Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688919 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: TV Műsorok
« Válasz #600 Dátum: 2008. Február 01. - 16:34:38 »
Viszont maximálisan igazad van.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #601 Dátum: 2008. Február 01. - 16:42:07 »
Hogy jutott eszedbe, hogy keress hozzá feliratot?

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re: TV Műsorok
« Válasz #602 Dátum: 2008. Február 01. - 16:56:12 »
van két kikoró gyermekem, akik az esetek többségében hangosabbak a tv-nél ;D, Így szinte minden műsort így kell néznem amíg fent vannak, ha pedig alszanak le kell halkítani (egypicit rossz a fülem azért nem hallom, tehát marad a felirat ;D)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #603 Dátum: 2008. Február 01. - 17:14:11 »
Ja, én vettem egy fejhallgatót, éjjel úgy nézem, vagy játszom.  :D

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re: TV Műsorok
« Válasz #604 Dátum: 2008. Február 01. - 17:21:51 »
van az is, de csak a játékhoz használom, amikor a feleségen is otthon van. Ha ugyanis valami történika kicsikkel nem igazám hallanám azon keresztül :( (meg mindig belegabalyodok a zsinórba ;D)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #605 Dátum: 2008. Február 01. - 17:32:15 »
Ja ez igaz, tényleg. Csak azért nem gondoltam rá, mert én akkor játszom, ha a gyerek már alszik.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #606 Dátum: 2008. Február 01. - 17:33:14 »
Én az RTL-re voltam egy időben pipa, mert minden filmet megvágott. Nem tudjátok, még most is megy ez (mostanában ezért nem nézem)?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #607 Dátum: 2008. Február 01. - 17:42:45 »
Mostanában már én sem nézem, én is pont emiatt. Mert vagy megvágják, vagy újraszinkronizálják őket. Rosszabb esetben mindkettő. :roll:

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: TV Műsorok
« Válasz #608 Dátum: 2008. Február 01. - 17:51:35 »
Pontosan.Jó példa erre a Golyóálló,vagy a Pusztító például.Előbbi egy cseszettül sz@r új szinkront kapott,uttóbbiból pedig egy rakat jelenetet vágtak ki :drying:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #609 Dátum: 2008. Február 01. - 17:54:04 »
Vagy a csillagközi Invázió. Gyerekek ne nézzetek tévét. Én legalábis a focin, meg néha a forma-1-en kívül nem nagyon nézek szinte semmit a tévét. Nekem nem kell az a sok szenny ami jön belőle(értve itt a kereskedlemi csatornákat, de meg kell mondanom egy spektrum sem a régi már, vagy egy Natgeo), és ritkán vannak értékelhető filmek is.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #610 Dátum: 2008. Február 01. - 17:54:41 »
Igen, pedig szerintem annyira nem volt véres az a film, hogy annyira megvágják. Főleg, hogy totál poénos jeleneteket is kivágtak belőle. Nagyon ideges voltam amikor néztem. Talán akkor fogadtam meg, hogy nem nézem őket tovább. Még arra is gondoltam, hogy levelet írok az ORTT-nek. De azóta sikerült megszereznem dvd-n a filmet. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #611 Dátum: 2008. Február 01. - 17:56:58 »
Filmeket én se nagyon nézek tévében. Inkább sorozatot, mint az Alias, vagy a Smallville.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #612 Dátum: 2008. Február 01. - 18:08:11 »
Igen, a Pusztítóra én is emlékszem. :drying:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #613 Dátum: 2008. Február 01. - 18:09:45 »
Sepi, nekem ott szakadt el végleg a cérna. Azt kivágták, amikor a kiképző átküldi a kést a szőke, hegedűs gyerek kezén...nem emlékszem már a nevére. Ilyet...s későn adták és nem is 12-es karikával. Az már mindennek a teteje volt.
A pusztítót meg meg se próbáltam a tv-ben.

De régebben nem vágátk meg azt se...szóval kész az egész. :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #614 Dátum: 2008. Február 01. - 18:13:49 »
Sepi, nekem ott szakadt el végleg a cérna. Azt kivágták, amikor a kiképző átküldi a kést a szőke, hegedűs gyerek kezén...nem emlékszem már a nevére. Ilyet...s későn adták és nem is 12-es karikával. Az már mindennek a teteje volt.
A filmbéli nevére már én sem emlékszem, csak arra, hogy ő Gary Busey fia, nagyon hasonlít rá, tiszta apja az a gyerek. De egyébként tényleg azt nem értem, hogy korhatárossá teszik a filmet, aztán mégis megvágják. :roll: Bezzeg a pucér nők, meg hogy dugnak a ValóVilágban, az mehet főműsoridőben.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #615 Dátum: 2008. Február 01. - 18:17:09 »
Hát az csak azért , mert manapság már korán kezdik a mai fiatalok, de az ölést még nem anniyra korán. :D :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #616 Dátum: 2008. Február 01. - 18:24:31 »
Ja, szóval ha megnézek egy ilyen filmet, akkor tömeggyilkos leszek (jobb ha nem jöttök börzére  :twisted: ). De a másik szemszögből nézve: egy filmben gyilkolászhatnak, és azért mert kivágják azt a részt ahol összeesik a halott ember, mennyire segít abban, hogy ne "gyilkost" neveljen a mai fiatalokból?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #617 Dátum: 2008. Február 01. - 18:29:56 »
Idézet
Ja, szóval ha megnézek egy ilyen filmet, akkor tömeggyilkos leszek (jobb ha nem jöttök börzére  twisted
Én legalábbis így jártatm, furamód megszaporodott az egyetem friss hulláinka a száma. Előre biztosítom az alapanyagot nekünk. :D(jó ez morbid volt)

Amúgy szerintem semmiben. De biztos más a pszichológusok véleménye erről, mert bizto9s van egy két degenerált, aki olyan gyenge lelkű, hogy veszélyes lehet egy ilyne film rá nézve, vagy a másik eset, amikor szegénynek tényleg súlyos dolgokat kellett átélnie, és nem tesz jót a lelkivilágánka bizonoys jelenet. nem is lenne ezzel semmi baj, csak most már nevetségesen túlzásokba estek ezzel a dologgal is...
Fűrész 4-et extrém erőszakos kategóriákba sorolták, a mozik többsége le se adja majd. És velem így kicsesznke, amikor már hónapok óta nem töltöm le, mert moziban akarom megnézni...szóval... :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #618 Dátum: 2008. Február 01. - 18:58:31 »
Na, a Fűrészen én hangosan felröhögtem. Azt mondják "nem magyar szemnek való". Milyen a magyar szem? Csipás, vagy mi? :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #619 Dátum: 2008. Február 01. - 19:27:44 »
Ez egy jó kérdés... :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"