Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688884 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 05. - 19:32:33 »
Valahol megvan nekem pár rész angolul avi-ban, de fogalmam sincs, hogy melyik lemezemen, vagy vinyómon van. :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 05. - 19:50:26 »
A betétdala nem valami bíztató mondjuk... ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 13. - 14:17:39 »
Az eheti Hősöket láttátok? Nagyon komoly volt beletekinteni a jövőbe. Csak azt sajnáltam, hogy nem láthattam Sylar és Peter csatáját. Igazi tátnok harca lehetett. Csak azt nem értettem, hogy ha Peter ugyanúgy tud regenerálódni, mint a kiscsaj, akkor hogyan került az arcára az a nagy forradás. :headscratch:

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: TV Műsorok
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 13. - 14:35:04 »
A forradás nekem se világos, hisz két lehetőség van. Sylar megölte Clairt->Sylar találkozott Peterrel a robbanáskor->Peter tud gyógyulni; vagy Peter megmenti Sylartól Clairt->tud gyógyulni

Hacsaknem az apja rejtette el még nagyon korán, és akkor egyik sem találkozott vele->ebben az esetben viszont nem kell visszamenni az időben megmenteni a pompomlányt, azaz marad az első verzió... :-\

Ez a baj az időutazós filmekkel, nem lehet megmagyarázni őket és tele van hibákkal, vagy hasonlókkal.
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 13. - 14:40:09 »
Igen ez a rész több kérdést is felvet. Az meg mmár nagyon bosszantó, hogy végre nem tudnka csinlni egy  normális Peter Sylar harcot...pedig ilyenkor már egy csomó pénzt hozott a sorozat.

Elég zavaros most nekem, hogy Claire túléléséről hogy nem tudtak...Peter pedig valóban elvette a képességeit, szóval be kellett volna, hogy gyógyítsa magát.
Claire-t egyértelmű, hogy megmentették...
Idézet
Ez a baj az időutazós filmekkel, nem lehet megmagyarázni őket és tele van hibákkal, vagy hasonlókkal.
Igazából nem lenne vele semmi baj, ha eldöntenék  hogy milyen jövőelméletet használnak fel. Mert nekem most ez nagyon őgy tűnik, hogy a 19. részben látható jelennek  a jövője volt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: TV Műsorok
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 13. - 15:00:45 »
Igazából nem lenne vele semmi baj, ha eldöntenék  hogy milyen jövőelméletet használnak fel. Mert nekem most ez nagyon őgy tűnik, hogy a 19. részben látható jelennek  a jövője volt.

Szerintem nem, mert addigra már megmentették a pompomlányt. A metrós jelenetben(korai rész) említi Hiro, hogy nehezen ismerte fel a sebhely nélkül, és utána megmentik a lányt. Tehát ha a 19 rész jövője, akkor Peteren nem szabadna sebhelynek lennie, hisz már gyógyulós.

Közben eszembe jutott egy másik is: Sylar nem tud gyógyulni, Hiro ledöfte, most mégis itt volt??????


Amúgy a Vissza a jövőbenben is van olyan időszak, amikor egyszerre három Delorean is van, pedig csak egy készült el....
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #66 Dátum: 2007. Július 13. - 15:08:11 »
A sebhelyzre szerintem az a magyaráztat, hogy nem minden seb gyógyul hegmentesen. Nekem anno volt egy nayajegy az arcomon, amit le kellet műteni és annak a hege még mindig a jobb orcánmat "dísziti". Az baj az önregeneráló karakterekkel, hogy ezt az írók nek veszik figyelembe. De például a savak is okozhatnak ilyen nehezen és hegesen yógyuló sérüléseket.
A félelem nélküli

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 13. - 15:16:37 »
Jó csak hát Claire a sugárzás után is tudott regenerálódni, pedig az azért talán egy picit nagyobb gondot tud okozni, mint a sav.

Közben eszembe jutott egy másik is: Sylar nem tud gyógyulni, Hiro ledöfte, most mégis itt volt??????
Ez tényleg érdekes, erre nem is gondoltam. Nagyon össze kavarták a dolgokat ebben a részben.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 13. - 16:02:22 »
Lehet nem halálos volt a sérülése.

amúgy ez az öngyógyítá nem igaz így. Rozsi is már önreprodukáló szinte...Claire nek is visszazsívodott a vére, amikor a kapcsot belenyomta az öccse. Vagyis ugyanolyanná alakul vissza a teste amilyen volt...nem csak begyógyul. Ilyen alapon, ha levágjuk valamelyik öngyógyítónak a lábát, akkor annyiban lenne a képességük, hogy hamar begyógyul a csonk? Nme hiszem. Pont az a lényege, hogy visszanövesztik a lábukat...igy Peternek is vissza kellett volna növesztenie a sértetlen bőrt, hegg nélkül.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 13. - 17:18:39 »
Lehet, hogy Peter nem tudja olyan tökéletesen gyógyítani magát, mivel ő csak másolja Claire képességét. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 13. - 17:26:19 »
Hát, azért eddig eléggé szépen összehozta magát..amikor leestek Sylarel, vagy amikor átszúrta egy lemez... :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 13. - 17:34:15 »
Az eheti Hősöket láttátok? Nagyon komoly volt beletekinteni a jövőbe.
Láttam én is, tényleg nagyon jó rész volt!

Amúgy valahol olvastam hogy itthon megbukott ez a sorozat, hát az eheti részt látva nem csodálom... Ehhez a sztorihoz képregényeken edződött gyomor kell! :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 13. - 17:43:12 »
Remélem ez nem azt jelenti, hogy nem fogják tovább adni a sorozatot. :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 13. - 17:59:52 »
Hát itthon nagyot bukott az tény. Pedig milyen jól indult az első rész*sóhaj*(hála a nagyon jó reklámnak). A következő héten már nagyon esett a nézettség...ráadásul mostmár 22:20-kor vagy mikor kezdik... :-\
Ez az évad lemegy, de nem hinném, hogy a következőt is megvennék. :'(

Amúgy érdekes ez a sorozatósdi....nálunk a Szökés az évad egyik legnagyobb durranása lett. Németországban meg a napokban mutatták még becsak és kegyetlen nagyot hasalt. Más kultúra oké, de meglepő, hogy ahhoz még egy speciális befogadóképesség sem kell, jó is a sorozat, mégis ekkorát bukik.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 13. - 18:30:49 »
Igazából az első rész nem jött be nekem annyira... Az volt a bajom vele, hogy a sok szereplő miatt nagyon lassan csordogált a történet, úgyhogy nem is néztem rendszeresen. (Meghát eléggé a képregényekből vették a szuperképességeket... Mondjuk igaz, hogy nehéz újat kitalálni, mert a képregényekben már sokmindent kitaláltak, szóval elfogadható a dolog.) De mostanában, hogy alakulnak az események, már tényleg egyre izgalmasabb a sorozat.
Ha már itt tartunk, a Smallville-t mennyire nézitek? Igaz, vannak gyengébb részek ebben az évadban, de volt pár igazán ütős is. Ja, és Lois Lane nagyon dögös. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 13. - 18:33:38 »
Az első rész nekem se tetszett...de együtt a kettő nagyon jó volt.

Smallville-be néhe tekintek bele...igazából már nagyon untam Clark bénázását Lanával kapcsolatban.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 13. - 18:34:43 »
A Szökés azért bukott meg a németeknél, mert mindenkit a háborúra emlékeztetett.  ;D

A Smallville nagy kedvencem. Megvan eddig minden leadott része. Az első három évad DVD-n, a mostani, negyediket pedig én veszem át DVD-re, hogy a szinkron is megmaradjon.
Lois Lane nagyon nem tetszik, szerintem közepesnél rosszabb, és elég unalmas is. Na de Lana...  :sweetheart:
Eddig különben szinte mindegyik rész tökre tetszett.  ;)
----------------

Most elmegyek, megnézem a két utolsó Heroes-t, hogy hozzá tudjak szólni.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 13. - 19:03:02 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 13. - 21:14:13 »
Sylar nem tud gyógyulni, Hiro ledöfte, most mégis itt volt??????
Hiro nem döfte le, ennyi a magyarázat. Alighanem nem fogja tudni megtenni. Jó rész volt, kifejezetten tetszett. 

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 13. - 21:19:52 »
Lois Lane nagyon nem tetszik, szerintem közepesnél rosszabb, és elég unalmas is. Na de Lana...  :sweetheart:

Hát nekem Lana nagyon a műmuff kategória.
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 13. - 22:34:44 »
Szerintem is tök aranyos csaj. Olyan természetesnek tűnik a sorozatban.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"