Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688883 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:TV Műsorok
« Válasz #8660 Dátum: 2018. November 25. - 22:44:31 »
Végignéztem a Daredevil 3-as szériáját. Nagyon megnézném én ezt újra, elölről szinkronosan. Az egész nagyon jó volt, de a 10. rész pl. olyan izgalmas volt, hogy majd összerosáltam magam (főleg azért, mert ismertem azt az érát, amiből merített, ihletet vett), de az utána lévő részek se voltak unalmasak, onnantól már nem nagyon lehetett abbahagyni. A fordulatok hatásosak voltak, a szereplők jók voltak, és az utolsó részben Matt beszéde zseniális volt. (A temetésen.) Még az is belefért, hogy volt két rész, ami csak 1-1 szereplő előéletével, múltjával foglalkozott. Jöhet a köv széria.
« Utoljára szerkesztve: 2018. November 25. - 22:55:25 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:TV Műsorok
« Válasz #8661 Dátum: 2018. November 30. - 11:46:32 »
Kaszát kapott a MARVEL'S DAREDEVIL, nem lesz negyedik évad....  :(

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:TV Műsorok
« Válasz #8662 Dátum: 2018. November 30. - 12:42:22 »
Hmhm, de az is lehet, hogy lesz, csak már majd a Disney saját cuccán.  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8663 Dátum: 2018. November 30. - 13:46:17 »
Szóval a már leforgatott cuccok lemennek, és a Netflix nem folytat semmit. Egyébként nem gondolnám valószínűnek, hogy a Disney megveszi a sorozatot a Netflixtől, de nemrég hallottam, hogy a Russo testvérek komolyan gondolkoztak azon, hogy berakják a Netflix karaktereket a Bosszúállók 4-be, úgyhogy talán a Disney-nél lesz folytatás. Más kérdés, hogy szinte biztos nem visznek magukkal mindenkit, úgyhogy valószínűleg változik majd ez-az, színvonalban pedig ennél csak lejjebb van.

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:TV Műsorok
« Válasz #8664 Dátum: 2018. November 30. - 15:00:42 »
Állítólag a Netflix közleménye szerint Fenegyerek vissza fog térni más mozgóképes projektekben. Ami már lehet, hogy a Disney saját streaming szolgáltatásában lesz.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8665 Dátum: 2018. November 30. - 16:47:34 »
Az lehet rajzfilm vagy bármi egyéb. Azért agyon remélem, hogy nem bármi egyéb lesz, hanem ezt a sorozatot megveszik, és elviszik a Disney csatornára, aztán hátha nem rontják le.

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:TV Műsorok
« Válasz #8666 Dátum: 2018. December 01. - 10:54:53 »
Elvileg, és ezt olvastam több oldalon is, hogy ezzel a színésszel terveznek valamit. Aztán majd kiderül mennyire igazak a pletykák.

levilton

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:TV Műsorok
« Válasz #8667 Dátum: 2018. December 01. - 16:32:00 »
Na jó. Amikor megláttam ezt a hírt nem tudtam mit szólni hozzá. Daredevil a kedvenc Marvel karakterem . Szóval van pár lehetőség. 1 ami a legrosszabb hogy nem folytatják se crossoverbe se sehol. 2 ami egy fokkal jobb hogy crossoverekbe bukkanfel. 3 át megy a Disney+-ra. 4 kapni fog egy önálló filmet (vagy MCU-s filmben lesz). Szerintem a Netflix befejezi 2020-ra a Marvel sorozatokat, szerintem jövőre lemegy a Jessica Jones 3.s, a Megtorló 2.s és a Defenders 2.s és vége az egésznek. Amúgy látok rá lehetőséget arra hogy a sorozatos karakterek benne lesznek az Avengers 4-be (trailer előtt beszélek) mivel amikor megkezdődtek a forgatások akkor a Vasöklöt játszó szinész felrakott egy képet twitterre amin Charlie Coxal (Daredevil) selfizik Tokioba. És ha rákeresünk hogy az Avengers 4 hol fog kezdődni kiadja hogy: Tokio. És mint tudjuk a Marvel szeret helyszinen forgatni. Valamint ez nem lehet a Defenders mert először is azt nem Tokióban forgatták másodszor is ez a kép a Defenders forgatása után került ki pont mikor az Avengers 4-et forgatták harmadszor nem lehetett se az Iron Fist s.2 se a Daredevil s.3 mivel egyik karakter se cameozik a másik sorozatába.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:TV Műsorok
« Válasz #8668 Dátum: 2018. December 01. - 18:56:49 »
Elvileg, és ezt olvastam több oldalon is, hogy ezzel a színésszel terveznek valamit. Aztán majd kiderül mennyire igazak a pletykák.

Legyenek nagyon igazak!

Na jó. Amikor megláttam ezt a hírt nem tudtam mit szólni hozzá. Daredevil a kedvenc Marvel karakterem . Szóval van pár lehetőség. 1 ami a legrosszabb hogy nem folytatják se crossoverbe se sehol. 2 ami egy fokkal jobb hogy crossoverekbe bukkanfel. 3 át megy a Disney+-ra. 4 kapni fog egy önálló filmet (vagy MCU-s filmben lesz). Szerintem a Netflix befejezi 2020-ra a Marvel sorozatokat, szerintem jövőre lemegy a Jessica Jones 3.s, a Megtorló 2.s és a Defenders 2.s és vége az egésznek. Amúgy látok rá lehetőséget arra hogy a sorozatos karakterek benne lesznek az Avengers 4-be (trailer előtt beszélek) mivel amikor megkezdődtek a forgatások akkor a Vasöklöt játszó szinész felrakott egy képet twitterre amin Charlie Coxal (Daredevil) selfizik Tokioba. És ha rákeresünk hogy az Avengers 4 hol fog kezdődni kiadja hogy: Tokio. És mint tudjuk a Marvel szeret helyszinen forgatni. Valamint ez nem lehet a Defenders mert először is azt nem Tokióban forgatták másodszor is ez a kép a Defenders forgatása után került ki pont mikor az Avengers 4-et forgatták harmadszor nem lehetett se az Iron Fist s.2 se a Daredevil s.3 mivel egyik karakter se cameozik a másik sorozatába.

Defenders 2. évad nem lesz. A Jessica Jones és a Punisher forgatása néhány hónapja befejeződött, úgyhogy kb. a jövő év első felében lezárják a Netflix Marvel cuccokat.

Volt szó Netflix karakter cameókról az Avengers 4-ben, úgyhogy könnyen lehet, hogy forgattak valamit, de valószínűleg azt legfeljebb bővítményben fogjuk látni.

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:TV Műsorok
« Válasz #8669 Dátum: 2018. December 04. - 12:55:12 »
Én nagyon remélem, hogy nem a Disney+-ra fog menni a sorozat, ugyanis ezen a platformon csak családbarát tartalmak lehetnek majd. Na a Daredevil, és az összes Netflix-Marvel sorozat minden, csak nem az. Ezek a sorozatok ebben a NEM családbarát formátumban működnek a legjobban. Kövezzetek meg, de én nem kérek semmilyen Daredevil és a Csillámpóni legújabb kalandjait, csak azért, hogy folytatódjon.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:TV Műsorok
« Válasz #8670 Dátum: 2018. December 04. - 20:27:55 »
Ez ma már, a digitális világban nem így működik. Van külön "felnőtt" szekció általában, amibe csak kóddal lehet belépni, majd beteszik azok közé, ha úgy akarják.
De el tudom képzelni azt is, hogy "rebootolják" őket, és jobban összefésülik az MCU-val.
Mondjuk mivel kifejezetten kiemelték, hogy terveznek Charlie Fox-szal, így nem hiszem, hogy a reboot mellett döntenének, mert akkor általában a színész(eke)t is le szokták cserélni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8671 Dátum: 2018. December 05. - 12:04:52 »
Mondjuk mivel kifejezetten kiemelték, hogy terveznek Charlie Fox-szal
Ő lesz az új Marvel Kapitány. :)

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:TV Műsorok
« Válasz #8672 Dátum: 2018. December 14. - 08:25:19 »
Nem csak, hogy nem folytatódnak a már kaszált sorozatok a Disney+ streaming szolgáltatáson, 2020-ig a szerződések miatt máshol fel sem tűnhetnek.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:TV Műsorok
« Válasz #8673 Dátum: 2019. Január 25. - 09:25:47 »
Punisher Season 2, a meglepően jóképű Jigsaw-al.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8674 Dátum: 2019. Január 25. - 12:29:13 »
Frank is meglepően jóképű, ahhoz képest, hogy mennyi idős igazából.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:TV Műsorok
« Válasz #8675 Dátum: 2019. Január 25. - 13:49:48 »
Ahhoz képest, hogy 42 éves?
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 25. - 14:25:38 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8676 Dátum: 2019. Január 25. - 14:08:06 »
Igen. :)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:TV Műsorok
« Válasz #8677 Dátum: 2019. Október 17. - 09:28:34 »
Primal

Új Genndy Tartakovski mini rajzfilm sorozat.
5 részes.Nincs benne beszéd.

Brutális!!
Imádom.

Más is nézi/nézte???

Amugy is imadom a Tartakovski cuccokat.

 :P
BATMAN,Spawn,Star Wars

luke19

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 96
Re:TV Műsorok
« Válasz #8678 Dátum: 2020. Február 16. - 22:57:20 »
Február 20-án indul a Prédikátor záró évada szinkronosan az AMC-n. Minden héten dupla részt adnak le 23:00 órai vetítéssel. Ha végig ment az évad szerintem tartok egy szinkronos darát az egész sorozatból. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #8679 Dátum: 2020. Február 16. - 23:21:02 »
Én az első évad után abbahagytam, mert annyira gyengébb volt a képregénynél. Bár azt hallottam, hogy a 2. évad jobb. Igaz ez?