Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 690349 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #40 Dátum: 2007. Június 28. - 23:48:26 »
Csak éppen Hongkongban lerombolták a filmgyárat, úgyhogy sok lehetősége nem volt.  :-\ Meg hát visszacsatolták Kínához, menekült, ki merre látott...
A Hős jó volt, de ahhoz tényleg illett a repcsi. Meg abban sem a repülős részek tetszettek, hanem a földiek.  :D
Videót majd keresek akkor.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #41 Dátum: 2007. Június 29. - 09:07:06 »
Hm, mai napig jönnek ki tudtommal HK-i filmek (ugye a Hős is alig pár éves, jóval a visszacsatolás utáni), és elvileg még a kínai kormány is jóformán szuverén államként kezeli, egyszerűen most nem a britekhez folynak be az adópénzek... Jet Li azért ment Amerikába, mert olyan karrierről álmodozott, mint Jackie Chan, csak neki nem jött össze. Lehet, hogy neki is vinnie kellett volna a fél stábját, akkor nem lett volna gond. :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #42 Dátum: 2007. Június 29. - 15:32:17 »
HK-ban is több filmgyár volt, de azt bontották le, ami Bruce Lee-t és Jackie-t a csúcsra vitte: a Golden Harvest-et. A másik még létezhet attól, de talán ott rosszabbak voltak a feltételek, ki tudja?

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: TV Műsorok
« Válasz #43 Dátum: 2007. Július 03. - 14:15:55 »
Hejho pepo, én jellentkeznék, hogy rémlik nekem az a rajzfilm, amit emlitettél, csak én mindig németen néztem, úgyhogy címre nem emlékszem. Akkoriban nekem messze az volt a legsötétebb hangulatu rajzfilm, amit láttam.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #44 Dátum: 2007. Július 03. - 14:55:58 »
Végre, te vagy az én emberem. Igen, még picit libabőrös is lettem szerintem néha...de irtó jó kis mese volt. Csak valahogy úgy eltűnt a semmiben, hogy azt hittem, csak én emlékszem rá. Megkerestem a szalagokat, d emind rossz már sajnos...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #45 Dátum: 2007. Július 03. - 14:58:48 »
"A titokzatos rajzfilm rejtélye"... vajon tényleg létezett az a sorozat? Vagy csak álom volt csupán? De akkor mi történhetett a szalagokkal, amik állítólag tartalmazták? A rejtély bonyolódik, és már a sötétített ablakú autók is megjelentek a szomszédságban... rááadásul a szomszédság kezd lassan eltünedezni... vajon mi lehet a kapcsolat a titokzatos rajzfilm és az eltűnések között? És miért írogat vki ilyen baromságokat a hét elején egy Pókemberes fórumba? Csupa-csupa érdekes kérdés...
 ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #46 Dátum: 2007. Július 03. - 15:07:42 »
Idézet
"A titokzatos rajzfilm rejtélye"... vajon tényleg létezett az a sorozat? Vagy csak álom volt csupán?
Vicces, de ez nem egyszer eszembe jutott ezzel kapcsolatban. de most képzelj el egy mesét, amit nagyon-nagyon szerettél, szarrá néztél minden nap...amikor eszedbe jut, utánanézel. Nme találsz már értékelhető szalagot és senki sem hallott még erről a meséről...kicsit dilisnek hiszed magad. ;D
Amúgy a szalagból anniy még kivehető, ez az a mese, mert borzasztóan szemcsés, meg csíkos, meg fekete-fehér, de azért látszik, mi volt rajta hajdanán... :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: TV Műsorok
« Válasz #47 Dátum: 2007. Július 03. - 15:11:43 »
Idézet
Igen, még picit libabőrös is lettem szerintem néha...
Főleg, mikor találkoztak azzal az ultrasokfejű sárkánnyal, azt emlékeim szerínt soha sem tudták legyőzni. De volt még egy szívemnek kedves rajzfilm, amiben vízköpő szobrok elevenedtek meg minden éjjel és mentek harcolni a gonosz ellen.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #48 Dátum: 2007. Július 03. - 15:33:35 »
Most már kezd vicces lenni, de én s szerettem azt nagyon. Mi is volt annak a címe, atyaég...?: :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #49 Dátum: 2007. Július 03. - 15:53:29 »
Hm, esetleg a Gargoyles, ami most is megy a charax.hu oldalon, a Batman Beyond és a Csipet Csapat társaságában...? :nezze:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #50 Dátum: 2007. Július 03. - 15:59:57 »
Ezt a kérdést passzolnám.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #51 Dátum: 2007. Július 03. - 18:42:34 »
A vízköpő szobros a Gargoyles volt. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: TV Műsorok
« Válasz #52 Dátum: 2007. Július 04. - 11:08:08 »
De volt még valami zseniális rajzfilm, mikor dinoszauruszok különböző robot felszereléseket és emberek lovagoltak rajtuk. Kicsit G.I Joe beütése volt a dolgoknak. Arra emlékszik még valaki? :D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #53 Dátum: 2007. Július 04. - 11:41:53 »
Az mese volt? Nekem kiskoromban volt egy triceratopszom, teli high-teck cuiccokkal, plusz egy katonával...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #54 Dátum: 2007. Július 04. - 16:54:41 »
De volt még valami zseniális rajzfilm, mikor dinoszauruszok különböző robot felszereléseket és emberek lovagoltak rajtuk. Kicsit G.I Joe beütése volt a dolgoknak. Arra emlékszik még valaki? :D
Dino Riders. ;D Jó kis rajzfilm volt, csak kevés részt láttam belőle sajna. Meg tök jó akciófigurákat csináltak hozzá. ;D

http://arrrr.com/dinoriders/dinowar-1.jpg
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #55 Dátum: 2007. Július 04. - 20:08:48 »
G.I. Joe is örök klasszikus...még most is nézném szerintem, ha lenne rá időm. :D Kobraaaaaaa
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #56 Dátum: 2007. Július 04. - 20:48:57 »
Jaja, volt egypár G.I.Joe bábum, talán még most is megvan 1-2.  :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #57 Dátum: 2007. Július 05. - 07:05:15 »
A Dinowars figurákra emlékszem, de a rajzfilmet nem láttam sajnos.

A G.I. Joe-t szerettem én is, szivesen nézném őket. Nem régiben lehetett kapni 900 ft-ért G.I.Joe dvd-t, de sajnos iszonyatosan rossz volt az a történet. :roll: Csak egyszer néztem meg, aztán a polc sarkán landolt azonnal.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #58 Dátum: 2007. Július 05. - 18:56:42 »
Múltkor beszéltünk a He-Man rajzfilmről. Most megtaláltam az egyik lemezemen a főcímdalát:

He-Man Theme.mp3

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #59 Dátum: 2007. Július 05. - 19:26:15 »
Nekem csontra kimaradt ez  a rajzfilm.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"