Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895053 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1280 Dátum: 2008. Május 09. - 23:16:35 »
Szánalmas. Nagyobb Farkast bele se tehettek volna...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1281 Dátum: 2008. Május 09. - 23:36:03 »
Fake. Egyrészt a film nem 2008-as, másrészt a megadott honlap nem igazán a filmé, harmadrészt annyira kaki, hogy feltételezhető, hogy a Marvel nem ad ki ilyen plakátot a kezei közül.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1282 Dátum: 2008. Május 09. - 23:38:45 »
Főleg nem egy farkassal...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1283 Dátum: 2008. Május 10. - 08:18:41 »
Pesrze hogy fake, de szerintem egész szép.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1284 Dátum: 2008. Május 10. - 15:01:04 »
Szerintem egész nem látszik...

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1285 Dátum: 2008. Május 10. - 21:19:24 »
nekem csak azért tetszik, mert olyan mintha a sárga-fekete maszk lenne rajta. Gondolom azt filmben nem merik majd rárakni.

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1286 Dátum: 2008. Május 10. - 21:47:04 »
Vaughn-nak nem igazán akarnak összejönni a képregényfilmek... bár érthető a Marvel döntése, de ezzel egy nagyon tehetséges rendezőt vesztett vele a Thor film. Kíváncsi vagyok ki lesz az új rendező...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1287 Dátum: 2008. Május 11. - 14:39:41 »
Kakarotto kedvéért:
 ;D
http://dbthemovie.com/images/hq.jpg

Marsters Signed on for Trilogy
“Dragonball – signed on for two more, nothing else currently in the works.”
People put their hands up and he picked them out. We didn’t need a microphone. I will try to remember some of the answers he gave.
* He is signed up for two more Dragonball movies.
That ends the speculation that Piccolo JR. will be played by another actor, and also confirms a trilogy.


Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1288 Dátum: 2008. Május 12. - 10:44:49 »
Vigyázat Incredible Hulk és Amerika Kapitány spoiler egyben (angolul) :spoiler: :spoiler: Akit érdekel hogy mi a képen a kék kotyvalék mindenképp olvassa el.

Marvel is Setting Up Captain America Storyline in The Incredible Hulk Movie!
Marvel is doing some clever cross promotion in their films! Not only can you spot Cap's shield in the Iron Man movie, but it turns out that the Incredible Hulk movie will set up the super soldier storyline--prepping the origin story for the Captain America movie! See a pic of the super soldier serum inside!
Universal pictures has given us a new batch of photos to examine from The Incredible Hulk. The pic below is the first look at the "super soldier serum" that is used to create Captain America. Scoopers tell us that in the Hulk movie, General Ross's dialogue will include a bit about a super soldier project started during World War II--the origin story of Cappy!
Note how this serum is a patriotic blue rather than the gamma green that Blonsky, a.k.a. The Abomination gets injected with.
Pretty damn smart of Marvel, huh? This kind of forward thinking is going to guarantee good comic book movies for several years. Marvel may just have started another golden age for their characters onscreen.


Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1289 Dátum: 2008. Május 12. - 11:54:36 »
Ben, azzal hogy beleírtad, hogy AmerikaKapitány Spoiler egy Hulk trailerhez amin valami "szuperszérum" látható eléggé egyértelmű volt miről szól a kép, de azért kösz, hogy odaírtad, én nem olvasom el!  ;D ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1290 Dátum: 2008. Május 12. - 12:51:16 »
De nehéz a kedvetekben járni  :drying:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1291 Dátum: 2008. Május 12. - 12:53:21 »
Nekem tetszett a hír. ;)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1292 Dátum: 2008. Május 12. - 21:00:19 »
De nehéz a kedvetekben járni  :drying:
;D Oda se neki!  :D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1293 Dátum: 2008. Május 12. - 23:33:34 »
hú ez baromi gáz wolverine film.... jó persze szeretem de enynire nem.... amúgy szerintem az nem farkas ( pedig lehetne az ) hanem egy rozsomák!!! én már láttam képet rozsomákról és az kb így néz ki, bár ha jobabn megnézem farkast kéne belelátnom.... hisz magyarul is farkasnak hívják :S

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1294 Dátum: 2008. Május 12. - 23:56:45 »
Hallod, akkor neked nagy bajok vannak a memóriáddal, a szemeddel, vagy mindkettővel. Az egy Farkas. És  Farkast nem lehet összekeverni a Rozsomákkal. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1295 Dátum: 2008. Május 13. - 00:41:30 »
mivel fake a kép nemtökmindegy?

Amúgy egy Spirit kép (engem érdekel), Spirit főellensége Nick Fury lesz! (avagy Octopus, de nem a doktor)
Kép róla:
http://filmbuzi.hu/files/film2008/spirit-jackson-octopus-comiccon.jpg

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1296 Dátum: 2008. Május 13. - 07:58:24 »
Szemjú L.L. Jackson mostanában egy halom képregényfilmben játszik, vagy aminek köze van a témához: mondjuk már korábban is volt pl, a Sebezhetetlenben, lehet, hogy ő tényleg rajongó.

Hát ez a Spirit a trailere alapján engem nagyon nem fogott meg...kopp olyan a látványvilága, mint a Sin City-nek....ráadásul, ahogy hősönk totál hihetetlen és abnormális módon ugrál azokon a háztetőkön...minimum egy Pókember az ipse.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1297 Dátum: 2008. Május 13. - 09:57:29 »
Boszorkánykard mozifilm
A Platinum Studios, Top Cow Productions és Arclight Films összefog, hogy közösen elkészítsék a Boszorkánykard (Witchblade) filmet.
A sztori közzépontjában egy ősi, drágakövekkel díszített kesztyű áll, amely a viselőjet hatalmas erővel ruházza fel. A Witchblade képregényből már 100 millió darabot adtak el világszerte, 21 nyelvre fordították le és 55 országban jelent meg. Még sorozat is készült belőle
Valószínűleg Ausztráliában kezdik forgatni a filmet, ha lesz forgatókönyv. Az egyik producer reméli, hogy még szeptemberben elkezdhetik a munkálatokat.


Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1298 Dátum: 2008. Május 13. - 15:13:28 »
Guy Ritchie is képregényfilmet rendez
Guy Ritchie-t nézték ki a  Sgt. Rock adaptáció rendezői posztjára, a producer Joel Silver.
A képregény 1959-ben kezdte meg pályafutását G.I. Combat néven, 1977-ben már elég népszerű volt, a címet pedig Sgt. Rock-ra változtatták. A főszereplő egy katona a fegyvereivel teremtett rendet (a galaxis helyett) a földi csatatéren.
Az őrmester kalandjaiból már a 80-as években szerettek volna filmet készíteni, a főszerepre Arnold Swchwarzenegger volt kinézve, de végül ebből nem lett semmi. Később Kiefer Sutherland neve is felmerült.
John Cox írja a forgatókönyvet, aki a Virulentsnek (ez is egy képregény) is írja a szkriptjét.


Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1299 Dátum: 2008. Május 13. - 17:45:20 »
Szeretném megkérdezni,hogy hallott-e valaki valamit a szellemlovas folytatásáról?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 13. - 18:05:44 írta Holdlovag »