum: 2009. November 30. - 14:12:32 »
Nem erről szól a dolog ott.  ;) Egyszerűen ott beszéljük le, hogy ki mit csináljon egy honosításnál, meg ha közösen rendelünk, akkor oda írjuk le, hogy kinek mi kell, és ilyesmi.

Hát Sepi azért ez mégiscsak ejnye-bejnye.   ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #952 Dátum: 2009. November 30. - 15:03:41 »
Miért ejnye-bejnye?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Fórum
« Válasz #953 Dátum: 2009. November 30. - 16:06:09 »
Igen, viccesek szoktak lenni ezek a külföldi rendelések, különösen a múltkori, amikor a sajátom kívül még 3 ember cuccait kellett intézni... :)

Még egyszer köszi érte neked és Honfinak  :worship: :worship: :worship:  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #954 Dátum: 2009. November 30. - 16:50:38 »
Gondolom azért ejnye-bejnye, mert biztos van aki benne lenne még innen a közös rendelésben, mivel rendszeresen jár a rendezvényekre és nem gond egymásnak a kötetek átadása.

Amúgy nem kötözködésképp, vagy ilyesmi, felőlem lehet 26 privát topic is, csak azt nem értem, hogy a Hálózsákos honosításokat hogy-hogy nem a HZS fórumán diskuráljátok meg? :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Fórum
« Válasz #955 Dátum: 2009. November 30. - 17:05:24 »
Mit kötözködsz? :D Tudtam én, hogy ha egyszer kiderül ez a dolog, akkor aztán majd jönnek a kérdések... :roll: Amúgy a válasz egyszerű: amikor ez a topik létrejött, én még nem voltam Hzs-s honosító, csak külsős segítő... ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fórum
« Válasz #956 Dátum: 2009. November 30. - 17:22:49 »
Így igaz, és mivel én ezen a fórumon admin voltam, itt volt a weblapom fóruma, adta magát, hogy ide csináljak egy privát topikot. Ennyi. Nem kell ezt túlbonyolítani. Csak annyi a különbség, hogy nem privátokat küldözgetünk egymásnak, hanem egy zárt topikban irogatunk. Szóval nem értem, hogy mit nem lehet ezen megérteni. Az pedig, hogy mi szoktunk külföldről rendelni, eddig is nyilt dolog volt, és bárki aki érdeklődött, vagy be akart szállni, az beszállhatot. Silvernek sem volt nehéz beszállnia a rendelésbe.  ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Fórum
« Válasz #957 Dátum: 2009. November 30. - 17:48:33 »
Silvernek sem volt nehéz beszállnia a rendelésbe.  ;)

Ja de amikor ilyeneket kértetek előtte hogy szerezzem meg Amerika Kapitány pajzsát meg Rozsó sörét... Azóta is engem keresnek  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fórum
« Válasz #958 Dátum: 2009. November 30. - 17:54:01 »
Mondtam nem kötözködésképp emberek! csak kíváncsi voltam, hogy került egy Hzs-s honosítós topic a Spidertomra. Ez a kérdés azért eléggé adta magát nem? :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Fórum
« Válasz #959 Dátum: 2009. November 30. - 18:58:47 »
Igazából kaine fogalmazott szerintem rosszul. Talán inkább az lenne a jó megfogalmazás, hogy ez Sepi és az én honosító topikom (meg még egy-két beavatotté), az már más tészta és mellékes, hogy mindketten leginkább a Hzs-re dolgozunk. ;)
A rendeléssel kapcsolatban meg igaza van Sepinek. Én is úgy kerültem a "kiválasztottak" közé, hogy érdeklődtem és bekerültem a "misztikus körbe". :)