Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895104 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13680 Dátum: 2015. November 25. - 12:51:22 »
Persze, szívesen beszélgethetünk róla, csak szerintem költözzünk át a képregényes topicba, mert akkor inkább ott mennék bele a részletekbe.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13681 Dátum: 2015. November 25. - 17:12:02 »
Ebben az önálló filmben lesz a legtöbb vendégszereplő! Egy kis Avengers ha úgy nézzük.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13682 Dátum: 2015. November 25. - 19:05:58 »
Idézetet írta: BuB
Azért egy Teaserhez képest jó hosszú lett, több mint 2 perc  :D azok általában olyan 1 perc körüliek...
Ahogy az a videó nevében is benne van, ez trailer, nem teaser. ;) Btw, én vagyok az egyetlen, aki többet várt? :S

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13683 Dátum: 2015. November 25. - 19:10:39 »
Nem. :) Szerintem sem nagy durranás ez az előzetes. Bár a Winter Soldieré sem volt az, mégis  nagyon faja filmet raktak össze.  ;) Azért Pókit hiányolom. Már kíváncsi vagyok, milyen göncöt adnak rá.  :nezze:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13684 Dátum: 2015. November 25. - 19:15:19 »
Idézetet írta: BuB
Azért egy Teaserhez képest jó hosszú lett, több mint 2 perc  :D azok általában olyan 1 perc körüliek...
Ahogy az a videó nevében is benne van, ez trailer, nem teaser. ;) Btw, én vagyok az egyetlen, aki többet várt? :S
Hát Jimmy Kimmelben is Teaserként hivatkoztak rá, meg vhol úgy volt fent, hogy Teaser Trailer  ;D

Nem tom, valszeg nagy volt az elvárásotok, volt ebbe minden, akció, sztorielem. Pókit sztem meg nem is fogják ellőni, giondolom max az utsó trailerben látható majd a szeme, kb mint Víziónál az Avengersben  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13685 Dátum: 2015. November 25. - 20:24:06 »
Jó lesz, de azért ordít róla, hogy azok csinálták akik a Winter Soldiert.
Fekete Párduc is jó lesz. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13686 Dátum: 2015. November 25. - 21:44:27 »
Én bőven elégedett vagyok vele. És ha a 2. részt veszem alapul, akkor marhára nem hiányzik bele a gyerek Pókember. Valahogy semmi keresnivalója nincs ebben a filmben, úgy érzem. Totál a semmiből jön, semmi felvezetése nincs (legalábbis remélem, hogy nem ebben a filmben lesz), nem gondolnám, hogy beállna valamelyik oldalra. De ha csak elhintázik a háttérben, akkor jó lesz. :)

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13687 Dátum: 2015. November 26. - 09:17:02 »
Én is mocskosul várom, főleg, hogy szerintem a Winter Soldier volt az eddigi legjobb MCU film. Remélem megugorják azt a szintet, mert elég magasra tették a lécet :)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13688 Dátum: 2015. November 26. - 23:05:06 »
Én bőven elégedett vagyok vele. És ha a 2. részt veszem alapul, akkor marhára nem hiányzik bele a gyerek Pókember. Valahogy semmi keresnivalója nincs ebben a filmben, úgy érzem. Totál a semmiből jön, semmi felvezetése nincs (legalábbis remélem, hogy nem ebben a filmben lesz), nem gondolnám, hogy beállna valamelyik oldalra. De ha csak elhintázik a háttérben, akkor jó lesz. :)

Kb ugyanígy vagyok vele én is, nálam alapvetően, ha Polgárháború akkor Pókember, ha Pókember akkor leleplezés. Természetesen a készítők 100% hogy kihagyják ezt a filmből, miért is tennék bele, de a karakternek így, minden előzmény nélkül semmi súlya nem lesz a filmben. Max elhintázik a háttérben és kész...
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13689 Dátum: 2015. November 27. - 05:20:22 »
Annyi szerep bőven elég lesz a kölyök Póknak!  :hehe:

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13690 Dátum: 2015. November 27. - 07:42:36 »
Szerintem a Vasember volt eddig a legjobb!Szavazááást!  :lol:
BATMAN,Spawn,Star Wars

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13691 Dátum: 2015. November 27. - 20:54:52 »
Jó ez a trailer, jó film lesz ez.
De hogy hozza-e a Winter Soldier szintjét? Nem. Tutira. Ilyenkor mindig túl nagyok az elvárások, amit megugrani szinte már lehetetlen.
De van más hiba is: ez egy mini-Avengers mozi lesz, több karakterrel, ami két dolgot jelent:
Vagy mindenkivel foglalkoznak egy kicsit, akkor Amerika Kapitány lesz elnyomva kicsit a saját filmjében.
Vagy Am Kap film lesz, és a többiek ott lesznek "dísznek", de semmit nem fogunk megtudni a döntéseik hátteréről, motivációjukról.

Ráadásul még két (!) új karaktert is be akarnak mutatni benne, nekem nagyon úgy tűnik már most, hogy túlzsúfolt lesz.

Illetve egy Captain America: Civil War-ban nem nagyon kell azon gondolkozni, hogy kinek a pártjára állsz, így az egyik nézőpont gyakorlatilag el is tűnik. Mert kinek drukkolsz egy Amerika Kapitány filmben, Vasembernek?

A személyes véleményem az, hogy ezt nagyon korai volt még feldolgozni. Még nincs annyi hős, még "nem ált össze" a Marvel filmes univerzuma, hiányoznak tagok. A Galaxis Őrzői még semmilyen kapcsolatban nincsenek a földi hősökkel, Doctor Strange meg se jelent, és még csak most hozzák be az új Pókembert, és Feket Párducot is... Ms. Marvel, Inhumans meg se jelentek, pár év múlva pedig már ők is tagjai lesznek a filmes Univerzumnak.
Szóval szerintem ez az egész "Polgárháború" elsietett, és a "szegény ember" polgárháborúja lesz így.
Ezt az Infinity War után kellett volna megcsinálni, amikor már egész szép nagy lesz a Marvel Univerzum, lennének valódi oldalak, nem pedig csak 3-4 hős pofozná egymást. Nincs még "szuperhős társadalom", aminek tagjai egymás ellen fordulhatnának.
Pedig szépen meg lehetett volna csinálni ezt: egy Amerika Kapitány film Kap nézőpontjából, egy Vasember film Tony nézőpontjából, és aztán egy Avengers: Civil War, amiben egymásnak eshetnének a hősök.
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 27. - 21:29:42 írta petshop »

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13692 Dátum: 2015. November 27. - 20:57:45 »
En eddig ugy tudtam ,hogy ez part 1 es 2 film lesz...akor van esely jo filmre sok szereplovel.
Vagy nem 2 reszes lesz?
BATMAN,Spawn,Star Wars

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13693 Dátum: 2015. November 27. - 21:22:43 »
Nem lesz két részes.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13694 Dátum: 2015. November 27. - 21:31:43 »
Kevered az Avengers: Infinity War-ral, az lesz két részes. Ez sajnos csak egy, amit már most kevésnek érzek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13695 Dátum: 2015. November 27. - 22:02:57 »
Az a baj, hogy a képregényes PH-t várod tőle, de ez nem az lesz. Itt nem kell, hogy oldalt válassz, ez nem arról szól. Ha azt várod, akkor persze, hogy csalódás lesz.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13696 Dátum: 2015. November 27. - 22:34:59 »
Tenyleg...az az Avangers. :-[

Akkor viszont a franc tudja...bizzunk benne.
BATMAN,Spawn,Star Wars

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13697 Dátum: 2015. November 27. - 22:50:25 »
Ez a film is az Age of Ultron recept alapján készült: Kiválasztottak egy nagy Marvel eseményt, aminek nem sok köze van az alapanyaghoz csak annyi,hogy Ultron a főellenség. Ennél a filmnél is ugyanezt a módszert alkalmazták és már a trailerből kiderült,hogy az egész hajtóvadászat Bucky miatt lesz, valamint a háttérből irányító ellenség (Zémó báró?) próbálja összeugrasztani a csapatot elég nagy sikerrel,de az utolsó pillanatban majd rájönnek az összeesküvésre és már újból egymás oldalán vállvetve harcol majd mindenki. Vége ;D

Mindazonáltal egyetértek petshop kollégával, mert ez tényleg nem lesz más mint egy szegény ember Polgárháborúja. Jelen esetben szegény Kapitány harca kb 4-5 társa ellen akiknek arra sem volt idejük,hogy megharagudjanak Steve-re...
Ennek kellett volna dupla filmet szentelni nem az idióta agyonhájpolt Infinity War-nak amiben szintén az lesz a fő probléma,hogy túl sok karaktert akar mozgatni a film,de idő hiányában ez olyan 2-3 népszerű hősre fog korlátozódni. Én már Pókember erőltetett szereplésének sem örültem a Civil War-ban nem,hogy ennek a túlzsúfolt CGI orgiának :uhoh:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13698 Dátum: 2015. November 28. - 08:28:35 »
Az a baj, hogy a képregényes PH-t várod tőle, de ez nem az lesz. Itt nem kell, hogy oldalt válassz, ez nem arról szól. Ha azt várod, akkor persze, hogy csalódás lesz.

Egen, ez a baj, és nem csak ő gondolja így, mindenki azt várja, hogy a képregényen alapul majd... olvasgatva a filmes blogokat minden második hozzászólás a képregényes sztoriról "hadovál" és érződik belőle, hogy azt vártja majd a filmtől is... aztán majd jönnek a fröcsögő hozzászólások a film bemutatója után, hogy mekkora sz@r volt...  :hehe: ;D  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #13699 Dátum: 2015. November 28. - 09:44:57 »
Mert kinek drukkolsz egy Amerika Kapitány filmben, Vasembernek?
Én spec igen. :P És fel vagyok háborodva, hogy a trailer alapján eléggé le lesz gyengítve. Azért ne vicceljünk már, Bucky megrúgja, és ettől máris térdre rogy? Meg se kellene éreznie páncélban...  :roll: