Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688866 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:TV Műsorok
« Válasz #8520 Dátum: 2017. Március 31. - 15:28:13 »
Én nem. Nem tudom mi az.
---
Lesz Magyarországon is Ninja Warrior. Régen néztem a Viasaton talán? Arra gondoltam, miért nincs ez nálunk is? Erre tesség megvették a licencet. :)


Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:TV Műsorok
« Válasz #8521 Dátum: 2017. Május 03. - 15:31:38 »


A Come as you are még mindig remek választás a bandához :oh:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:TV Műsorok
« Válasz #8522 Dátum: 2017. Május 04. - 20:14:33 »
Ööööhm... eeeez úgy sejtem ide tartozik...
Inhumans, a Royal Család.



A bőrszerkőn nem tudunk úgy látszik tovább lépni a tv-s berkeken belül, de naaagyon szépen visszaadták az eredeti kosztüm dizájnokat.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:TV Műsorok
« Válasz #8523 Dátum: 2017. Május 04. - 21:45:52 »
Ki kapta Maximus szerepét?  :brow: Az arckifejezéséből kiolvasható.  ;D Miatta várom egyedül.

--------

Nem aprózzák el.  :ohmy:

http://www.sorozatjunkie.hu/2017/05/04/keszul-a-game-of-thrones-spinoff-mind-a-negy/

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:TV Műsorok
« Válasz #8524 Dátum: 2017. Június 10. - 20:13:52 »
RIP. Adam West.
Bevallom az 1966-os Batman sorozatból egyetlen részt sem láttam egészben, csupán több tucat kultikussá vált komikus jelenetet. Habár finoman szólva sem nevezném a karakter legjobb feldolgozásának, de kétségtelen tény, hogy West (és a sorozatban használt Lincoln Futura) a popkultúra megkerülhetetlen része volt.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:TV Műsorok
« Válasz #8525 Dátum: 2017. Június 11. - 11:19:07 »
Gyerekkoromban a Sat1-en néha elcsíptem egy-egy részt. Tavaly a sorozat 50. évfordulójára készült Batman: Return of the Caped Crusaders rajfilmről se feledkezzünk meg, melynek idén érkezik a második darabja, Batman vs. Two-Face címen, még utoljára megszólaltatva általa játszott Batman karaktert.

Nyugodjék békében!  :(

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:TV Műsorok
« Válasz #8526 Dátum: 2017. Június 11. - 17:42:32 »
Magyarul szerintem én sem láttam egy részt sem, de gyerekként én is jó pár részt megnéztem a német csatornákon, hiszen csak Batman volt, és más képregényhőssel nem nagyon lehetett akkoriban találkozni a tévében. Csak később jutottak el a magyar csatornákhoz más szuperhősök is, ha máshogy nem, legalább rajzfilm formájában.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8527 Dátum: 2017. Június 11. - 19:08:10 »
Én az összes részt láttam, mert olvastam, hogy Bruce Lee is szerepel az egyikben (végül kettőben is ott volt, sőt, összesen háromban). De jó volt az Agymenőkben is.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:TV Műsorok
« Válasz #8528 Dátum: 2017. Június 12. - 14:20:34 »
Év elején végre kaszálta a nagyon félrement  Ultimate Spider-Man-t a Disney XD, helyette egy másik Pókis sorit indítanak a nyáron. A Homecoming-os házilag tákolt hacukába lesz még az elején. Eddig első blikkre jobban tetszik, mint az elődje.  ;D


coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8529 Dátum: 2017. Június 12. - 18:25:23 »
Az Ultimate-nél csak jobb lehet :D Sőt, ha annál jobb is, még mindig simán lehet gyenge :D :D Azt sajnálom, hogy a Spectaculart végleg elkaszálták. Azt elnéztem volna még 1-2 évadig.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:TV Műsorok
« Válasz #8530 Dátum: 2017. Június 12. - 18:28:53 »
Szerintem nem volt olyan szörnyű az Ultimate, sőt voltak benne nagyon jó részek! Például megcsinálták a Rozsomákos testcserés sztori, na az nagyon ütött!  ;D Nyilván egy alacsonyabb korosztály volt a célközönség.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8531 Dátum: 2017. Június 12. - 19:05:49 »
Ha az alacsonyabb korosztály alatt a 8 mínuszt érted, akkor lehet :D

De én azt gondolom, hogy a gyerekek okosak, nem kötelező kőbuta sztorikat tolni nekik. Valójában éppen azt tartom a Spectacular sorozat legnagyobb erősségének, hogy nem buta, és nagyon ízlésesen tálal olyan szituációkat, amikkel egy gyerek előbb-utóbb maga is találkozni fog. A célkorosztály pedig (szerintem) kb. ugyanaz.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:TV Műsorok
« Válasz #8532 Dátum: 2017. Június 12. - 21:49:15 »
Végignézted az évadokat, vagy láttál belőle 1-2 részt (részletet)? A Spectacular is nagyon jó és tényleg Peter magánéletére fókuszál, nagyon benne van a kezdeti ASM-ek "feelingje". Az Ultimate más szempontokból jó. A sztorik Peter más tulajdonságait helyezik előtérbe. Főleg arra épül, hogy lesz belőle jó vezető, úgy, hogy megpróbál közben barát is maradni.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8533 Dátum: 2017. Június 13. - 00:15:25 »
Néhány részt láttam belőle összesen. Éppen arra volt elég, hogy eldöntsem, nem tetszik.

Az időkimerevítős, nézővel beszélgetős klisé borzasztóan nem pókos, a karakterek interakciói és a részek mondanivalói pedig a végletekig szájbarágósak, és a személyes konfliktusok is légbőlkapottak voltak, már amit én láttam. Arról nem beszélve, hogy a pók sokkal inkább viselkedik mezei hülyegyerekként, mint Peter Parkerként. Lehet, hogy sokszor ez humorforrás akar lenni, csak nagyon nem Pókemberes.

Joggal mondhatnád erre, hogy direkt van, mert hát hülyegyerek, csak ugyanezt a Spectacular ízlésesen tudta tálalni.

Elképzelhető, hogy nem értem a gyerekműsorokat, de én ezerszer inkább mutogatnám a gyerekemnek az utóbbi sorozatot. Igényes párbeszédek, reális karakterek, jó csavarok. Nem gyerekműsornak is simán jó lenne a megfelelő köntösben.

Lehet az is, hogy idővel az Ultimate javult például a párbeszédekben vagy az írásban, de nem hiszem, hogy egy alapvetően, már a klisék szintjén félrement koncepciót valahogy pókemberes irányba lehet terelni. Úgyhogy ha drasztikusan fel is javult, nekem már ez is elég, hogy utáljam.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:TV Műsorok
« Válasz #8534 Dátum: 2017. Június 13. - 20:37:44 »
He, hát ez a Flash Musical crossover igen érdekes lett...  :hehe:

Viszont a Viasat jól elb@$#aríntotta, hogy felirat nélkül adta le az énekes részt... amikor ennyire része a sztorinak az ének szöveg kicsit furcsa választás ez így...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8535 Dátum: 2017. Június 13. - 20:55:13 »
Az évad messze legrosszabb része :D :D Legalább megnyugodhatsz, mert innentől csak jobb jön.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:TV Műsorok
« Válasz #8536 Dátum: 2017. Június 15. - 20:36:58 »
Wow! Köpeny és Kard sorozat. De szerettem a képregényt' Volt néha másodlagos sztori valamelyik füzetben. X-men-ben talán?

Vorador

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 95
Re:TV Műsorok
« Válasz #8537 Dátum: 2017. Június 15. - 20:43:58 »
Pókemberben, még régen a Kitty Pryde és Rozsomák előtt. Érdekes volt a grafikája, teljesen más hangulatú, mint mellette a Pókos sztoriké. Én is szerettem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8538 Dátum: 2017. Június 16. - 12:07:29 »
Tök jónak ígérkezik. :) És tökéletes lesz Köpeny köpenye, mert ugye funkciója van, nem csak dísz.

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:TV Műsorok
« Válasz #8539 Dátum: 2017. Június 16. - 18:41:27 »
Az évad messze legrosszabb része :D :D Legalább megnyugodhatsz, mert innentől csak jobb jön.

Hát azért a finálé volt szerintem az igazi pusztulat. ;)
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”