Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895087 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1340 Dátum: 2008. Május 16. - 19:57:04 »
Kár, hogy Tobey lemondta a pókembert.Nehéz lesz hozzászokni az újhoz.
És légyszi, küld át a szellemlovas ellenfelek leírását.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1341 Dátum: 2008. Május 16. - 20:02:15 »
Tudod, milyen filmet látnék nagyon?
Bosszú angyalait.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1342 Dátum: 2008. Május 16. - 20:03:00 »
Azt is bejelentette múlt kedden a Marvel Studios. :D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1343 Dátum: 2008. Május 16. - 20:05:47 »
Küldöm neked Holdlovag a kért leírásokat, csak majd jelezz vissza ha megkaptad őket.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1344 Dátum: 2008. Május 16. - 20:09:10 »
Ha fimre viszik a Bosszú Angyalait, lehetnének a tagjai: Hulk, Pókember, a Szellemlovas, Rozsomák és mondjuk Lény.

++
Eddig 1 új üzenetet kaptam, Ben.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 16. - 20:23:58 írta Sepi »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1345 Dátum: 2008. Május 16. - 20:27:14 »
Hulk talán benne lesz (attól is függ, hogy Fury benne lesz-e az új Hulk filmben is), aztán Vasember biztosan, Thor, Amerika Kapitány, és még esetleg Hangya, hogy ha neki is megcsinálják a külön filmjét. Pókemberre nem látok sok esélyt, Rozsomák, Lény, és a Szellemlovas pedig 100%-ban kizárt.

Egyébként ha valamit még hozzá akarsz fűzni az üzenetedhez, légyszives azt az utolsóhoz írd, ne percenként küldj újat. ;) Köszi.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1346 Dátum: 2008. Május 16. - 20:29:50 »
Ha fimre viszik a Bosszú Angyalait, lehetnének a tagjai: Hulk, Pókember, a Szellemlovas, Rozsomák és mondjuk Lény.

++
Eddig 1 új üzenetet kaptam, Ben.


Ezzel fel is soroltad a Fantasztikus Négyes tagjait, mondjuk annak a Lény nem volt a tagja.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1347 Dátum: 2008. Május 16. - 20:33:14 »
Kaptam 6 üzenetet, Ben.

Amúgy, szerintem nem kizárt, hogy filmre viszik a klóntörténetet.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 16. - 20:38:54 írta Holdlovag »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1348 Dátum: 2008. Május 16. - 20:35:30 »
Szerintem azok után, hogy vállból lenyomta a 3 kis démont, nem démoni ellenség kéne neki. Lehetne akár a kormány, ahogy az X2-nél.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1349 Dátum: 2008. Május 16. - 20:38:34 »
Ezt most elsütik az új Hulkban. Esetleg egy közös kaland a Midnight Sons-al nyakonöntve a Darkhold-al nem volna ellenemre.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1350 Dátum: 2008. Május 16. - 20:45:50 »
Az új Hulk szerintem sokkal királyabb lesz, mint a régi.
Rozsomák filmről tudtok valamit?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 16. - 20:48:16 írta Holdlovag »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1351 Dátum: 2008. Május 16. - 21:00:17 »
Ezt most elsütik az új Hulkban. Esetleg egy közös kaland a Midnight Sons-al nyakonöntve a Darkhold-al nem volna ellenemre.
Nem probléma, hisz már elsütötték az előző Hulkban is, de gyakorlatilag ez most minden képregényfilm története. Így nem kell szuperellenséget készíteniük, szuperlátványos csatajelenetekkel.
A Midnight Sons félő, hogy olyan lenne, mint a Penge 3-ban a csapat. Bár egy Darkhold-történetet én is megnéznék.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1352 Dátum: 2008. Május 16. - 21:03:00 »
Hát Ang Lee-nek semmi köze nem lesz hozzá és ez már mindenképp jó jel.
A Rozsomák filmről rengeteg az infó ebben a topicban, de dióhéjban:
Hugh Jackman korábban azt mondta számítani lehet az X-Men Origins: Wolverine-ben néhány régi és új mutáns felbukkanására. Az eddigi hírek 5 híres Marvel karakterről tettek említést: Haspók, Deadpool, Gambit, Kardfog és Silver Fox.
Haspók már tuti benne lesz, bár még keresik azt a színészt, aki majd megtestesítheti. Haspók legfőbb képessége, hogy ha akarja, gyakorlatilag megmozdíthatatlanná válik egészen addig, amíg érintkezik a talajjal. A Haspók felhámját alkotó zsírszövetek felfogják a puskagolyó, ágyúlöveg, puskagránát, de még a torpedók becsapódását is.
Deadpool ugyanabban az X-Fegyver programban vett részt, mint Rozsomák. A programban résztvevő tudósok lemásolták Rozsomák öngyógyító képességét és átültették Wade Wilsonba. Az eredmény balul sült el, mivel Wade arca és teste teljesen eltorzult, az eset után megszökött, de hónapokkal később visszatért Deadpool néven, mint profi zsoldos és bérgyilkos. A képregényekben mindig jártatja a száját, nyomja a hülye dumát. Ha benne lesz a filmen remélem kap pár jó mondatot, nem úgy, mint Pókember, aki a filmben nem nagyon dumált. A szerepre Ryan Reynolds-ot nézték ki. Kapcsolatba hozták azzal, hogy ő személyesíti meg majd Villámot a mozifilmben. Ez már a DC-hez kapcsolódik, a MArvel nagy vetélytársa, szóval valószínű ha eljátsza valamelyik szuperhőst, akkor a másik figura bőrébe már nem bújhat bele.
Gambit a rajongók nagy kedvence, volt már arról szó, hogy feltűnik esetleg az X-Men második és harmadik részében, ez végül nem valósult meg. A Wolverine moziban már tuti benne lesz, mert leszerződtették a szerepre Taylor Kitsch-et. Most még nem tudni mekkora szerepe lesz a Gambitnak, elképzelhető, hogy csak egy cameo jelenete lesz.
Gambit képes arra, hogy bármilyen tárgyat feltöltsön telekinetikus energiával, miután hozzáért. A feltöltött tárgy felrobban, ha elhajítja.
Silver Fox bőrébe Lynn Collins bújhat, korábban Maggie Q-t és Michelle Monaghant emlegették a szereppel kapcsolatban. Fox Logan szerelme volt és társa.
Zero ügynök is csatlakozott azokhoz a nevekhez, aki majd feltűnik Logan mellett. Az ügynököt Daniel Henney fogja alakítani. Oly mindegy ki fia-borja fogja alakítani, mivel a képregényben ez a figura is végig maszkban van. Zero ügynök kiváló mesterlövész, a nyomkövetéshez is ért. Talán ő fog vadászni Rozsomákra?
Szintén látható lesz majd Feketeszárny (Beak) is, aki leginkább egy nagy csirkéhez hasonlít. Õt Dominic "segítség eltűntem Mordorban" Monaghan kelti életre.

Na és persze a fő főellenfél Kardfog, akit Liev Schreiber alakit az eredeti Tyler Mane helyett. A bemutató időpontja 2009. május eleje.
Itt pedig képek dögivel
http://justjared.buzznet.com/gallery/photos.php?yr=2008&mon=03&evt=hugh-liev&pic=hugh-jackman-liev-schreiber-03.jpg


Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1353 Dátum: 2008. Május 16. - 21:09:33 »
Kösz a sok információt, Ben. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1354 Dátum: 2008. Május 16. - 21:11:16 »
Ennyire baromságot!  :drying: Nagyon jó volt Tyler Mane Kardfogúnak, és mivel pankrátor, nem hinném, hogy hihetetlenül meg kéne fizetni, hogy eljöjjön a folytatásba is. Ez a gyerek annyira beleitta már magát a Sikoly-filmekbe, hogy nem tudom elképzelni vérengző baromként.  :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 16. - 21:27:31 írta kaine »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1355 Dátum: 2008. Május 16. - 21:17:18 »
Na igen, csak itt nemcsak a vérengző agyatlan gyilkológépet akarják elsősorban bemutatni, hanem Logan bajtársát és barátját, és azt a folyamatot ahogy a leghalálosabb ellenségekké válnak. Egy ilyen szintű karakterfejlődést és jellemkidolgozást pedig - ismerva Mane menj és zúzz stílusát - kétlem hogy színészi kvalitás és tapasztalat nélkül el tudna játszani. Mane marhára el volt maszkírozva a filmben, szóval ha Kardfog eljut arra a szintre a Wolverine filmben, és a maszkmesterek képesek és már miért ne lennének képesek egy ugyanolyan fizimiskát Liev-nek adni, akkor nem lesz probléma.
Most vettem csak észre hogy megkaptam a harmadik csillagot, azt tudom hogy konyakban jót jelent, remélem itt is. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1356 Dátum: 2008. Május 16. - 21:28:26 »
Annyira nem is volt elmaszkírozva. Pankrátorként is hasonlóan nézett ki.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1357 Dátum: 2008. Május 16. - 21:33:30 »
Hú, akkor neki se lehet könnyű az élete ilyen fejjel. 8)

De Hugh és Liev legalább jó cimborák
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 16. - 21:42:58 írta Ben Reilly »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1358 Dátum: 2008. Május 16. - 22:13:21 »
Azért Ryan Raynoldsra is tudnék ellenpéldát mondani, hiszen Halle Berry is a Vihar (Ciklon) szerepe után eljátszotta a Macskanőt (az már más kérdés, hogy hogyan). ;) De ha azt vesszük, Ryannek ez már a második Marvel karakteres szerepe lesz, hiszen Hannibal King is Marvel karakter, mégha nem is a legismertebb. Így én közel sem zárnám ki azt, hogy később Villámként is viszontlássuk. Annak a meghiúsulása inkább más tényezők miatt lesz.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1359 Dátum: 2008. Május 16. - 23:48:04 »
Köszi ezt a sok szép képet Ben, fantasztikusak ezek a concept rajzok. Nagyon tud a tervező, le a kalappal...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"