Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 130014 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #360 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 09:56:06 »
Nekem nem volt semmi bajom az előző két résszel sem és most attól, hogy cgi lesz a Lény nem igazán esek hasra. Sőt már látom is magam előtt a fantasztikus csatát, ahol két behemót cgi dög verekszik (mint pl a Hihetetlenül rossz Hulk-ban) csak itt még egy két (három) szerencsétlen is ugrál majd köztük, hogy totálisan hiteles és hihető akció legyen... :uhoh:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #361 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 11:00:28 »
Minden szóval egyetértek.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #362 Dátum: 2010. Szeptember 11. - 00:05:35 »
Én is, kivételesen.
(vagy inkább azt leszámítva, hogy semmi bajom nem volt a két eddigi f4 filmmel  ;D)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #363 Dátum: 2010. Szeptember 11. - 09:28:28 »
Szerintem nagyon sokan így vagyunk ezzel .Folytatásnak jobban örülnék.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #364 Dátum: 2010. Szeptember 11. - 12:17:15 »
Ma reggel bekapcsolva a TV-t épp az új anime szerű F4 ment ;)
A HULK-ot püfölték, elég jó kis rész volt  ;)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #365 Dátum: 2010. Szeptember 11. - 16:51:48 »
Úúúúúgy utálom ezt az anime féle F4et, nem igaz, hogy mindent elkell vigyenek créjzi japán stílusba!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #366 Dátum: 2010. Szeptember 11. - 18:05:43 »
Viszont a rajzokat leszámítva egész jó kis sorozat volt.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #367 Dátum: 2010. Szeptember 11. - 19:24:35 »
Hát amilyen gány rajz stílusok vannak mostanában, ennek az F4-nek egész pöpec a stílusa, még a Wolverine volt ilyesmi.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #368 Dátum: 2011. Január 16. - 23:00:42 »
a Lényt teljes egészében CGI-vel hozzák létre.
Én ennek nagyon örülök. :bravo:
Ami a színészek lecserélését illeti, a régi gárdából én csak Chris Evanst és Julian McMahont fogom hiányolni(amennyiben véletlenül nem találnak még náluk is jobb színészeket a szerepeikre), velük teljesen elégedett voltam. A többiek lecserélése engem nem zavar. Viszont remélem, hogy az új film rendezője és forgatókönyvírója sokkal jobb lesz, mint az előző filmeké.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #369 Dátum: 2011. Június 09. - 17:51:13 »
A Fox úgy felizgult az X sikerén mint kisdiák a kuplerájban és a First Class forgatókönyvírói (Ashley Miller és Zack Stentz akik a Thoron is dolgoztak) azért kampányolnak hogy ők írhassák a reboot film a Fantastic Four: Reborn-t.
"We would absolutely love to reboot the Fantastic Four. There is a franchise that's crying out for it. The Fantastic Four are adventurers, not superheroes, and we have not seen that so far.
"It should all be about venturing into the unknown, space, the Negative Zone, the Microverse. They are explorers. It should be Star Wars meets superheroes."

Izgalmasan hangzik én ezt vártam volna már az eddigi részektől is. Sajnos eddig csak olyan infókat kaptunk a rebootról amelyekről idővel kiderültek hogy kacsák, mint az, hogy Bruce Willis lenne a full cgi Thing hangja. Ez viszont rendes információ és a 19. MCM Expo-n hangzott el.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #370 Dátum: 2011. Június 09. - 23:12:01 »
Mármint milyen sikerén? Az az 50 millás nyitóhétvége minden, csak nem igazán siker.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #371 Dátum: 2012. Március 25. - 21:33:11 »
De azm ha hozzávesszükm hogy előzménysztori, nagyrészt ismeretlen színészekkel. Egyébként meg a studió legtöbbet tejelő filmje az évbenm hiába nem egy földrengető eredmény.

Most megy a TV-ben az F4, anno eléggé lehúzták, pedig most nézve nem is rossz  ez, olyan tipikus zsánerdarab. Most nem kell mindenkinek egy Batmannek lennie, ez pedig egy korrekt családi film. Nem igazán értem, miért nem folytatták, ha nem is hozott tetemes nyereséget, azért bukni sem bukott, ma meg már ez is elég Hollywoodban. De ha folytatják, nehhogy megint születsés-sztori legyen. A legfurcsább az, hogy Amerika Kapitány itt még nem olyan uncsi. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #372 Dátum: 2012. Március 25. - 22:20:09 »
Én is végignéztem, nekem akkor is tetszett, most is tetszik. Egyedül Doom a gyenge pontja, de őt úgyse kedvelem annyira, vagyis ezt elnézem neki. A 4-es tök jó lett, kinézetre, karakterekre, nálam 7/10 simán.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #373 Dátum: 2012. Március 25. - 22:28:34 »
Most én is végignéztem és így, hogy tudtam, mit várjak tőle, már teljesen nézhető volt, bár a sztori nem nagy durranás. Doom lett csak elpazarolva, meg nekem Thing kinézete nem tetszett, főként az arca, illetve lehetett volna magasabb is egy kicsit. (De legalább volt benne egy Marvel Legends figura. ;D )

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #374 Dátum: 2012. Március 25. - 23:05:23 »
Sztorija gyakorlatilag nem volt, ez egy eredet történet inkább.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #375 Dátum: 2012. Március 26. - 01:35:59 »
De legalább volt benne egy Marvel Legends figura. ;D
Ráadásul az volt a prototípus. :hehe:

Én is belenéztem, így sokadszorra már nekem sem volt annyira rossz. Könnyed, szórakoztató családi mozinak megállja a helyét, ha az ember nem vár tőle többet. Titkon azért reménykedem egy jó reboot-ban. :hehe: Azt el kell ismerni, hogy a humor nagyon jól működik benne, Fáklya pedig nagy arc. ;D Ez a szerep még a Kapiénál is sokkal jobban feküdt Evans-nek.

Viszont jól láttam, hogy kivágták azt az apró jelenetet a filmből, amikor az űrállomáson Doom arca megsérül?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #376 Dátum: 2012. Március 26. - 13:59:11 »
Tényleg jó film volt,tegnap megnéztem én is,az eléggé érezhető mondjuk,hogy Ben karakterére hegyezik ki a filmet.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #377 Dátum: 2012. Március 26. - 15:14:24 »
Ja, én is megnéztem újra, jó kis film volt még most is, bár nekem még mindig fura, hogy ennyire poénos lett ;D nem így képzeltem el anno...
És Jessica, hú apám... ;D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 26. - 15:17:06 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #378 Dátum: 2012. Március 26. - 17:12:12 »
Én hazaértem a végére, jó volt újra látni, rögtön utána átkapcsoltam egy másik képregényfilmre, amit szintén régen láttam: a Bilko főtörzsre.  ;D

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #379 Dátum: 2012. Március 26. - 18:18:38 »
És Jessica, hú apám... ;D

A kék sztreccshacuka jól áll rajta, színészi képességeit nem méltatnám, mivel nem nagyon vannak. Kéne egy olyan film, amiben jelmezben veszik őt minden szögből másfél órán át. Kasszasiker lenne. :D
Tejet kérek! Csokisat!