Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 690393 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #1700 Dátum: 2009. Február 14. - 18:26:17 »
Pedig a tuti. Legalább is a 13. szám végén tuti volt valami, hogy mennyi idő telt el a nagy leszámolás és az Obamával való találkozás között.... ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #1701 Dátum: 2009. Február 15. - 15:55:58 »
Nekem egyelőre Sylar a kedvencem. ;D Az más, hogy az írók elfeledkeznek a képességei kb feléről. :roll:

Ha jól emlékszem, 2 hónap telt el a két fejezet között.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #1702 Dátum: 2009. Február 15. - 19:21:28 »
Ju: én is kedvelem Sylart (különösen mióta ő az új Spock), de már kezd kicsit sok lenni belőle. Komolyan mondom, már majdnem olyan, mintha Pókember is negyven éven keresztül, minden egyes számban csak a Zöld Manóval bunyózott volna... ;)

Ben: láttam az off-ban, hogy pont időban hazaértél ahhoz, hogy lásd a mai Aprófalva apizódot. Milyen volt? ;D

Ja és a két hét múlvai műsorban néztem, hogy lesz a TV2-n egy új Flash Gordon sorozat. Erről tudna nekem valaki mondani egy kis infót? Érdemes belekezdeni? ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: TV Műsorok
« Válasz #1703 Dátum: 2009. Február 15. - 20:41:53 »
Ben: láttam az off-ban, hogy pont időban hazaértél ahhoz, hogy lásd a mai Aprófalva apizódot. Milyen volt? ;D

Xar.

Ja és a két hét múlvai műsorban néztem, hogy lesz a TV2-n egy új Flash Gordon sorozat. Erről tudna nekem valaki mondani egy kis infót? Érdemes belekezdeni? ;)

Az első pár epizódot érdemes megnézni, de kb a 4. résztől a készítők úgy tűnik kifogynak az igazán jó ötletekből, és az egész átmegy olyan színvonalra, mint a Doctor Who. Flash Gordon-t amúgy az a gyerek játsza aki az Aprófalvában Lana focista pasiját az első kb 2 évadban. Nem csoda, hogy mindösszesen 1 évadot és 22 részt élt meg.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #1704 Dátum: 2009. Február 16. - 11:45:55 »
Komolyan mondom, már majdnem olyan, mintha Pókember is negyven éven keresztül, minden egyes számban csak a Zöld Manóval bunyózott volna... ;)
Értelek. :) Ettől függetlenül szerintem az írók most az ő karakterével tudnak a legtöbbet írni. És ki mondta, hogy egymás ellen kell bunyózniuk? Simán lehetne Sylar egy mellékszál, ami néhol keresztezi a fő történetet. (És akkor a deus ex machina is meg van oldva. ;D)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #1705 Dátum: 2009. Február 16. - 16:55:47 »
Persze, simán lehetne az is, amit te mondasz, csak nem az van. ;) Hanem a végén valahogy mindig összeakaszkodik a jófiúkkal. De pl az előző évadban nekem kifejezetten tetszett, amíg egy darabig a jófiúk táborát erősítette Gabriel barátunk. Kár, hogy aztán a végén megint egy szimpla pszichopatát csináltak belőle... :(

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:TV Műsorok
« Válasz #1706 Dátum: 2009. Február 25. - 14:08:57 »
Nekem nem az volt a bajom, hogy visszaírták - na jó, az is - hanem a mikéntje. Csak úgy. Magyarázat nélkül. Mintha valaki nyomott volna rajta képernyőn kívül egy resetet. Ilyen baromságokat még képregényekben se nagyon találnak ki.

A Flash Gordon-sorozatról rengeteg negatív véleményt hallottam/olvastam, nem is szedtem le végül. Én a modernizált változatok közül a mostani képregényben bíznék, ha a harmadik szám óta nem lenne egy drabális szünet belőle. Pedig még a honosításon is törtem az agyam, de ha ez is évi egy füzettel jelenik meg, mnt anno a Drain, akkor nem tudom, mi lesz belőle... pedig már a nulladik száma is kegyetlenül indított (Ming szempontjából mesélte a mongói polgárháborút).

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:TV Műsorok
« Válasz #1707 Dátum: 2009. Február 25. - 14:20:13 »
Igen, tényleg resetelték. ;D Nekem még mindig azért tetszik, mert vele szinte bármit megtesznek az írók, kb mintha egy alterverzum lenne, amit úgyis visszaalakítanak majd. :D

Nézi valaki a Dollhouse-t? :) Vagy egyedül vagyok itt Joss Whedon fan? :shifty:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1708 Dátum: 2009. Február 25. - 16:01:00 »
Néztem, de nem tetszett. 

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:TV Műsorok
« Válasz #1709 Dátum: 2009. Február 25. - 16:17:49 »
Igen, az első rész alapján nekem sem tetszett annyira. A második már jobb volt, de még mindig hiányzik belőle valami.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1710 Dátum: 2009. Február 25. - 16:24:48 »
Nem is tudom, valahogy az embernek olyan érzése támad tőle, hogy ezt "Simpson-ék már megcsinálták". Tudom, hogy vannak részei amelyek nagyon de nagyon emlékeztetnek más sorozatok elemeire, de nem tudok rájönni hogy pontosan honnan vannak összeszedve.
Whedon munkásságát nagyon kedvelem, de ebből a sorozatból tényleg hiányzik valami... talán az eredetiség. Dushku is volt már jobb.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1711 Dátum: 2009. Február 25. - 22:18:13 »
Megnéztem 4 Smallville-t, amit kihagytam, már csak 4 kell és utolérem a tévés részeket. :)
Még mindig nagyon bejön. Black Canary megjelenítése frankó ötlet volt, főleg, ahogy kezdték összemelegíteni a Zöld Íjásszal!  :D
Még jobban tetszett, hogy visszatért kedvenc Supergirl-öm utána.  :)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:TV Műsorok
« Válasz #1712 Dátum: 2009. Február 26. - 07:59:07 »
Marvelből is  csinálhatnának valami hasonló sorozatot, amiben a világ ennyi prominens szereplője feltűnik. Mert ez tök jó, hogy az egész DC univerzum feltűnik benne... DC rajongóknak.
én már a 3. vagy a 4. évad után abbahagytam.
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1713 Dátum: 2009. Február 26. - 08:02:52 »
Megnéztem 4 Smallville-t, amit kihagytam, már csak 4 kell és utolérem a tévés részeket. :)

Jesszum pepi, 4 részt megnéztél egy ültő helyedben?  :o És a Smallville-ből?  :o Vigyázz, a sok TV-zés ártalmas lehet

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Mûsorok
« Válasz #1714 Dátum: 2009. Február 27. - 17:10:41 »
 :spoiler:

Az amerikai TV Guide magazin műsorajánlójában leközölt egy képet Zatanna-ról a Smallville-ből:
http://benreilly.extra.hu/gal/Hirek_a%20Spidertomra/zatannatvg.jpg

John Glover pedig a Smallville után amelyben ugyebár Lionel Luthort alakította egy másik genya apját fogja játszani méghozzá a Heroes-ban a 3. évad 19. részétől
http://benreilly.extra.hu/gal/Hirek_a%20Spidertomra/normal_shades5.jpg
http://benreilly.extra.hu/gal/Hirek_a%20Spidertomra/normal_shades2.jpg
A képen apa és fia  :brow:
A "Shades of Grey" című epizód március 9.-én kerül adásba. :nezze:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 27. - 17:40:58 írta Ben Reilly »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:TV Műsorok
« Válasz #1715 Dátum: 2009. Február 27. - 17:31:19 »
nekem mindegyik kép 403 forbidden

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1716 Dátum: 2009. Február 27. - 17:41:15 »
Bocsánat, és javítva.  :-[

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:TV Műsorok
« Válasz #1717 Dátum: 2009. Február 27. - 19:29:38 »
Köszi a képeket, John Glover Lex után most Syler apja. :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:TV Műsorok
« Válasz #1718 Dátum: 2009. Február 27. - 19:44:22 »
:spoiler:

Az amerikai TV Guide magazin műsorajánlójában leközölt egy képet Zatanna-ról a Smallville-ből:
http://benreilly.extra.hu/gal/Hirek_a%20Spidertomra/zatannatvg.jpg
Oh-la-lá! Nem semmi :o :oh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1719 Dátum: 2009. Február 27. - 21:42:01 »
Na kérem ez kifújt. Az RTL KLUB kemény 4 rész levetítése után levette a műsorról a Terminator sorozatot, mert nem hozta a várt nézettséget. Kedd esténként az RTL Klubbon ezentúl A mentalista legfrissebb epizódjai lesznek, amely sorozat hétfőről vándorolt át, hogy ott helyet adjon a 4. szezonnal visszatérő CSI: Miami helyszínelőknek.