Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 896379 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #520 Dátum: 2008. Január 04. - 15:37:17 »
Conan újradolgozás?Remélem nem lesz rossz.Anno még a Shwarzisat láttam,na az szerintem überkirály volt :D

Terminátorban én személy szerint már nem nagyon reménykedem,szerintem már a harmadik rész is elég lagymatag volt :-\

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #521 Dátum: 2008. Január 04. - 15:54:41 »
Terminatorról azt olvastam, hogy John Connort Christian Bale fogja játszani. Igaz, állítólag nem ő lesz a főszereplő, de akkor is bízom benne.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #522 Dátum: 2008. Január 04. - 16:24:39 »
A Logan futása jó volt eredetiben is, jó a témája. Biztos jó lesz megint. A Sin City 2 meg már elég régóta érik, talán elkészül egyszer, ha majd Frank Miller lejjebb ad a nagy arcából, és engedélyezi, hogy megcsinálják.  :roll: A Menekülés New Yorkbólt szerintem nem kéne bántani, nem beszélve arról, hogy Gerard Butlert már mindenhova betették, és hacsak nincsenek klónjai...  :D
Az Indiana Jones érdekel, ahogy a Jurassic Park 4 és a Terminátor is.
De egyik se annyira, mint a jövő hét szerdán induló ALIAS sorozat negyedik évada a Retek klubbon!!!  :oh: :oh: :oh: :nezze:

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #523 Dátum: 2008. Január 04. - 16:29:44 »
The Hobbit yeah nagyonvárom ahogy a prince of persia-t is én kijátszottam mindhárom részt de messze a warior within volt a legjobb.
luke cage?húha azselessz eccerű
Conan:tegnap volt XD micsoda színvonal bombalata ;D
silver surfer:jaaajj de állat lenne beleraknák a követeket meg mittoménmég...

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #524 Dátum: 2008. Január 04. - 16:42:29 »
Lehet kiakasztó a PoP-s dolog, de azért nem kell ennyire elfordulni a dologtól. Az egész trilógia története jó, egymás után végigjátszva a játékokat pedig hihetetlen élményben van részed. (Nem dumálok tovább, mert még valaki rámfogja, hogy téríteni akarok)

A Ternimátorhoz én se fűzök nagy reményeket, de a Conant várom. Nagyon komázon a novijait. Ha olyanlesz a feelingje (nem a kivitelezése), mint a második filmnek, vagy a sorozatnak volt, akkor ütni fog rendesen.
A félelem nélküli

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #525 Dátum: 2008. Január 04. - 17:00:31 »
Amúgy a T3-már többé kevésbé nem hivatalos film, habár ezt még nem jelentették így be.
De a könyvtrilogiát, ami merőben eltér a 3-tól nem igazán érezték úgy, hogy holmi elcseszett film után le kell állítani. És erre azóta már egy filmsorozatot is készítettek.
Szóval a valódi rajongók számára nincsen T3, van helyette egy zseniális könyvsorozat.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #526 Dátum: 2008. Január 04. - 17:03:01 »
Az a sorozat is azóta csak stagnál, mert eddig csak az első rész készült el belőle, így könnyen lehet, hogy megbukik az is.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #527 Dátum: 2008. Január 04. - 17:11:12 »
Csak nem bukik meg! :o A könyvvel még nem volt szerencsém, csak láttam a boltokban, a tartalma viszont jó volt. Abból hány rész jelent meg eddig? Kijött már a második rész?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #528 Dátum: 2008. Január 04. - 21:41:01 »
Idézet
Amúgy a T3-már többé kevésbé nem hivatalos film, habár ezt még nem jelentették így be.
De a könyvtrilogiát, ami merőben eltér a 3-tól nem igazán érezték úgy, hogy holmi elcseszett film után le kell állítani. És erre azóta már egy filmsorozatot is készítettek.
Szóval a valódi rajongók számára nincsen T3, van helyette egy zseniális könyvsorozat.
T3 nagyon is hivatalos, az új T film ezt a történetszálat fogja továbbvinni, nem ahol Cameron abbahagyta. A megjelent könyveknek semmi köze a filmhez oylna értelemben, hogy a könyv befolyásolná a filmben megjelenteket. Mindig a film, ami megjelent, az a hivatalos és csakis AZ. SW hivatalos filmregényekben könyvekben is vannka teljesen más dolgok(Luke pl. már a 4. részben találkozik Vaderrel), de ez nem jelent semmit.
A könyveket egyébként ezért nem is olvaosm soha, ha egy filmből csinálnka könyvet...itt sem olvastam, mindenesetre az a sorozat ótvar nagy baromság, bűntett a mítosz ellen! Egyébként nagyon is él, ebben a hónapban, vagy februárban lesz a bemutatója, ha jól emlékszem. De a pilot borzalmas volt...

Engem innen egyértelműen az új T film érdekel főként. De eléggé úgy néz ki, hoyg elcseszik azt is...van két tehetségtelen, tök fiatal producer, egy gáz, nevenincs senki videoklipprendező...viszont John Connor Bale lesz, aminke nagyon örülök. Bale nagyon jó színész, nagyon tetszett neki a forgatókönyv...eddig csak jó filmekben, szóval remélem tényleg jó az a forgatókönyv. Amit állítólag Arnie is olvasott és nem zárta ki, hogy egy cameo erejéig feltűnjön ő is. Ami az új trilógia első részében biztosan nem fog megtörténni, mert még a t600-asok idejében járunk elvileg. Még nincs kész...ami szintén aggodalomra ad okot, hogy a z első részben nem Connor, hanem valami Marcus nevű ipse lesz a főszereplő, akiről eddig semmit sem hallottunk soha....
(érdekesség, hogy talán a t3 forgatókönyírói, akik ennek a filmnek a forgatókönyvgét is írják talán kicsit utána is néztek a dolgoknak és nem olyna síkhülyék T ügyben, mint amikor a t3-at írták. Gondolok itt arra, hogy az új filmben, a jövőben még nincs kész a t800-as modell...holott a t3 extrái között látható, hogy már 2003ban!!!fejleszteték. Mégszerencse, hogy ezt a nagy hülyeséget nem hazsnálták fel most)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #529 Dátum: 2008. Január 04. - 22:24:01 »
Attól még, hogy nevenincs készítői vannak, az nem jelenti azt, hogy azok például nem T-fanok, és még az is lehet, hogy pont ők fogják normálisan megcsinálni a filmet. Egyébként nem gond, hogy nem John Connorról fog szólni a T4, mert ahogyan az az első részben is volt, John Connor csak akkor jött el és szervezte csapatokba az embereket, amikor azok már veszítettek a robotok ellen és gyűjtőtáborokba rakták a túlélőket megsemmisítésre. Tehát simán szólhat a Marcus nevű ipséről, aki egy egyszerű túlélő, és reménytelenül harcolnak a gépek ellen. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #530 Dátum: 2008. Január 04. - 23:12:53 »
Jah, amikor ő már 20-as éveiben tevékenyen harcolt a gépek ellen, csak még nem mint vezető...hát kiről szóljon, ha nem róla?

A nevenincs producerekkel nekem csak az a bajom, hogy ne egy ilyen tétű dolognál próbálgassák már a tehetségüket.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #531 Dátum: 2008. Január 05. - 09:28:34 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #532 Dátum: 2008. Január 05. - 09:31:57 »
Jah, amikor ő már 20-as éveiben tevékenyen harcolt a gépek ellen, csak még nem mint vezető...hát kiről szóljon, ha nem róla?
Megmondom őszintén, én nem bánnám, ha nem csak róla szólna. Elvégre nem csak egyedül ő nyerte meg a háborút, ő csak a vezető volt. Csak ez az utóbbi időben eléggé háttérbe szorult. Szintén az első filmből tudok idézni: akkor mondta John apja, arra a kérdésre, hogy miért nem a jövőben ölték meg Johnt, miért küldtek vissza a múltba egy robotot? Azért mert már ő nélküle is nyertek volna az emberek. Ezért kellett őt még azelőtt likvidálni, hogy megszervezné a sereget.
Így én szivesebben látnék egy másik főhőst, aki hirtelen szemben találja magát a gépek elleni háborúval, mint egy Ramboként ugrabugráló John Connort.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #533 Dátum: 2008. Január 05. - 11:42:01 »
http://www.sg.hu/cikkek/57210/egyseges_superman
Ez elég érdekes hír... :ohmy:


Ez egy kis reményt csepegtet belém.Ahhoz képest,hogy mennyire vártam a Szupi visszatért,nekem nagy csalódás volta az a film,és szerintem ezzel nem csak én vagyok így :drying:
Hátha normálisan osszehozzák a folytatást.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #534 Dátum: 2008. Január 05. - 12:32:59 »
Idézet
Megmondom őszintén, én nem bánnám, ha nem csak róla szólna. Elvégre nem csak egyedül ő nyerte meg a háborút, ő csak a vezető volt. Csak ez az utóbbi időben eléggé háttérbe szorult. Szintén az első filmből tudok idézni: akkor mondta John apja, arra a kérdésre, hogy miért nem a jövőben ölték meg Johnt, miért küldtek vissza a múltba egy robotot? Azért mert már ő nélküle is nyertek volna az emberek. Ezért kellett őt még azelőtt likvidálni, hogy megszervezné a sereget.
Így én szivesebben látnék egy másik főhőst, aki hirtelen szemben találja magát a gépek elleni háborúval, mint egy Ramboként ugrabugráló John Connort.
Mint mondtam, az új film már a 3. részt folytatja. A Terminator filmke csodája és egyben buktája pedig az, hogy eddig mindhárom részben más jövőt láthattunk. Nemcsak a t3 került ellentmondásokba, hanem már a t2 is. Abban ugyanis a jövőben azért robbanhatott ki 97-ben az itéletnap, mert a Cyberdine-nek ott volt a törött proci, meg a leszakadt alkar..ha azok nincsenek, ők 97-ben még biztos nem fejlesztik ki a skynetet. Magyarul a t2-es jövőhöz szükséges volt a t1-es cselekmény, a robotvisszaküldés. Így ez úgy tűnhet, mint egy körfolyamat...már a t1-ben is 97-ben robbant ki az ítéletnap..de az csak azért robbanhatott ki, mert visszaküldtek egy robotot. Ha így nézzük, az egész egy körfolyamat így mindaddig, amíg a t2-ben ismét vissza nem jött a 2 robot. Erre cáfolt rá egyébként a t3(megjegyzem helyesen, mert a t2-vel végülis lezárták az eseményeket). t1-ben az emberiség elveszett és akkor jött Connor, aki megtanította a gépeket porrá zúzni. És azért küldték visza a robotot, hogy meg se születhessen( meg azért is, hogy egyáltalán hamarabb kirobbanhasson a háború). És igen, a gép akkor jött vissza a t1-ben, amikor  ajövőben a gépeknke ez volt az utolsó reménye...én ezt úgy értelmezem, hogy a háború úgy nézett ki, hogy mindnehol elkeseredetten harcoltak, írtották az embereket, nem volt semmi remény. Amíg me nem jelent John. Ez a t1. De a t3 alapján meg méginkább az a helyzet, hogy már alapból a háború legelején feltűnik a kispajtás, és szervezi a dolgokat. Tehát ezek alapján ennke az első résznek csak egy önkényesen kiragadott szereplője lesz...de eze a szereplő lehetne Mari, Bori, Saniy, Laci, Vagy akár Tomi is, ahelyett, hogy a tényleges főszereplő személéyre koncentrálnának. Persze én sem azt monodm, hogy róla szóljon a trilógia végig...főleg, hogy meg is hal. Csak azt mondom, hogy köré kéne építeni a dolgokat, bemutatni a mellékszereplőket, a főbb helyszíneket, de nem egy Marcus szemény láttatni a háború elejét. Én az elején pont Connorra lennék kíváncsi, ahogy megszervezi az ellenállást, ahogy tanul, ahogy fejlődik, ahogy tanulmánoyzza az eseményeket és ahogy feltűnik. A 2. rész szólhatna a háború menetéről, csavarokkal meg drámákkal...a 3. részben meg meghalna szépen.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 05. - 12:34:41 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #535 Dátum: 2008. Január 05. - 13:44:59 »
Rólam inkább ne szóljon, utálom a robotokat.  ;D
Ha nem akarják Routh-ot Supermannek, adja isten, hogy mégis Tom Welling legyen az.  :oh:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #536 Dátum: 2008. Január 05. - 19:11:47 »
Ha nem akarják Routh-ot Supermannek, adja isten, hogy mégis Tom Welling legyen az.  :oh:
Bárcsak így lenne! Mondjuk szerintem az lett volna a logikus, hogy befejezik a Smallville-t, és akkor csinálnak egy új Superman filmet, nem pedig a régit viszik tovább. Az újból is eltűnt pl az időutazás, a telekinézis, ezeket hogy magyarázzák? Ennél meg lenne egy nagyon jó alap, a mostani szereplőket kéne a filmben is használni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #537 Dátum: 2008. Január 05. - 19:48:15 »
Mellesleg a hír nem volt megalapozott, egyelőre mégis Routh a Superman. És Singer se bizti, hogy nem jön.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #538 Dátum: 2008. Január 05. - 20:24:50 »
Hát az új Supi film egyetlen jó pontja maga Routh volt szerintem. Sajnálnám, ha elmenne...Singer meg nem egy rossz rendező, csak ezt a filmet elsúlyozta. Én annak sem örlnék, ha valami rosszabb rendezőt tennének a helyére.. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #539 Dátum: 2008. Január 05. - 21:36:33 »
Szép is lenne Welling. De én még mindig fentartásokkal kezelem az SG-t.
A félelem nélküli