Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 896448 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1120 Dátum: 2008. április 16. - 13:49:43 »
Egyébként ami most nekem még mindig nem tiszta: ki is lesz a főellenség a Vasember filmben? :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1121 Dátum: 2008. április 16. - 14:14:18 »
Obadiah Stane, vagyis az Iron Monger.

 :spoiler:
A film sztorija szerint ahogy a képregényben is Stark üzleti riválisa, aki azokat a terroristákat látja el pénzzel és fegyverrel, akik elrabolják Tony-t. Stane így akarja egyszer és mindenkorra kivonni őt az üzleti életből. A terroristák vezetője azonban rá akarja bírni Starkot, hogy készítsen neki egy szuperfegyvert, és persze ehelyett készíti Tony a Mark I-est. Visszatérve Amerikába Stane manipulálja Starkot és persze bemeséli hogy mennyire aggódott az életéért, közben pedig megszerzi azt a vázlatot, amit Tony a fogság alatt készített a páncélról. Obadiah ezt felhasználva csinálja meg az Iron Monger páncélt, és perzse van olyan nagyképű és hatalommániás, hogy ő maga irányítsa. Na ez után jön a bunyó.

Ausztráliában már megvolt a premier, és óriási siker volt.
És megjelent:
http://superherohype.com/nextraimages/imaussiepremiere6.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 16. - 14:31:37 írta Ben Reilly »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1122 Dátum: 2008. április 16. - 15:30:22 »
És ennek az Iron Mongernek van valami hivatalos magyar neve is?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1123 Dátum: 2008. április 16. - 16:10:37 »
Idézet
Zak Penn egy interjú során mondott pár szót az új terveiről. Az egyik egy X-Men spin-off film lenne. Ezt ő maga írná, sőr rendezné is. Az X-Men megalakulásáról szólna (amolyan X: Begenning), tehát fiatalabb mutánsokról állnának a középpontban.

A másik terve egy nagy nyári fantasztikus film és  Bermuda háromszögről szólna,  persze természetesen Penn elképzeléseit mutatná be, hogy szerinte mik történnek ott.
Hát, nem értem mi lenne az X-Menes filmben a plána. Az X-ek alapítóit már láttuk nagyrészt eddig 3 részen át, szóval megint a profékról szólna az egész? Ezek a fiatalabb mutánsok ugyanazok a mutánsok lennének, csak fiatalabb kiadásban...

A Bermuda háromszög meg rémunalmas ötlet, elég baj, hogy ilyenekben lát fantáziát...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1124 Dátum: 2008. április 16. - 19:04:01 »
És ennek az Iron Mongernek van valami hivatalos magyar neve is?

Mivel magyar nyelvű képregényben eddig még nem jelent meg, hivatalos fordítása nincs. A nem hivatalos a Vasmángor, de hogy ki adta neki ezt azt nem tudom. Remélem a film fordítói inkább hagyják angolul ha jobbat nem tudnak rögtönözni. A karakterfordítása egyébként rajta kell hogy legyen azon a DVD-n amit neked adtam anno.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1125 Dátum: 2008. április 16. - 19:13:37 »
Igen, tudom, megtaláltam, de pont azért kérdeztem, mert ez a Vasmángor elég bénán hangzik. Csak a Monger szó gyenge magyarosítása. Mivel ugye a Monger kereskedőt jelent, ezért talán jobb lenne a Vaskufár. Vagy a MÉHész. :hehe:
Tényleg, Kaine, most nem kértek tőled tanácsot a szinkronhoz? Ha igen, te nem tudod, mi lesz a magyar neve?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1126 Dátum: 2008. április 16. - 20:32:28 »
Kértek, de mondtam, hogy csak egy Vasember történet jelent meg, és abban nem volt benne. Úgyhogy én se tudom, de majdnem kizárt, hogy eredetiben hagyják, a monger meg végképp.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1127 Dátum: 2008. április 16. - 22:28:12 »
Csak nehogy úgy nevezzék el, hogy Géplakatos.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1128 Dátum: 2008. április 17. - 00:20:14 »
valamilyen fórumon vashengert olvastam. Kaine! Ha meg tőled megkérdezik hogyan hívják az ellent akkor tessék jó nevet kitalálni neki! Mondjuk Vas-Rozsomák vagy hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 17. - 00:31:24 írta Kakarotto »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1129 Dátum: 2008. április 17. - 00:26:30 »
MIvel azt írtad, hogy 30-án lesz a bemutató, alighanem már rég kész a fordítás. Sőt, talán a szinkron is.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1130 Dátum: 2008. április 17. - 08:34:54 »
Kaine! Ha meg tőled megkérdezik hogyan hívják az ellent akkor tessék jó nevet kitalálni neki!
Hát igen, kihasználhatnád, hogy szakértőként meghívnak. Én a helyedben biztosan rávágtam volna, hogy Vasedény. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1131 Dátum: 2008. április 17. - 11:02:23 »
Ja, és a magyar premier a Tefal bemutatótermében lesz.
Addig is egy kis Watchmen video blog. Jobb katt és cél mentése más néven...
Quicktime:

http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/watchmen/videojournals/setsandsensibility_Watchmen_large.mov

WMP:

http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/watchmen/videojournals/setsandsensibility_Watchmen_1080p.zip

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1132 Dátum: 2008. április 17. - 11:40:32 »
Új Spirit képek:






Én ezt a képregényfilmet is nagyon várom, a TheWolf Man-t Benicio Del Toro-val:



Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1133 Dátum: 2008. április 17. - 12:37:10 »
Nem mindenki lehet olyan jó, hogy az Audi szponzorálja. Valakinek be kell érnie egy Tefállal is...
Már megint Eva Mendes?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1134 Dátum: 2008. április 17. - 15:01:40 »
Sosem elég. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1135 Dátum: 2008. április 17. - 15:06:03 »
Nekem nem jön be, de most nem baj, mert ez a Spirit se hoz lázba, nem is ismerem. Olyan, mint egy Fantom...

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1136 Dátum: 2008. április 17. - 15:34:14 »
Készül a Ghost in the Sell amerikai feldolgozása
alán az év híre is lehet, hogy az Akira után a Ghost in the Shell jogai is átkerültek az Egyesült Államokba a japán tulajdonosoknak köszönhetően, s ez azt jelenti, hogy nemsokára jön a Páncélba zárt szellem-film.
Hogy túlharsogjuk a rajongók örömujjongását, pár részlet a készülő feldolgozásról, melyet a Variety szellőztetett meg. A japán manga jogait a Dreamworks szerezte meg és Avi Arad, Ari Arad, valamint Steven Paul lesznek a producerek. A forgatókönyvet az a Jamie Moss fogja írni, akinek első filmjét, az Utca királyait épp a héten mutatják be idehaza. A stúdió a futurisztikus thrillert egy minden igényt kielégítő 3D-s élőszereplős akciófilm formájában kívánja a nézőknek tálalni (budapestiek előnyben), ami a három animefeldolgozás, az anime tévésorozat és a három videójáték után újabb márföldkövet fog jelenteni a Ghost in the Shell 1989 óta tartó történetében.

Ez a Man-Wolf miről fog szólni, azon kívül, hogy átváltozik valaki?

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1137 Dátum: 2008. április 17. - 15:58:05 »
Tuti azt is elbasszák mint az Akirát.
Man wolf meg kb olyan lesz mint a Jack Nicholsonos.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1138 Dátum: 2008. április 17. - 17:21:42 »
Nekem a Jack Nicholsonos Farkas tetszett, ha olyan lesz, akkor jó. :D De egyébként engem sem hoz lázba ez a Spirit. Mondjuk azért azt sem tartom jó ötletnek, hogy akkor most minden létező képregényből filmet akarnak csinálni. :-\

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1139 Dátum: 2008. április 17. - 18:42:40 »
Én se. Lassan már tényleg minden 5. film képregényfilm és a mennyiség a minőség rovására szokott menni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"