Szerző Téma: Helyezések  (Megtekintve 118489 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Helyezések
« Válasz #940 Dátum: 2011. December 11. - 19:56:17 »
Ja, akkor ez a régi manga, azt hittem már valami új cuccot kreáltak nekik.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Helyezések
« Válasz #941 Dátum: 2011. December 11. - 21:05:48 »
Kíváncsi vagyok, Kirkman mikor lövi le a sorozatot. Remélem nem ilyen végtelen történet lesz.
Én is nagyon remélem. Az Y-nak is jót tett, hogy eleve 60 részesre tervezték.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Helyezések
« Válasz #942 Dátum: 2011. December 11. - 21:21:38 »
A kiadó most biztos nem fogja hagyni neki. Pláne, hogy Silvestri elnökségi tag. Amúgy is látványosan elkezdték fejni Kirkman népszerűségét, már Liefeldnek is odadobták, hogy írjon valami elfogadhatót az egyik ötletéből (mintha ez emberileg lehetséges volna...).

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Helyezések
« Válasz #943 Dátum: 2011. December 17. - 12:40:35 »
Magyarázza már el nekem valami, hogy ebben a Sailer Moon-ban mi az, amiért ennyire népszerű. Anno az animéből láttam pár részt, de már gyerekként sem nyűgözött le valahogy.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Helyezések
« Válasz #944 Dátum: 2011. December 17. - 13:09:27 »
Én is kis koromban néztem az animét, emlékszem Hino Rei a Marstündér volt a kedvencem :D A népszerűség oka? A szerethető karakterek,  jól eltalált történet, csipetnyi humor, és bájos. :roll:
Tejet kérek! Csokisat!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Helyezések
« Válasz #945 Dátum: 2011. December 17. - 14:57:05 »
Az anime sikere inkább a karakterek és az interakciójuk. Plusz hogy a negyediket kivéve az évad végi nagy küzdelmek mindig megfelelő mértékben epikusak, és képesek komolyan venni önmagukat az előtte lévő ökörködések után is. Meg... nos, az ötödik évad, a Stars, ami az egyik legjobb animesorozat valaha.
A mangánál már egyszerűbb a helyzet, sokkal célratörőbb, karakterközpontúbb, és végig egész jól egyensúlyoz a köznapi életük, a harcok és a komoly összecsapások között (leszámítva az ötödik felvonást, ott szinte az elejétől csak az univerzumért folyó küzdelem kibontakozásán van a hangsúly, már a legelső fejezetekben elkezdik megölni mindegyiküket). Ott egy-egy évadban nincs hatnál több "napi" szörny, cserébe viszont meglehetősen komplex összetűzéseket folytatnak a főellenségekkel és a közvetlen csatlósokkal. (Meg eléggé véreset is. A legelső évadban Vénusz elég lazán felnyársalja a főellenséget, hogy kinyírja, a harmadikban meg látjuk, amint kiirtják teljes Tokiót.) Plusz mangában az Uszagi-Mamoru kapcsolat kevésbé romantikus komédia, sokkal inkább egy nagyon komoly felnőtté válási folyamat végigkísérése.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Helyezések
« Válasz #946 Dátum: 2012. Január 17. - 22:35:45 »
Úgy tűnik, a megjelenő képregényes Polgárháborúnak van hatása a kötetekre is, mert a PH2 nem akar lejjebb menni, sőt, most megint jön föl! :) Egy ideig a 20-21-22-19. helyen állt, majd tegnapelőtt a 18. lett, ma a 15.
A PH1 is sokáig volt a 60. körül (65-60-57-55), majd tegnapelőtt már a 67., ma a 40.-re ugrott előre.
Nem tévedés különben, már megvannak a karácsonyi fogyásjelentéseink, elképesztően jól fogyott mindkettő.  :spidey:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Helyezések
« Válasz #947 Dátum: 2012. Január 18. - 00:12:38 »
ennek igazán örülök (örülünk) :)
 :kingpin:
forever
This is a joke. A real practical Joke.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Helyezések
« Válasz #948 Dátum: 2012. Január 18. - 07:48:42 »
Nagyon jó hír , remélem az idén megjelenő kiadványok is így fognak szárnyalni.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Helyezések
« Válasz #949 Dátum: 2012. Január 18. - 13:40:22 »
A standos megjelenések után remélem minél többen felfedezik a  :kingpin:-t maguknak és országszerte terjeszti majd az igét.  ;D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Helyezések
« Válasz #950 Dátum: 2012. Január 18. - 20:43:58 »
A standos megjelenések után remélem minél többen felfedezik a  :kingpin:-t maguknak és országszerte terjeszti majd az igét.  ;D
Ez valószínűleg így lesz. Gratula amúgy. Karira én is kaptam egy CW II. -t  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Helyezések
« Válasz #951 Dátum: 2012. Január 31. - 11:01:28 »
Valami nagyon pozitív dolog megy mostanában. Hetek után megint jönnek fel a könyveim az Alexandrán.  :D
A PH1 sokáig volt a 45. helyen (de megjárta a 67-et is), most a 28. A PH2 pedig sokáig tanyázott a 15. helyen (a legrosszabbja eddig a 22. hely volt), most felugrott a 9. helyre, megelőzve vele olyanokat, amik sokáig elöl voltak. De még két ÚBA kötet is bejutott a Top100-ba, mint az Ezüst Szamuráj a 67-re, a Kitörés pedig a 73-ra.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Helyezések
« Válasz #952 Dátum: 2012. Január 31. - 13:07:11 »
Inkább valószínűleg... oké, rám fognátok, hogy hangulatot rombolok. Inkább csak gratula. :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Helyezések
« Válasz #953 Dátum: 2012. Január 31. - 15:10:26 »
Azért írd már be, hogy szerinted mi lehet rá a magyarázat. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Helyezések
« Válasz #954 Dátum: 2012. Január 31. - 15:18:41 »
Az első, hogy év eleje van, jóval kevesebb könyvet vesznek ilyenkor, mint általában. Tehát alapból a többieké csökken. Viszont a miénk gyakorlatilag most van felfutóban, hiszen már nyakunkon a lapmegjelenés, és akik venni akarják őket, próbálják beszerezni a hozzá kapcsolódó köteteket.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Helyezések
« Válasz #955 Dátum: 2012. Január 31. - 15:37:36 »
Pontosan. Röviden annyi, hogy a tieid eladásai némileg kevésbé estek vissza, mint ilyenkor a könyvpiac szokott. Amire én inkább kíváncsi lennék, azok az április környéki helyezések, kb. akkorra kezdhet el jönni a füzetek visszahatása... ha lesz ilyen. (Kellene, hogy legyen.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Helyezések
« Válasz #956 Dátum: 2012. Január 31. - 16:09:16 »
Majd megírom. Ha nem javultak az eladásaim, hanem maradtak, én akkor is nagyon elégedett leszek. Főleg, hogy a PH1 már behozta az árát.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Helyezések
« Válasz #957 Dátum: 2012. Január 31. - 20:19:48 »
Drukkolok, hogy sikeresek legyenek a füzet eladásaid is, és előbb-utóbb megörvendeztetsz majd minket, egy kéthavi  X-Mennel is! ;) :) Remélem, hamarosan bólintanak a Marvelnél is neked, és indulhat a dolog!
Természetesen a könyvi eladások is kellenek, hiszen ki ne akarna látni, egy szép, Klasszikus Pókember kiadványt, a régi Romita korszakból!! ;)

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Helyezések
« Válasz #958 Dátum: 2012. Január 31. - 21:04:25 »
Vevő lennék rájuk.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Helyezések
« Válasz #959 Dátum: 2012. Február 25. - 14:51:40 »
Lassan egy hónapja néztem utoljára, de szerencsére jó a helyzet még mindig. :)
A PH2 a 17. helyen áll, a PH1 pedig feljött a 18-ra. :) Lassan be fogja előzni. :)
Hozzájuk jött még a Vadász lelke a 63-ra, és az Új Titkos Háború a 83-ra.