Szerző Téma: Fantasztikus Négyes  (Megtekintve 130013 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #380 Dátum: 2012. Március 26. - 18:46:05 »
Volt, az Into the Blue.  ;D
Hiába reboot, nem fognak még egyszer ennyire jól eltalált színészeket találni hozzá. Reed is nagyszerű volt, a Fáklya egyenesen Jameson-szintű telitalálat volt, és Ben is jó volt. Jessica talán nem annyira Láthatatlannak, de neki meg elnézzük.  ;D
Ja, felfedeztétek Walking Dead-Andrea szereplését benne? :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 26. - 18:47:37 írta kaine »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #381 Dátum: 2012. Március 26. - 19:00:07 »
Ja, felfedeztétek Walking Dead-Andrea szereplését benne? :)
Mikó vót ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #382 Dátum: 2012. Március 26. - 19:04:52 »
Pölö amikor letette a gyűrűt a földre...

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #383 Dátum: 2012. Március 26. - 19:08:46 »
És bazz,tényleg. :cavinton:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #384 Dátum: 2012. Március 26. - 19:17:18 »
Volt, az Into the Blue.  ;D

Hú, azt meg kellene már nézni egyszer magyarul, még csak angolul láttam :D

Ja totál igaz, mind tökre eltalált karakterek voltak, nekem még nagyon Fátummal se volt bajom, tetszett ez a hacukája is, jobb volt mint a comicsos középkori viselete...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #385 Dátum: 2012. Március 26. - 19:18:26 »
Van második része is. :) Először nem érdekelt, mert Jessica már nincs benne, de aztán megláttam, hogy Laura Vandervoort viszont igen. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #386 Dátum: 2012. Március 26. - 21:30:04 »
Mindenképp jól jársz. ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #387 Dátum: 2012. Március 26. - 22:11:40 »
Van második része is. :) Először nem érdekelt, mert Jessica már nincs benne, de aztán megláttam, hogy Laura Vandervoort viszont igen. :)
Hooo, a Smallvilles SUpergirl?
WOw, ez az én Film sorozatom lehet akkor. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #388 Dátum: 2012. Március 26. - 22:23:35 »
 ;D Én is úgy éreztem, hogy az egyetlen, aki helyettesítheti őt. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #389 Dátum: 2012. Március 27. - 18:02:07 »
Hiába reboot, nem fognak még egyszer ennyire jól eltalált színészeket találni hozzá. Reed is nagyszerű volt, a Fáklya egyenesen Jameson-szintű telitalálat volt, és Ben is jó volt. Jessica talán nem annyira Láthatatlannak, de neki meg elnézzük.  ;D
Én Reed-et és Sue-t lecserélhetőnek tartom. :) Viszont a többi szerepválasztás tényleg jó volt, nálam McMahon is Jameson-szintű telitalálat volt.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #390 Dátum: 2012. Május 03. - 23:36:31 »
Szerintem Reed eléggé gyenge pontja volt a csapatnak. A többiek jók voltak, főleg Fáklya. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #391 Dátum: 2012. Május 03. - 23:40:19 »
Jobban belegondolva azért mégis le tudnám cserélni a csapatot, de abban a verzióban egy idősebb családról lenne szó, mindenki a 30-as éveiben járna, kb. mint a mostani képregényekben.

Ugyanez áll Chris Evans Amerika Kapitányára is.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #392 Dátum: 2012. November 06. - 20:45:25 »
Nagyon várom az új film feldolgozását az f4-nek. Pedig a képregényért nem vok oda.
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #393 Dátum: 2012. November 06. - 22:01:19 »
Szerintem Fáklya volt a legjobban eltalált karakter benne, de igazából egyikkel se volt bajom. Érdekes lesz, ha elkészül az új F4.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #394 Dátum: 2012. November 06. - 22:09:37 »
Haha! ;) amcsi kapcsi = fáklya (színész) Alba túl cicababa volt benne. Von doomot meg marha eccerűen legyőzték. Pont őt.
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 06. - 22:11:19 írta Sullkrisz »
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #395 Dátum: 2012. November 06. - 22:14:53 »
Én mindkét filmet szeretem tőlük. Épp ezért nem vagyok oda egy új verzióért, nem is várom igazán. Fáklya egyike azoknak a nagyon ritka telitalálatoknak, akik jobbak a filmen, mint a képregényben (ilyen még Jameson, Piro, Jégember és talán Rozsomák).

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #396 Dátum: 2012. November 06. - 22:15:44 »
Az első rész még tűrhető sztem. A 2. borzalmas.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #397 Dátum: 2012. November 06. - 22:17:30 »
A 2t nem néztem meg, pedig fúúú de szeretem az ezüst utazót!
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #398 Dátum: 2012. November 06. - 22:17:32 »
Én mindkét filmet szeretem tőlük. Épp ezért nem vagyok oda egy új verzióért, nem is várom igazán. Fáklya egyike azoknak a nagyon ritka telitalálatoknak, akik jobbak a filmen, mint a képregényben (ilyen még Jameson, Piro, Jégember és talán Rozsomák).
Egyetértek. Nekem még az új Póki is hamar jött, de nagyon tetszett. Az F4 rebootot megint "feleslegesnek" tartom. De hátha valami jó fog kisülni belőle...

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Fantasztikus Négyes
« Válasz #399 Dátum: 2012. November 06. - 22:25:21 »
Reménykedjünk! Remélem dr doomot nem egy ilyen kis ellenségnek fogják ábrázolni (már ha benne lesz) hanem az egyik legnagyobb világuralomra törő super gonosznak. Ha jól emlékszem ő fel tudta emelni Thor porolyét is a civil war-ban... De javitsatok ki ha nem..
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"