Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1620 Dátum: 2008. Június 10. - 19:21:35 »
Ez nagyon nem a fórum témája, de szeretnék megnézni néhány képregényfilmet amit még nem láttam. Sajnos nincs sok ilyen.
Ha tudtok néhány kevésbé népszerű, de jó képregényfilmet, légyszi írjátok meg.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1621 Dátum: 2008. Június 10. - 19:36:49 »
Ajánlom figyelmedbe a Régi Képregényfilmek topicot.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1622 Dátum: 2008. Június 11. - 07:18:46 »
2008. szeptember 12. A főgonosz Jigsaw (magyarban Fűrész) lesz.
Bezzeg amikor én kérdeztem, nem kaptam választ. :-\ :hehe:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1623 Dátum: 2008. Június 11. - 08:11:43 »
Rendezője beszélt a Vasember 2-ről
Nálunk lényegében megbukott, Amerikában viszont az X-Men-filmeket is megelőzve már minden idők negyedik legsikeresebb Marveles filmadaptációja a Vasember, melyet így már csak a három Pókember-mozi előz meg.
Nem is volt csoda, hogy már az első hétvégét követően kitűzték a nemsokára a 300 milliós amerikai bevételt elérő film folytatásának dátumát (2010. április 30-ra), vagyis kurta két éve van a készítőknek, hogy összehozzanak egy, az előzményhez felérő folytatást.
Jon Favreau rendező nemrég emlegetett először konkrétumokat a Vasember 2-vel kapcsolatban, többek között azt, hogy még nem is kérték fel a film megrendezésére, de ettől függetlenül többször beszélt Robert Downey Jr.-ral, hogy milyen irányba vinnék el a filmet, milyen kunsztokat próbálnának ki. A lehetőségek tárháza mindenesetre hatalmas, hiszen papíralapon több mint 40 éves múlttal rendelkezik a karakter.
A tervek szerint, mivel kifejezetten erős szuperhősről van szó, egy hasonlóan nehézsúlyú ellenfelet választanának ki a sok Vasember-ellenség közül. A rajongók egyértelműen a Demon in a Bottle sztorit szeretnék megfilmesítve látni, azonban erre parányi az esély, hiszen a készítők valami újjal kívánnak előjönni és a nyári Will Smith-film, a Hancock is hasonló témát dolgoz fel.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1624 Dátum: 2008. Június 11. - 12:25:10 »
Nálunk lényegében megbukott
Ez szerintem hülyeség.

szerk.: Ja, sg.hu. Akkor érthető, tőlük már megszoktuk.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 11. - 12:27:12 írta zozi56 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1625 Dátum: 2008. Június 11. - 16:11:12 »
MIért? A PÓkember filmek közelébe sem ért nézettségileg, pedig azok se a legeslegnépszerűbbek voltak itthon.

Jók ezek a forgatási képek Ben, elsőre Archee-ra azt mondtam volna, hogy gagyi, de ismerve a többi robotot az első részből egész jól néz ki. Lehetnének a "vonásai" kicsit vastagabbak mondjuk. Persze egy motor picit kisebb, mint egy autó.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1626 Dátum: 2008. Június 11. - 16:51:28 »
MIért? A PÓkember filmek közelébe sem ért nézettségileg, pedig azok se a legeslegnépszerűbbek voltak itthon.
És ha egy film nézettsége nem éri el a Pókember-filmekét, akkor már megbukott? Én úgy gondolom, sikere volt itthon, bár ezt csak személyes tapasztalat alapján tudom mondani (eddig még nem beszéltem olyan emberrel, aki azt mondta volna, hogy rossz film). Mondjuk én sem vagyok jobb forrás az sg-nél. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1627 Dátum: 2008. Június 11. - 17:06:24 »
Nem, hanem a Pókember filmeket viszonyítsd a többi nagy blocbusterhez, hát az első 2 rész egész jó volt, a 3. már kevésbé itthon. A Vas meg jócskán elmaradt még a 3. rész nézettségétől is...ergo bukott. Legalábbis ha azt vesszük, amcsiban milyen sikeres lett, mindenképpen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1628 Dátum: 2008. Június 11. - 17:33:55 »
MIért? A PÓkember filmek közelébe sem ért nézettségileg, pedig azok se a legeslegnépszerűbbek voltak itthon.
És ha egy film nézettsége nem éri el a Pókember-filmekét, akkor már megbukott? Én úgy gondolom, sikere volt itthon, bár ezt csak személyes tapasztalat alapján tudom mondani (eddig még nem beszéltem olyan emberrel, aki azt mondta volna, hogy rossz film). Mondjuk én sem vagyok jobb forrás az sg-nél. :)
Az a baj, hogy lehet, hogy akik látták, azoknak tetszett a film, csak nem elegen látták. Így nem kritikailag volt bukta, hanem anyagilag. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1629 Dátum: 2008. Június 11. - 17:51:59 »
A kritika már egy más dolog. Abban én is csak jókat hallottam. Még olyanoknka is tetszett, akik alapból nem szeretika  képregényfilmeket, vagy olyanoknka is, akiknek azért bízok az ízlésében(pl egy Király nevében nem lesz soha überkirály film, vagy a War, vagy sorolhatnám.. :D).
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1630 Dátum: 2008. Június 11. - 17:56:47 »
Én is pont ezt írtam. ;) Amúgy mi bajod a Warral? Szerintem tök jó, ez végre nem volt olyan mint a mostani akciófilmek, amik már inkább akció-vígjátékok, hanem 90-évek feelingje volt. Én legalábbis így éreztem.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1631 Dátum: 2008. Június 11. - 18:19:20 »
He, az is fura, hogy a Comics filmelet előre leírják, hogy bukta lesz, de mégis mostanában örökké leszinkronizálják.
Kivéve a Batman-t.
Nekem az a tapasztaloatom, hogy azokat szokták leszinkronizálni egyből, amiktől várnak is valamit,nem?(De ez csak tipp a részemről)
Kíváncsi vagyok akkor mikor fognak beleunni ebbe, és fejezik be comics filmek egybőli leszinkronizálásást, ha már örökké előre leírják.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1632 Dátum: 2008. Június 11. - 18:22:56 »
Áh, szerintem elég silány lett a War. Mostanában nagyon gyengék az akciófilmek...az utóbbi évek terméséből 3 film tetszett csak, de ezek nagyon:
Running Scared, We Own the Night, Steer Kings(nem értem a kritikusok miért húzzák le :headscratch:).
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1633 Dátum: 2008. Június 11. - 18:49:51 »
Magyarul nem lehetne a címeket? ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1634 Dátum: 2008. Június 11. - 19:17:13 »
Jók ezek a forgatási képek Ben, elsőre Archee-ra azt mondtam volna, hogy gagyi, de ismerve a többi robotot az első részből egész jól néz ki. Lehetnének a "vonásai" kicsit vastagabbak mondjuk. Persze egy motor picit kisebb, mint egy autó.

Na, ezt a képet csak neked találtam, meg azoknak akik megnézik ;D:
http://farm2.static.flickr.com/1147/665688261_ca8014556d_o.jpg

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1635 Dátum: 2008. Június 11. - 19:20:51 »
Fú magyarul? Nem nagyon nézek magyarul filmeket. :D Kettőt tudok: Az éjszakai urai és Az utca királyai. Vagy valami ilyesmi. :D
Ben: ez mikori kép? Mert Bumbe, meg Optimus sem így nézett ki a filmben, meg szerintem ekkora méretbeli klönbség sem volt közöttük... :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1636 Dátum: 2008. Június 11. - 19:23:06 »
Az éjszakásról még nem hallottam, Az utca királyait meg már más is ajánlotta. Akkor majd utánanézek miind a kettőnek.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1637 Dátum: 2008. Június 11. - 19:24:55 »
A kép még az első részhez készült, a vezető grafikus, Ben Procter készítette, de az oldalán találsz többet is.
http://www.benprocter.com/SITEv2/HTML/PROJPAGE_Trans_02.html

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1638 Dátum: 2008. Június 11. - 20:02:44 »
Mindháromra keress rá!
A running scared az Halálos hajsza volt magyarul.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re: Készülő képregényfilmek
« Válasz #1639 Dátum: 2008. Június 11. - 20:50:47 »

Na, ezt a képet csak neked találtam, meg azoknak akik megnézik ;D:
http://farm2.static.flickr.com/1147/665688261_ca8014556d_o.jpg


Az a Racsni mennyivel jobb lett volna , kár érte:-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL