Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688874 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #860 Dátum: 2008. Július 07. - 22:29:43 »
na nekem meg pont fordítva. elég gáz volt az összes szereplő..egyedül a homokos srác volt szimpi, de az meg homokos volt. :drying:
Egy idő után én is bírtam őt, de az elején még nagyon nem. A sorozat elején Pacey volt jó, az az affér a tanárnőjéval tök érdekes volt. Pár évaddal később viszont Dawson maga lett tök jó fej. :)
Idézet
remélem elég gyors futó vagy, mert ha nem akkor végünk. ;D
Úgyse futhatok a sok képregénnyel a kezemben.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #861 Dátum: 2008. Július 07. - 22:36:01 »
Dawsont én mindig is utáltam benne8már amennyit láttam). Õ már 16 évesen 26-nka nézett ki, persze tiszta szakáll, meg kocsi..mert ő Dawson. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #862 Dátum: 2008. Július 07. - 22:47:54 »
A kocsi az apjáé volt, ő meg filmrendezőnek készült... kellett a komolyabb külső.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #863 Dátum: 2008. Július 08. - 07:41:39 »
Idézet
Majd miközben menekülünk Kaine elől kitárgyaljuk ezt is Pepo.
remélem elég gyors futó vagy, mert ha nem akkor végünk. ;D

Akkor ott pusztulunk.  ;D

A Dawson-ban egyedül a szőke csajt szerettem, akit Michelle Williams játszott. Csak szegény mintha meghalt a végén. :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #864 Dátum: 2008. Július 08. - 21:14:10 »
Én is kedveltem őt, de csak a sori kb. felétől. Az volt jó abban a sorozatban, hogy nagyon jó karakterfejlődések voltak benne.  ;) Jen Lindley volt a neve (mellesleg ő Heath Ledger gyerekének az anyja), és eleinte inkább volt ellenszenves. Úgy indult, hogy Katie nagyon aranyos volt, Dawson csak jópofa a filmes őrültségével, Pacey meg jófej. Aztán lassan Pacey elsikkadt, Dawsonból lett tök király karakter, majd Jenből is. Utána jött Jack, a meleg srác, aki nagyon ellenszenves volt az elején, de aztán az egyik legjobb gyerek lett belőle.
És persze ne felejtsük ki, aki miatt egyáltalán elkezdtem nézni a sorozatot: John Wesley-Shipp, azaz Flash- a Villám! Õt már a Flashben is nagyon szerettem, itt is tök jó volt.
Végül megemlíteném, hogy az egyik legjobb horrorfilmet ebben a sorozatban láttam, amikor elmesélték, hogy kivel milyen rémisztő dolgok történtek meg, és Jen nagyanyja elmesélte, ami Jennel volt egyszer. Na az nagyon király volt, pedig engem horrorokkal nemigen lehet megfogni. Tetőzésként Marilyn Mansontól a Sweet Dreams ment alatta kísérőnek, amit imádok, különösen mióta az volt a kísérője az egyik leghangulatosabb horrornak, a Ház a Kísértet-hegyennek is.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #865 Dátum: 2008. Július 08. - 21:29:41 »
Hát engem csak kevés része kötött le a Dawson-nak, de amelyik igen, az nagyon.
A Ház a Kísértet Hegyen c film megvan nekem DVD-n már láttam vagy négyszer, különösen az élveboncolás ami hangulatos az elején, utána napokig rémálmaim voltak, pedig erős idegzetű ember vagyok, hiszen a Smallville-ről is tudok káromkodás nélkül beszélni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #866 Dátum: 2008. Július 08. - 21:42:10 »
na én még nem láttam, de akkor nekem való ez a film.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #867 Dátum: 2008. Július 08. - 21:47:27 »
És akkor azt még nem is mondtam, hogy James Masters (Piccolo), Famke Jensenn (Jean Grey) és Geofrey Rush (Barbossa, Karib Tenger K.) a föbb szereplők.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #868 Dátum: 2008. Július 08. - 21:51:19 »
Famke Janssen nagyon tetszik, mint nő. Akkor duplán meg kell néznem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #869 Dátum: 2008. Július 08. - 21:55:40 »
A Ház a Kísértet Hegyen c film megvan nekem DVD-n már láttam vagy négyszer, különösen az élveboncolás ami hangulatos az elején
Nekem is megvan, sőt, megvettem angolul Angliából, mert vannak rajta kimaradt, törölt részek is, mégpedig az egyik a legbrutálisabb jelenet lehetett volna.  :surp: Én is láttam már vagy hatszor biztos.  :D Az én kedvenc jelenetem a vérhordós. Az valami állat.  :twisted:
na én még nem láttam, de akkor nekem való ez a film.
Fura ügy ez, pepo. Én moziban láttam először, és úgy jöttem ki, hogy elég közepes film volt. Aztán egyszer otthon leadta az HBO, és a felétől megnéztem félszemmel még egyszer. Akkor kapott el a hangulata, a zenével. Amikor megint leadták, az elejét felvettem (mert egy nagyon király jelenettel kezdődik egy Vidámparkban  :D), aztán ottragadtam. Na akkor már nagyon tetszett és azóta az egyik legkedvencebb horrorfilmem.
Azóta szeretem igazán
James Masters (Piccolo), Famke Jensenn (Jean Grey) és Geofrey Rush (Barbossa, Karib Tenger K.) a föbb szereplők.
akit Ben kihagyott, Ali Lartert (lásd: Hősök, például), aki a női főszereplő volt Famke mellett.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #870 Dátum: 2008. Július 08. - 22:01:54 »
Ütős kis vérpancsi az biztos. Én videokazettán láttam először, az első 10 perc után a család kivonult mert nem bírták gyomorral. A kedvenc részem a sokkoló kamrás. Apám az nagyon beteg.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #871 Dátum: 2008. Július 08. - 22:30:24 »
Az tényleg az.
Pedig az első 10 perc csak móka és kacagás a vidámparkban.  :D
Érdekelnek a kihagyott jelenetek?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #872 Dátum: 2008. Július 09. - 08:51:17 »
Naná.  ;D Vannak olyan elborultak mint a filmbe bekerültek?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #873 Dátum: 2008. Július 09. - 09:11:12 »
A kihagyott jelenetek engem is érdekelnek. :D
A Ház a kísértet-hegyent először James Marsters miatt néztem meg, aztán rájöttem, hogy tökjó. :)

Még hasonlóan jó horror (bár inkább közelít a thrillerhez) a 13 kísértet, ajánlom mindenkinek. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #874 Dátum: 2008. Július 09. - 09:22:57 »
Juj, A 13 Kísértet is bitang jó film. De miért lenne thrihhler közeli? Éjszaka, kísértetház, őrült milliomos és egy csapat halálravált ember. Ez totál horror.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #875 Dátum: 2008. Július 09. - 09:30:37 »
Igen, nekem is horror :), csak nem fröcsög benne annyi vér, amit néhányan várnak, és kicsit agyalósabb az átlagnál. Bár már rég láttam, szóval lehet, hogy rosszul emlékszem. Legjobban a szellemeket feltartóztató "imák" tetszettek benne, annyira jó hangulata volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #876 Dátum: 2008. Július 09. - 09:35:02 »
Igen tényleg kevesebb a vér benne mint egy átlag horrorban, mert eleve kevesebb az emberanyag. De amikor az ügyvédet kettészeli az üvegajtó, azért az brutálisan jó nem igaz?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #877 Dátum: 2008. Július 09. - 09:42:01 »
Igen. :twisted: Bár nekem legjobban a technika tetszett a házban. ;) De azért a kísértetek is nagyon durvák voltak. :D Főleg, ha elképzelem, milyen hatalmuk lehet, hogy tudnak hatni a fizikai világra. ;) Szóval para. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #878 Dátum: 2008. Július 09. - 13:32:05 »
Naná.  ;D Vannak olyan elborultak mint a filmbe bekerültek?
Összesen kettő van. Esetleges spoilerek:

Az első bemutatja, hogyan került Ali Larter a főnöknője helyett a házba. Ez érdekes módon, két teljesen különböző módon is fel lett véve, de végül egyik se került be a végleges verzióba. Nem is baj, mert elég szájbarágós lett volna, és feleslegesen nyújtotta volna meg a film elejét.
A másik viszont elképesztő állat: amikor a film végén a ház tombolni kezd, mindenki menekül, elöl Ali L-rel és a néger sráccal (aki különben együtt játszott C. Bale-lel az Equpirudum, vagy mi a tök című filmben), Ali alatt beszakad a padló, majd az azalatti is, míg végül a pincében köt ki. Rengeteg por és lom között próbál nagy nehezen felállni, amikor a porból kiemelkedik egy csontváz, vagy rothadó hulla. Majd még egy és még egy, míg végül annyian, hogy teljesen körbeveszik. A csaj sikít, mint állat, a srác megpróbál letolni neki valami kötélfélét, amibe belekapaszkodva, épp hogy sikerül kitépnie magát a halottak karmaiból.
Nagyon ütős jelenet. A filmben nincsenek ilyenek, engem sokkal inkább a hangulata fogott meg, meg a karakterek, de ez a jelenet totál horroros volt. Talán azért is vágták ki, mert nem illett hozzá, vagy azért, mert nem akartak "zombikat", hogy legyen a ház, vagy a szellemek a hunyó.

Spoilerek vége

Talán egy Marvel klubbon levetítjük.  ;D
Ja, nekem a 13 kísértet nem nagyon tetszett, általában nem szeretem a szellemes filmeket, túl egyformák, és könnyű velük ijesztgetni. Ráadásul én nem félek tőlük, így az ilyesfajta rémfilmek nálam totális unalomba fulladnak.
A Kísértet-hegyben a karakterek királyak voltak, a környezet mindent vitt, főleg a pincében, olyan atmoszférát vittek bele, hogy önmagában is elég lett volna. A csavarok is jók voltak. Egyedül az nem tetszett, hogy a "ház", de ennyi belefért.


Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #879 Dátum: 2008. Július 09. - 13:46:31 »
Köszi a leírást, és végülis tényleg jobb hogy ezek a kimaradt jelenetek nem kerültek be a filmbe.

A néger srác Ali Larter mellett Taye Diggs, és Bale-el az Equilibrium - Gyilkos Nyugalom című filmben játszottak együtt, ezt onnan tudom, hogy ezt a kacifántos címet a saját példányom DVD-jének a borítójáról írtam le. Tipikusan olyan film, amit csak EMO-sok tudnak élvezni. Bár van benne egy nagyon szép jelenet egy kiskutyával.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 09. - 13:49:05 írta Ben Reilly »