Szerző Téma: Helyezések  (Megtekintve 118494 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #340 Dátum: 2008. November 21. - 20:54:29 »
Terjedelmes összefoglaló volt. :) De csodálkoztam, miért sajnálod a számodra oly gyűlöletes Ms. Marvel sorozat lehetséges megszűnését?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Helyezések
« Válasz #341 Dátum: 2008. November 21. - 21:31:31 »
Mert mit fog szapulni utána? :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Helyezések
« Válasz #342 Dátum: 2008. November 21. - 21:33:29 »
Természetesen a Vörös Hulkot és Bendis-t... ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #343 Dátum: 2008. November 22. - 11:27:54 »
kaine, valamit félreértesz. Én Carol Danverst rühellem, mégpedig mérhetetlenül. A sorozata attól még jó. A Megtorlótól is a falra mászok, ki nem állhatom azt a figurát, ám attól még pl. Ennis Barracuda-történetei szerintem nagyon is ütősek lettek. A Ms. Marvelt sajnálnám, mert Reed remek munkát végez, és nem is akarja beállítani Ms. Marvelt másnak, mint ami: egy agyatlan, verekedős, hormonzavaros libának. Sőt, néha még poénkodik is azzal, hogy Carolnak annyi esze sincs mint fél pár rendőrcsizmának (a pókemberes vandégszereplésű Annualban a címszereplő Ms. Marvelt annyiszor és olyan mértékben alázták szét, hogy ha bármilyen mértékben képes lennék kedvelni őt, még talán sajnáltam is volna :twisted:).
És nem, a Vörös Hulkot már csak visszamenőleg fogom szidni. Én azt többé nem vagyok hajlandó olvasni, amíg Loebnek bármi köze van hozzá. Bendist meg mostanság sajna kevesebb okom van szidni, de az előzetesek alapján amint véget ér az SI, ennek gyorsan vége szakad. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #344 Dátum: 2008. November 22. - 15:28:59 »
Akkor valami nem tiszta. Ha én teszem azt, utálom a Fekete Párducot, nem érdekelne egy FP képregény.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #345 Dátum: 2008. November 22. - 15:44:29 »
Mert te akkor képtelen vagy elvonatkoztatni a történetet a szereplőktől. Én külön nézem. (Kivéve egy esetben, de hát ez van.) Számomra egy utált szereplővel is lehet jó képregényt írni, és egy kedvlt karakterrel is lehet rémeset.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Helyezések
« Válasz #346 Dátum: 2008. November 22. - 15:48:00 »
Akkor valami nem tiszta. Ha én teszem azt, utálom a Fekete Párducot, nem érdekelne egy FP képregény.

Ráadásul mondod ezt annak a fényében, hogy végigolvastál egy 1700 oldalas, 8 kötetes mangát, amiről szerintem már az első kötet után tudnod kellett, hogy egy kalap xar. ;) ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #347 Dátum: 2008. November 22. - 20:47:55 »
Mert te akkor képtelen vagy elvonatkoztatni a történetet a szereplőktől.
Én úgy gondolom - nyilván azért, mert számomra elsősorban attól jó egy történet, ha jók a karakterek benne -, hogy egy kifejezetten béna karakter, aki viszi a cselekményt, nem lehet elég jó, hiába jó a körítés. Persze vannak kivételek.
Ben: fogalmam se volt róla. Épp úgy tűnt, hogy sokkal részletesebb lesz, jobban kibontott, mint a film. És a főszereplő se volt unszimpatikus.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Helyezések
« Válasz #348 Dátum: 2008. November 22. - 22:56:54 »
kaine: ha így álltam volna Kravenhez, valószínűleg sosem érdekelt volna az Utolsó vadászat, vagy a Vadász lelke. Igaz, hogy azért itt a karaktert is újjáépítették, de számomra mégis egy tök közömbös karakter volt és nem nagyon érdekeltek a vele kapcsolatos történetek. Addig.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #349 Dátum: 2008. November 22. - 23:10:48 »
Csak hát az Pókember képregény volt, és Pókember érdekelt.  ;) Ha Pókember nem érdekelt volna, nem hiszem, hogy azt elolvastad volna.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Helyezések
« Válasz #350 Dátum: 2008. November 22. - 23:14:03 »
A Fekete Párducban meg benne van Vihar. :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #351 Dátum: 2008. November 22. - 23:15:24 »
Jó példa! :) Ha mondjuk a Párducot nem bírom, de Vihart igen, akkor semmi gond, elolvasom. De ha egyik se szimpi, akkor nemigen. Például Garth Ennis előtt nemigen olvastam Megtorlót, mert nem volt szimpatikus a karakter egy kicsit se.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Helyezések
« Válasz #352 Dátum: 2008. November 22. - 23:11:50 »
Na, de attól még hogy nem bírsz egy karaktert lehet jó sztorit csinálni vele. Én nem szeretem a Kapot, mert a legtöbb történetben nagyon idegesítő, de vannak vele a v5-ben nagyon jó sztorik. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #353 Dátum: 2008. November 22. - 23:51:22 »
Hát, mondtam, hogy vannak kivételek.  ;) De alapvetően úgy gondolom, hogy ha nagyon nem bírok valakit, akkor nemcsak, hogy nem tudok szorítani neki, hogy megússzon egy sz*r helyzetet, de egyenesen csalódott leszek, ha megússza. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #354 Dátum: 2008. November 23. - 08:33:00 »
Na várj, kaine apó, tehát nem érted, hogytetszhet nekem egy nszimpatikus karakter sorozata, de a Megtorlóé, akit nem kedveltél, Ennis miatt tetszett? Most akkor vagy önmagadnak mondtál ellent egy oldalon belül, vagy nem értem, mit nem értesz rajtam... :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Helyezések
« Válasz #355 Dátum: 2008. November 23. - 10:52:56 »
Nem említetted, de ha az a helyzet áll fenn, hogy nem kedveled a csajszit, de ebben az új sorozatában jól írják, tehát MÉGIS KEDVELED, akkor értem.  :)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: Helyezések
« Válasz #356 Dátum: 2008. November 24. - 09:47:24 »
A Fekete Párducban meg benne van Vihar. :hehe:

Nem fordítva?
This is a joke. A real practical Joke.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Helyezések
« Válasz #357 Dátum: 2008. November 24. - 18:21:24 »
Csak bizonyos testrésze.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Helyezések
« Válasz #358 Dátum: 2008. November 24. - 18:59:32 »
Tehát FP és Vihar nem diszjunkt halmazok, de egyik sem része a másiknak. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Helyezések
« Válasz #359 Dátum: 2008. November 24. - 19:11:53 »
Zozi barátom te egy rendkívül perverz ember vagy, már mindenről a halmazok jutnak eszedbe. Cöcöcö.  :)