Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688877 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:TV Műsorok
« Válasz #8620 Dátum: 2018. Március 07. - 19:47:28 »
Takeshi Kovacs sci-fi trilógia, könyveket írta: Richard Morgan, mozgóképre átdolgozta: Netflix és már kész is az év sorozata :brow:

A könyv már régóta tervben van, de mivel Richard Morgan fantasy sorozata enyhén szólva sem kiemelkedő, így halogattam eddig. A sorozat viszont nagyon jó volt és örültem, hogy 90%-ban le is zárták a történetet az évad végén. Ritka manapság.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:TV Műsorok
« Válasz #8621 Dátum: 2018. Március 29. - 18:23:32 »
Westworld 2. évad hosszú előzetes:


Hihetetlen várós a sorozat, nem is tudom, hogy van-e más amit ennyire várnék. Ramin Djawadi meg remélem a Trónok Harca után ennek a sorozatnak a zenéjével is fog turnézni. Ez a Nirvana szám átdolgozás is valami hatalmas.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8622 Dátum: 2018. április 01. - 20:18:30 »
Úgy néz ki, hogy ez nem lesz:


VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:TV Műsorok
« Válasz #8623 Dátum: 2018. április 02. - 12:12:28 »
A Westworldben mi lehet az a szamurájos rész? Talán csak nem lesznek más világok is, a westernen kívül, mint az eredeti filmben?  :surp:

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:TV Műsorok
« Válasz #8624 Dátum: 2018. április 02. - 13:45:50 »
De lesz, Shogun World elvileg a neve :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:TV Műsorok
« Válasz #8625 Dátum: 2018. április 15. - 00:18:20 »
:O


Jöhetne már.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:TV Műsorok
« Válasz #8626 Dátum: 2018. április 17. - 08:54:55 »
Jessica Jones második szériáját végignézte már innen valaki?
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:TV Műsorok
« Válasz #8627 Dátum: 2018. április 17. - 09:15:46 »
Úgy néz ki, hogy ez nem lesz:
https://www.youtube.com/watch?v=4LXz57IPtVo
Jópofa. A videó szerkesztőjétől nekem külön plusz pont a CombiChrist-tól a Never Surrender, ami a legutóbbi Devil May Cry zenéje volt. :)
Mondjuk a Dante VS. Deadpool párhuzamot (nagypofájú, szexmániás, halhatatlan zsoldosok, iker pisztolyokkal) rendszeresen ki is élezik a Marvel VS. Capcom játékokban. :lol:
Kár hogy maga az animációs film elmarad. :(
:O
https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&v=OGzVYyV_Jsg
Jöhetne már.
Valóban szépnek tűnik. :)
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 17. - 09:18:28 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8628 Dátum: 2018. április 17. - 11:34:49 »
Jessica Jones második szériáját végignézte már innen valaki?
A héten tervezem elkezdeni.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:TV Műsorok
« Válasz #8629 Dátum: 2018. április 17. - 13:14:12 »
Jessica Jones második szériáját végignézte már innen valaki?

Én igen. Nem volt olyan jó, mint az első, de továbbra is top minőség. Egyik legjobb most futó sorozat, nem csak képregényes műfajban.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8630 Dátum: 2018. április 17. - 15:49:21 »
Jessica Jones második szériáját végignézte már innen valaki?

Én igen. Elég jó, ha bejönnek a Netflix cuccok, ne hagyd ki.

Kicsit furcsa volt az egész évad, nem volt egy konkrét ellenlábas, akire kihegyezték volna. Nem is voltak igazi csúcspontok, de az általános színvonal elviszi az egészet.

Majdnem minden részben vannak momentumok, ahol túltolják a feminizmust. Aztán később jönnek olyanok, ahol éppen azt mutatják meg, hogy a feminizmus mindenek felett nem működik. Nem tudom, ez utóbbi mennyire volt szándékos, de sokat javított az összképen.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:TV Műsorok
« Válasz #8631 Dátum: 2018. április 17. - 20:55:40 »
Végignéztem én is, csak kíváncsi voltam mások véleményére. Igazából nagyon rosszat nem tudok írni 1-2 dolgot lehetett volna másképp, de nagyon színvonalasan meg volt csinálva, viszont olyan igazán kiemelkedő se volt emellett.
A Jeri Hogartos szál teljesen felesleges volt benne, Jones történetéhez képest teljesen irreleváns volt, hogy mi történt vele. Patsy története, meg egy felvezetés volt neki, hogy talán fontosabb szereplőként is feltűnhessen a jövőben, de nem hiszem, hogy ez meg fog történni, és ezért valszeg ez is egy túl hosszan elnyújtott felvezetése lesz csak egy olyan szereplőnek, akit úgyis mellőzni fognak végül. A kapcsolatának az alakulását Malcollmal sajnálom. Kár hogy így zárták le.
Foggy Nelson egy részben tűnt fel, és rögtön ki is dobták. Ezért mondjuk kár volt. Csak annyi célja volt, hogy megmutassa, hogy Hogartéknál dolgozik. Stan Lee ezúttal csak egy plakátarcként tűnik fel, és nem igazán tudtam lefordítani, mit reklámoz, vagy mi az a szlogen, amit írtak mellé.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8632 Dátum: 2018. április 22. - 23:21:26 »
Én is végignéztem. Továbbra is nagyon jó, különösen a vége felé, ahol feltűnt a Bíborember is. Nem éri el közel sem az első évad színvonalát, de még így is jobb, mint a többi három együttvéve. Az anyás szálat a végén már erőltetettnek éreztem, nem hinném, hogy ennyire mellé állt volna, de ennek a váratlan lezárása ütősre sikerült.
Most a listám a Marvelek között:
1: Jessica Jones 1.
2: Defenders
3: Jessica Jones 2.
4: Luke Cage
5: Vasököl
6: Fenegyerek 2.
7: Fenegyerek 1.

A Shield pedig szépen kapaszkodik nálam felfelé (2. évad végén járok), már a 4. helyen van tutira eddig.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8633 Dátum: 2018. április 24. - 23:06:43 »
Úgy érzem, nem egyezik az ízlésünk :D :D

Az én listám:

1: Daredevil 2.
2: Daredevil 1.
3: Punisher
4: Jessica Jones 1.
5: Defenders
6: Jessica Jones 2.
7: Luke Cage
8: Iron Fist

20: Shield

Annyira, hogy a Shieldet már rég nem is nézem. Utoljára a Szellemlovasos évadot láttam még félig. Az Agent Carterre és az Inhumansre meg se próbáltam rávenni magam.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:TV Műsorok
« Válasz #8634 Dátum: 2018. április 24. - 23:38:36 »
Az Agent Carter egész kellemes 2 évad volt. Howard Stark, de főleg Jarvis nagy arc. Ráadásul magyar felesége van. :) Az Inhumans rettenetes. Nem is értem miért ilyennel szutyokkal akarták meghódítani a mozikat. :stupid:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8635 Dátum: 2018. április 24. - 23:50:43 »
Az Agent Carterre és az Inhumansre meg se próbáltam rávenni magam.
Azok engem sem érdekelnek, csak engem a Megtorló sem. Számomra a Megtorló = Garth Ennis. Se előtte, se utána nem tetszett a karakter önmagában. Ennis egyfajta fanyar fekete humora nagyon kellett hozzá, hogy élvezhető legyen.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8636 Dátum: 2018. április 25. - 14:26:49 »
Nem olvastam még Ennist, de a Punisher Maxet és a Preachert mindenki isteníti, úgyhogy rossz nem lehet.

Nekem nagyon bejött a Megtorló Netflix sorozat, de nem reklámozom, mert a Fenegyerek 2. évad elég jól előkészítette, és ha az nem keltette fel az érdeklődést, akkor kár is nekifutni. Azt fel nem foghatom, hogy lehet még a dögunalom Luke Caget is jobbnak látni, mint a Fenegyereket, de hát ízlésről nem vitatkozunk.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8637 Dátum: 2018. április 25. - 15:15:55 »
Nem olvastam még Ennist, de a Punisher Maxet és a Preachert mindenki isteníti, úgyhogy rossz nem lehet.
Jövőre a Marvel+-ban.
Idézet
Azt fel nem foghatom, hogy lehet még a dögunalom Luke Caget is jobbnak látni, mint a Fenegyereket,
Mert a Fenegyereket untam nagyon sok helyütt. A Luke Cage-nél a főszereplő önmagában volt olyan jó, hogy nem volt unalmas sehol. A Vezérből, aki egy verőemberből indult, egy köldöknéző agyhalottat csináltak, Elektrából meg egy Vérontót, aki élvezi, hogy gyilkol. Csak az Éjszakás Nővér tetszett benne, de ő meg volt a többiben is.  :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8638 Dátum: 2018. április 25. - 18:46:54 »
Jövőre a Marvel+-ban.

Hát akkor jövőre a Marvel+ban olvasok majd :D

Idézet
Mert a Fenegyereket untam nagyon sok helyütt. A Luke Cage-nél a főszereplő önmagában volt olyan jó, hogy nem volt unalmas sehol. A Vezérből, aki egy verőemberből indult, egy köldöknéző agyhalottat csináltak, Elektrából meg egy Vérontót, aki élvezi, hogy gyilkol. Csak az Éjszakás Nővér tetszett benne, de ő meg volt a többiben is.  :)

A Daredevilnek csak a 2. évadában több sztori volt, mint az Iron Fist és a Luke Cage évadaiban együtt. Ez utóbbi kettő szerintem borzasztóan vontatott lett, mintha nem tudtak volna mit kezdeni magukkal. Jobb lett volna, ha 8 résszel jönnek, nem 13mal.

Tehát lényegében a Daredevilben nem tetszettek neked a változtatások. Így világos a helyzet, de azért nekem favorit marad, mert önmagában, sorozatként abszolút kiváló lett mindkét évad, és a változtatások is működnek - legalábbis ha nincsenek elvárásaid.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8639 Dátum: 2018. április 25. - 19:46:24 »
A változtatások nem zavarnak, de ha egy karaktert kiherélnek, az igen. Mondjuk az is csak akkor, ha jól ismerem és szeretem. Mandarinnál kifejezetten szórakoztatott. :) A DD második évada már oké volt, de az elsőt majdnem abbahagytam. Ha 22 rész lett volna, akkor lemondok róla.