Szavazás

Pókember klasszikusok. Melyik időszak érdekelne a legjobban?

Stan Lee-John Romita (Amazing 39-122, Gwen Stacy-időszak)
Ross Andru (Amazing 123-200)
Magyar Pókemberrel párhuzamos sztorik más címen (Amazing 201-320)
Mark Bagley (kimaradt részek, Amazing 374-387)
Csak a nagyobb, ismertebb történetek

Szerző Téma: Marvel Könyvek: Pókember  (Megtekintve 127507 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #40 Dátum: 2007. November 10. - 19:17:32 »
Miért hangzik hülyén? Én pl. kifejezetten bírtam ezt a címet, amikor először hallottam róla.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #41 Dátum: 2007. November 10. - 19:20:57 »
Angolul jól hangzik, de nekem valahogy a magyar megfelelője nem tetszik.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #42 Dátum: 2007. November 10. - 19:40:06 »
Nekem tetszik.
Nem is ertettem pontosan, miert lett konyvek, hisz a BA is Marvel, meg a Fumax kiadvanyai is Marvel Konyvek. De hat ha Kainenak nem tetszett. :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #43 Dátum: 2007. November 10. - 20:25:24 »
Szerintem is jó. Semmivel sem rosszab hangzású magyarúl, mint pl. a Bosszú Angyalai.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #44 Dátum: 2007. November 10. - 21:15:26 »
Kocsival én úgy tervezem, hogy le a Dunapartra, hétvége lévén meg lehet állni, nincs parkolási díj, és ott hétvégén mindig van hely. Mivel a 10-es szám a Hungaro helye, és mivel a számozás rendszerint a Dunától indul, 5 háznyit kell gyalogolni majd.  ;)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #45 Dátum: 2007. November 11. - 15:14:18 »
Most nézegettem az első 12 rész borítóját, az MK:SM-nek. Az egyiken látom Kapit, a másikon meg az X-Men-t. Ezekszerint ilyen sok vendégszereplés lesz? Király! :spidey: :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #46 Dátum: 2007. November 11. - 18:10:14 »
May néni kereséséhez kihasznál minden lehetőséget Pókember. Megy az Angyalokhoz, X-ekhez...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #47 Dátum: 2007. November 12. - 12:09:50 »
Ami biztos, hogy nagyon nagyon jó lesz. Nekem megvan az eredeti sorozat is, de semmiért sem hagynám ki a magyar megjelenést.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #48 Dátum: 2007. November 12. - 13:31:44 »
Az Aranytíz közel van a Dunához, tényleg ott érdemes parkolni ha van hely. :)

MArvel Lovagok... na, ez iszonyú hülyén hangzik. Angolul rendben van, de magyarul elég nehéz lenne eladni szerintem.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #49 Dátum: 2007. November 12. - 15:15:49 »
Szerintem mindegy hogy melyik címen jelenik meg, akik ismerik úgyis tudják hogy mire számíthatnak, akik meg valami lovagregényt várnának azok pofára esnek (főleg ha nem látják a borítót a csipás szemükkel) de a pénzük már a kasszában lesz.  ;D
Kaine rám számíthatsz, akármilyen címen is jelenjen meg én tuti veszek belőle vagy 3-4 példányt, csak hogy legyen. Néhányat félreteszek arra az időre, amikor kis klónjaim szaladgálnak mellettem. Persze odaadni nem fogom nekik, mert ez mégiscsak egy értékes valami, de jó ha látják, hogy nekem ilyen is van.  :twisted:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #50 Dátum: 2007. November 12. - 16:54:47 »
Még a végén Ben felvásárolja itt az egész készletet, biztos, ami biztos! :oh:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #51 Dátum: 2007. November 12. - 17:00:02 »
Néhányat félreteszek arra az időre, amikor kis klónjaim szaladgálnak mellettem. Persze odaadni nem fogom nekik, mert ez mégiscsak egy értékes valami, de jó ha látják, hogy nekem ilyen is van.  :twisted:
Majd megmondod neki, hogy 18 éves korukra kapnak egyet, addig pedig beléjük neveled azt, hogy értékeljék.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #52 Dátum: 2007. November 12. - 17:26:58 »
És beléjük szuggerálod, hogy örökké 17 évesek maradnak.  :D
Mint tudjátok, a címe:
Marvel Könyvek: Pókember
lesz. Alcím: Holtak között.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #53 Dátum: 2007. November 12. - 18:46:02 »
Alcím: Holtak között.
Ez jól hangzik. :D Erre csak felnéznek még azok is, akik nem olvasnak képregényt! :spidey:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #54 Dátum: 2007. November 12. - 22:32:00 »
Tényleg hatásos...ha valaki figyelmetlenül olvassa, még a Holtak könyvét is kihozhatja belőle. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #55 Dátum: 2007. November 13. - 09:39:48 »
Szerintem jobb ez, mint a Marvel Lovagok, lévén, hogy a magyar közönség nagy többségének fingja sincs róla, mi az a Marvel Knights ( a bátyám is azt hite, hogy az valami csoport, mint az Avangers), viszont így megmaradt az MK cím.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #56 Dátum: 2007. November 13. - 10:11:47 »
Néhányat félreteszek arra az időre, amikor kis klónjaim szaladgálnak mellettem. Persze odaadni nem fogom nekik, mert ez mégiscsak egy értékes valami, de jó ha látják, hogy nekem ilyen is van.  :twisted:
Majd megmondod neki, hogy 18 éves korukra kapnak egyet, addig pedig beléjük neveled azt, hogy értékeljék.  ;)

Arra egy egész élet is kevés, hogy valakinek megtanítsd értékelje a dolgaidat. a húgom három évvel fiatalabb nálam, és ha rájött a havibaj szemrebbenés nékül tépte ketté a legjobb képregényeimet. Pedig amúgy intelligens lány csak tojik mások értékeire, mint a fiatalok többsége. Na most én beszélek a 23 évemmel mint egy vén papóka  :-[
A véglegesített Pókember könyv cím nekem nagyon tetszik és ha az egész készletet nem is veszem meg belőle, de azt a három négy példányt amit ígértem biztos hogy megveszem. És beteszem a Fort Knox-i trezorba.  :twisted: ;D :twisted:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #57 Dátum: 2007. November 13. - 11:30:16 »
Todd, olyan nagyot nem tévedett a bátyád, mert tényleg volt egy ilyen csapat, 15+6 részt élt meg a sorozatuk, ráadásul egészen olvasmányos is volt (az első egy-két rész nálunk is fenn van).

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #58 Dátum: 2007. November 13. - 12:20:30 »
Hogy mik nem derülnek ki.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Marvel Könyvek: Pókember
« Válasz #59 Dátum: 2007. November 13. - 13:38:41 »
Nem volt olyan rossz sztori, Fenegyerek maga mellé gyűjtött néhány kalandort, és többek között leverték Thor régi játszópajtását Ulik-ot (is).