Szerző Téma: Képaláírások  (Megtekintve 108867 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Képaláírások
« Válasz #280 Dátum: 2013. Október 18. - 14:56:26 »
Aztán azokba még kisebb macsokat és így tovább. Ha figyelsz rá, hogy sehol ne legyen deriválható a görbéje, akkor fraktálmancsod lett.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képaláírások
« Válasz #281 Dátum: 2013. Október 18. - 14:57:34 »
Aztán azokba még kisebb macsokat és így tovább. Ha figyelsz rá, hogy sehol ne legyen deriválható a görbéje, akkor fraktálmancsod lett.
Megelőztél... :lol: :lol:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képaláírások
« Válasz #282 Dátum: 2013. Október 18. - 15:43:32 »
Volt egy KISEBB családi vitám Édesapámmal, aminek az lett a vége hogy ígéretet tettem neki arra hogy ameddig Ő él addig nekem nem lesz.  :roll:
Nincs jogom, és nem is akarom kritizálni Édesapádat, úgyhogy erre inkább nem mondok semmit...

Engem sem sok választ el attól, hogy meglegyen a tetkó, amit tervezek egy jó ideje.
  :o Nem gondoltam volna rólad, hogy valaha is tetkót varratnál magadra... :surp: :D Viszont a nagymacska tappancs tök evidens, azon már nem lepődtem meg. ;D Ha kész lesz, kérünk képet róla.  ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Képaláírások
« Válasz #283 Dátum: 2013. Október 18. - 15:52:20 »
Szép lesz. Amúgy én is jobban szeretem a hát, mellkas, has tetkókat, mint mást. Valahogy egy intim dolognak képzelem a koncepciót és a végtag tetkók ezt nem teszik lehetővé.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képaláírások
« Válasz #284 Dátum: 2013. Október 18. - 16:08:30 »
Én egy ideig komolyan gondolkodtam rajta, de az utóbbi években annyira gyakorivá vált, hogy ez elvette tőle a kedvem. Strandon néha játszunk olyat Tündivel, hogy ki talál olyan fiatalt, akin nincsen tetkó, nem olyan könnyű, mint amilyennek hangzik.
Amúgy csak saját mintát rakattam volna magamra, amit én rajzolok. A befutó amúgy szögesdrótba gabalyodott madár lett volna.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Képaláírások
« Válasz #285 Dátum: 2013. Október 18. - 16:15:17 »
Nyugatabbra nagyon népszerű, de (!) nem azért tennék/nem tennék a saját testemre tetoválást, mert az népszerű vagy sem, szóval szerintem ez egy rossz hozzáállás. Ha tényleg tetszik és érzed, hogy fontos számodra, akkor külső faktorok nem lehetnének szempontok.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képaláírások
« Válasz #286 Dátum: 2013. Október 18. - 16:23:15 »
:o Nem gondoltam volna rólad, hogy valaha is tetkót varratnál magadra... :surp: :D

Kb 2.5 éve fogalmazódott meg a gondolat, azóta finomodik. :) Aztán mondjuk fontosabbnak tűnt az, hogy egyek, mint az, hogy tetkóm legyen. ;D

Ha kész lesz, kérünk képet róla.  ;D
Maybe ;)

Valahogy egy intim dolognak képzelem a koncepciót és a végtag tetkók ezt nem teszik lehetővé.
Én is így vagyok vele. :) Az egyetlen kivétel mondjuk az, hogy esküvői gyűrű helyett egy vékony minta az ujjadon érdekes lehet. Csak valószínűleg előbb fejbe kéne vágniuk, hogy engedjem megcsinálni. :D

Én egy ideig komolyan gondolkodtam rajta, de az utóbbi években annyira gyakorivá vált, hogy ez elvette tőle a kedvem. Strandon néha játszunk olyat Tündivel, hogy ki talál olyan fiatalt, akin nincsen tetkó, nem olyan könnyű, mint amilyennek hangzik.
Pont a strandon láttam idén egy 50+-os nőt stilizált tigrissel a lapockáján. Állati vagány és belevaló látvány volt (nyilván a nő is kisportolt volt a korához képest), akkor döntöttem el véglegesen, hogy nekem is lesz.
Egyébként értem, egy szinten jogosan veszi el a kedved az, hogy tömegessé vált. Úgy vagyok vele, hogy akkor van értelme, ha teljesen saját, egész életedet átívelő motívumod van, amiről biztosan tudod, hogy évek múlva is jellemezni fog téged. Nekem az a problémám a tömeges tetkókkal, hogy nem ilyenek, de hát nem tudom, miért várunk egyéniségeket az embertömegtől. :D

Nyugatabbra nagyon népszerű, de (!) nem azért tennék/nem tennék a saját testemre tetoválást, mert az népszerű vagy sem, szóval szerintem ez egy rossz hozzáállás. Ha tényleg tetszik és érzed, hogy fontos számodra, akkor külső faktorok nem lehetnének szempontok.
*bólogat*

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Képaláírások
« Válasz #287 Dátum: 2013. Október 18. - 18:08:13 »
de hát nem tudom, miért várunk egyéniségeket az embertömegtől. :D

Sok embert meg pont azért közösítenek ki, mert egyedi. De ez már más téma.
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képaláírások
« Válasz #288 Dátum: 2013. Október 18. - 18:45:43 »
Alapvetőn nem arról van szó, hogy ha valami népszerűvé válik, már nem érdekes számomra, hanem arról, hogy valami egyre inkább kezd átalakúlni és egy olyan üzenetet képviselni, amivel már nem tudok és akarok azonosulni.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képaláírások
« Válasz #289 Dátum: 2013. Október 18. - 19:33:54 »
Kb 2.5 éve fogalmazódott meg a gondolat, azóta finomodik. :) Aztán mondjuk fontosabbnak tűnt az, hogy egyek, mint az, hogy tetkóm legyen. ;D
Na igen, a gazdasági racionalitás... :D De ami késik, nem múlik. :)

Idézet
Az egyetlen kivétel mondjuk az, hogy esküvői gyűrű helyett egy vékony minta az ujjadon érdekes lehet.
Végülis praktikus, nem tudod elhagyni, rablásnál sem veszik el. ;D Igaz, válás esetén picit macerás. :hehe: Mondjuk ha már gyűrűtetkó, akkor az Egy Gyűrűt kell tetováltatni. ;D

Alapvetőn nem arról van szó, hogy ha valami népszerűvé válik, már nem érdekes számomra, hanem arról, hogy valami egyre inkább kezd átalakúlni és egy olyan üzenetet képviselni, amivel már nem tudok és akarok azonosulni.
Szerintem az egyedi tetkók egyedi üzenetet képviselnek, pont az a lényeg, hogy a saját üzenetedet tudod megfogalmazni vele.

Annak idején valamennyire követtem a Miami Ink és L.A. Ink című tetoválós műsorokat, és tök jópofa volt, hogy a legtöbb ember tetkójának személyes története volt, valamilyen fontos élményre, vagy elvesztett rokonokra/családtagokra emlékeztette őket, szóval az illető számára fontos dolgot szimbolizált. Azokból a műsorokból jobban megértettem, hogy miért szeretik az emberek a tetoválásokat.

Én egyébként egyedül azokra a tetkókra facepalmozok, amiket a nagy szerelem hevében csináltatnak az emberek, egyszerűen az aktuális barát/barátnő nevét varratják magukra. :omg: Aztán amikor tönkremegy a kapcsolat és szétválnak a felek, akkor jönnek a ciki helyzetek és lehet menni leszedetni/átalakítani az ilyen tetkókat.




A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Képaláírások
« Válasz #290 Dátum: 2013. Október 18. - 19:49:54 »
Csak a sok szemét között elvész az üzenet. Olyan lenne, mint egy újságos stand, ahol ezer Sötét Erők között lenne valahol besúvasztva egy EpicLine.  ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Képaláírások
« Válasz #291 Dátum: 2013. Október 18. - 21:19:53 »
Ez most úgy hangzott, mintha a tetoválásoddal akarnád megváltani a világot. :) A tetoválás az önkifejezés egyik módja, nem több, és nem kevesebb. Van akinek sokat jelent, van aki számára csak egy dísz. De nem az a lényeg, hogy mások mit gondolnak róla (vagy érdekli-e őket egyáltalán), hanem az, hogy számodra mit jelent a tetoválásod. Mondjuk én azzal sem értek egyet, hogy annyira rossz lenne a helyzet a tetkókkal, hogy "sok szemét" között van pár jó. Szerintem sok szép tetkó van, még ha nem is mind kreatív. Csak jó tetoválóművészt kell kifogni, aki tényleg ért a szakmájához, és akkor jó minőségű tetkód lesz.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.