Szerző Téma: Comic strip  (Megtekintve 177754 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Comics strip
« Válasz #40 Dátum: 2008. Június 12. - 07:53:20 »
Ez a Piramisfej marha jó karakter, nagyon tetszik. Van stílusa... :D
Azt hiszem, hamarosan kinevelünk még egy elégedett Silent Hill rajongót. :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #41 Dátum: 2008. Június 12. - 09:40:37 »
Kérdés: csak Piramisfej lehet itt stripnek? Csak mert az YBK kvázi elhalásával akkor ha mást nem, ide a topicba beszúrogatnám időnként a régi MK-s fanstripek fordításait, amit vagy másfél éve követtem el oda.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #42 Dátum: 2008. Június 12. - 11:22:39 »
Nem rossz, de az első jobban tetszett.
Úgy éreztem az íráskor, hogy ez a második viccesebb ugyan, ám ha jól belegondolunk az elsőbe, akkor mégis az. Ha valaki eljut odáig vizualitásban, ahogy Piramisfejet rázza a röhögés, és minden rázkódásnál fejbecsapja felülről a sisakja az előtte ülőt.  ;D
Kérdés: csak Piramisfej lehet itt stripnek? Csak mert az YBK kvázi elhalásával akkor ha mást nem, ide a topicba beszúrogatnám időnként a régi MK-s fanstripek fordításait, amit vagy másfél éve követtem el oda.
Ha az MK nem Marvel Knights, hanem Mortal Kombat, akkor a főoldalra nem tenném, de a vicc topikba bátran belinkelheted. Vagy a játékba. Kérdés, hogy hányan ismerik a játékot, hogy értik-e a poénokat (ezek viccek, egyáltalán?).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #43 Dátum: 2008. Június 12. - 11:27:42 »
Nem, én speciel erre a topicra gondoltam, ha már Comic strip a neve, azért kérdeztem. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #44 Dátum: 2008. Június 12. - 11:30:22 »
Szerintem, ha vicces, menjen a vicc topikba. Ott van a Pokol is úgyis.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #45 Dátum: 2008. Június 12. - 12:20:13 »
kaine: nem anniyra radikális helyzetváltoztatsára gondoltam, hogy az egyik újságot olvas a másik épp fagyit eszik vagy ilyesmi. Maradhatna az álló pizíció, egyszerűen más testhelyzetben lennének, vagy ilyesmi.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #46 Dátum: 2008. Június 12. - 12:35:55 »
Vagy a Mennyé' Má' is ideköltözhetne. ;D Na jó, belinkelem az elsőt, aztán majd meglátjuk.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #47 Dátum: 2008. Június 12. - 20:23:50 »
Kaine, sajnos csak most tudtam elolvasni alkotásod 2. részét !
Háát ütött rendesen :D szal klassz!!! gratula! bár monjuk a végén a csattanó kicsit túlságosan is furcsa.. hisz állandóan sisak van rajta vagy nem???
szerintem viccesebb lett volna úgy hogy: a legfélelmetesebb részeknél mindíg becsukom a szememet, vagy eltakarom a szememet stb..
ez csak egyéni vélemény amúgy nagy poén tetszett! még kérek! várom a 3. at

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Comics strip
« Válasz #48 Dátum: 2008. Június 12. - 22:29:36 »
Speciel ebben van vmi, lehet, hogy tényleg egy "befogom a szemem, hogy ne is lássak"-kal nagyobbat ütne...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #49 Dátum: 2008. Június 12. - 22:32:32 »
Úgy éreztem, épp az a poén benne, hogy még egy sisakot húzna a fejére, mintha nem lenne már így is rajta egy. Na nem baj, de hát szeme sincs.  :D
---
Ma kitaláltam az első 6 képkockás poént is. :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 12. - 22:47:29 írta kaine »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #50 Dátum: 2008. Június 12. - 23:34:53 »
Szerintem is pont a sisak miatt volt jó  a poén.
Ez olyan, mintha dart Vödör napszemügét szeretne, hogy egy kicsit feldobja az arcát, vagy sokat dolgozott és fáj a lába(ami nincs neki :D)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Comics strip
« Válasz #51 Dátum: 2008. Június 13. - 09:32:59 »
Pont sisakkal volt poén. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #52 Dátum: 2008. Június 13. - 12:38:00 »
Akinek tetszik, annak jó hír, hogy a jövő héttől már heti 3 megy ki. Alighanem hétfő, szerda és szombat. Olyan ütemben készülnek az újak, hogy sose fognak sorra kerülni heti 2 mellett.  :D Már 45 van kész.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Comics strip
« Válasz #53 Dátum: 2008. Június 13. - 13:42:49 »
Kreativitásod csúcsán vagy Mester? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #54 Dátum: 2008. Június 13. - 14:25:34 »
 :D Az történt, hogy azon kaptam magam, hogy egy nap töbször is azon töröm a fejem, milyen témát nem érintettem még ezekkel a stripekkel. Aztán, ha megvan egy új téma, akkor abból mit tudnék kihozni. Vagy fordítva: eszembe jut, hogy milyen eltérő pózt kéne kitalálnom a figuráknak, hogy ne legyen mindig állókép, és akkor arra keresek valami viccet. Már vezetés közben is ezen töröm a fejem, vagy ébredés után, ha nem akarok visszaaludni.  ;D Ma reggel kettőt találtam ki, majd felkelés után újabb hármat. Meghatároztam a sorrendet is, hogy egymás után ne legyen két gyengébb poén, hanem egy gyengébbet mindig egy jobb kövessen.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Comics strip
« Válasz #55 Dátum: 2008. Június 13. - 16:19:49 »
Kaine, üdvözöllek a klubban, nekem má évek óta így tellik minden szabad pillanatom, mióta a képregényírás hobbit vettem a fejembe. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #56 Dátum: 2008. Június 13. - 17:27:06 »
Na. Én, amikor a novelláimat írtam (vagy nevezzük fan fic-nek), az sosem volt előre kitervelt. A Deadpool-Pókembert úgy kezdtem el, hogy legyenek benne szócsaták, és Warlock.  ;D Aztán, ahogy ez lenni szokott, "írta magát" az egész. Az összes novellám ilyen, még a Megtorló is, pedig az marha hosszú lett. Az első Pókost azért kezdtem el írni, mert épp újraolvastam Stacy kapitány halálát, és gondoltam valahogy elégtételt vehetne Pókemberen, amiért az ígérete ellenére sem vigyázott Gwenre. Egyedül azt tudtam, hogy ki lesz a hunyó és hogy a történetben Peter kiléte lelepleződik majd Betty előtt (egy ilyen történetet úúúúúúgy szerettem volna mindig olvasni!).  :D :D
-
A jelenlegi strip írás már nem megy magától, itt gondolkodnom kell, nem könnyű 3 , vagy 2 kockában állandóan poénokat gyártani. Talán azért megy most olyan gyorsan, mert végre van hova tenni azt a sok hülyeséget, ami napközben eszembe jut.  ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #57 Dátum: 2008. Június 13. - 19:55:54 »
Nem kell megvetni, nekem bejön piramisfej, csak elmondtam az egyéni véleményemet, amúgy jó poén volt nem azért...
heti 3, nah király :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Comics strip
« Válasz #58 Dátum: 2008. Június 13. - 20:30:53 »
Nem vet meg senki, tudod, a humorérzéknél csak a vélemények különbözőbbek az embereknél.  ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Comics strip
« Válasz #59 Dátum: 2008. Június 13. - 21:20:20 »
rendben köszi kaine  ;D