Szerző Téma: Csere-Bere - Adok-kaPÓK  (Megtekintve 475232 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #860 Dátum: 2009. Január 09. - 14:05:02 »
Mivel szó szerint most tudtam meg, hogy a hónapban a Top Cow megjelenteti nagyalakú HC-ben a Midnight Nationt (és az nekem kell!), így a hozzá szükséges anyagi javak előteremtése végett eladnám a tpb-változatát (egyszer olvasva) 2000 Ft-os áron (12+1/2 füzet; listaáron - körülnéztem - a legolcsóbb 18 és fél dolcsi, szóval nem mondanám érte valami hatalmas összegnek, pláne, hogy idehaza egy harmadekkora, kisalakú tpb kerül ennyibe akciósan).
És ha már itt vagyok, ha valaki szeretné a Batman Préda-Terror kettőst, 3000 Ft-ért viheti mindkettőt nyugodtan (szintén egyszer olvasott állapotúak).

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #861 Dátum: 2009. Január 09. - 14:55:42 »
Marvel extra 2-es számát keresem, ha valakinek van akkor vevő lennék rá.
This is a joke. A real practical Joke.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #862 Dátum: 2009. Január 09. - 16:03:22 »
gaby: tudsz mutatni infót erről a HC-ről? :oh: (bár megvan tpb-ben és a kedvenc kötetem de azért érdekel)
A 2000 ft nem túl baráti ár egy ekkora tpb-hez? Mintha csak Veszettnyúl urat hallanám. :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #863 Dátum: 2009. Január 09. - 16:40:04 »
Gaby: még alszom egyet erre a tpb-re, de szerintem én megveszem tőled. ;) (mármint a Midnight Nationt)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #864 Dátum: 2009. Január 09. - 17:23:06 »
Ju: A januári megjelenések között láttam még csak a CBR-en, de itt egy másik link, itt nem kell annyit görgetni érte:
http://www.thecomicfanatic.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1218
És a kép róla:

35 dolcsi, de az amazonon 23-ért árulják, szóval én reménykedem, hogy 25 környékén maximum megúszhatom szállítással (egyébként ez kifejezetten kedvező eredetiben is egy 300 oldalas nagyalakú kötetért, bár nem éppen a legolcsóbb ebből a fajtából, elismerem). És de, baráti ár, de én 3000-ért vettem (igaz, akkor a dollár csak 160 környékén volt), és már egyszer elolvastam (a hetedik füzetig, hogy pontos legyek), így ennyit tartok reálisnak kérni érte, 250 oldal vagy sem. És Nyool azért nem olyan észveztően olcsón adja a cuccait. ;D

doki: Oké, ha kell, akkor szólj, és hivatalosan is félrerakom neked (sőt, ha vmelyik hétvégén mindketten Szegeden vagyunk, oda is adhatom - postára nem vagyok hajlandó semmit se bízni, pláne, hogy tegnapelőtt kiderült, a kedves jó magyar posta miatt késett több mint egy hónapot a mostani amerikai adag, pedig már bőven karácsony előtt megkaphattam volna :-\).

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #865 Dátum: 2009. Január 09. - 17:46:38 »
Oké, még ma megfontolom, és holnap megmondom. Aztán a következő hétvégét Szegeden töltöm és ha jól emlékszem te is... :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #866 Dátum: 2009. Január 09. - 23:52:49 »
Engem is érdekelt volna a tpb. ;)

Viszont ez a HC is érdekelne. Nem rendeltek véletlenül közösen?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #867 Dátum: 2009. Január 10. - 10:04:05 »
Gaby: a tpb elkelt, csak nem nekem, hanem Daninak. Majd ír neked, szóltam neki. Még tegnap megkérdeztem tőle, mivel ő is nagy rajongója a cuccnak, és azt mondta kell neki. Én meg majd elkérem tőle elolvasni... ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #868 Dátum: 2009. Január 10. - 11:10:57 »
Sziasztok!
Lenne egy-két angol nyelvű képregényem, amikre vevőt keresek.

new mutants: 1-13 vol:2
new x-men academy: 1-3
spider-man and wolverine: 1-4
weapon x: 1-18, 21-26
wolverine vol 3: 6, 20-24
hulk 55-59
spider-man doctor octopus: 1-5
Amazing spider-man: 30-35 tpb  vol:2
Jla: 70-76
Wonder woman: 187

A füzeteket 400 ft-ért adnám darabját.
A pók tpb-t pedig 1800 ft-ért.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 10. - 15:11:51 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #869 Dátum: 2009. Január 10. - 11:34:16 »
BUB: már Sepi is mondta, hogy írd oda a Pókhoz, hogy vol2. ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #870 Dátum: 2009. Január 10. - 11:40:57 »
De úgy meg soha nem szabadulok meg tőle ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #871 Dátum: 2009. Január 10. - 15:08:06 »
Bár nekem ránézésre egyértelmű, de a New Mutantshoz is biggyessz egy v2-t, mert nem mindegy, hogy egy réges-régi sorozat első 13 száma, vagy egy komplett széria az. :)
doki: Nihil még nem írt, de oké, akkor leviszem Szegedre, aztán majd bótolunk.
pepo: De, közösen szoktunk rendelni, de a mostani adag majd a börzére jön, és abban még nem lesz ez benne (nem jelenik meg addigra, mire elküldjük a rendelést). De ha akarod, akkor a fesztes rendelésbe bele lehet rakni, csak akkor szólj, hogy szóljak rád, hogy kell-e neked is. :) (De azért előtte ismét mondom: 35 dolcsi a teljes ár, nagyon jó esetben fogunk 25-ből kijönni, és tudom, hogy nem mindenki hajlandó ennyit kiadni egy kötetért.)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #872 Dátum: 2009. Január 10. - 17:35:57 »
Honnan szoktatok rendelni? Mert lehet, hogy én is beszállnék valamelyik adagba. ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #873 Dátum: 2009. Január 10. - 17:51:49 »
Ez a Midnight nation HC borító nem tetszik. Vagy a tpb borító volt túl jó. :) Ha nem lenne már meg, akkor nekem is kéne, de ha megérkezik a fesztre, akkor majd nagyon szeretnék belenézni. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #874 Dátum: 2009. Január 10. - 21:24:15 »
Ju: Inkább csak nagyon megszoktad már a tpb borítóját. De alapjáraton egy nagyalakú könyvön ez a kép egész jól nézhet ki, a tpb borítója nagy méretben túl üresnek hatott volna egyszerűen. Bár igazság szerint ennél a történetnél arra is magasról tettem volna, ha egy hupilila dinoszaurusz vigyorog a borítón, akkor is ez minden idők (egyik) legjobb képregénye. :)

Sepi: küldtem privit.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #875 Dátum: 2009. Január 11. - 01:37:00 »
Nagyon remélem nem felejtek el szólni. Felírom valahova, hogy Midnight Nation HC. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #876 Dátum: 2009. Január 11. - 11:48:35 »
Ju: Inkább csak nagyon megszoktad már a tpb borítóját.
Ez is simán lehet. ;) Meg lehet, hogy csak kötözködés a részemről, hogy ne akarjam annyira a mancsaim között tartani. ;D
Amúgy az oversized nagyjából mekkora méret? Annyival nagyobb, mint mondjuk egy Supreme power HC egy tpb-nél? :headscratch:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #877 Dátum: 2009. Január 11. - 12:54:20 »
Nem, az a "normál" keményfedeles méret, ami pár százalékkal nagyobb a füzetnél magánál - tudtommal egyébként a Marvel-HC-k nagy többsége akkora. Az oversized jó 30 centi magas. Akkora, mint a francia albumok tán, vagy még nagyobb. De ha Atit megkérdeznénk egy olyan topicban, ahol jár is, talán meg tudná mondani teljesen pontosan. Ezért mondom, hogy a 35 dolcsi ahhoz képest (meg hogy 300 oldalas), egyátalán enm mondható soknak. Persze ennek ellenére kétlem, hogy olyan sokat nyomnának belőle.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #878 Dátum: 2009. Január 11. - 13:13:14 »
Nekem csak egy Oversized HC-m van, így nem tudom, hogy mind ekkora méretű-e, de az 28,5 cm magas. Az átlag TPB-k 26 centisek, a nálunk megjelenő és lassan standard méretté váló TPB mérete pedig 24 centi. Tehát elvileg az oversized HC 2 és fél centivel magasabb, és a szélességben is tartja ezt a különbséget a TPBktől.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csere-Bere - Adok-kaPÓK
« Válasz #879 Dátum: 2009. Január 11. - 14:48:27 »
Nekem még nincs egy HC-m se, de ami késik... :)