Szerző Téma: Képregényrajzfilmek  (Megtekintve 337946 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Képregényrajzfilmek
« Dátum: 2008. Június 27. - 13:49:51 »
Akkor mostantól ide lehet írni a képregényes rajzfilmekről.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 29. - 18:57:52 írta Sepi »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #1 Dátum: 2008. Június 27. - 13:53:58 »
Köszi szépen Sepi! ;) Nah akkor kinek mi a véleménye a Batman Beyond egészestés rajzfilmről? Előzeteseket láttam belőle, abból kiindulva nagyon jó kis mozi lehet, kicsit olyan Rém álarca feelingje van számomra.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #2 Dátum: 2008. Június 27. - 13:54:42 »
Köszi Sepi! :sepi:

Idézetet írta: Psycho
Az egészestés Batman Beyond mozifilmet láttad, amiben visszatér Joker?
Nem, még nem. Most kölcsönzöm a Pirate bay videótékából a régi sorozatot, utána ez jön majd. ;)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #3 Dátum: 2008. Június 27. - 13:57:24 »
Hú a régi TAS sorozatot? Nem is tudtam , hogy lehet kölcsönözni.. :headscratch: Szinkronos? vagy angol? Sajnos számomra fontos ,mert nem  nagyon tudok angolul, habár nagyjából megértem, mégis jobban szeretem a magyart, és olvasni meg nem szeretek filmnézés közben. 8)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #4 Dátum: 2008. Június 27. - 14:30:24 »
Angol, máshogy nemigen lehet megtalálni mert már régi. :( Talán privát trackereken van, de olyanokra nekem még nem sikerült bejutnom. ;)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #5 Dátum: 2008. Június 27. - 14:31:50 »
ööö.. az micsoda? Mármint a privát tracker... :headscratch:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #6 Dátum: 2008. Június 27. - 14:35:30 »
Szívesen megnézem neked az egyik (a legnagyobb) hazai privát trackeren, ha gondolod. Mi is a címe?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #7 Dátum: 2008. Június 27. - 15:21:16 »
Nekem a Batman Beyond csak addig tetzsett, amíg a Justice Leauge Unlimited rajzfilmben egy kitekintő részben ki nem találták, hogy Terry McGinnis, a Beyond-os Batman, voltaképp Bruce Wayne klónja. Akit Amanda Weller hozott össze neki. Szóval szegény srácnak már eleve el volt rendelve, hogy egy nap átvegye Bruce helyét.

A másik Batman sorozat amiről beszéltetek, a Dracula-s Freeze-es, az meg mintha a Begins film után amolyan eredet rajzfilm akart lenni.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #8 Dátum: 2008. Június 27. - 15:36:18 »
Psycho: ha torrentről kölcsönzöl, akkor vannak olyan trackerek, amikről csak akkor tudsz tölteni, ha regisztrátál rá. A tracker nagyjából egy szerver, amire csatlakozva tölthetsz.

Ben: Bruce Wayne klónja? uh... azért ezt nem kellett volna. :stupid: Különben tökjó kis sorozat a Beyond.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #9 Dátum: 2008. Június 27. - 15:43:45 »
zozi56: ez nekem szólt vagy Ju-nak? Ha nekem, akkor megnéznéd , hogy a Batman: A rém álarca fenn van-e szinkronosan? Persze csak ha nem gond... Nagyon régen láttam és újra megszeretném már nézni, legalább 10 éve keresem.
Ju: Köszi szépen! Ha jól értem egy torrentoldal ahol csak bizonyos meghívóra lehet reggelni és utána tölteni, ugye?
Ben: Az a rész pont kimaradt nekem, nem tudtam , hogy a klónja, de hallottam, hogy valami rokoni kapcsolatban állnak egymással, de eddig azt hittem , hogy a fia.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 27. - 15:46:05 írta Psycho »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #10 Dátum: 2008. Június 27. - 15:55:46 »
Zozi: ha nekem szólt, akkor köszi, de nekem eredetiben kell, az meg már jön többé-kevésbé gyorsan. :)

Psycho: Igen, pontosan. :)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #11 Dátum: 2008. Június 27. - 16:00:09 »
Idézet
Batman: A rém álarca
Megnéztem, sajnos nincs.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #12 Dátum: 2008. Június 27. - 16:01:16 »
Milyen kár, de azért köszi, hogy megnézted.  ;) Talán egíszer majd kiadják dvd-n, vagy valahol beszerezhetem.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #13 Dátum: 2008. Június 27. - 16:02:58 »
Ben: Bruce Wayne klónja? uh... azért ezt nem kellett volna. :stupid: Különben tökjó kis sorozat a Beyond.

Ben: Az a rész pont kimaradt nekem, nem tudtam , hogy a klónja, de hallottam, hogy valami rokoni kapcsolatban állnak egymással, de eddig azt hittem , hogy a fia.

Ja, nálam is kiverte a biztosítékot az a rész. Terry-t már felnőtebb férfiként mutatják, kb olyan korúnak mint amilyen Bruce a JLA rajzfilmben, amikor egy titkos aktából megtudja, hogy amikor Bruce végképp lemondott arról, hogy normális életet éljen és családot alapítson, felkereste Amanda Weller szervezetét, aki amolyan afro-női Luthor, hogy készítsen számára egy gyermeket, de semmit sem akart a véletlenre bízni így önmagát klónoztatta. A Terry-ről még a saját anyja sem tudta hogy klón. A Terry-t nevelő családot Wayne mindig szemmel tartotta, és amikor Terry nevelőapját megölték, akkor kezdett hozzá a képzéshez. A hasonló tragédia beindította a folyamatot.

Alapjában véve a Beyond nagyon jó sorozat, bár a belőle készült képregény elég ratyi. Még 2001-ben úgy volt hogy csinálnak belőle egy élőszereplős filmet, Terry szerepére Keanu Reeves-t akarták, az öreg Bruce-nak pedig Paul Newman-t.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #14 Dátum: 2008. Június 27. - 16:17:18 »
Más: a Spectacular Spider-Man elindult már? A rajzai túlságosan "keletiesek" lettek szerintem , de a történetekről nem tudok semmit.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 27. - 16:33:42 írta Psycho »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #15 Dátum: 2008. Június 27. - 16:25:12 »
Tudtommal már elindult, valamikor tavasszal.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #16 Dátum: 2008. Június 27. - 16:29:28 »
Olyannyira elindult, hogy azóta már Venom is szerepelt benne, és azt a fekete pókruhát rajzolták meg, amit a Pók 3-ban láttunk.

http://keelanparham.files.wordpress.com/2008/03/spectacular_spider-man_line_up.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 27. - 16:38:00 írta Sepi »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #17 Dátum: 2008. Június 27. - 16:35:59 »
Mi a bánat? Connors dokinak robot karja van?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #18 Dátum: 2008. Június 27. - 16:36:12 »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Képregényrajzfilmek
« Válasz #19 Dátum: 2008. Június 27. - 16:52:17 »
Na, akkor sorjában:
1. A Mr Freeze-es rajzfilm is egy egész estés, ezt asszem 1997-ben csinálták az eredeti grafikával. Itt találhatsz róla infókat:
http://charax.blog.hu/2008/06/19/batman_amp_mr_freeze_sub_zero_the_animated_movie
2. A Joker visszatér nekem nagyon tetszett, felirattal meg lehetett rendelni Spuritól, ha gondolod és sikerül megpróbálom lemásolni és majd odaadom egy börzén vagy klubon (ugyanez áll a Rém álarcára, bár az nem tuti, mert kaziról dvd-re még nem próbáltam).
3. Terry nem pontosan Bruce klónja, teljesen máshogy volt, mint ahogy Ben írta. Bruce megsebesül egy bunyóban, majd a földön lévő vérből mintát vesznek és azzal kísérleteznek. Egy terhes nőbe bejuttatják Bruce DNS-ét vagy milyét, majd ők figyelik és nem Bruce, mert ő erről nem is tud. Majd kilenc éves korában Waller felbérli a Rémet, hogy ölje meg hazafelé menet a moziból az apát és az anyát, de a helyszínen nem vállalja a melót. A Beyond elejét meg nem láttam, valami olyan hogy meghal az apja és Bruce inasa lesz... :headscratch:
Az újról fogalmam sincs, nem sokat láttam belőle, amit meg igen azt sem értem. :) A rajzfilm meg drága (egy óra 1500-ért, amikor a régi 7000-ért 10 :stupid:) A Drakulás milyen? Érdemes megvenni?