Szerző Téma: Képregényajánlók (vagy éppenséggel nem!)  (Megtekintve 177094 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #860 Dátum: 2012. Szeptember 05. - 19:31:29 »
Több ezer rosszabbat tudnék felsorolni.

Köztük McFarlane összes műve :D
Tejet kérek! Csokisat!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #861 Dátum: 2012. Szeptember 05. - 20:55:45 »
Vagy Liefeldé. Vagy millió másik. Történetszálakról van ott szó.
A HoM pedig lehet, nem a legrosszabb, de rossz. Layla feltűnéséig (akiről egy X-factor kapcsán kikerült PAD-interjúban kiderült, hogy Bendis csak arra teremtette, hogy kiírja magát a saját maga által alkotott gödörből) arról szól, hogy egy tucat szereplő kóvályog és keresi, hogy mi a fenéről szól ez a sztori egyáltalán. Az, hogy utólag egyben letudva az egészet nem olyan fájdalmas, az egy dolog. havonta nézni, amint 23 oldalon nem történik semmi, már kicsit más. Állítólag egyben ledarálva a Countdown (aminek simán ott lehetne a helye akár a CW helyett) sem annyira rossz, hogy az ember szeppukut akarjon elkövetni az olvasása alatt, de egy éven át tűrni azt elképzelhetetlen. (Ráadásul annak a sírját tovább ássa, hogy egy iszonyat jó egyéves mini előzte meg, és utána is egy elfogadható jött.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #862 Dátum: 2012. Szeptember 05. - 21:38:07 »
Ilyen elven mindent átértékelhetnénk. A Klón sztori is tetszik a mai olvasók legnagyobb részének, most, hogy visszaolvassák. Akkor nehéz volt elfogadni, hogy Ben Reilly lesz a Pókember, nem Peter. Mai szemmel nézve viszont inkább érdekes, hogy egy helyettes Pókember (Ben) hogy boldogul ugyanabban a cipőben.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #863 Dátum: 2012. Szeptember 05. - 22:34:58 »
A HoM nekem is tetszett... ha egész pontosan akarok fogalmazni, akkor az elejét imádtam, aztán egészen a feléig tökjó volt, utána meg egyre kevésbé, de az eleje miatt még mindig érdekelt. Az alternatív világ tetszett, aztán az, ahogy "megoldották" a történetet, már nem, de összeségében még mindig pozitív. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #864 Dátum: 2012. Október 02. - 17:09:57 »
Ez ma jött a húgomtól légipostával Angolországból

Web of Spider-Man v2 1.  :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #865 Dátum: 2012. Október 02. - 17:19:49 »
És más nem jött ?  :roll:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #866 Dátum: 2012. Október 02. - 17:25:51 »
Amit vártál az nem, de írok neki az ügyben. Már az is csoda hogy a 4 éves kint tartózkodása alatt ezt elértük.  :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #867 Dátum: 2012. Október 02. - 17:41:10 »
Apró lépések Ben....apró lépesek.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #868 Dátum: 2012. Október 02. - 17:55:11 »
Tuti. És milyen a kiadvány ?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #869 Dátum: 2012. Október 02. - 19:13:20 »
Fogalmam sincs, nem vettem ki a fóliából.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #870 Dátum: 2012. Október 03. - 17:52:23 »
Shadowland.

Igen vagy nem?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #871 Dátum: 2012. Október 03. - 18:02:53 »
Ha Fenegyerek rajongó vagy akkor nem, ha érdekel egy bandaháború jellegű történet akkor igen. De ha bele is vágsz akkor is csak a főszálat javaslom, a többi tényleg csak töltelék.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #872 Dátum: 2012. Október 03. - 20:57:12 »
Én Bendis óta nagyon szeretem Fenegyereket, és a Shadowland is tetszett - sokkal jobban, mint az egész Brubaker-éra.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #873 Dátum: 2012. Október 03. - 21:01:08 »
Neked nagyon fura ízlésed van.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #874 Dátum: 2012. Október 03. - 22:30:14 »
Lehet. De a Shadowlandben ugyanúgy volt karakterfejlődés, ami számomra az egyik legfontosabb dolog, mint a Bendis-érában, míg Brubaker korszakában csakis visszafejlődés volt. Ahogy a jelenlegi új szériában is.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #875 Dátum: 2012. Október 04. - 00:42:22 »
Nekem is tetszik az ötlet meg az összegzések, amiket olvastam. Rá fogok lesni, köszi!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #876 Dátum: 2012. Október 17. - 17:08:02 »
Régi adósságomat törlesztettem a 5Panels csapat felé, ugyanis csak most a börzén vettem meg az összes eddigi kiadványukat. Mea culpa, eddig ugyanis a külföldi kiadványokra koncentráltam, és háttérbe szorítottam a hazai képregényeket. Hiba volt. A Charax sorozaton jobban szórakoztam, mint sok nagy Marvel címen az utóbbi évekből, a Majd ha fagy sztoriján meg meghaltam a nevetéstől. Már a vonatúton elolvastam, és a többi utas csak nézett amikor fuldoklottam a kacagástól.  :D Todd képregénye, az Isten Ostora pedig nem volt ismeretlen előttem, de így kézben tartva, kötve-fűzve, és elolvasva felemelő érzés, hogy személyesen ismerhetem az alkotót. A kis busók pedig örök kedvencek lettek. Tiszta szívből ajánlom mindenkinek.

A hirdetést fizette Ben Reilly, lottó kettes nyertes.

UI: Vannak busós matricáim is, szerezzetek ti is, mert nem lesz, itt állunk majd télvíz idején matrica nélkül.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #877 Dátum: 2012. Október 28. - 15:55:32 »
Srácok, tud valamelyikőtök értelmes infót a Storm Dogs nevű új Image miniről?
Ezen kívül? Vajon érdemes belőle dedikált példányt szerezni? :)

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #878 Dátum: 2012. Október 29. - 10:24:47 »
Olvassa közületek valaki a Papírmozit? Ne mert erről jelent meg egy kisebb recenzióm: http://prae.hu/prae/articles.php?aid=5493&cat=6

Közben a saját blogomon folyamatosan ontom a "kevésbé megfontolt" képregényes írásokat, és a legjobb dolog amit az utóbbi időben olvastam, az Kurt Busiek Superman minije volt: http://elkerulhetetlen.blogspot.hu/2012/10/superman-secret-identity.html

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Képregény ajánlók (vagy éppenséggel nem!)
« Válasz #879 Dátum: 2012. November 06. - 12:28:33 »
Ha még nem olvastátok Vaughan új munkáját, ajánlom a figyelmetekbe. :) Az egyetlen rossz pontja szerintem az, hogy még csak a 6. résznél tart. Megvannak benne azok az elemek, amiktől epikussá nőhet a történet és az egész dolog már most él. :)