Szavazás

Pókember klasszikusok. Melyik időszak érdekelne a legjobban?

Stan Lee-John Romita (Amazing 39-122, Gwen Stacy-időszak)
Ross Andru (Amazing 123-200)
Magyar Pókemberrel párhuzamos sztorik más címen (Amazing 201-320)
Mark Bagley (kimaradt részek, Amazing 374-387)
Csak a nagyobb, ismertebb történetek

Szerző Téma: Marvel Könyvek: Pókember  (Megtekintve 127327 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #540 Dátum: 2008. Május 05. - 19:14:49 »
Ahogy a vásárló parancsolja.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #541 Dátum: 2008. Május 05. - 21:58:55 »
Áh, de úgy csak egy sima példányod lesz, olyan, ami mindnekinke van. Ha meg kaine alárja a könyvben, akkor egyedi lesz. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #542 Dátum: 2008. Május 05. - 22:13:29 »
A következő kiadványomba már belenyomtatom az autogrammomat.  ;D Majd valami épület tetejére. Kíváncsi vagyok, vajon a panini engedélyezi-e.  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #543 Dátum: 2008. Május 05. - 22:34:07 »
De az megint nem olyan. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #544 Dátum: 2008. Május 05. - 23:00:29 »
Kanaszta:
Ha nagyon nem akarod bemocskolni a könyvedet majd lefénymásolom az én Kaine-es aláírásomat. Olyan jó, hogy még a Bankban is elfogadták!

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #545 Dátum: 2008. Május 06. - 10:42:19 »
Komolyan? áh akkor mivel Kaine könvye hagyom h beleírd a kis dedikálásodat, valami olyasmit hogy : sok szeretettel és jó olvasást Domi ( Kanaszta )  :hehe:

amúgy pepo sokat gondolkoztam, de még mindíg nem tudom, pedig láttam már valami képregényben, vagy összekeverem a starcraftal? de ki van az avatarodon??? :headscratch:

(Ennek az utolsó bekezdésnek a kitárgyalása áthelyezve a Nem Marvel Képregényekről topikba - Sepi)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 07. - 16:34:27 írta Sepi »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #546 Dátum: 2008. Május 14. - 22:03:52 »
Ma készült el a nyomdában az új könyv. Bementem egy mintapéldányért, és nem csalódtam: csodaszép lett ez is.  ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #547 Dátum: 2008. Május 15. - 15:36:16 »
jahj ezt nem tudtad volna kicsit késöbb elmondani??? még 2 nap... ooolyan hossszzúúúúú.. :drying:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #548 Dátum: 2008. Május 15. - 22:10:43 »
Már csak bő egy nap.  :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #549 Dátum: 2008. Május 15. - 22:43:24 »
Nekem még 36 óra. Minimum.
Holnap déltől lesz egy nap.
Indulunk a rajzversenyen, és addig nem akarunk venni semmit, hátha... :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #550 Dátum: 2008. Május 15. - 23:04:07 »
Ritka, hogy a versenyen a legújabb kiadványokból lehet nyerni, inkább a régieket ajánlják fel a kiadók.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #551 Dátum: 2008. Május 16. - 15:43:18 »
hát akkor kénytelenek leszünk a Te dedikált példányodat megvenni Kaine, amúgy másoktól is meg lehet venni a könyvedet, vagy itt mindenki a saját portékályát árulja???
amúgy a rajzversenyen, Te nem zsűrizel??? szólhatnál pár jó szót az érdekünkben :P
most Roni val egy nagy dobásra készülünk, remélem majd üt ezen a versenyen 1-2 régi pókember számot... :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #552 Dátum: 2008. Május 16. - 16:14:35 »
Biztos Kaine is megerősíti amit mondok, de biztos hogy mindenki a saját tehenét feji a fesztiválon.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #553 Dátum: 2008. Május 16. - 17:36:29 »
Tilos is a másét is árulni. Rajzversenyen nem zsűrizek, lesz elég dolgom.  :)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #554 Dátum: 2008. Május 17. - 19:31:06 »
Marvel Könyvek: Pókember - A Végső Harc

:spoiler:

Hát ez kicsit más volt, mint eddig. Annyira pörögtek az események, hogy nem volt idő a magánéleti kitekintésekre. Végig akcióták az egészet. Millar semmit sem nyújtott a sztorin! Már a legelején kiderül minden, gondoltam, hogy a Manó bízott meg valakit.Az első sztori csakúgy, mint a kórházas eseteknél, most is adott egy új perspektívát, hogy is működnek a Szupergonoszok-hősök. Itt lényegében már mindenre választ kapunk, Pókinak már csak a végső harcra marad ideje.
A második sztori első képén érezhető a készítők felsorolásának kihagyása. Csak azért mondom, mert eddig ez nekem nem szúrt szemet, de ezen a képen nagyon. Megindul az akció, kiszabadítják Osbornt. Remek lett, nem lehet belekötni. MJ fegyvere egyébként csak most vettem észre, hogy már az első könyvben is feltűnt. Nagyon jó kis jelenet volt ez a veszekedés, meg a sok visszaemlékezés a halálesetekre, amik a sztoriban visszaütnek.
A harmadik részen is nagyon gyorsan átsiklunk, Póki próbál MJ-hez jutni, és ezzel el is megy az egész rész. Nagyon gyors a tempó. Oké, Happy End, minden tök jó. Osbornról megint kiderül, hogy egy állat. Jó, hogy az angyalok megint szerepelnek, és nem annyiban merült ki a szerepük, hogy az elején nem tudtak segíteni. Jó az a Jamesonon poén is! ;D Talán egy kicsit túl gyorsan is lett vége. Hát most nagyon röviden talán ennyit erről. Tényleg nagyon nagy sztori volt, köszi, hogy kiadtad. És már alig várom a folytatásokat. A reklámoldalak nagyon barón néznek ki, a hátsó borító is tök jó, minden tök frankó! Kösz mindent! Mind a három kötet nagyon profi munka, szerkesztésben, mindenben, nagyon passzolnak egymáshoz. A hátsó borító is tök jó. És a polcon is nagyon szépen mutatnak már, most, hogy van egy kis "tömegük". De a gerinc, ha lehet, a továbbiakban maradjon csak fekete, úgy még egységesebb. :D Nagyon köszi az egészet, Kaine! ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 17. - 21:18:57 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #555 Dátum: 2008. Május 17. - 21:17:47 »
A második sztori első képén érezhető a készítők felsorolásának kihagyása. Csak azért mondom, mert eddig ez nekem nem szúrt szemet, de ezen a képen nagyon.
Érdekes, mert nekem nem tűnt úgy, viszont szerintem meg az első sztori oldalán látszik, hogy túl üres. :)
Idézet
Nagyon köszi az egészet, Kaine! ;D
Örülök, hogy tetszett.  :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #556 Dátum: 2008. Május 18. - 14:48:55 »
húh ez egy kicsit nyalós volt RON :D bár én is ezeket el tudnám, mondani én a véleményemet a fesztiválos topic ban fejettem ki, mert szerintem oda is illik ez a téma vagy offolni kéne??? remélem nem :-\

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #557 Dátum: 2008. Május 18. - 15:00:17 »
Ebbe a topikba írjuk a véleményeket a Pókember könyvekről, a képregényes eseményekbe pedig inkább csak az élményeinket osztjuk meg egymással.  ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #558 Dátum: 2008. Május 18. - 15:01:58 »
értem, de azért ha egy kicsit jellemeztem a könyvet azért nem kell ki offolni ugye???  :o

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #559 Dátum: 2008. Május 18. - 15:10:51 »
Azért nem. Viszont most már ez lesz itt off. ;D