Szerző Téma: Comic strip  (Megtekintve 177765 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Comic strip
« Dátum: 2008. Június 10. - 13:21:21 »
Mivel már annyi van (Pokol, Pókparódia, Piramisfej), gondoltam illő lenne külön topik nekik.
--------------
A Piramisfejből már kerek 30-nál tartok (vázlatban), úgyhogy nem heti 1, hanem heti 2 lesz belőle. Általában szerda és hétvége.
Tegnap este kitaláltam az eddigi legjobbat, az lesz a 3., amit kiteszek.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 15. - 11:21:18 írta zozi56 »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #1 Dátum: 2008. Június 10. - 13:37:41 »
hát igen már elkellet szegény piramisfejnek egy külön topic, lehet hogy már kezdett besértődni, hűha akkor nagyon várni fogom a szerdákat, meg a hétvégéket, monjuk ezt a legjobbat (3.) is várom nagyon,  :hehe: hajrá kaine,
Ha minden jól megy, stb akkor valamikor könyv formájában is kiadod piramist???  :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #2 Dátum: 2008. Június 10. - 14:11:42 »
Ez elég nagy ugrás így, a legelső strip után, nem gondolod?  :D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #3 Dátum: 2008. Június 10. - 14:24:27 »
Azt mondtad 30 már kész van :D monjuk igaz, kicsit várni kéne vele, de mint ötlet, és a közeljővőbeli tervek közé be lehetne iktatni nem?  :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Comics strip
« Válasz #4 Dátum: 2008. Június 10. - 16:36:08 »
Szerintem az a gáz, hogy Piramis ugyanúgy licenszelt figura, mint mondjuk Pókember...
Szóval neki se igazán lehetne kiadni a sztorijait.
http://content.alternativenation.net/gallery/files/1/0/7/2/1/PyramidHeadMoviefixed_original_original.jpg
Szerk: Talán mégis csak inkább linkben maradjon ez a kép...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 10. - 17:25:06 írta Todd »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Comics strip
« Válasz #5 Dátum: 2008. Június 10. - 16:48:16 »
Akarom én tudni hogy mi van ezen a képen, vagy jobb ha nem. :o

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Comics strip
« Válasz #6 Dátum: 2008. Június 10. - 17:26:03 »
Átállítottam úgy, hogy másoknak megmaradhasson ez a választási lehetősége. ;)
De legalább most már ti is tudjátok, hogy miféle figurákért rajong titokban Kaine. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Comics strip
« Válasz #7 Dátum: 2008. Június 10. - 17:54:58 »
Hát mivel Kaine és még egy pár Stomos rajong a Silent Hill-ért és a Resident-ért már korábban is sejtettem. ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #8 Dátum: 2008. Június 10. - 18:27:57 »
Banyek, ez elég gusztustalan.... :S már bocsi kaine de monjuk ne mtudtál volna választani valami aranyosabb figurát, mint példáúl "harmónia nyuszikát"? (by pindúr pandúrok)

Nem tudtam, hogy ez már egy létező figura.... azt hittem saját találmány, akkor ezt a könyves dologt is visszavonom....  :-\ :'(

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #9 Dátum: 2008. Június 10. - 21:13:54 »
Igaz, kaine, miért nem a Nemesist választottad, az úgyis szerepelt már a Penny Arcade-ben is. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #10 Dátum: 2008. Június 10. - 21:59:36 »
Szerintem az a gáz, hogy Piramis ugyanúgy licenszelt figura, mint mondjuk Pókember...
Nos tudjátok, hogy én nem a filmbeli Piramist szeretem, hanem a játékbelit, ami pedig itt linkelve van, az a filmbeli. Íme egy jobb kép róla:
http://spidertom.tlof.hu/kep/sh/piramisfej.jpeg
A játék egyik legkirályabb jelenete.
Licensz jogok pedig nincsenek, hisz paródiáról van szó. Egyszerűen rá kell írni, hogy 10%-ig nemhivatalos, és ennyi.  ;)
Aranyos figurával gyenge poénok lettek volna.  ;) Ennek már a megjelenésében ott a paródia lehetősége.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Comics strip
« Válasz #11 Dátum: 2008. Június 11. - 07:08:48 »
Hopsz, ezt a topicot nem vettem észre és a Nem Marvel képregényekhez írtam. Bocs, de nem tudom, hogy kell áthozni.
Banyek, ez elég gusztustalan.... :S már bocsi kaine de monjuk ne mtudtál volna választani valami aranyosabb figurát, mint példáúl "harmónia nyuszikát"? (by pindúr pandúrok)

Nem tudtam, hogy ez már egy létező figura.... azt hittem saját találmány, akkor ezt a könyves dologt is visszavonom....  :-\ :'(
Én nem játszottam még Sillent Hill-el, mégis tudom mi az, és Kaine külön kitért rá, hogy ez egy ilyen figura. ;) Amúgy ha aranyos figurákat akarsz, nézz Happy Tree Friends-et (remélem jól írtam)! ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Comics strip
« Válasz #12 Dátum: 2008. Június 11. - 08:04:32 »
Nos tudjátok, hogy én nem a filmbeli Piramist szeretem, hanem a játékbelit, ami pedig itt linkelve van, az a filmbeli.
Nekem is, csak ez a kép sokkal durvább volt. Nem tetszett az, hogy a filmben agyatlan gyilkológép volt, míg a játékban azért jóval több szerepe van. Mondjuk Kaine, ha valakit csupán egy ember lelkiismeret furdalása hoz láétre, amolyan bünbakként és még öngyilkos is lesz a játék végén, annak hogy van magánélete? ;D
Na jó ez csak vicc volt.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 11. - 09:56:40 írta Todd »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Comics strip
« Válasz #13 Dátum: 2008. Június 11. - 09:21:46 »
Hopsz, ezt a topicot nem vettem észre és a Nem Marvel képregényekhez írtam. Bocs, de nem tudom, hogy kell áthozni.
Banyek, ez elég gusztustalan.... :S már bocsi kaine de monjuk ne mtudtál volna választani valami aranyosabb figurát, mint példáúl "harmónia nyuszikát"? (by pindúr pandúrok)

Nem tudtam, hogy ez már egy létező figura.... azt hittem saját találmány, akkor ezt a könyves dologt is visszavonom....  :-\ :'(
Én nem játszottam még Sillent Hill-el, mégis tudom mi az, és Kaine külön kitért rá, hogy ez egy ilyen figura. ;) Amúgy ha aranyos figurákat akarsz, nézz Happy Tree Friends-et (remélem jól írtam)! ;D

De dög vagy. :hehe:
De a kegyelemdöfést én adom.
http://happytreefriends.atomfilms.com/

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #14 Dátum: 2008. Június 11. - 10:07:23 »
Hát akkor inkább maradjuk kaine daraboló gyilkosánál :P ez a szarvas elég ocsmány.... ki az aki ezt nézi? és ezen röhög, Ben en kívül???  :hehe: :hehe:

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re: Comics strip
« Válasz #15 Dátum: 2008. Június 11. - 15:44:50 »
ÉN  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #16 Dátum: 2008. Június 11. - 15:56:48 »
Ez a Piramisfej marha jó karakter, nagyon tetszik. Van stílusa... :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Comics strip
« Válasz #17 Dátum: 2008. Június 11. - 16:14:42 »
A Happy Tree Friends az Istenke adománya a szadista emberiségnek, és a South Park mellett nagy kedvencem. Amolyan animált comic strip. :twisted:
A South Parkot meg azért szeretem mert sok közös van bennem és Cartman-ben leszámítva a rasszizmusát.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Comics strip
« Válasz #18 Dátum: 2008. Június 11. - 16:33:37 »
Én is nézem mindkettőt! ;D Amúgy Cartman az egyik kedvencem.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Comics strip
« Válasz #19 Dátum: 2008. Június 11. - 16:39:35 »
Stílusban rá hasonlítok ahogy megjelenésben is, de a nagy kedvencem akkor is Skarlát marad.