Szerző Téma: Készülő képregényfilmek  (Megtekintve 895055 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14540 Dátum: 2017. December 15. - 21:36:03 »
Akkor meg pláne.  ;D

Na de bakker, először fel se figyeltem rá, hogy fan made.  :-\

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14541 Dátum: 2017. December 15. - 21:36:34 »
Épp mondani akartam, hogy remélem, hogy ez fake, mert nagyon gáz.  ;D

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14542 Dátum: 2017. December 15. - 22:37:24 »
Ez az Élet (Life), Locke, meg még egy filmből összevágott jelenetek.
Már meglepődtem, hogy Jake Gyllenthaal is benne lesz, de akkor kapcsoltam.

Hugh Jackman maga nyilatkozta, hogy: "Ez a hajó már elment." Mivel rákérdeztek most nála a Legnagyobb showman filmjének promóciós körútján. Régen nyilatkozta, hogy ha összevonnák az X-Ment az MCU-val, akkor úgy bevállalna még egy-két részt, de mostmár letett róla. Ráadásul Rozsó meg is halt a Logan végén, most cibálják elő, támasszák fel? Én a mozifilmekben nagyon nem szeretném ezt a már börleszkbe hajló "két és fél percig vagyok halott" képregényes állandó feltámadásokat.
És hogy összekössem a két témát: szegény Tom Hardy most eheti a kefét, hogy elvállalta a Venomot, mert Rozsó szerepére ő lenne a legesélyesebb egy rebootban, Jackman személyesen őt ajánlotta maga helyett régebben.

Viszont épp ma beszélgettünk Kaine-el az X-Menről, és arra jutottunk, hogy a jelenlegi fő színész gárda ott olyan jó (McAvoy, Fassbender, Jennifer Lawrence), és korban is passzolnának az MCU-ba, hogy őket meg kéne tartani. A "pubik" helyett meg lehetnének újak, mert az egyik se nagy szám.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14543 Dátum: 2017. December 16. - 07:19:16 »
Én is sokkal inkább egy teljes újraindításnak látom az esélyét, de attól még nem látom elveszett fejszének Hugh Jackmant. A reklámértéke elég nagy, nem véletlenül tartották meg őt, amikor először indították újra az X filmeket. Persze nagyobb az esélye egy másik színésznek, de simán előszedhetik őt is.


Hmhm, TOm nagyon jó lenne. Azért egy csöpp remény még van rá, a Venom valószínűleg úgyis bukni fog, nem létezik, hogy ebből franchise legyen... meg úgyis van kavar, hogy most részese az MCU-nak vagy sem...
A marvel meg most úgyis kénytelen még várni 1-2 évet az X rebúttal, elég kicsi az esélye annak, hogy a Főnixet ne mutassák ki, és csak azután lehetne neki ugrani a ribúútnak...  :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14544 Dátum: 2017. December 16. - 07:21:20 »
Hugh Jackman maga nyilatkozta, hogy: "Ez a hajó már elment." Mivel rákérdeztek most nála a Legnagyobb showman filmjének promóciós körútján. Régen nyilatkozta, hogy ha összevonnák az X-Ment az MCU-val, akkor úgy bevállalna még egy-két részt, de mostmár letett róla. Ráadásul Rozsó meg is halt a Logan végén, most cibálják elő, támasszák fel? Én a mozifilmekben nagyon nem szeretném ezt a már börleszkbe hajló "két és fél percig vagyok halott" képregényes állandó feltámadásokat.
Tudom, olvastam én is azt a nyilatkozatot. De erre mondtam azt is, hogy van az a pénz, amiért ő is meggondolná. Amúgy a Logan film a jövőben játszódott, úgyhogy az ottani halála nem jelent semmit. Meg ha nullázzák az egész eddigi Fox-os X-univerzumot, akkor meg amúgy sem lenne sok jelentősége, hogy mi volt az eddigi filmekben. Mondjuk amúgy, mintha nem mondtak volna egymásnak ellen az X filmek alapból.  :D

Persze ne értsetek félre, én is arra látom a legnagyobb esélyt, hogy új színésszel próbálják meg újra bejáratni a karaktert. Csak azt mondom, hogy reklámértéke jóval nagyobb lenne, ha Jackmant tennék be a filmbe. Most nála lehet látni azt, amit régen Christopher Reeve esetében, hogy nem tudtak senkit elképzelni Superman szerepére csak őt. Jackmannel is annyira összenőtt a karakter az elmúlt 18 évben, hogy nehéz elképzelni mást helyette, és ami a legfontosabb, hogy sok laikus néző számára ő jelenti ezt a karaktert.

A marvel meg most úgyis kénytelen még várni 1-2 évet az X rebúttal, elég kicsi az esélye annak, hogy a Főnixet ne mutassák ki, és csak azután lehetne neki ugrani a ribúútnak...  :'(
Az számomra egyértelmű, hogy az X-ek és az F4 legkorábban csak a harmadik fázisban (vagy most melyik is jön?  :headscratch: ), tehát az Avengers 4 után jönnének/jöhetnének. Addig már megvannak a tervek, és pl az Avengers 4 nagy része tudtommal le is van forgatva.
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 16. - 07:25:48 írta Sepi »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14545 Dátum: 2017. December 16. - 12:29:46 »
Még forog...
és már beindultak a pletykák, hogy a végét átírják  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14546 Dátum: 2017. December 16. - 12:53:05 »
Régen nyilatkozta, hogy ha összevonnák az X-Ment az MCU-val, akkor úgy bevállalna még egy-két részt, de mostmár letett róla. Ráadásul Rozsó meg is halt a Logan végén, most cibálják elő, támasszák fel? Én a mozifilmekben nagyon nem szeretném ezt a már börleszkbe hajló "két és fél percig vagyok halott" képregényes állandó feltámadásokat.

Nem véletlenül kerül elő időről időre, hogy J. K. Simmons legyen Jameson az új Pókemberben, és hogy Tobey Maguire legyen Ben bácsi. Amikor egy teljesen másik univerzumról beszélünk, nem kell elvarrni az ottani szálakat, a színészt simán használhatják. Fel sem kell támadnia, csak arra kell vigyázni, hogy a nézőnek világosan lekommunikálják a váltást.

Szóval én sem zárnám ki, hogy Jackman visszajön, nagyon örülnék neki. A fél világhoz hasonlóan én sem tudom elképzelni, hogy bárki méltó módon átvegye a helyét ennyi év után. Idővel muszáj lesz, de talán még nem tartunk ott.

Egyébként Deadpool (Reynolds) - Rozsomák (Jackman) FTW! Ez a film kell nekünk :D :D

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14547 Dátum: 2017. December 16. - 14:07:55 »
Amúgy a Logan film a jövőben játszódott, úgyhogy az ottani halála nem jelent semmit. Meg ha nullázzák az egész eddigi Fox-os X-univerzumot, akkor meg amúgy sem lenne sok jelentősége, hogy mi volt az eddigi filmekben. Mondjuk amúgy, mintha nem mondtak volna egymásnak ellen az X filmek alapból.  :D
Ha azt a Logant hoznák vissza, akkor viszont jönnie kellene Patrick Stewartnak is, meg a régi X-eknek. Annyi ellentmondás van már az X-es univerzumban, hogy csak bekavarna az egész. Nem hiszem, hogy az MCU-ba ezt akarnák.
Egy rebootnál a legtisztább, és ami a legjobban kifejezi az új kezdést, az az, ha minden színészt lecserélnek. Hogy a régi filmek emléke, "hamis" (az új kánon szerint legalábbis) történései még csak eszébe se jussanak senkinek, ne kapcsolják össze a régivel.

Idézet
Az számomra egyértelmű, hogy az X-ek és az F4 legkorábban csak a harmadik fázisban (vagy most melyik is jön?  :headscratch: ), tehát az Avengers 4 után jönnének/jöhetnének. Addig már megvannak a tervek, és pl az Avengers 4 nagy része tudtommal le is van forgatva.
Negyedik lesz. Első végén Avengers, második végén Ultron Kora, harmadik végén Végtelen háború(k). Erről lehet megjegyezni, általában egy nagyobb Avengerses balhé szokta zárni. (Kivéve a Hangyánál, amit nem is értettem, mert ha előtte adták volna ki, akkor Hank Pym részt tudott volna venni Ultron megalkotásában, ami azért képregényhűbb lett volna.)

Nem véletlenül kerül elő időről időre, hogy J. K. Simmons legyen Jameson az új Pókemberben, és hogy Tobey Maguire legyen Ben bácsi. Amikor egy teljesen másik univerzumról beszélünk, nem kell elvarrni az ottani szálakat, a színészt simán használhatják. Fel sem kell támadnia, csak arra kell vigyázni, hogy a nézőnek világosan lekommunikálják a váltást.
És hogy képzeled el a világos kommunikációt? "Nahát mindig is itt voltál, csak nem vettünk észre?" Vagy a színész játssza el újra az eredettörténetét benne? Ha egy ismert arc jön vissza, akkor őt összekapcsolják a régi filmekkel, azt hiszik, hogy akkor azok a filmek is részei az Univerzumnak. Hangsúlyozom átlag nézőkről beszélek, nem a képregénygeekekről, akik napi szinten nyakig vannak ezekben a változtatásokban. És jóval több a "laikus" Marvel film rajongó, mint aki tényleges képregényolvasó-rajongó.

Idézet
Szóval én sem zárnám ki, hogy Jackman visszajön, nagyon örülnék neki. A fél világhoz hasonlóan én sem tudom elképzelni, hogy bárki méltó módon átvegye a helyét ennyi év után. Idővel muszáj lesz, de talán még nem tartunk ott.
Jack Nicholson Jokerével is így voltak az emberek, aztán jött Heath Ledger.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14548 Dátum: 2017. December 16. - 14:19:15 »
Jackman egyszer azt nyilatkozta, hogy nagyon igénybe veszi a szervezetét az állandó fogyás, étrend és edzés, ami Rozsomákhoz kell (még a bőrrákját is kapcsolatba hozták vele), így nem akar többé visszatérni. Biztos van már annyi pénze, hogy ne legyen kénytelen rá.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14549 Dátum: 2017. December 16. - 14:29:34 »
És hogy képzeled el a világos kommunikációt? "Nahát mindig is itt voltál, csak nem vettünk észre?" Vagy a színész játssza el újra az eredettörténetét benne? Ha egy ismert arc jön vissza, akkor őt összekapcsolják a régi filmekkel, azt hiszik, hogy akkor azok a filmek is részei az Univerzumnak. Hangsúlyozom átlag nézőkről beszélek, nem a képregénygeekekről, akik napi szinten nyakig vannak ezekben a változtatásokban. És jóval több a "laikus" Marvel film rajongó, mint aki tényleges képregényolvasó-rajongó.

Nagyon egyszerű: a filmben világossá kell tenni, hogy ez az univerzum, nem az az univerzum. Például valahol beszélnek arról, hogy a mutánsok eddig milyen ügyesen el tudták kerülni a feltűnést, és máris tudod, hogy a fél világ elpusztításával és médiabotrányokkal teletűzdelt filmek nem részei az univerzumnak. Ezer különböző megoldás lehet a bevonására, az például megvan, hogy került Old Man Logan a fő univerzumba? Vagy Xavier eddig a képességeivel elrejtette a mutánsokat a világ elől. Se nem írom, se nem rendezem a filmet, úgyhogy nem kell kész forgatókönyvvel előállnom, de ötletekben nincs hiány, és akkor tehetséges embereket sok pénzért még nem is kérdeztünk.

Ha Jackman kötélnek áll (értsd: elfogadja a zsíros csekkeket), akkor meg fogják oldani, és egy kis szerencsével még jó sztorit is kanyarítanak köré.

Jack Nicholson Jokerével is így voltak az emberek, aztán jött Heath Ledger.  ;)

Igen, 20 évvel később. Akkor már nem merült fel, hogy Nicholson visszajön Jokernek, és Ledger játékát elsősorban abszolút értékben néztük, nem Nicholsonhoz képest. Az utolsó Jackman-Wolverine film konkrétan idei. A következő öt évben bármilyen új Rozsomáknak ki kell állni az összevetést Jackmannel, és a nosztalgiafaktor miatt minimum egy klasszis alakítás kell hozzá, hogy ne kapjon sok savat. 20 év múlva ugyanazzal a klasszis alakítással lenne egy másik örökérvényű Rozsomákunk.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14550 Dátum: 2017. December 16. - 15:10:40 »
Gondolom azt te is látod, hogy ezeknél a kényszeredett magyarázkodásoknál jóval egyszerűbb új színészekkel újrakezdeni, tiszta lappal az X vonalat az MCU-n belül. Mondok példát: Pókember. Nem hozták át Andrew Garfieldot, válaszottak egy fiatal, ismeretlen színészt a helyére, az elejéről kezdték az összes addigi filmet "törölve", úgy hogy az eredettörténetét nem mutatták be újra.
Másik dolog: a Marvel hosszú távra tervez a színészeivel, legalább 3 filmekre szóló szerződésekkel. Nincs az az isten, hogy Jackman mégegyszer bevállaljon annyit, márpedig, ha a Marvel átveszi az X-eket, akkor nem 1 filmet akar majd forgatni velük. Saját film, cameók, stb...

Az első X-Men 2000-ben lett bemutatva. 2020-nál korábban ebből az X-es dologból nem lesz semmi. 20 év. Az idei filmben nem a fiatal Rozsomák volt, hanem egy öreg. A Marvel nyilván nem az öreget szeretné.
Az más kérdés, hogy ha az Old Man Logant akarná áthozni, akkor azt meg tudná tenni Jackmannel, abba még talán bele is menne.

Amit írsz, az alapján akkor most 20 évig ne csináljon senki Rozsomák filmet? Mert Jackman maga mondta, hogy nem vállalja, minden egyes felkészülési időszak nagyon megterhelte, az Old Man Loganre is nehezen mondott igent. Szerintem ő kötötte ki, hogy haljon meg a végén, hogy bebiztosítsa, hogy le lesz zárva ez az időszak.
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 16. - 15:18:56 írta petshop »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14551 Dátum: 2017. December 16. - 15:47:45 »
Gondolom azt te is látod, hogy ezeknél a kényszeredett magyarázkodásoknál jóval egyszerűbb új színészekkel újrakezdeni, tiszta lappal az X vonalat az MCU-n belül. Mondok példát: Pókember. Nem hozták át Andrew Garfieldot, válaszottak egy fiatal, ismeretlen színészt a helyére, az elejéről kezdték az összes addigi filmet "törölve", úgy hogy az eredettörténetét nem mutatták be újra.

Egyszerűbb, de kevésbé vonzza a nézőket. A Garfield filmek nem hozták meg a várt sikert, jórészt azért cserélték le.

Másik dolog: a Marvel hosszú távra tervez a színészeivel, legalább 3 filmekre szóló szerződésekkel. Nincs az az isten, hogy Jackman mégegyszer bevállaljon annyit, márpedig, ha a Marvel átveszi az X-eket, akkor nem 1 filmet akar majd forgatni velük. Saját film, cameók, stb...
Az más kérdés, hogy ha az Old Man Logant akarná áthozni, akkor azt meg tudná tenni Jackmannel, abba még talán bele is menne.

Tény, a Disney általában hosszú távra tervez. Tény, Jackman azt mondta, hogy befejezte. Mindezzel együtt akkor hiszem el, hogy nincs az az isten, ha bejelentették az új Rozsomákot. És ahogy mondod, az Old Man Logant még akkor sem zárnám ki.

Az első X-Men 2000-ben lett bemutatva. 2020-nál korábban ebből az X-es dologból nem lesz semmi. 20 év. Az idei filmben nem a fiatal Rozsomák volt, hanem egy öreg. A Marvel nyilván nem az öreget szeretné.

Amit írsz, az alapján akkor most 20 évig ne csináljon senki Rozsomák filmet? Mert Jackman maga mondta, hogy nem vállalja, minden egyes felkészülési időszak nagyon megterhelte, az Old Man Loganre is nehezen mondott igent. Szerintem ő kötötte ki, hogy haljon meg a végén, hogy bebiztosítsa, hogy le lesz zárva ez az időszak.

Ugyan, kérlek. Nyilvánvaló, hogy nem az első szereplésétől számítjuk az összevetéseket, hanem az utolsótól. Az van a fejekben, mindenki ösztönösen azzal veti össze. Elkerülhetetlen, és mivel Jackmant mindenki szereti, nehéz egy ilyen váltásból jól kijönni.

A 2017-es filmben öreg Rozsomák volt, de a 2016-osban és a 2014-esben meg fiatal. Hollywoodban elég tágak a határok, megoldják az ilyesmiket.

Nem azt mondtam, hogy 20 évig ne cseréljék le, hanem hogy a következő öt évben még egy kiváló csere is legfeljebb közepesen sikeres lesz.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14552 Dátum: 2017. December 16. - 19:19:50 »
Egyszerűbb, de kevésbé vonzza a nézőket. A Garfield filmek nem hozták meg a várt sikert, jórészt azért cserélték le.
Egy MCU-ba ágyazott, rebootolt X-Men, szemben a levitézlett, önmagának többszörösen ellentmondó, össze-vissza kavart Fox-os X-Mennel? Viccelsz! :)

Idézet
Mindezzel együtt akkor hiszem el, hogy nincs az az isten, ha bejelentették az új Rozsomákot. És ahogy mondod, az Old Man Logant még akkor sem zárnám ki.
Egyedül az Old Man Loganre látok esélyt, mert ahhoz nem kellene állandóan kigyúrnia magát. 50 éves lesz Jackman, nem játszhat el egy "örökifjú" figurát éveken keresztül már.

Idézet
Ugyan, kérlek. Nyilvánvaló, hogy nem az első szereplésétől számítjuk az összevetéseket, hanem az utolsótól. Az van a fejekben, mindenki ösztönösen azzal veti össze. Elkerülhetetlen, és mivel Jackmant mindenki szereti, nehéz egy ilyen váltásból jól kijönni. A 2017-es filmben öreg Rozsomák volt, de a 2016-osban és a 2014-esben meg fiatal. Hollywoodban elég tágak a határok, megoldják az ilyesmiket.
Nem azt mondtam, hogy 20 évig ne cseréljék le, hanem hogy a következő öt évben még egy kiváló csere is legfeljebb közepesen sikeres lesz.
Szerintem a Disney/Marvel-t nem fogja meghatni, hogy hasonlítgatják az új karaktereket a régihez.
Ismét példa: Pókember. Mindenki aggodalmaskodott, affektált, hogy miért nem Garfieldet viszik át, milyen jó lenne, helyette megint tini lesz, blablabla... aztán meg lehet nézni. Mindenki szereti Tom Hollandot, nem igen hallottam egy rossz szót se róla.
Jobb, mint amilyen az új Pókember film lett sajnos... de a PH-ban nagyon ott volt. Én se örültem neki, amikor újra lecserélték, de tökre megkedveltem, jobban is tetszik a szerepben, mint Garfield.
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 16. - 20:09:46 írta petshop »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14553 Dátum: 2017. December 16. - 20:20:23 »
Egy MCU-ba ágyazott, rebootolt X-Men, szemben a levitézlett, önmagának többszörösen ellentmondó, össze-vissza kavart Fox-os X-Mennel? Viccelsz! :)

Atyavilág, te miről beszélsz? Én azt mondom, hogy a színészt megtarthatják úgy is, hogy a X-verzumot rebootolják.


Szerintem a Disney/Marvel nem fog aggodalmaskodni rajta, hogy hasonlítgatják az új karaktereket a régihez.

Nem az összehasonlítás számít nekik, hanem a nézők reakciója. A nézők reakcióját pedig az összehasonlítás alapjaiban meg fogja határozni, amíg lehetséges Jackmant visszahozni. Ráadásul Jackman önmagában eladja a jegyeket.


Ismét példa: Pókember. Mindenki aggodalmaskodott, affektált, hogy miért nem Garfieldet viszik át, milyen jó lenne, helyette megint tini lesz, blablabla... aztán meg lehet nézni. Mindenki szereti Tom Hollandot, nem igen hallottam egy rossz szót se róla.
Jobb, mint amilyen az új Pókember film lett sajnos... de a PH-ban nagyon ott volt. Én se örültem neki, hogy megint cserélik, de tökre megkedveltem, jobban is tetszik a szerepben, mint Garfield.

Garfield nem volt ikonikus Pókember. Jackman ikonikus Rozsomák.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14554 Dátum: 2017. December 16. - 20:41:23 »
Atyavilág, te miről beszélsz? Én azt mondom, hogy a színészt megtarthatják úgy is, hogy a X-verzumot rebootolják.
Igen, abból jött, hogy magyarázkodni kellene utána, mert ösztönösen a régire asszociálnának róla.

Idézet
Nem az összehasonlítás számít nekik, hanem a nézők reakciója. A nézők reakcióját pedig az összehasonlítás alapjaiban meg fogja határozni, amíg lehetséges Jackmant visszahozni. Ráadásul Jackman önmagában eladja a jegyeket.
A Marvel nem a nézők reakciója alapján csinálja a filmeket, akkor a Pókember se olyan lett volna, amilyen, azt is előre mindenki utálta, merthogy tini már megint, újrakezdés, stb...
Az hogy Jackman több pénzt hoz egyértelmű, ahogy az is hogy jóval, lényegesen többet kellene neki kifizetni. Annyi pénzből keresni fognak egy sokkal kevésbé ismert színészt, és leszerződnek vele 6 részre.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14555 Dátum: 2017. December 16. - 21:06:52 »
Igen, abból jött, hogy magyarázkodni kellene utána, mert ösztönösen a régire asszociálnának róla.

Mi jött honnan és miért? Nem tudlak követni. Én azzal kezdtem, hogy ugyanazt a színészt simán át lehet vinni egy másik univerzumba.

Idézet
A Marvel nem a nézők reakciója alapján csinálja a filmeket, akkor a Pókember se olyan lett volna, amilyen, azt is előre mindenki utálta, merthogy tini már megint, újrakezdés, stb...

Amiről te beszélsz, az a rajongók előítélete. Az tényleg nem fontos, a nézők reakciója számít. Megnézik a filmet, és eldöntik, hogy tetszik-e nekik, illetve ha sokan lehúzzák, már meg se nézik. Ez hozza a pénzt, ez dönt.

Idézet
Az hogy Jackman több pénzt hoz egyértelmű, ahogy az is hogy jóval, lényegesen többet kellene neki kifizetni. Annyi pénzből keresni fognak egy sokkal kevésbé ismert színészt, és leszerződnek vele 6 részre.

Azt mi ezen a fórumon nem tudjuk megmondani, hogy nagyobb-e Hugh Jackman költsége, mint az értéke. Azért nem lehet véletlen, hogy Hollywood évtizedeken keresztül visszahozza ugyanazokat az arcokat.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14556 Dátum: 2017. December 16. - 22:11:19 »
Mi jött honnan és miért? Nem tudlak követni. Én azzal kezdtem, hogy ugyanazt a színészt simán át lehet vinni egy másik univerzumba.
Igen, át lehet, de akkor magyarázkodni kell. Egy teljesen a nulláról indított X cím az MCU-ban is sokkal jobban fog teljesíteni, mint ezek a Fox-os X-Menek, látatlanban is. Vonzani fogja a nézőket ismert nevek nélkül is, mint a legyet. Merthogy MARVEL, és ez ma már egyfajta fogalommá vált az erre fogékonyak között.

Idézet
Amiről te beszélsz, az a rajongók előítélete. Az tényleg nem fontos, a nézők reakciója számít. Megnézik a filmet, és eldöntik, hogy tetszik-e nekik, illetve ha sokan lehúzzák, már meg se nézik. Ez hozza a pénzt, ez dönt.
Akkor ugyanarról beszélünk. Az, hogy Jackmant nem lehet pótolni, helyettesíthetetlen, stb... előítélet. Majd a Marvel rácáfol, ha tud. Utána jöhetnek a reakciók.

Idézet
Azt mi ezen a fórumon nem tudjuk megmondani, hogy nagyobb-e Hugh Jackman költsége, mint az értéke. Azért nem lehet véletlen, hogy Hollywood évtizedeken keresztül visszahozza ugyanazokat az arcokat.
Ezt még Hollywoodban se tudják megmondani pontosan. Mindenesetre az 1000% hogy jóval nagyobb költség, mint egy fiatal, ismeretlen színész. És a Marvel az egész Univerzumát (akkor még) ismeretlen, - vagy lecsúszott, és újra felkapaszkodni vágyó aka. RDJ - színészkere építette. Chris Evans, Chris Pratt, Chris Hemsworth (a három Chris  :D), Tom Holland, de jópár név van még. Ritkán dolgozik már nagy névvel, de írok ellenpéldát: Michael Douglas.
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 16. - 22:14:30 írta petshop »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14557 Dátum: 2017. December 16. - 22:31:31 »
Nem vagyok biztos benne, hogy a közönség kajálni fog egy Marvel által indított X-sorit. Abból is volt már két verzió, egy harmadikra már nem biztos, hogy vevők lesznek az emberek.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14558 Dátum: 2017. December 16. - 23:05:52 »
Szerintem simán átvezetik ezt az "új" X gárdát az MCU-ba. Fassbendernél jobb Magnetot úgy sem találnak.  8) Az átvezetést meg simán meg lehet oldani egy "soft reboottal", hiszen itt van egy Főnix, egy Skarlát Boszorkány....

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Készülő képregényfilmek
« Válasz #14559 Dátum: 2017. December 16. - 23:39:32 »
Igen, át lehet, de akkor magyarázkodni kell. Egy teljesen a nulláról indított X cím az MCU-ban is sokkal jobban fog teljesíteni, mint ezek a Fox-os X-Menek, látatlanban is. Vonzani fogja a nézőket ismert nevek nélkül is, mint a legyet. Merthogy MARVEL, és ez ma már egyfajta fogalommá vált az erre fogékonyak között.

Vonzani fogja a nézőket, de kevésbé. Ahogy már mondtam.

Idézet
Akkor ugyanarról beszélünk. Az, hogy Jackmant nem lehet pótolni, helyettesíthetetlen, stb... előítélet. Majd a Marvel rácáfol, ha tud. Utána jöhetnek a reakciók.

Pontosan, egy cserével rácáfolnak a kételyekre, ha tudnak. Csak a közönségkedvenc cseréje néhány éven belül mindenképpen negatívan torzítja a reakciókat még akkor is, ha jót találnak helyette. Ahogy már mondtam.


Összefoglalva: sok szempontból logikus Jackmant visszahozni.


Nem vagyok biztos benne, hogy a közönség kajálni fog egy Marvel által indított X-sorit. Abból is volt már két verzió, egy harmadikra már nem biztos, hogy vevők lesznek az emberek.

Pókember :D