Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688923 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
TV Műsorok
« Dátum: 2007. Június 26. - 09:48:20 »
Itt van ez is újra, viszont nagy kár az előző fórum hsz-iért. Nagyon jó kis tudományos est kezdett kibontakozni.
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 12. - 20:32:11 írta Sepi »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #1 Dátum: 2007. Június 26. - 09:54:35 »
Hát igen. Hol is tartottunk?
A Hősökből ött elő a nukleáris fenygets téma, abból meg a meteorbecsapódásos, evolúciós...kai még emlékszik, hogy pontosan mi volt ennek a vége, az jelentkezzen! ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #2 Dátum: 2007. Június 26. - 11:12:07 »
Semmi. Ment a fejtegetés, hogy mi a tudományos tény, tényleg volt-e vmi meteor, szóval a szokásos viták a dinók kihalásával kapcsolatban. Ahelyett, hogy vki fogná és megkérdezné Denvert az ügyben... ;D (No, ki hány éves, ki tudja, miről beszélek? :D)

Tényleg, ha már Hősök... hogy lehet, hogy a környéken senki se pusztult bele a sugárfertőzésbe? Szerintem simán kapott mindenki pár egész sievertnyi dózist...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #3 Dátum: 2007. Június 26. - 11:23:39 »
Lehet, hogy kihalt az egészt környék, csak mivel ők nem főszereplők, a kutya sem tőrődik velük. ;D

Idézet
No, ki hány éves, ki tudja, miről beszélek?
"Denver, dínó, jóbarát.
Õsidőkből jött hozzád." :D

De szerettem nézni. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #4 Dátum: 2007. Június 26. - 11:25:58 »
Jó, de Bennet papa/mama/öcsike? Rejtélyes Bennetpapaszervezetének nagyfőnöke?

Igen, rólad sejtettem. Az egy nagyon jó kis sorozat volt. Még jobb főcímzenével. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #5 Dátum: 2007. Június 26. - 11:28:03 »
Biztos kitalálnak majd egy olyan szuperhőst, aki megtud gyógyítani minden betegséget (Medicine Man, vagy Gyurcsók József :hehe:), és majd ő szépen mindenkit kigyógyit.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #6 Dátum: 2007. Június 26. - 12:03:02 »
No, ki hány éves, ki tudja, miről beszélek? :D
Nekem még egy Denver könyvem is van, amit kiskoromban kaptam. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #7 Dátum: 2007. Június 26. - 12:34:02 »
Az nekem is rémlik élénken. Ilyen hawaii inges, gitáros napszemcsis dinó volt a kezdésnél! ;D

talgaby: ha figyelmesen olvastad volna a topicot a befuccsolt fórumon, pont arról beszéltünk, hogy ez egy jókora baromság volt, mert simán mindnekinke meg keleltt volna halni a jelen lévők közül. De nem senkinek sme lett semmi baja...kár, hogy erről ilyen könynne megfeledkeztek. Ugyanilyen hiba volt az is, amikor Hiro visszaprögette egy kicsit az időt, hogy a nagy magas nő ne lője le őket...erre a zsaruk meg korábban megérkeztek(magyarul addig ők előrefle haladtak az időben).
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #8 Dátum: 2007. Június 26. - 12:55:15 »
Biztos kitalálnak majd egy olyan szuperhőst, aki megtud gyógyítani minden betegséget (Medicine Man, vagy Gyurcsók József :hehe:), és majd ő szépen mindenkit kigyógyit.
:hehe: :hehe: *nem szól semmit*

Denver! Én is ismerem! :D Tök aranyos volt, kiskoromban imádtam!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #9 Dátum: 2007. Június 26. - 13:13:37 »
pepo: Hétfőn néztem meg a vonatra indulás előtt a múlt heti részt, és ezért nagyon nem nézegettem tv-s topicokat. A Kneten is csak most olvastam el a Hősös részt. Ezért nem tudtam, hogy már részletesen ki lett tárgyalva. :)

Nocsak, mennyi Denver-rajongó van itt. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #10 Dátum: 2007. Június 26. - 13:56:02 »
Hátha az egy jó mese volt...bár nekem semmi emlékem nincs már róla.

van még egy régi mese, egy halom kazim volt tele vele, de már mindet szarrá néztem, szóval szinte el sem indulnka. De a magyar címe az volt hogy: Börtönök és sárkányok. Vagy valami ilyesmi? Rémlik ez valakinke valahonnan?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #11 Dátum: 2007. Június 26. - 14:04:10 »
Nekem nem rémlik. A nagy kedvenceim akkoriban az Atom Anti, Tom & Jerry, Maci Laci, Alvin és a mókusok voltak. De amit nagyon szerettem azok a 80-as évek Walt Disney rajzfilmek voltak, mint a Kacsamesék, Csipet Csapat, Gumimacik. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #12 Dátum: 2007. Június 26. - 14:16:21 »
Mert eddig akárhol mondtam, senki sem emlékszik rá. Kezdtem azt hini, hogy csak kitaláltam magamnak. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #13 Dátum: 2007. Június 26. - 14:23:58 »
pepo, nem lehet hogy azért, mert csak videokazin volt, tv-ben sosem? Gondolom erről a sokezer éves Dungeons & Dragons (szép kreatív fordítást kapott, mi? ;D) sorozatról beszélsz.
Idézet
A nagy kedvenceim akkoriban az Atom Anti, Tom & Jerry, Maci Laci, Alvin és a mókusok voltak. De amit nagyon szerettem azok a 80-as évek Walt Disney rajzfilmek voltak, mint a Kacsamesék, Csipet Csapat, Gumimacik.
És Balu kapitány, őt se hagyjuk ki. :D És Tényleg, az Alvin és a mókusok. Meg a világ egyik legjobb HB-sorozata, az Atom Anti. Meg benne Mormogiék a világ legistenibb szinkronjával. ;D (Az öregedés biztos jele, ha az ember elkezd nosztalgiázni... :))

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #14 Dátum: 2007. Június 26. - 14:33:01 »
(Az öregedés biztos jele, ha az ember elkezd nosztalgiázni... :))
Van benne valami. :D
Tényleg, Balu kapitányt kifelejtettem a felsorolásból, meg a Hanna-Barbera rajzfilmeket is. Meg még volt egy nagyon régi rajzfilm, ami a mai napig maradandó élményt nyújtott számomra, és amit nálunk nem adtak le sajnos. Ez pedig a He-Man. Nagyon szerettem azt a rajzfilmet. Egy ismerősnek volt meg német szinkronnal és magyar hangalámondással egy egész kazettányi. Lehet, hogy ez a rajzfilm indított el a képregények szeretetének útján is, hiszen ez volt az első olyan, amit már-már szuperhősös dolognak lehetett tekinteni (legalábbis előtte én nem találkoztam mással). Tudjátok, a troll.extrára fel is raktam az első marvel-es számát is a képregényváltozatnak. Persze azóta jelentek meg róla jobb képregények is más kiadóktól (némelyiket szivesen honosítanám is, csak nem biztos, hogy ami nekem tetszik érzelmi okokból, az másnak is tetszeni fog, főleg, hogy nem annyira ismert karakter). Egyébként még régen film is készült belőle Dolph Lundgren főszereplésével. :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #15 Dátum: 2007. Június 26. - 14:46:54 »
pepo: nekem sem rémlik... :-\

Jók voltak ezek a Disney rajzfilmek, de nekem akkoris a Tom & Jerry marad az örök kedvenc! ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #16 Dátum: 2007. Június 26. - 15:04:02 »
Jeee..erre gondoltam. Akkor mégsem vagyok skizo! ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #17 Dátum: 2007. Június 26. - 15:41:50 »
Heh, He-Man... anno jugóban ment, akkor néztem, de még csak óvodás voltam, úgyhogy egyetlen percre sem emlékszem belőle, csak arra, hogy néztem. A filmet láttam németen és magyarul is, de már abból is csak annyi rémlik, hogy a Földre jönnek vhogyan.

Tom & Jerry... no igen, örök klasszikus. Másfél dvd-n meg is van az összes régi rész.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #18 Dátum: 2007. Június 26. - 15:48:39 »
Az Image féle He-Man minikkel találkoztál már? Egészen jók, szerintem. Legalábbis ha azt vesszük, hogy ez valójában egy fantasy.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #19 Dátum: 2007. Június 26. - 15:50:46 »
Nem, bár annyira nagyon nem is törtem magam érte. Amikor a CN-en ment az új sorozat, azt néztem, de nagyon nem fogott meg. Azt hiszem, már nem rajonganék úgy az egészért, mint régen. :(