Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 690365 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #1460 Dátum: 2008. December 29. - 19:26:59 »
Volt már rá példa.  :roll:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: TV Műsorok
« Válasz #1461 Dátum: 2008. December 31. - 17:19:13 »
Valamelyik nap volt az RTL-en az "Angyalok is babot esznek" c. film. Megnéztem, és tetszett. Hiába, Bud Spencerrel nem lehet rossz filmet csinálni. :)

Volt már rá példa.  :roll:
:o :surp: :o

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #1462 Dátum: 2008. December 31. - 22:42:54 »
Pedig az még nem is annyira a jó filmjei közül való. ;) Nálam még mindig a "Nincs Kettő Négy Nélkül" viszi a prímet. De holtversenyben még van jópár filmje. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #1463 Dátum: 2009. Január 01. - 00:25:59 »
Érdekes (bár talán csak a korkülönbségünk miatt), de nekem az volt az első, ami már nem tetszett annyira. Kedvenceim a klasszikus Különben dühbe jövünk, És megint dühbe jövünk, Nyomás utána és - ha csak egyet lehetne választani - a Kincs ami nincs a legjobb szerintem.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #1464 Dátum: 2009. Január 01. - 08:37:35 »
Ez a négy az ami még nálam is holtversenyben van vele, meg még a Bűnvadászok, Én a Vizilovakkal Vagyok, és Az Ördög Jobb és Bal Keze 1-2. Ez az a párfilmjük amit bármikor bármennyiszer megtudok nézni, de kiemelni egyet sem tudnék közülük, hogy melyik a legjobb. Mind jó, csak mind másmiért. Ezért is mondtam, hogy holtversenyben állnak nálam.  :) Meg persze van még pár kedvencem amiben külön-külön játszanak.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: TV Műsorok
« Válasz #1465 Dátum: 2009. Január 01. - 13:22:32 »
A különálló filmjeik, nekem annyira már nem tetszettek, mondjuk még 1-2 Terence Hill film, mint pl a Lucky Luke és a keményfejű nem volt olyan rossz.
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #1466 Dátum: 2009. Január 01. - 14:39:54 »
Terence Hillnek van pár tényleg igazán kiválló külön filmje, mint mondjuk a Vigyázat vadnyugat (könyörgöm, ezt ne vegyétek meg DVD-n inkább nézzétek meg TV-ben, mert az új szinkronja nézhetetlen), vagy a Nevem Senki (ez tőle a személyes kedvencem), de még a Szuperzsaru is simán nagyon szórakoztató film, szerintem ezek bőven vannak olyan jók, mint sok közös filmjük, szerintem az első két helyen említett simán van olyan jó is, mint az említett best of 4-5 filmjük.
Bud Spencernek igazán nem jöttek be a külön filmje, de azért a Bombajó boxoló, vagy az Akit bulldózernek hívanak azok elég jók (habár lemerem fogadni, hogy ezt a kettőt egy rendező csinálta, mer lényegében tök egyformák).

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #1467 Dátum: 2009. Január 01. - 15:29:29 »
Tévedés, a Vigyázat Vadnyugaton nem az új szinkron van, hanem még az eredeti, a TV-ben adják új szinkronnal. Főleg márcsak azért sem lehet új, mivel azok közül a szinkronhangok közül egy-kettő színész már nem is él.

Nekem Bud Spencertől különállóként az Aranyeső Yuccában a fő favoritom. Csak azt sajnálom, hogy TV-ben megvágva adják (egy jelenetet egy az egyben kivágtak belőle), és DVD-n sincs rajta. :( Mondjuk ennek a filmnek a zenéje is nagy kedvencem, Morricone kitett magáért itt is.  :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: TV Műsorok
« Válasz #1468 Dátum: 2009. Január 01. - 15:24:18 »
Igen, az általatok említettek, a "Nincs kettő négy nélkül" és a 2 "Dühbe jövünk" is nagyon tetszett nekem. :) Most több nem jut eszembe, de mindegyiken sokat szoktam nevetni. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #1469 Dátum: 2009. Január 01. - 15:34:59 »
Tévedés, a Vigyázat Vadnyugaton nem az új szinkron van, hanem még az eredeti, a TV-ben adják új szinkronnal.
Biztos ez? Mert egész egyszerűen fényévekkel rosszabb az a szinkron, mint a TV-s, az egész mintha csak tükörfordítás lenne, ami miatt a poénok fele hiányzik belőle, és olyan borzalmas monoton hangon beszél benne mindenki, hogy az valami bekakiás.
Egy világ omlana össze bennem, ha megtudnám hogy az az eredeti.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #1470 Dátum: 2009. Január 01. - 15:39:43 »
Pedig elhiheted, hogy az az eredeti. Az még abban az időszakban készült amikor még nem volt olyan jó a magyar szinkron, mint később. Így ennek a filmnek az új szinkronja az a kirívó eset, hogy az új jobb, mint a régi.
Egyébként az újabb szinkron sem mondható olyan újnak, mert az is jópár évvel ezelőtt készült már, és akkor kijavították azokat a hibákat, amiket még az eredetiben elkövettek. És mint mondtam, onnan lehet tudni, hogy az az eredeti szinkron, hogy a három cowboyból a nagydarab fickónak hangot adó színeszen kívül a másik kettő már jópár éve halott. A nevüket meg nem mondom, de azt tudom, hogy már nem élnek.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #1471 Dátum: 2009. Január 01. - 15:46:14 »
Az kemény, nem is tudtam, hogy van ilyen, hogy az eredeti szinkron ilyen bitang sz*r is lehet.
Így már simán hiszek neked, de valóban meglepő.
Akkor javítom magam, a régi szinkront kerüljétek mint a tüzet.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #1472 Dátum: 2009. Január 01. - 15:54:30 »
Azért a nyolcvanas években készültek ám itt érdekes dolgok szinkronizálás címszó alatt.  ;) Egy-két régi filmnél fel lehet fedezni ilyen hibákat a szinkronokban.

Szerk: ja, és egyébként abban a filmben fel lehet fedezni Terence Hill régi szinkronhangját is. Ha jól emlékszem akkor a börtönőrnek volt az a hangja, aki egy-két korábbi filmben adta Terence Hillnek a hangját, mint pl a Szuperzsaruban is.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 01. - 15:56:42 írta Sepi »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #1473 Dátum: 2009. Január 02. - 21:00:16 »
Újréti László volt a szokásos magyar hangja, ahogy Bujtor István BS-é. A Nevem: Senki tényleg zseniális film volt, és a Szuperzsaru is nagyon király volt. De nekem több önálló filmje nem tetszett annyira. Ellenben Bud Spencernek elég sok. A Piedone-filmek a maguk idejében nagyon jók voltak, a Hongkong még most is nagyon tetszik. De a kedvencem a Seriff az égből. Annak még a zenéje is állati jó. :D
Annak idején annyira jók voltak a filmjeik, hogy emlékszem, egy osztálytársammal minden alkalommal elmentünk a margitszigeti parkmoziba nyáron (ott játszottak minden új filmet elsőként - és csak a nagyobb filmeket, amiről tudni lehetett, hogy jó lesz), vagyis minden héten, aztán egyszer láttuk a Pesti Műsorban, hogy a következő film címe: Aranyeső Yuccában. Legyintettünk, hogy ezzel a címmel nem éri meg, de amikor megláttuk, hogy BS a főszereplő, mégis elmentünk. Bár nem tetszett annyira, mint a többi filmje, de az indián "Szunda-bunda, bumburnyák!" szövegén még évekkel később is röhögtünk!  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #1474 Dátum: 2009. Január 02. - 21:01:22 »
Más: ma volt az Axn sci-fi csatornán egy Csillagkapu, amiben azt hiszem, hogy a Smallville-es Lois volt a női főszereplő - csak ez koraibb sorozat. :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #1475 Dátum: 2009. Január 02. - 21:12:50 »
A Piedone-filmek a maguk idejében nagyon jók voltak, a Hongkong még most is nagyon tetszik.
Ezen meg sem lepődök.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #1476 Dátum: 2009. Január 02. - 21:26:53 »
Az első tényleg jó volt, a Hong Kongbant meg kismilliószor láttam, de az Egyiptomban nekem már nagyon elment ifjúsági film irányába. Az afrikaiakból inkább az Én a vízilovakkal vagyok. :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #1477 Dátum: 2009. Január 03. - 17:02:53 »
Kérdés: nézi még valaki most rajtam kívül a Forrest Gumpot a TV2-őn? Én imádom ezt a filmet. Akárhányszor képes vagyok újranézni. Ha valakinek meg van dvd-n, az egyszer kiírhatná nekem. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #1478 Dátum: 2009. Január 03. - 17:15:13 »
Vedd elintézettnek. Az egyik kedvenc filmem. Azt tudtad, hogy elvileg lett volna Forrest Gump 2? De 9/11 miatt végül nem készítették el. Olyanok lettek volna benne, hogy (és most idézet egy régebbi cikkből)  Forrest minden fontos eseményen ott van, ami az 1980-as években és a 90-es évek elején történt. Gump itt már futballozott, enciklopédia ügynök volt és egy disznó farmon is dolgozott, segített a New Coke fejlesztésében. Ott volt az Exxon Valdez baleseténél (minden idők legnagyobb környezeti katasztrófája volt, ahol is egy tankhajó Alaszka partjainál balesetet szenvedett), segített a Belini Fal ledöntésében, harcolt a Sivatagi Viharban és neves személyekkel is találkozott, mint Colonel Oliver North,  Khomeini Ayatollah, John Hinckley, Jim Bakker, Ivan Boesky, Ronald Reagan, Saddam Hussein, Bill és Hillary Clinton és még Tom Hanksszel is (ez utóbbi elég érdekes :) ).

Legközelebb ha találkozunk viszem a filmet.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #1479 Dátum: 2009. Január 03. - 18:01:02 »
Hú, de kár, hogy nem lett belőle semmi. :( És nem, nem tudtam, hogy lett volna második rész, szóval köszi az infót! Nem tudom miért, de imádom ezt a filmet. Nővérem pl nem szereti, mert szerinte túl szomorú. De hát, hogy nem lehet szeretni azt az embert, aki megmutatta a hátsóját Nixxon elnöknek és kirobbantotta a Watergate botrányt? ;D