Szavazás

Az öt témakör

1/ Kedveled-e (10-ből mennyire)
2/ Mennyire nagy ellenfél / jó barát?  (10-ből)
3/ Első találkozásod vele
4/ Legjobb sztorija
5/ Egyéb, bármi vele kapcsolatban

Szerző Téma: Képregény karakterek  (Megtekintve 165881 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Képregény karakterek
« Válasz #20 Dátum: 2007. December 16. - 20:23:25 »
Bár nagyon megható volt, de mégis jobb Harry-re egy ilyen szemétként gondolni nekem.
;D ;D Én Sepivel értek egyet ebben. A halálában igazán nagyon szorongató érzés volt az utolsó kép, ahol gyerekként együtt vannak. Hogy végül megint barátok lettek.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Képregény karakterek
« Válasz #21 Dátum: 2007. December 16. - 20:40:20 »
Hát nemtudom. Akkor nekem is nagyon tetszett ez a húzás, meg minden, de így később ahogy gondolkodtam rajta, anniy disznóságot csinált meg Harry, hogy már nem tudtam barátként nézni akkor sem. Ezért volt jó, hogy  végül meghúzták ezt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Képregény karakterek
« Válasz #22 Dátum: 2007. December 16. - 20:54:26 »
Ez mondjuk igaz. Talán annyiban árnyalt a dolog, hogy nem tehetett róla. Ez is Norman hibája volt.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Képregény karakterek
« Válasz #23 Dátum: 2007. December 17. - 00:50:48 »
Beszállok én is. :)

Gyík:

1. Mondjuk úgy 5-6. Tetszik mint karakter, de túl sok sztorit még nem olvastam vele.
2. Mennyire nagy ellenfél: 4./Mennyire jó barát: 8.
3. Régi Csodálatos Póki sorozatban valahol... Ténylegesen Gyík formában asszem a Titkos Háborúban... 
4. Hát nem sokat olvastam még... Így Az eGyík szülőt mondanám.
5. Az a legjobb benne hogy emberként tök jó barátja Peternek, tisztességes ember, csak Gyík formában zakkan meg egy kicsit. De pl a titkos háborúban még bosszút is akart állni Darázsért, szal Gyíkként se igazán gonosz. :D

Betörő:

1. Alig volt sztori vele, de mivel miatta jött létre Pókember, így 3 pont.
2. Mint Pók-ellenség, csak egy piti bűnöző, egy maflással elintézhető, ilyen szempontból 0. Igaz hogy neki "köszönhető" Póki léte, de csak tök véletlenül, ha pl a szomszéd házba tör be aznap akkor köze nem lenne Pókihoz. :hehe: Mondjuk a Betörő visszatér sztori tetszett a drámaisága miatt, az alapján kapna egy 3-ast.
3. Régi Csodálatos Póki sorozat első száma.
4. Mivel ő miatta értette meg Póki hogy a nagy erő nagyobb felelősséggel jár, ezért az első találkozásuk a legjobb számomra. De a Betörő visszatér is nagyon jó volt.
5. Hülyeség volt, hogy JMS megváltoztatta az alapsztorit, és ugyanakkor fölösleges is volt a változtatás.   

Kaméleon:

1. A képessége jó, de amúgy nemigazán vagyok oda érte, 3.
2. Az alapján hogy képes volt elhitetni Peterrel, hogy nem is ő Pókember, csak egy őrült aki annak képzeli magát: 7 pont/Mennyire jó barát: 3 pont.
3. Spider-Man TAS (The Animated Series, ez az ami régen ment a német RTL-en, aztán később a Klubon is magyarul)
4. Ööö... Nem sok sztorit olvastam, így a Petert-megőrjítős sztoriját mondanám.
5. A képessége igazán veszélyessé teszi, mert nagy magánéleti zűröket tud vele okozni, ha ismeri az ellensége civil kilétét. Ugyanakkor nem tetszett hogy kiderült róla hogy régen az előéletében Kraven csicskája volt gyakorlatilag.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Képregény karakterek
« Válasz #24 Dátum: 2007. December 17. - 11:20:18 »
Idézet
Ténylegesen Gyík formában asszem a Titkos Háborúban... 
Jujj tényleg. Én is ott láttam először. :D

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Képregény karakterek
« Válasz #25 Dátum: 2007. December 17. - 20:58:42 »
Idézet
Az alapján hogy képes volt elhitetni Peterrel, hogy nem is ő Pókember, csak egy őrült aki annak képzeli magát:
Ilyen is csak JMD-nak juthatott eszébe!  ;D Mekkora ötlet!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Képregény karakterek
« Válasz #26 Dátum: 2007. December 17. - 21:27:15 »
Viszont az tényleg egy Batman-sztori másolata volt, ha jól emlékszem. Sőt, nagy átlagban nem csak a Kraven volt olyan, mintha JMD Batmant írt volna Pókira átültetve... :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Képregény karakterek
« Válasz #27 Dátum: 2007. December 17. - 21:31:25 »
Van benne valami, de Batmantól ez nem áll távol, ott nem szól olyan nagyot szerintem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Képregény karakterek
« Válasz #28 Dátum: 2007. December 17. - 21:49:49 »
Igen. Hozzá még illett is volna. Póktól annyira távol állt, hogy így még nagyobbat szólt.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Képregény karakterek
« Válasz #29 Dátum: 2007. December 26. - 16:40:28 »
Ezt a topicot nem értem, de azért egy másik kérdést feltennék, ami a mostani képregények végén is volt (bár már néhány emberkének tudom a válaszát, Kitty meg Vadóc fanok  ;) ):
"Kivel randiznál a Marvel világban?"
(Azon a válaszon, hogy "Galaktusszal, biztos vannak jó sztoriai", esküszöm majdnem bepipiltem.)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Képregény karakterek
« Válasz #30 Dátum: 2007. December 26. - 17:06:01 »
Ööö... én valászoljak, vagy úgyis tudjátok? ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Képregény karakterek
« Válasz #31 Dátum: 2007. December 26. - 17:17:46 »
Ööö... én valászoljak, vagy úgyis tudjátok? ;D
Csak nem Ms Marvel-el? ;D

Hmm, én kit is mondjak, sok nagyon szép hölgy van a Marvel univerzumban. Talán most azt mondanám, hogy Amazon. :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re: Képregény karakterek
« Válasz #32 Dátum: 2007. December 26. - 17:22:57 »
válaszolj, mert randi alatt nem "szex"-et értünk, hiszen (igaz csak magamból indulok ki) nem mindig jön össze. Ergó írhatod te is galaktuszt vagy Luke Cage-et. Hiszen lehet, hogy Kitty (persze ez csak egy példa és tudjuk, hogy nem igaz) a fantáziád, de lehet hogy nem ülnél le vele beszélgetni.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Képregény karakterek
« Válasz #33 Dátum: 2007. December 26. - 17:58:58 »
Hú, jó sok van! ;D Most inkább csak hármat írok: MJ, Káprázat, Sue.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Képregény karakterek
« Válasz #34 Dátum: 2007. December 26. - 18:05:14 »
Jobban belegondolva nekem is Sue Storm volna a jó, mert őt eltudnám dugni az asszony elől. ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Képregény karakterek
« Válasz #35 Dátum: 2007. December 26. - 18:09:51 »
Ez jó! :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Képregény karakterek
« Válasz #36 Dátum: 2007. December 26. - 18:44:50 »
Hm, akkor is maradnék azt hiszem Vadócnál.  :rogue:  :sweetheart: Kakarotto, az mondjuk az ereje folytán nem nagyon jöhetne össze (hacsak nem úgy, mint a Seiren-féle fanképregényben... ;D), de egyébként is a figurát elsősorban a személyisége miatt kedveltem meg, mert először talán még a Titkos Háború-környéki kinézetével találkoztam, ami azért nem egy szupermodell, később tették rendbe. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Képregény karakterek
« Válasz #37 Dátum: 2007. December 26. - 19:51:47 »
Tehát csak egy beszélgetés, meg mozi?  :D Gwennel elsősorban, nagyon kedves lány ugyanis.  :) Utána nekem is Amazon.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Képregény karakterek
« Válasz #38 Dátum: 2007. December 26. - 19:58:24 »
Amazonnal csak beszélgetés meg mozi? Az elég érdekes lenne, az biztos. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Képregény karakterek
« Válasz #39 Dátum: 2007. December 26. - 20:51:43 »
Hát, nekem Felicia egyértelmű...de Gwent is szívesen megismerném(az igazit, ha élne). PÓkemberen kívül Vihar, és Jean Grey.(természetes úgy, hogy nem hazsnálhatja a képességeit :twisted:)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"