Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895044 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #780 Dátum: 2008. Február 27. - 12:30:34 »
Eddig ez volt a legjobb fan film amit láttam. Becsülöm, hogy mennyit rááldoztak.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #781 Dátum: 2008. Február 27. - 14:35:37 »
jopofa fan film, valakiknek sok felesleges idejuk van. Leszamitva a nagyon gagyi szineszi jatekot tetszett, de ha mar ennyit belenyomtak ebbe a kis filmbe, igazan csinalhattak volna egy kicsit jobb kosztumot Robinnak.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #782 Dátum: 2008. Február 27. - 17:36:29 »
Nem, rajzfilmeken nem nézem őket. Egyedül a Pókember rajzfilmeket néztem - már amelyiket.
Pedig szerintem majd próbáld ki, vannak jó sztorik bennük, a bunyók sokszor nagyon kemények (Ítéletnapon 16-os karika!), és a rajzok se rosszak.
jopofa fan film, valakiknek sok felesleges idejuk van. Leszamitva a nagyon gagyi szineszi jatekot tetszett, de ha mar ennyit belenyomtak ebbe a kis filmbe, igazan csinalhattak volna egy kicsit jobb kosztumot Robinnak.
Nekem Green Lantern ruhája nem tetszett, de Joker szerintem nagyon jól nézett ki.

A Lostból az X-Men: Rozsomák filmbe
A sztrájk végeztével meg lehet becsülni, hogy mikor kerül sor az X-Men: Wolverine forgatására és ennek következtében egyre több színész szerződik le a produkcióhoz, s végre nem csak pletykák szólnak a csatlakozni kívánókról.
A legújabb csatlakozók Daniel Henney és Dominic Monaghan, akik közül az utóbbit leginkább a Gyűrűk Ura-filmek Trufájaként, valamint a Lost-Eltűntek Charlie-jaként ismerhettünk meg. Henney Zéró ügynököt fogja alakítani, a Weapon X program résztvevőjét, aki remek nyomkövető és célzó képességekkel bír, míg Monaghan lesz Barnell, Rozsomák titokzatos ex-katona szövetségese, s képessége szerint az elektromossággal tud majd meglepően jól bánni.
A Logan névre hallgató Rozsomák (Hugh Jackman) eredettörténete az X-Men-filmek előtt játszódik 17 évvel és jövő májusban kerül a mozikba. Eddig a fentiek mellett Liev Schreiber, Danny Huston, Taylor Kitsch, will.i.am, Lynn Collins és Ryan Reynolds részvételét erősítették meg a produkcióban.

Egy újság borítója:
http://www.empireonline.com/magazine/interactive.asp
Új kép a Rozsi filmből:
http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=22078
Új képek a Hulkból:
http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=22077
« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 27. - 18:13:58 írta Mike »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #783 Dátum: 2008. Február 27. - 19:23:07 »
Nem tudom kipróbálni, nincs rá időm.  ;) Mióta kiadó is lettem, minden szabadidőmet elveszi a fordítás/szerkesztés/kiadás.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #784 Dátum: 2008. Február 27. - 19:57:23 »
Jók a Képek. Norton nem semmi. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #785 Dátum: 2008. Február 27. - 20:05:31 »
Nem tudom kipróbálni, nincs rá időm.  ;) Mióta kiadó is lettem, minden szabadidőmet elveszi a fordítás/szerkesztés/kiadás.
Sajnálhatod, pedig pár részt Warren Ellis és J. M. DeMatteis is írt a JLU-ba.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #786 Dátum: 2008. Február 27. - 21:16:27 »
Alapvetően azért sem fogott meg soha a rajzfilm, mert az aztán tényleg olyan volt, amilyennek az emberek a képregényeket hiszik: felületes. 20 perc, amibe kell egy laza sztori mellé egy nagy bunyó. Én pedig a magánéleti szálakért szeretem a képregényeket inkább, amire a rajzfilmekben nem igazán volt idő, legfeljebb szintén nagyon felületesen.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #787 Dátum: 2008. Február 27. - 22:10:02 »
Viszont a rajzfilmben mozognka is a szereplők, és nem csak állóképeket látsz, és azt is hallod, ahogy beszélnek. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #788 Dátum: 2008. Február 27. - 22:13:59 »
Igaz, a mozgás jó tud lenni, a 94-es Póksoriban a hanghatásokat is imádtam, de a hangjuk néha pont, hogy csalódás.
Azt tudjátok, hogy mennyire más volt a magyarra szinkronizált 94-es sorozat, mint a német? Ugye azt először a német csatornákon lehetett látni, rendszeresen vettem videóra a részeket. Aztán jött magyarul, és minden igazi érdeme a rajzfilmnek eltűnt belőle. A hangok annyira le lettek tompítva, hogy tök nulla lett. A csobbanások, robbanások, a hálóhinta hangja, a hálókilövésé, minden. Először nem is tudtam, miért nem tetszik igazán, aztán összehasonlítottam két részt, és nagyon csodálkoztam.  :drying:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #789 Dátum: 2008. Február 28. - 09:56:10 »
Még több Wolvie

http://host.trivialbeing.org/up/wolverine-feb27-empire-photo-2.jpg
http://host.trivialbeing.org/up/wolverine-feb27-fan-poster.jpg

A Lost-ból az X-Men: Rozsomák filmbe
A sztrájk végeztével meg lehet becsülni, hogy mikor kerül sor az X-Men: Wolverine forgatására és ennek következtében egyre több színész szerződik le a produkcióhoz, s végre nem csak pletykák szólnak a csatlakozni kívánókról.

A legújabb csatlakozók Daniel Henney és Dominic Monaghan, akik közül az utóbbit leginkább a Gyűrűk Ura-filmek Trufájaként, valamint a Lost-Eltűntek Charlie-jaként ismerhettünk meg. Henney Zéró ügynököt fogja alakítani, a Weapon X program résztvevőjét, aki remek nyomkövető és célzó képességekkel bír, míg Monaghan lesz Barnell, Rozsomák titokzatos ex-katona szövetségese, s képessége szerint az elektromossággal tud majd meglepően jól bánni.

A Logan névre hallgató Rozsomák (Hugh Jackman) eredettörténete az X-Men-filmek előtt játszódik 17 évvel és jövő májusban kerül a mozikba. Eddig a fentiek mellett Liev Schreiber, Danny Huston, Taylor Kitsch, will.i.am, Lynn Collins és Ryan Reynolds részvételét erősítették meg a produkcióban.


A The Incredible Hulk ott folytatja, ahol az Ang Lee-féle előd abbahagyta. Bruce Banner megszállottan keresi az őt ért gamma-sugárzás ellenszerét. Ám mégsem ez a legnagyobb baja. Ross tábornok mindenáron kézre akarja keríteni az egykori tudóst és mindenféle kísérleteket akar végrehajtani rajta.

Ráadásul egy Abomination néven ismert gonosz is el akarja kapni Hulkot. Banner kénytelen felvenni a harcot, hogy élete szerelme, Betty Ross élete ne érjen idő előtt véget. A filmben Norton mellett Liv Tyler, Tim Roth, William Hurt és Tim Blake Nelson is felbukkan. A hírek szerint az első trailer a Superbowl idején, február végén  lesz elérhető.

« Utoljára szerkesztve: 2008. Február 28. - 10:02:30 írta Ben Reilly »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #790 Dátum: 2008. Február 28. - 15:35:03 »
Amúgy nem úgy volt, hogy a Hulk nem folytatás, hanem egy új kezdet lesz?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #791 Dátum: 2008. Február 28. - 15:45:23 »
Nekem is úgy rémlik, de valamilyen szinte nörülök neki, hogy nem megint egy eredet filmet látunk, így talán több és jobb akciók lesznek benne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #792 Dátum: 2008. Február 28. - 16:00:38 »
Eredetileg teljesen független filmnek tervezték az Ang Lee-s változattól, de miután Norton átírta az egész forgatókönyvet, kiokoskodták, hogy legyen inkább egy lazán kötődő folytatás.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #793 Dátum: 2008. Február 28. - 16:29:44 »
Én inkább független filmre vágytam. :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #794 Dátum: 2008. Február 28. - 17:35:25 »
Mondj valakit Sepin kívül aki nem. Õ az egyetlen aki örül.  :drying:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #795 Dátum: 2008. Február 28. - 18:11:14 »
Most őszintén, mondjátok meg, hogy mennyiben lett volna jobb, ha megint egy eredet történetet látunk? Sokan el sem mentek volna a moziba, mondván, hogy látták már ezt, ez biztosan egy remake. És a történeten sokat nem lehetet volna variálni, mert amúgy meg karakteridegen lenne az egész. Tehát ugyanazt kapnánk, mint ami az első részben volt, csak más szereplőkkel. Ezért mondom azt, hogy egy folytatással sokkal jobban járunk, mint egy átdolgozott eredettörténettel. Amúgy is mondták, hogy csak pár részletben kapcsolódik az első Hulk filmhez, nem azt, hogy egy az egyben folytatás. Tehát biztos lesznek benne változások az elözőhöz mérten.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #796 Dátum: 2008. Február 28. - 18:35:14 »
Én sajnos nem láttam az első Hulk-filmet, így látatlanban azonban jobban örülök egy folytatásnak, mintha megint első lenne. Ha minden jól megy, hétvégen lesz időm megnézni.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #797 Dátum: 2008. Február 28. - 19:39:55 »
csatlakozom sepihez,haggyuk már az eredetet láttuk,rossz is volt köszönjük szépen elég volt belőle.
Azt várom h végre Hulk zúzzon és rendes ellenségek ellen(mint förtelem)nem ilyen apa aki szivacsember...mondjuk a hadsereg és a mutánskutyátom odab@szott....

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #798 Dátum: 2008. Február 28. - 23:52:17 »
Én is jobban örülök a lazán kapcsolódó folytatásnak. A Hulk eredete nem annyira érdekes, hogy még egyszer látni kelljen.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #799 Dátum: 2008. Február 29. - 00:11:00 »
Nah Ben le vagyunk szavazva. Én meg pont azt szeretném, ha legalább nem folytatás lenne, hanem új alapokon az egész. Nem kell akkor megint egy eredet, 20 percben le lehetne tudni és akkormég jutna idő mindenre.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"