Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895100 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14520 Dátum: 2017. December 08. - 23:49:38 »
Tejóég és tejó ég! Egyik szemem nevet a másik sír!
SZuper, hogy végre megcsinálják az egyik kedvenc képregényemet, az Alita: battle angel-t filmen. Nem is tudtam, hogy már ilyen szinten van a projekt. Eszméletlen jó a képregény. Ez egy nagyon hosszú történet, nem tudom mit zanzásítanak össze belőle, de most mindegy is. Christoph Waltz nagyon jó választás, teljesen olyan figura, mint a képregénybeli doki.

De bakkaer, mi ez a full cgi karakter??? És nagy mangaszemek?? :o :o Annyira torz szegény, hogy rossz nézni!  :(


Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14521 Dátum: 2017. December 09. - 12:46:36 »
Érdekes trailer, nekem tetszett. :D A készülő Cyberpunk 2077 videójáték jutott róla eszembe. :)

De bakkaer, mi ez a full cgi karakter??? És nagy mangaszemek?? :o :o Annyira torz szegény, hogy rossz nézni!  :(
Tényleg furcsa így elsőre, de mivel a csaj egy android, így rá lehet fogni, hogy direkt ilyennek gyártották le. Lehet, hogy egy perverz mangarajongó volt az első gazdája. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14522 Dátum: 2017. December 09. - 12:58:46 »
Érdemes ránézni Robert Rodrigez facebook oldalára, hol postolta a trailert és alatta a hozzászólásokat, ahol a kommentelők kíméletlenül belinkeltek mindenféle nagyszemű makit, Gollamot és békát, nem finomkodva amiatt, hogy hány millió dollárból készült és mennyi ember, mennyi munkája van benne, és mennyi döntést hoztak meg a készítők. A kommentelő meg csak belinkel egy Gollamot és igaza van XD

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14523 Dátum: 2017. December 09. - 14:20:01 »
Hát igen, de ez minden alkotással így van, az internet népe bármiből viccet tud csinálni, illetve széttrollkodják. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14524 Dátum: 2017. December 09. - 21:08:11 »
Na és erről mik a vélemények? :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14525 Dátum: 2017. December 09. - 21:44:01 »
Ez az előzetes nagyon vagány. Ezekkel a 2D-s bevibrálásokkal. És jó iránynak tűnik a 3D animációs stílus, hiszen már minden rajzfilm ilyen. Elegem van a DC rajzfilmek igénytelenkedéséből, jó ha ezen a fronton is felteszik a lécet.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14526 Dátum: 2017. December 14. - 17:12:58 »
http://www.bbc.com/news/business-42353545

Viszlát király Deadpool, jó újra látni F4, és üdvözlünk jóféle X-men?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14527 Dátum: 2017. December 14. - 17:22:22 »
Deadpool-tól nem kell búcsút mondanod, a film megy tovább változatlanul. ;)

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14528 Dátum: 2017. December 14. - 17:30:03 »
Hűűűű! Ez most tényleg azt jelentené?
Ambivalens érzések, mert ha ezzel a Fox-os jogok visszatérnek a Disney-marvelhez az tök jó, másrészt nem szeretem látni amikor egy ekkora globális giga-mega mamut cégóriás jön létre, aki már szinte egy kézben tartja szinte az összes fontosabb franchise-t, médiumot. Lassan a Disney-vel válik valóra az az utópia, amikor a világot már nem országok irányítják, hanem egy mindent figyelő óriási médiabirodalom.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14529 Dátum: 2017. December 14. - 17:59:46 »
És az miért baj? Legalább az egész világ egy hatalmas Disneyland lesz.  ;D

Így azt hiszem, már sejthető, hogy mik fognak jönni a Marvel filmes univerzum harmadik fázisában?  :brow:
Na, ki mer fogadni egy AvX-re?  :D

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14530 Dátum: 2017. December 14. - 18:13:11 »
Deadpool-tól nem kell búcsút mondanod, a film megy tovább változatlanul. ;)

A Deadpool 2 biztosan, de hogy ha a Disney érdemben átveszi az irányítást a franchise felett, akkor meg fogják-e tartani DP stílusát és az azzal járó 18-as karikát, az egy másik beszélgetés.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14531 Dátum: 2017. December 14. - 19:06:19 »
Ajh, ne már, ne kezdjétek már ti is  ;D

Miért kéne búcsút mondani Deadpoolnak?  Ki mondta, hog ya Disney full átvesz mindent, és innentől csak család barát filmeket fog gyártani?
Lehet megmarad a 20fox égisze alatt, és az ilyen keméynebb filmek azok alatt fognak futni...  :roll:

Amúgy épp most pedzgeteik ,hogy lehet törlik az XMen Főnixet... húúú, de király lenne  :hehe:  :oh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14532 Dátum: 2017. December 14. - 19:21:28 »
És az miért baj? Legalább az egész világ egy hatalmas Disneyland lesz.  ;D
Értem én a poént, de ez nem ilyen egyszerű, vagy vicces dolog. Ma, akinek a média a kezében van az a világ ura. Amit ő mond, azt hiszik el, ha valamit el akar hitetni a világgal, akkor a csapból is az fog folyni= elhiszik. Soha nem jó, ha egy kézbe összpontosul ennyi hatalom. És most pont ez történik. Kérdés, hogy a Disney-nek vannak-e ilyen hátsó szándékai, remélem nincsenek.

A Deadpool 2 biztosan, de hogy ha a Disney érdemben átveszi az irányítást a franchise felett, akkor meg fogják-e tartani DP stílusát és az azzal járó 18-as karikát, az egy másik beszélgetés.
Igen, ez kérdés, hogy hogy fér bele egy Disney logó alatt egy nagyon véres dolog, de szerintem ezt meg fogják oldani. A Marvelnél, és a Star Wars-nál se látszott semmiféle változás, amikor megvették, pedig a legrosszabbakat vizionálták előre páran akkor is.

Amúgy szerintem is megtartja a Fox márkanevet, és a durvább dolgokat az alatt adja ki. Az vicces, hogy pl. Alien Disney logó alatt, elég elképzelhetetlen, szóval biztos, hogy nem úgy fogják megoldani.

Amúgy épp most pedzgeteik ,hogy lehet törlik az XMen Főnixet... húúú, de király lenne  :hehe:  :oh:
Az Apokalipszisből kiindulva tényleg nem lenne rossz törölni az egészet, de sajnos már olyan fázisban van, hogy most jelentek meg képek a filmből, és valami trailer is jönni fog nemsoká. Amennyi pénzt belefeccöltek, gondolom mostmár ki lesz adva, aztán remélem tiszta lappal újrakezdik, immár a Marvel filmes univerzum részeként.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14533 Dátum: 2017. December 14. - 19:42:34 »
Én szerintem sem kell tartani attól, hogy most akkor a Disney miatt minden családbarát lesz. Egyszerűen csak a tulajdonjogot vették meg, maga a stúdió továbbra is üzemelni fog úgy, ahogy eddig megszokhattuk.

Az vicces, hogy pl. Alien Disney logó alatt, elég elképzelhetetlen, szóval biztos, hogy nem úgy fogják megoldani.
A Marvel is mióta a Disney tulajdona, mégsem figyel ott a filmek elején a Disney logó.  :nezze:
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 14. - 19:44:28 írta Sepi »

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14534 Dátum: 2017. December 15. - 07:03:22 »
Én szerintem sem kell tartani attól, hogy most akkor a Disney miatt minden családbarát lesz. Egyszerűen csak a tulajdonjogot vették meg, maga a stúdió továbbra is üzemelni fog úgy, ahogy eddig megszokhattuk.

Az vicces, hogy pl. Alien Disney logó alatt, elég elképzelhetetlen, szóval biztos, hogy nem úgy fogják megoldani.
A Marvel is mióta a Disney tulajdona, mégsem figyel ott a filmek elején a Disney logó.  :nezze:

https://www.puliwood.hu/hirek/marvel-disney-r-rated-241341.html Na itt a válasz a félelmeitekre. Miért ne gyártana R kategóriás filmeket, ha van rá igény? A Disney már rég nem Miki egérről és a meséiről szól, már lassan mindenféle filmeket gyárt. Most eljött pl Deadpool miatt az R kategóriás filmek ideje is a Disney életében.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14535 Dátum: 2017. December 15. - 08:01:27 »
A Disney évtizedek óta finanszíroz R reted filmeket, és nyilván egyik sem Disney logóval jött ki, hanem valamelyik leánycégén keresztül. Csak valahogy régen a kutya sem pörgött ezen.
Pl. Starship Troopers, Apocalypto stb.
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 15. - 10:00:42 írta Todd »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14536 Dátum: 2017. December 15. - 09:01:57 »
Ennyi, ezért nem aggódom én sem ettől a tranzakciótól. Egyelőre több előnyét látom, mint hátrányát. Már csak az előny, hogy még ha külön X filmet nem is fogunk kapni mostanában (a Főnixet leszámítva, mert az még egyértelműen az előző éra termése), ami már az MCU-ban játszódna, de van esély arra, hogy egy-két karakter feltűnjön a filmekben.

És én még Hugh Jackmant sem zárom ki ebből. Bár azt mondta, hogy már kiöregedett a szerepből, azért elég jól tartja magát, és tudjuk azt is, hogy a képregényekben is az Old Man Logant is beépítették a jelenbe. Biztos van az a pénz, amiért ő is szívesen játszana a filmekben. Sokkal nagyobbat szólna vele egy Rozsomák feltűnés egy Bosszúállók filmben, mint egy másik színésszel.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14537 Dátum: 2017. December 15. - 18:51:24 »
No, jó látni,h ogy ti is így látjátok... szörnyű látni mit művelnek Face hozzászólások alatt az olvasók... atya-gatya...  :roll:

Hmhm, de miért gondoljátok azt, hogy  Dizney átvenné az Xment? Már úgy megkavarta a Fox az egész szériát,h ogy egy tisztességes ríbút lóg sztem a levegőben... és ezzel totál elkellene vonatkoztatniuk az eddigi filmektől, én így nem látnám értelmét Hugh újboli berángatásának...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14538 Dátum: 2017. December 15. - 21:05:13 »
Én is sokkal inkább egy teljes újraindításnak látom az esélyét, de attól még nem látom elveszett fejszének Hugh Jackmant. A reklámértéke elég nagy, nem véletlenül tartották meg őt, amikor először indították újra az X filmeket. Persze nagyobb az esélye egy másik színésznek, de simán előszedhetik őt is.

+++

Amúgy itt egy újabb próbálkozás a Sonytól:

Nem tudom ki hogy van vele, engem egyelőre nem győzött meg.  :roll:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14539 Dátum: 2017. December 15. - 21:33:09 »
Dehát ez kamutrailer Sepi...