Szerző Téma: Comic strip  (Megtekintve 177759 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Comics strip
« Válasz #20 Dátum: 2008. Június 11. - 16:50:48 »
Skarlát Pókról nem tudok nyilatkozni, még nem olvastam a Klónsztorikat, de Cartmant nagyon szeretem.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #21 Dátum: 2008. Június 11. - 17:14:27 »
Én a Sout Parkot azért bírom, mert amellett, hogy nagyon vicces is, nem kevés társadalomkritika is van benne.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #22 Dátum: 2008. Június 11. - 18:15:00 »
hát lehet hogy most ezért sokan megvetnek, de én annyira nem kedvelem az SP t

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #23 Dátum: 2008. Június 11. - 18:20:08 »
Fúúúúj! Kanasztát kérem BANNOLNI!!!! :hehe: :hehe: :hehe: :lol: :lol:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Comics strip
« Válasz #24 Dátum: 2008. Június 11. - 19:06:55 »
Ezzel mindent elmondok amiért szeretem a SP-t és Cartmant.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Comics strip
« Válasz #25 Dátum: 2008. Június 11. - 20:35:35 »
hát lehet hogy most ezért sokan megvetnek, de én annyira nem kedvelem az SP t

Hát a népszerűséged zuhanórepülésbe kezdett  :D Cartman a legnagyobb király, és a magyar szinkronja is fantasztikus. Cartman for president  :hehe:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #26 Dátum: 2008. Június 11. - 21:33:24 »
Jó mondjuk mentségemre legyen ez a videókazetta nekem is megvan (a nagyfilm)
de épp ez az mindenki az a kövér kis rasszista gyereket imádja....

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Comics strip
« Válasz #27 Dátum: 2008. Június 11. - 21:36:02 »
Én a South Parkban csak a társadalomkritikát szeretem, a többi szerintem nem vicces. A legjobb a Gyűrűk urás rész volt, azt láttátok? ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #28 Dátum: 2008. Június 11. - 22:51:21 »
Idézet
Mondjuk Kaine, ha valakit csupán egy ember lelkiismeret furdalása hoz láétre, amolyan bünbakként
annak hogy van magánélete?

 :D :D Hát úgy, hogy egy következő ember feléleszti.  :D Vagy éppen akkor kerül át a limbóra (vagy onnan ide), és akkor el kell töltenie azt az időt, amíg valaki ismét megidézi, vagy mi.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 11. - 22:54:19 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #29 Dátum: 2008. Június 11. - 23:03:39 »
Na kinn van a 2. rész is.  :)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #30 Dátum: 2008. Június 11. - 23:09:52 »
Heh, ez most jobban tetszett, mint az első. Telitalálat az a hatásszünet a közepén. :lol:

Konstruktív kritika:
  • alul túllógnak az elválasztók a kereten
  • piros az aláírásod :)

A figurákon sokkal tisztábbak az előző részhez képest! Kézzel tisztítottál rajtuk, vagy a .png hatása?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #31 Dátum: 2008. Június 11. - 23:19:01 »
Nekem is jobban tetszett ez most. Ötletes poén volt.
Viszont egy idő után(már most érzem, hogy nagyon unalmas lesz ez, hogy nem váltazs pozíciókat. Mert ez így olyan, mintha a srác, meg Piramisfej találkoznánka az utcának, ehllo mizujs gyerekek, család hogyvan satöbbi, egézség hogy szolgál. Aztén nagy kínos csend, ezek a kis rövidek meg olyanok, mintha próbálkozások lennénke a nagy csend megtörésére... :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Comics strip
« Válasz #32 Dátum: 2008. Június 11. - 23:41:11 »
Ez kész volt! kb 3 perce szakadok a nevetéstől... :ugralhehe: :ugralhehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #33 Dátum: 2008. Június 11. - 23:46:14 »
  • alul túllógnak az elválasztók a kereten
  • piros az aláírásod :) A figurákon sokkal tisztábbak az előző részhez képest! Kézzel tisztítottál rajtuk, vagy a .png hatása?
Az elválasztókat még le tudom törölni. A piros aláírás baj? Mert csak így tudtam eltűntetni a szürkébb hátteret alóla. Legyen piros, legalább nem szokványos lesz.  :)
Mik tisztábbak a figurákon? A kis fekete pontokat töröltem, ha arra gondolsz.
Viszont egy idő után(már most érzem, hogy nagyon unalmas lesz ez, hogy nem váltazs pozíciókat. Mert ez így olyan, mintha a srác, meg Piramisfej találkoznánka az utcának, ehllo mizujs gyerekek, család hogyvan satöbbi, egézség hogy szolgál. Aztén nagy kínos csend, ezek a kis rövidek meg olyanok, mintha próbálkozások lennénke a nagy csend megtörésére... :D
Lesznek pozició váltások, de még nem az elején. Egy kicsit hagyom így, hogy megszokottá váljon, és utána jön majd néhány váltás. De nem feltétlenül a pozicíóban lesz váltás, hanem vagy a karakterekben is, vagy mondjuk a háttérben.
-----
Örülök, hogy jobban tetszett, mint az első, mindenkinek.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #34 Dátum: 2008. Június 11. - 23:50:15 »
Nem olvastam végig a készítésére vonatkozó dolgokat, ha volt már erről szó, utaljatok vissza...de nem egyszerűbb lenne, ha valaki előre megrajzolna vagy 10-15 ilyen sémát? Azért nem hiszem, hogy ne lehetne a mondanivalót párosítani egyik-másikkal és nem nehéz ilyen minimalista stílusban megcsinálni ezeket.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #35 Dátum: 2008. Június 11. - 23:58:56 »
A piros aláírás baj? Mert csak így tudtam eltűntetni a szürkébb hátteret alóla. Legyen piros, legalább nem szokványos lesz.  :)
Paintben van egy szürkeárnyalatossá konvertáló funkció, ha jól emlékszem. Valamelyik menüben megtalálod, azzal el tudod tüntetni.
Idézet
Mik tisztábbak a figurákon?
Elírtam, azt akartam írni, hogy a figurák sokkal tisztábbak. Főleg a belsejükön látható, nincs teli szürke pixelekkel.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #36 Dátum: 2008. Június 12. - 00:31:51 »
de nem egyszerűbb lenne, ha valaki előre megrajzolna vagy 10-15 ilyen sémát? Azért nem hiszem, hogy ne lehetne a mondanivalót párosítani egyik-másikkal és nem nehéz ilyen minimalista stílusban megcsinálni ezeket.
Ezt nem nagyon vágom. Miféle sémát? Adott egy párbeszéd, amihez ez a kép megfelelő. Ha lenne más beállítás, akkor ahhoz igazítani kéne a tartalmat is, amit viszont nem szeretnék, hogy ne legyen erőltetett. Vagy nem erre gondoltál?
Zozi: akkor lehet, hogy a png a ludas.  :D
A szürkeárnyalatost ismerem, azzal csináltam.  :D Pont az volt a baj, hisz nekem fehér kellett.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #37 Dátum: 2008. Június 12. - 00:38:29 »
Akkor ott valamit rosszul csináltál, mert szürkeárnyalattal nem maradhat piros és rózsaszín a képen.
Idézet
akkor lehet, hogy a png a ludas.
Mondtam én, hogy szebb lesz. :D

Peponak annyiban igaza van, hogy akármennyire is nem a képen van a hangsúly, ugyanezt a képet 60 részen keresztül nézni unalmas. Szerintem néha-néha egy "idegen" tárgy feldobná. De majd eldöntöd.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #38 Dátum: 2008. Június 12. - 00:42:24 »
Piros már photoshoptól lett, amikor a paintben levő szürke hátteret kivettem.  ;)
Tudom, hogy igaza van, ezért mondtam, hogy lesz változás. Elsőként a 8. részben lesz váltás, de utána többször is. Például ismert arcok lesznek a srác helyett, vagy a szöveghez szükséges kellékek (például egy kard a srácnál - ez már kész is van), de olyan is lesz, hogy más karakterek lesznek a 3. képen, vagy éppenséggel egy teljesen új helyszín (iskola).

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Comics strip
« Válasz #39 Dátum: 2008. Június 12. - 07:30:09 »
Nem rossz, de az első jobban tetszett.