Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895079 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1020 Dátum: 2008. április 01. - 12:21:28 »
Érdekesen kampányolnak az új Batman filmre, én már nagyon várom!

Utóbbi hír meg legjobb tudomásom szerint már napokkal ezelőtt felbukkant és egy jó nagy kacsa. (hát ha mégis ez lenne a címe, akkor nem nézem meg az biztos)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1021 Dátum: 2008. április 01. - 13:05:23 »
Ez a baj az április 1.-vel, mert bármilyen hírt hozok ma, azt kacsánok fogjátok vélni. Na jó, holnapig nincs több infó-  :drying:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1022 Dátum: 2008. április 01. - 13:16:11 »
Én sosem szerettem Tobey-t a szerepben, úgyhogy remélem igaz.
Én se igazán, de azért a színészváltásból sokszor volt már nagy gáz, de a kép alapján ez a csóka totál jó lenne a szerepre, az én híresen pocsék arcmemóriám számára alig különbözik Tobey-tól.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1023 Dátum: 2008. április 01. - 15:57:42 »
Brendon tényleg nem lenne rossz Peternek, de nagyon nem szeretem a színészváltásokat, úgyhogy valószínűleg ezzel is meg kell valahogy barátkoznom.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1024 Dátum: 2008. április 02. - 15:02:53 »
Ezek ugyan fan filmek, remélem nem bánjátok, ha ide linkelem őket, mert mindet megéri megnézni. Nagyon profik:



kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1025 Dátum: 2008. április 02. - 23:35:59 »
Az első az volt, amikor a kislány meow-ját lefordították "Tudom"-nak. :) Azt mondjuk még meg lehet magyarázni, de akkoris. :D
Ja, tényleg!  ;D Az tényleg állat volt!
Idézet
Utána meg a vége felé félreértették a fate szót faith-nek és elmondták párszor, hogy a bigott vallásos falu megtagadta a "hitét", azért voltak még ott abban a világban. ;D
Ezzel az a baj, hogy a fordítók nem hallás alapján fordítanak, hanem megkapják a szövegkönyvet. Úgyhogy félreértés nem lehetett.  :headscratch:

Xander nekem már nagyon Buffy-s, remélem nem ő lesz, sőt, azt is, hogy csak megmarad Tobey... a váltások a legismertebb karaktereknek nem tesznek jót...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1026 Dátum: 2008. április 03. - 09:33:33 »
Se F4, se X-Men, se Constantine
Habár Francis Lawrence szívesen nekiugrana az Constantine folytatásának, Keanu Reeves kijelentette őt bizony nem érdekli a folytatás.

A Fantaszikus négyessel kapcsolatban pedig Jessica Alba mondta, hogy örömmel szerepelne a harmadik részben, de Chris Evans (a Fákyla) azt mondta, hogy nem keresték meg még öket a folytatással. A Fox állítólag egy Ezüst Utazó mozifilmet szeretne összehozni, így hanyagolja az F4-et.

Az X-men 3 után lehetett olvasni olyan hírt, hogy megkezdődtek az X-men 4 elkészületei, sőt bemutató dátum is volt, 2007. dec. 1. Azonban csak a Wolverine készülget, a Magnetonak is hamarosan nekiállnak. Shawn Ashmore szerint (Jégember volt az X-men-ben) viszont teljesen valószínűtlen, hogy elkészüljön a folytatás.

Új Joker képek:








Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1027 Dátum: 2008. április 03. - 13:23:26 »
Ezek a nagyfejű babák nagyon szarok. Sose jöttek be.

A két fan filmről, mindkettőn, de főleg a másodikon nagyon látszik, hogy nem két fillérből csinálták őket.
Superman meg akkora mint egy hegy... :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1028 Dátum: 2008. április 03. - 14:37:27 »
Ezzel az a baj, hogy a fordítók nem hallás alapján fordítanak, hanem megkapják a szövegkönyvet. Úgyhogy félreértés nem lehetett.  :headscratch:
Hát akkor meg főleg no comment :-X

a váltások a legismertebb karaktereknek nem tesznek jót...
Ez igaz, de Tobey akkoris ronda... ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1029 Dátum: 2008. április 03. - 15:40:06 »
Egy érdekes telefonhívás, és egy még érdeksebb site, ahol egy hangminta vétele után Joker egyik betörését láthatjuk a biztonsági kamerák jóvoltából. Elkérik a mobilszámot, utána egy géphang felhív, és be kell mondani a jelszót - NEEDLE - . Bivalyos felvételek:
http://www.acmesecuritysystems.com/delos/default.aspx?e=disconnect|undefined


http://host.trivialbeing.org/up/Jim_Gordon_VIRAL.wav

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1030 Dátum: 2008. április 03. - 18:47:59 »
Oké, engem felhívott Gordon felügyelő, vicces volt, csak nem igazán értettem, hogy honnan kellene tudnom a "NEEDLE" jelszót. De azért jó volt ez a "we have your e-mail adress, your IP adress, so we have you, now you're working for us" duma.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1031 Dátum: 2008. április 03. - 19:14:23 »
Ha megnézted azt a weboldalt amit beírtam, akkor ott ki kellett jönnie ennek a menünek:


És itt van szó a NEEDLE-ről. de végül is ha meghalgatod a hangfájlt, az ugyanaz.

Friss hír: Bay a legnagyobb kussban elkezdte forgatni a Transformers 2. részét, és már az is biztos, hogy Optimus és Barricade szerepel a filmben, mivel a róluk mintázott gépjárműveket, az első forgatási helyszínre, Culver City-be szállították.



Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1032 Dátum: 2008. április 04. - 08:33:17 »
Megjött az első Hellboy trailer!



Itt egy link azoknak akik nem szeretnek keresni:
http://movies.yahoo.com/premieres/7254432/standardformat/

Ja és míg el nem felejtem az utolsó "you woke up big baby"-n majd bepisiltem!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 04. - 08:39:08 írta Kakarotto »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1033 Dátum: 2008. április 04. - 14:28:43 »



pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1035 Dátum: 2008. április 04. - 20:14:29 »
A képek fele nem jön be. :(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1036 Dátum: 2008. április 05. - 07:45:21 »
Idézve a Filmbuziról:

Friss hír a Transformers 2-ről

Először is építettek egy ilyet ami pont az építőbotokat ábrázolja:




Aztán meg van egy olyan casting pletyka, hogy ő csatlakozik a hot fronthoz:



(BTW: a csaj az aki Elektrát lesmárolta)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1037 Dátum: 2008. április 05. - 10:52:54 »
Nem akarom kedved szegni, de a robotos kép csak rajongók által készített fan fake, és már az első rész előtt is több helyen megjelent.

Kalandozzunk iknább Hulk-al a kulisszák mögött:
http://www.firstshowing.net/2008/04/04/must-watch-behind-the-scenes-incredible-hulk-featurette/

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1038 Dátum: 2008. április 05. - 11:52:10 »
Oké Ben, én hiszek neked, jó ez a link amit a HULKról írtál, itt azt írják, hogy habár Zak Penn (x2,x3) írta a forgatókönyvet, Norton szépen átírta azt egyből. Most ennek örülni kell vagy sem, nem tudom, ha benne volt a keze a harcosok klubbjában, akkor örülök.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1039 Dátum: 2008. április 05. - 12:05:57 »
Norton legalább olyan tehetséges író, mint színész, és ezt pozitivumként jegyzem meg. De azt hiszem azt már írtam korábban is, hogy Norton alaposan összebalhézott a Marvellel, mert a film vágásába már nem szólhatott bele. Erre sokan rögtön azzal jöttek elő, hogy ez akadálya lehet egy folytatásnak, de Norton ezen kívül még egy Hulk filmre biztos szerződéssel rendelkezik a stúdió felé, úgyhogy péntárca robbantó lenne számára, ha ki akarna lépni, de a Marvelnek is ha ki akarnák rúgni.  ;D
Norton már a folytatást emlegeti: „Ezt a filmet kifejezetten az első fejezetnek szántuk, és én eleve több részben képzeltem el a történetet. Emiatt szándékosan sok mindent kis is hagytunk.” (www.newsarama.com)
Hmm... na majd meglátjuk.
A hazai bemutató június 12.-én lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 05. - 12:11:03 írta Ben Reilly »