Szerző Téma: Helyezések  (Megtekintve 118783 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Helyezések
« Válasz #280 Dátum: 2008. Október 27. - 18:22:22 »
Na akkor nézzük a véleményeimet:

Idézet
A második helyet viszont pár helyen még megnéztem, mert nem akartam hinni a szememnek. Én már lassan tényleg mindent feladok, mert a Loeb-féle iszonyat, amit egyébként Hulk néven jelentetnek meg, a múlt havi 96e-ről 116e-re(!) lőtte fel magát, és ezzel második lett.
Talgaby: ha 100 ezren mondják, hogy részeg vagy, feküdj le. Ergo ha valaminek 100 ezres az olvasottsága, akkor tényleg el kéne gondolkodni, hogy lehet, mégsem annyira rossz az a dolog, max szerinted. ;)

Idézet
sámson doki kedvenc képregényei c. részlegünk:
A minden jóízlés megcsúfolásáról már volt szó fentebb, azt nem ismétlem. Kedvenc görög istene megérezte azért, hogy lecsengett az SI azon a címen, 4e-s esést produkálva visszapottyant 50e alá. Az Action Comics és a Superman még mindig kart karba öltve menetelnek (49e és 46e), Supergirl pedig továbbra is a huszonezresek felsőbb felében evickél, de  a Wonder Woman se esett egy jottányit sem.
A Supermaneket nagyon sajnálom, remélem most a New Krypton Special megdobja kicsit az eladásokat náluk is, meg a Supergirl esetében is. Tényleg, most már kéne írnom a New Kryptonról is. Ami a Wonder Woman-t illeti: nos, komolyan már örülnék, ha olyan szintre süllyedne, az olvasottság, hogy vagy megszünne, vagy új író jönne, mert ez a mostani dolog már viccnek is rossz... :roll:
A Herkules meg érdekes. Pont most veszít olvasókat, amikor szerintem az eddigi legjobb sztori kezdődött benne. Ki érti ezt? :stupid:

Idézet
Továbbá a jelek szerint a Captain Britainre is rákaptak az SI alatt azt kipróbálók, mert még mindig ugyanott van, ahol az előző két hónapban is.
Bizony, én is tovább folytattam az olvasását. De pl. a Ms Marvel folytatására nem bírtam rávenni magam... :roll:


talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #281 Dátum: 2008. Október 27. - 18:46:24 »
Nem, hanem ez az a sorozat, amit a kis tini srácok, akik másra se vágynak, mint az agyatlan püfölésre, vesznek. Fórumokon is a "Hűű, ez tök király volt, hogy szétverte, apám, hűűű, meg azta"-típusú hozzászólások mellett a... mondjuk úgy, hogy Loeb írói kvalitását erősen kétségbe vonó írások születnek, a kritikákról nem is beszélve (egy áva pozitívval nem találkoztam még). Egyébként az AS Batman is egy rakás f*s, de azt is veszik, mert szépek a rajzai (meg hát csak Jim Lee). Meg egyébként se ez az első sorozat, ami ott van az élvonalban, amikor az egészben jó esetben a borító ér valamit (bár McGuinessnek hála itt még az se).
A New Kryptont a fene se tudja, ahhoz kicsi volt a promója. Amit azért furcsállok, mert ha tényleg igaz, amit mondanak róla, akkor bizonyos mértékben lesz olyan erejű átformálás benne, mint a R.I.P.-ben... csak nincs benne igazán nagy név. Johnst sokan szeretik ugyan, de a DC-nél ő csak olyan megbízhati szaki, aki mindig ott van, de sose ő áll ki a reflektorba. Kicsit olyan, mint régebben volt Peter David.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Helyezések
« Válasz #282 Dátum: 2008. Október 27. - 18:46:18 »
Köszi az eladási listát, talgaby. :)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #283 Dátum: 2008. Október 27. - 18:54:50 »
Idézet
De pl. a Ms Marvel folytatására nem bírtam rávenni magam...
Én már az elkezdésére sem.

Idézet
Talgaby: ha 100 ezren mondják, hogy részeg vagy, feküdj le. Ergo ha valaminek 100 ezres az olvasottsága, akkor tényleg el kéne gondolkodni, hogy lehet, mégsem annyira rossz az a dolog, max szerinted.
Szerintem se jó az a sorozat. Már épp terveztem, hogy abbahagyom az olvasását, most Õrszem miatt még pár részig olvasom, aztán meglátom, mi lesz.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #284 Dátum: 2008. Október 27. - 19:56:36 »
Pedig a Ms. Marvel v2 jó sorozat. Igaz, a főszereplője egy kiállhatatlan, önfejű, beképzelt, eszetlen tyúk, de a sorozat maga jó. ;D És a mostani rész a Ms. Marvel előtti időkről szól, amikor még voltak is működő neuronok a szürkeállományában... igaz, cserébe olyan kőkemény csaj volt, hogy csak na.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #285 Dátum: 2008. Október 27. - 22:28:02 »
Én is leondtam Ennis távozása után a Punishert. Garth barátunknak van stílusa. Anélkül a Megtorló nem más, mint egy agyatlan gyilkológép, ami rém unalmas.
ha 100 ezren mondják, hogy részeg vagy, feküdj le.
Ez király érv, kár, hogy eddig nem ismertem, pedig hasonló vitákban sokban vettem részt. :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Helyezések
« Válasz #286 Dátum: 2008. Október 28. - 09:17:23 »
Hát ha nem ismerted, akkor nem láttad a Halál 50 óráját. Ott mondja ezt az egyik amerikai tábornok egy légifelderítőnek, aki szerint a németek támadni készülnek az Ardennek-ben. Pontosabban azt mondja, hogy:

"Ha tizen mondják, hogy részeg, feküdjön le." -na ezt alakítottam át én egy kicsit. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #287 Dátum: 2008. Október 28. - 15:02:03 »
Az alexandrán az új Pókemberem lassan, de biztosan araszol fölfelé (37-36, most 34), az Őrszem viszont kiugrott. 34-gyel érkezett, tegnap 30. volt, ma már a 19.  :D Jól nyomja, csak így tovább!  :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 28. - 15:10:11 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #288 Dátum: 2008. Október 28. - 15:08:49 »
Pedig Sw... Sua... az Ennis utáni író simán ugyanazon a színvonalon tartotta a sorozatot. Az ennises fekete humor meg a Barracudát leszámítva amúgy is régóta kiveszett abból a sorozatból (kb. azóta voltam képes komolyan beleolvasni is, előtte egyszerűen nem bírtam, rosszul voltam tőle).

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Helyezések
« Válasz #289 Dátum: 2008. Október 28. - 18:40:31 »
Jó hír, hogy ennyien veszik az Õrszemet! :)
Reméljük a Pókember is megtáltosodik. :roll:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #290 Dátum: 2008. Október 28. - 18:44:25 »
Tomi, ha az Õrszem fogyását összehasonlítod az eddigi BA-könyvekkel, akkor azokhoz képest hogy szerepel?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #291 Dátum: 2008. Október 28. - 21:47:41 »
Még nem tudom megmondani. Eddig mindössze egyetlen fogyást láttam, azt, ami a börzén volt. A börzén rosszabbul fogyott, mint az előző kettő, de ebben az is közrejátszik, hogy tavaly ilyenkor még jóval kevesebb könyv jelent meg - főleg ebben a stílusban -, úgyhogy több pénze volt az embereknek. Illetve az is, hogy a marvelesek nagy része nem volt börzén.  :D
Majd január közepén tudom igazán megmondani.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Helyezések
« Válasz #292 Dátum: 2008. Október 29. - 04:35:53 »
a marvelesek nagy része nem volt börzén.  :D
Ezt nem értem. Hogyhogy? :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Helyezések
« Válasz #293 Dátum: 2008. Október 29. - 08:44:56 »
Épp KAMEHAMEHA versenyen voltak.

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re: Helyezések
« Válasz #294 Dátum: 2008. Október 29. - 09:21:38 »
a marvelesek nagy része nem volt börzén.  :D
Ezt nem értem. Hogyhogy? :headscratch:

Kaine hirdetése/reklámja a börzéről az egy hónappal későbbi Ulti Pókba került bele.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Helyezések
« Válasz #295 Dátum: 2008. Október 29. - 10:36:50 »
Kaine hirdetése/reklámja a börzéről az egy hónappal későbbi Ulti Pókba került bele.
Ja. És csak ezért? Nem járnak ezek fórumozni ...? :roll:

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re: Helyezések
« Válasz #296 Dátum: 2008. Október 29. - 11:52:46 »
Kaine hirdetése/reklámja a börzéről az egy hónappal későbbi Ulti Pókba került bele.
Ja. És csak ezért? Nem járnak ezek fórumozni ...? :roll:

Ha megnézed, hogy a k.neten vagy itt a spidertomon mennyien vagyunk, abból látszik, hogy csak nagyon kis (persze annál hűségesebb, úgymond a keménymag :D) részét teszük ki a vásárlókörnek. Ebben az esetben vegyük azokat, akik mondjuk Ulti Pókot vesznek minden hónapban, csak kis részük jár fel a fórumokra, nézi a képregényes híreket vagy rendszeresen jár könyvesboltba. Ezért is fontos ez a hirdetés, aztán Kaine majd megerősít vagy cáfol ebben.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #297 Dátum: 2008. Október 29. - 17:45:31 »
Úgy van, ahogy mondod.
Na, a mai nap ismét léptünk előre. A bookline-on az Õrszem tegnap a 23. volt, ma a 18., a HihiPók tegnap a 30., ma a 21.
Az alexandrán az Õrszem hármat lépett előre, most a 16., a Pókember viszont megugrott, méghozzá 10 helyezést egyszerre: most a 24. :)
És igaz, hogy az újdonságok kicsit húzzák magukkal az előző részeket, mert a Káosz visszatért a 100-as listára. :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Helyezések
« Válasz #298 Dátum: 2008. Október 29. - 17:48:16 »
És igaz, hogy az újdonságok kicsit húzzák magukkal az előző részeket, mert a Káosz visszatért a 100-as listára. :)
Mert gondolom ilyenkor jönnek azok, akik egyszerre rendelnek, és az új mellé veszi meg a korábbi számokat.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Helyezések
« Válasz #299 Dátum: 2008. Október 29. - 18:07:36 »
Ismételten jó hír a jó fogyás, reméljük sikerül magukat beverekedniük a top 10-be. :D