Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 896408 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #980 Dátum: 2008. Március 27. - 20:49:33 »
Jah dehogynem. Csak alapnak tartottam ezért nem is írtam oda. :D
Hát a Van helsing az egy borzalmas film, nem bírtam végignézni, mert kikapcsoltam. Így nem mondhatnám, hogy láttam a filmet. Mariska a vámpír betette a kaput..
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #981 Dátum: 2008. Március 27. - 21:26:19 »
Pedig jó kis film volt a Van Helsing. Igaz, inkább egy szórakoztató popcorn horror-akció film volt, mert ha nem vesszük figyelembe a történelmi ellentmondásokat, akkor egész jópofa film. Nekem tetszett. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #982 Dátum: 2008. Március 27. - 21:39:59 »
Hát nemtudom. Nekem nagyon nem jött be.

Jók a reklámok Ben köszi! ;) :ironman:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #983 Dátum: 2008. Március 27. - 22:32:09 »
Az elején Mr. Hyde nálam már betette a kaput, annyira rossz volt, hogy szinte fájt. Utána se tetszett, hogy mennyire pont jól kijön minden VH-nek, pont oda esik, pont elkapja, stb. De nem bánom, hogy megnéztem, mert Kate Beckinsale még soha nem nézett ki annyira jól, mint ott, pedig különben is benne van a top3-ban.  ;D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #984 Dátum: 2008. Március 28. - 02:03:15 »
Mármint Teri Hatcher? Az jó jelenet volt amikor Kurt Russell megkeresi őt a táncolóba.
Caprio isten színész, és Pitt is az szerintem, persze sok embernek nem jön be maga az ember, de akkor is jó színészek.
Van Helsing szerintem is király popcorn movie volt, ami nagyon tetszett benne, hogy folyamatos pörgés volt, sosem volt egy 10 perces unalmas és gagyi monológ.
Jackman-nek a Kardhalja is tetszett, meg a Scoop is jó volt.
És Beckinsale tényleg "csinos" volt abban a filmben, ezt már csak az Underworld 2 szexjelenete tetőzte, na ott ténylegesen elaléltam... (mikor lassan húzza le a cipzárt azon a fáintos kis bőrszerkón ami úgy tapad a hófehér testére mint semmi más... Okés, van egy kis vámpír fétisem)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #985 Dátum: 2008. Március 28. - 07:10:02 »
Utána se tetszett, hogy mennyire pont jól kijön minden VH-nek, pont oda esik, pont elkapja, stb.
Pedig ebben a filmben pont az volt a poén, egyértelműen az volt a cél, hogy Van Helsing olyan legyen, mint James Bond, csak a 19dik században. :D A vatikáni jelenet is egy az egyben ezt sugalta.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #986 Dátum: 2008. Március 28. - 08:40:44 »
Tobey megint képregényfilmben

A Pókember után megint képregényfilmbe vág bele Tobey Maguire. Az Afterburn képregényt nézte ki magának Maguire, aminek a producere és talán a főszereplője is lesz.
Az Afterburn egy posztapokaliptikus világban játszódik, ahol a Föld nagy része elpusztult és olyan kincskeresőkről, kalandorokról szól, akik nagy suskáért vállalják a régi, értékes holmik felkutatását. A középpontban lévő csapatnak azonban meg kell küzdenie más kincskeresőkkel, mutánsokkal és kalózokkal.



Új Vasember TV spot
http://www.dailymotion.com/video/x4vajq_nuevo-spot-de-iron-man_shortfilms




pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #987 Dátum: 2008. Március 28. - 09:03:37 »
Tényleg a Kardhal is jó volt. De nekem az volt a komoly, hogy láthattunk egy John Travoltát a Kardhalban, egész tűrhető alakítással, aztán ugyanazzal a hajjal a Megtorlóban már nem a legjobb volt. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #988 Dátum: 2008. Március 28. - 09:33:40 »
Jackmant kifelejtettem a listámról, pedig majdnem minden filmjét láttam. ;D Azt szeretem benne, hogy nem láttam még két hasonló szerepben (Az X-men folytatás nem ér :D) és mindegyikben nagyon jól alakított. A Kardhal nagyon jó film volt, de nem az, amit meg tudnék nézni havonta. ;) Travolta meg picit sem volt félelmetes benne, akkor már a Megtorlóban is jobb volt. :lol: A Van Helsing meg egy egyszer megnézhető akciófilm volt (bár a végét nagyon ki kellett volna hagyni...), de azért a látványvilág jól nézett ki. :) A zöld szűrő és túlszínezettség jól állt a filmnek. A zenéjében is voltak jó ötletek. Tulajdonképpen egy nagyon béna filmet csináltak nagyon jó technikával. ;D A Mariska vámpírról meg inkább ne beszéljünk, az nálam is kivágta a biztosítékot. :stupid:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #989 Dátum: 2008. Március 28. - 11:31:26 »
Lehetett volna annyi esze a fordítónak, hogy megváltoztatja valami másra.  :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #990 Dátum: 2008. Március 28. - 11:50:42 »
dehát milyen erdélyi nevet kaphatott volna a nő?  Natalie vagy Rachel? Ez csak azért gáz mert filmekben hozzá vagyunk szokva az angol nevekhez. Ezért sem szeretem a magyar sorozatokat, mert bénának tűnnek a nevek. (Sanyi a gonosz, meg Géza a szélhámos, Csenge meg a lotyó.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #991 Dátum: 2008. Március 28. - 11:52:47 »
Lehetett volna valami románosabb neve...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #992 Dátum: 2008. Március 28. - 12:02:04 »
A mi községünk azon lakosai, akiknek ősei között románok is szép számmal akadtak minden második gyereket Kevin-nek, Carlos-nak, Jennifer-nek, Tiffany-nak hívnak. Akkor már mért ne lehetett volna egy roman vámpír tyúknak Rachel a neve?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #993 Dátum: 2008. Március 28. - 14:20:32 »
De ha te akarnád a gyereked pl Jennifernek hívni, akkor azt csak DZS-vel írhatnád le, mert nem vagy kisebbségi. Ellenben ha az lennél, akár cirill betűkkel is leírhatnád ha úgy tetszik. :hehe:
Lehetett volna annyi esze a fordítónak, hogy megváltoztatja valami másra.  :D
Biztos az fordította, aki a Silent Hillt is. ;) :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #994 Dátum: 2008. Március 28. - 14:44:16 »
Visszatérve az Arnoldos témára, én nagyon szeretem a filmjeit, ezeken nöttem fel, gyerekkoromban csak két színész létezett a számomra, Arni, meg Sly, és kész. Aztán jött a Star Wars felujítás, és kibővült a lista egy Ford-al, meg Mark-al.
Amúgy kettejük közül én Swarczit jobban kedvelem, mert neki egy rosz filmje sem volt, míg Sly az utobbi 10 évben csak übergagyi filmeket csinált, de talán most egy kicsit elkezdett visszatérni régi önmagához.
Viszont az Oscar, az tényleg fenomenális. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #995 Dátum: 2008. Március 28. - 16:17:36 »
De ha te akarnád a gyereked pl Jennifernek hívni, akkor azt csak DZS-vel írhatnád le, mert nem vagy kisebbségi.
Úgy tudom, már minden név megengedett bárhogy.
Idézet
Biztos az fordította, aki a Silent Hillt is. ;) :hehe:
Mármint a címét?
Viszont az Oscar, az tényleg fenomenális. ;D
Nekem az Oscar azért nem jött be igazán, mert előtte láttam Funes-vel, és ő tényleg fenomenális volt benne. Utána Sly csak gyenge utánzat. Nekem az Állj, vagy lő a mamám tetszett nagyon tőle.  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #996 Dátum: 2008. Március 28. - 18:41:26 »
hiába tűnik könnyűnek adni egy terminatort, azt a mozgást, ő dolgozta ki és ha más kapja fele ilyen félelmetes nem lett volna. Tipikus pl, hogy a szemét mozgatja oldalra és utána viszsi a fejét.
Ezzel egyetértek én is, elég csak megnézni a Sarah Connor Chroniclest, az ottani színészek által alakított terminatorok fele olyan félelmetesek sincsenek, mint amilyen Schwarzi volt... :roll:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 28. - 18:43:37 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #997 Dátum: 2008. Március 28. - 23:44:23 »
Idézet
A Kardhal nagyon jó film volt, de nem az, amit meg tudnék nézni havonta. Kacsint Travolta meg picit sem volt félelmetes benne, akkor már a Megtorlóban is jobb volt.
Áhh..szerintem nem. A Kardhaolban volt benne valami csibészes. ;D A kaján vigyora a szivarozós jelenetben nagyon megmaradt az emlékezetemben(azzal kezdődik a film, aztán a film közepén ugyebár visszatérünk oda ismét). Tényleg j kis film, nem értem miért húzzák le sokan.
Idézet
dehát milyen erdélyi nevet kaphatott volna a nő?  Natalie vagy Rachel? Ez csak azért gáz mert filmekben hozzá vagyunk szokva az angol nevekhez. Ezért sem szeretem a magyar sorozatokat, mert bénának tűnnek a nevek. (Sanyi a gonosz, meg Géza a szélhámos, Csenge meg a lotyó.)
Még magyarban is elég gáz már szerintem. Legalábbis nekem egyből egy bárgyű, buta tehén jut az eszembe, ahogy a zöld legelőkön füvet zabál és tök értelmetlen tekintettel rád néz...Mariska.
De kevésbé közönséges mindenképpen lehetett volna.
Idézet
Visszatérve az Arnoldos témára, én nagyon szeretem a filmjeit, ezeken nöttem fel, gyerekkoromban csak két színész létezett a számomra, Arni, meg Sly, és kész. Aztán jött a Star Wars felujítás, és kibővült a lista egy Ford-al, meg Mark-al.
Amúgy kettejük közül én Swarczit jobban kedvelem, mert neki egy rosz filmje sem volt, míg Sly az utobbi 10 évben csak übergagyi filmeket csinált, de talán most egy kicsit elkezdett visszatérni régi önmagához.
Viszont az Oscar, az tényleg fenomenális
Azért nekem nem csak ők ketten voltak, mert ott volt Bruce Willis is. ;D
Én is jobban bírom Slynál, nekem részben példakép is Arnie. Hihetetlen, amit véghezvitt.
Az Oscar nekem nem tetszett...utálom az olyan filmeket, amikor annyira béna dolgokat csinálnak, hogy már fájdalmas. Legalábbis emlékszem, hogy amikor először láttam, a táska 26 milliomodik elcserélésénél kikapcsoltam, egyszerűen nem bírom nézni az ilyet, mert felidegesítem magam rajta.
Idézet
Állj, vagy lő a mamám tetszett nagyon tőle.
Az jó volt. A Pusztítót nem is mondtuk, pedig az is ALAP ;D film nekem.
Idézet
Ezzel egyetértek én is, elég csak megnézni a Sarah Connor Chroniclest, az ottani színészek által alakított terminatorok fele olyan félelmetesek sincsenek, mint amilyen Schwarzi volt...
Ne is mondd., Szánalmasak, nevetségesek, borzalmasak. Egyedül az utlsó 2-3 részre találtak egy olyan színészt, akirpl el tudtam volna hinni, hogy Terminator.(Garret Dillahunt...a Jesse james... és a Nem vénnke való vidékben is játszott, hogy a legfrissebbeket mondjam) Neki kellően hideg és félelmetes mozgása, nézése volt, a többiektől egy húsvéti nyúl is rémisztőbb.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #998 Dátum: 2008. Március 29. - 14:07:49 »
Az Oscar nekem nem tetszett...utálom az olyan filmeket, amikor annyira béna dolgokat csinálnak, hogy már fájdalmas. Legalábbis emlékszem, hogy amikor először láttam, a táska 26 milliomodik elcserélésénél kikapcsoltam, egyszerűen nem bírom nézni az ilyet, mert felidegesítem magam rajta.
Á, én az ilyenekre már immunis vagyok, csak így két állapot van, vagy röhögök egy jót, vagy fapofával végignézek egy filmet, legutóbb a Kiskarácsony minden áron, ez a kategória volt.
Amúgy a Pusztító tényleg iszonyat nagy film.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #999 Dátum: 2008. Március 29. - 15:03:57 »
Az tuti, nekem is az egyik kedvencem a Pusztító. Ezért is voltam tiszta ideg amikor múltkor adták a tévében. Teljesen megvágták, és még át is szinkronizálták. :drying: