Szerző Téma: Helyezések  (Megtekintve 82234 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

dr samson

• Venom
    • Samson Comics
Re:Helyezések
« Válasz #440 Dátum: 2009. Február 25. - 22:09:55 »
Az az Obamás gyalázat 300 ezer felett? :o Hát ez már nekem sok...

Idézet
(Csak a doki kedvéért: az aktuális ST és BSG-minik is ezen a környéken mocorognak.)
Köszi! :iloveyou:Ez nekik jó, a lényeg, hogy vegyék őket és továbbra is jelenljenek meg dögivel, nekem pedig legyen mit olvasni... :D De a legjobban a G.I.Joe nyitányának örülök. Bár az akár kétszer ennyi vásárlót is megérdemelt volna, mert szerintem piszok jó! És már nemsokára jön belőle két másik sorozat vagy mini, a fene sem tudja, is... :oh:

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #441 Dátum: 2009. Február 25. - 22:16:20 »
6 oldal.  :headscratch: Még ha mellétenném a 9/11-et, akkor is csak 30. Még egy sztori kéne hozzá.
A New Avengers Military Giveaway valamelyik számát rakd mellé. Van belőle hat, lehet válogatni.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #442 Dátum: 2009. Február 25. - 22:19:11 »
Nem ismerem őket, de azok nem valami hülye nacionalista propaganda cuccok?

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #443 Dátum: 2009. Február 25. - 22:20:47 »
Miért, az Obamás és a 9/11 mi volt? Azok sem propagandásabbak tőlük. Majd odaadom és elolvasod.  ;)
Nem nagy szám, de jó vendégszereplők vannak bennük.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #444 Dátum: 2009. Február 25. - 22:21:43 »
Oké, köszi.  ;)

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #445 Dátum: 2009. Február 25. - 22:37:31 »
A Joe-k a DDP-nél 15e ill. 10e környékén voltak, így még ha mondjuk beleszámolok egy 33% környéki röccenést, akkor is maradhatnak 20e környékén, ami az IDW-től elég szép. Nem csodálom, hogy többet akarnak, a DDP-nek is ez volt az egyik húzócíme. (Tényleg, tudja valaki, miért veszítette el a DDP a licencet? Mert én csak annyit hallottam, hogy az IDW bejelentette a megszerzését, de nem láttam semmiféle magyarázatot.)
 A filmlicencek igazság szerint inkább olyan "termel valamennyi profitot" dolog, nagyon nem másztam bele, de gondolom igyekeznek többnyire olcsón munkára fogható emberekkel csinálni, és a fanok eltartják úgy, hogy ha sokfélét csinálnak, jó nekik. Ezzel a stratégiával kapartak össze egy viszonylag értelmesnek mondható profitot, hisz nem-licencelt IDW-képregényt én így hirtelen nem is tudnék mondani neked  ajelenlegi palettáról (PAD Aproposa... ennyi). Kicsit fura, hogy a 10 évvel ezelőtti, erősen horrorra hajtó arculatuk szinte teljesen odalett, pedig akkoriban azokkal jöttek fel nagyon.

kaine: A 24e a DC-nél kb. az, ami a Marvelnél kb. 36e (igen, ennyire lenyomta már őket a konkurencia), szóval elég stabil. Meg DiDio Ott a gond inkább az volt, hogy nagyon kritizálták Winnicket, de a mostani íróban elég nagy bizalom van. Ami érdekes volt, hogy kihagyták a ziccert, hogy Ollie-t visszarángassák Batman Kívülállóihoz, de most, hogy olvatam, Tomasi milyen új alapkoncepciót vezetett be, nem csodálkozom, hogy mégis kimaradt, mert összeegyeztethetetlen lett volna.
A New Avengerses katonai kiadások meg, akár hiszed, akár nem, meglehetően olvasható dolgok. Sokkal jobbak mint pl. a Civil War alatti szenvedés, vagy az Angyalok a nindzsák ellen c. 6 részes rémálom...

dr samson

• Venom
    • Samson Comics
« Válasz #446 Dátum: 2009. Február 26. - 08:08:13 »
Te gaby, még egy kérdés: a 100Bullets és a Constantine, hogy áll? azokat mindig kiffelejted Sámson doki kedvencei közül... :D

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #447 Dátum: 2009. Február 26. - 08:25:41 »
A Hellblazer a 139dik 11ezer példánnyal, a 100Bullets pedig 149 10ezerrel.

Silver

• Zöld Manó
« Válasz #448 Dátum: 2009. Február 26. - 08:48:55 »
Azért egy 400 milliós országban 352.000-s eladás ? Úgy látszik amerikában fogynak a leggyengébben a comics-ok.

dr samson

• Venom
    • Samson Comics
« Válasz #449 Dátum: 2009. Február 26. - 09:14:41 »
Nehogy azt hidd! Már nem a 90-es években vagyunk, amikor havi több milliós eladásokat peodukáltak a kiadók. Azoknak az időknek már rég vége... ;)

Sepi: kössz!

Ju

• Pókfej
« Válasz #450 Dátum: 2009. Február 26. - 09:19:31 »
Azoknak az időknek már rég vége... ;)
Akkor kéne csinálni pl egy "képregényt minden hamburgerhez" kampányt. ;D Mondjuk akkor már az "edzőterembelépő minden hamburgerhez" is hatékony lenne. :twisted:

dr samson

• Venom
    • Samson Comics
« Válasz #451 Dátum: 2009. Február 26. - 09:22:48 »
Ju: inkább az utóbbi kéne, de nem csak az USA-ban, hanem itt, Magyarországon is... :roll:

Ben Reilly

• Pókfej
« Válasz #452 Dátum: 2009. Február 26. - 09:25:03 »
Azoknak az időknek már rég vége... ;)
Akkor kéne csinálni pl egy "képregényt minden hamburgerhez" kampányt. ;D Mondjuk akkor már az "edzőterembelépő minden hamburgerhez" is hatékony lenne. :twisted:

Ezt lényegében a Free Comic Book Day-el már megoldották többé kevésbé http://www.freecomicbookday.com/ plussz azzal a rengeteg ingyenes újsággal, amelyeket főként a Marvel vág hozzá gyanútlan előfizetőkhöz és képregényboltba járókhoz.

Ju

• Pókfej
« Válasz #453 Dátum: 2009. Február 26. - 09:29:38 »
itt, Magyarországon is... :roll:
Teljesen egyetértek... :roll:

Ben: ebben az lenne a legjobb, hogy azokhoz is hozzávágják, akik nem járnak képregényboltba. 8)

Ben Reilly

• Pókfej
« Válasz #454 Dátum: 2009. Február 26. - 09:39:08 »
Ez áthidalható, ha ismersz olyan emberkét, akinek van külföldi előfizetése  ;D

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #455 Dátum: 2009. Február 26. - 09:48:27 »
Vannak ingyenes digitális képregények is a Marvelnél. Most például a legújabb Astonishing Tales sorozatuk történeteit lehet elérni ingyenesen a neten szereplőkre szétvagdosva. Meg hát régóta ingyenesen olvashatóvá teszik korábbi képregényeik egy részét a Marvelnél. Így akinek nincs előfizetése, az is hozzájuthat valamilyen formában a demo képregényekhez.

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #456 Dátum: 2009. Február 26. - 10:03:11 »
Silvernek annyiban igaza van, hogy a "képregény-nagyhatalmak" közül pont, hogy Észak-Amerikában a legrosszabb az arány. A 100e körüli top eladások a füzetekből 340 millió lakosra (az USA és Kanada ebből a szempontból egy és ugyanazon piac) jóval rosszabb, mint a franciák tizen/egy-két száz ezrei 65 millióra... a japánokat meg gondolom nem is kell említenem.

doki: Mondom én, hogy nem lehet már fejben tartani azt a néhány tucat kedvenc képregényedet. ;D

dr samson

• Venom
    • Samson Comics
« Válasz #457 Dátum: 2009. Február 26. - 10:04:02 »
Mondjuk azért már nem kevés digitális képregénye van ám a Marvelnak, amihez egy kis előfizetéssel korlátlenul hozzá is lehet jutni. Nekem is mindig küldözgetik az e-maileket, hogy fizessek nekik x dollárt, és akkor szabadon töltögethetem őket. Karacsány előtt legalább 3 ilyen mailt kaptam, hogy ez milyen jó karácsonyi ajándék lehet másoknak. :D

Ejnye gaby, ugyan már. Alig 50-60 friss minit, ongoingot és one-shotot olvasok egy hónapban, mi ebben olyan nehéz? ;D

grey gargoyle

• Thanos
  • A Komédiás
« Válasz #458 Dátum: 2009. Február 26. - 12:08:06 »
6 oldal.  :headscratch: Még ha mellétenném a 9/11-et, akkor is csak 30. Még egy sztori kéne hozzá.

az egyik double shot végén volt egy tűzoltós sztori... mondjuk annak sincs sok köze a marvel világhoz, de elég normális képregény.
This is a joke. A real practical Joke.

benya11

• Thanos
    • fotolog
« Válasz #459 Dátum: 2009. Február 26. - 14:52:18 »
Ez áthidalható, ha ismersz olyan emberkét, akinek van külföldi előfizetése  ;D
Mint pl. neked. ;D