Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688924 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:TV Műsorok
« Válasz #1800 Dátum: 2009. Március 09. - 18:00:18 »
Erről jut eszembe. Azzal, hogy levették a Terminátort a műsorról, már másodszor futottam bele abba a hibába, hogy elkezdek nézni egy sorozatot, ami nagyon tetszik, de néhány rész után leveszik.
Hát eléggé bosszankodtam.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1801 Dátum: 2009. Március 09. - 18:24:19 »
Ezt nagyon nehéz megérteni, Ben.  :headscratch: Ha egy sorozat nem tetszik, nem nézem. Ha kifejezetten ellenszenves valamiért, tuti, hogy nem fogok rengeteg órát erre tölteni az életemből, inkább olvasok, vagy megnézek mást. Így, vasárnaponként még oké, gondolom, nincs jobb dolgod abban az időben. De hogy ezért letöltsd, és leülj elé bosszankodni, amikor annyi minden mást is csinálhatnál, ez már nekem tényleg érthetetlen.
Most ért véget a Terminátor, ugye. Az első után nem néztem tovább, mert nem tetszett. Csak azért biztosan nem fogom végignézni mégis, hogy lássam, miben más a moziverziótól.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1802 Dátum: 2009. Március 09. - 18:38:14 »
Apámat tudom felhozni példaként, aki úgy nézi végig az esti híradót, hogy végigkáromkodja az egészet és addig idegesíti magát rajta, amíg megfogadja, márpedig ő mától nem nézi. Másnap mégis ugyanúgy leül a TV elé, és megnézi a híradót, káromkodik, majd esküdözik.
Én ugyanígy olvasom rendületlenül a meggyalázott ASM-et is, és nézem a Smallville-t, mert reménykedem, hogy csak kialakul benne egyszer valami.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:TV Műsorok
« Válasz #1803 Dátum: 2009. Március 09. - 18:42:02 »
Hát, ezt én sem tudom felfogni, nekem már mazochizmus... Ha látod, hogy valami nem jó, miért folytatnád? Kifogást persze mindig lehet találni. ;)

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:TV Műsorok
« Válasz #1804 Dátum: 2009. Március 09. - 18:46:30 »
Mondjuk ebben van valami. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1805 Dátum: 2009. Március 09. - 19:09:13 »
nézem a Smallville-t, mert reménykedem, hogy csak kialakul benne egyszer valami.
Így már majdnem érthető.  ;) Például az ASM-nél teljesen rendben van, mert ott egyszer csak visszacsinálják például, és boldog leszel. De mondjuk a Smallville-en már nem lehet olyat csinálni, amitől passzolna a képregényhez, annyi minden más már benne. Én azért szeretem nagyon, mert a Superman képregény nagyon elrugaszkodott. Ez a sorozat (és már a Lois és Clark is) nagyon emberközeli.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1806 Dátum: 2009. Március 09. - 19:14:10 »
Például az ASM-nél teljesen rendben van, mert ott egyszer csak visszacsinálják például, és boldog leszel. De mondjuk a Smallville-en már nem lehet olyat csinálni, amitől passzolna a képregényhez

Dehogynem. Az egészet Martha Kent álmodja, mint Pamela Bobby halálát.  ;D

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:TV Műsorok
« Válasz #1807 Dátum: 2009. Március 09. - 19:15:25 »
De hát a szuperhősöknek pont az a lényegük, hogy elrugaszkodtak a valóságtól.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1808 Dátum: 2009. Március 09. - 19:16:37 »
Ben: Oké, lefegyvereztél.  ;D De azért ne tartsd vissza a lélegzeted addig...  :D

De hát a szuperhősöknek pont az a lényegük, hogy elrugaszkodtak a valóságtól.
Hát ez szörnyű nagy tévedés. Ha így lenne, akkor nem Pókember lenne a legnépszerűbb, hanem mondjuk Galactus, vagy Superman.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:TV Műsorok
« Válasz #1809 Dátum: 2009. Március 09. - 19:17:58 »
Hát azért Pókember sem egy mindennapos látvány.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:TV Műsorok
« Válasz #1810 Dátum: 2009. Március 09. - 20:52:34 »
Superman elrugaszkodottságának pont az a lényege, hogy ő magasan az emberek felett áll, mégis csak egy egyszerű középnyugati srác a lelke mélyén. Meg egyébként is, olvass All Star Szupit. ;D
És szerintem Ben is azért nézi, amiért én olvasom teszem azt Miller ASGBADGAT-ét... hiába tudom, hogy az még egy csoda folytán se lesz nem, hogy jó, de logikus vagy egyszerűen emberi agy számára olvasható, mégis érdekel, mert kíváncsi vagyok, számról számra hogy tud valaki ennyire meggyalázni egy legendát. De idézhetném a Howard Stern életéről szóló filmet is, hogy miért hallgatták őt többen az utálói, mint az imádói. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1811 Dátum: 2009. Március 09. - 21:03:21 »
Látom T érted mit akartam kihozni az egészből. Úgy van ahogy mondod.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1812 Dátum: 2009. Március 09. - 22:54:18 »
Most néztem meg az uccsó két Smallville-t. Az előtti egészen jó volt (az azelőtti What If sztori kifejezetetten nagyon tetszett), az évadzáró tényleg nem volt nagy durranás.
Amikor Kara megjelent a gépen, és megölte az utasokat, beugrottak a lehetséges verziók. Azzal együtt, hogy reméltem: egyiket se alkalmazzák, innen még lehetett volna, hogy 1: nem is Clark a Traveler, hanem Kara 2: nem is Lex a Pusztító, hanem Kara. Az első verzió még akár jó is lehetett volna, de azt nagyon nem bírtam volna, ha Karáról kiderül, hogy eddig csak megjátszotta magát, de különben ő gonosz. Nagyon megszerettem a kis Supergirlt.  :spidey: Hogy Brainiac volt Kara, arra nem gondoltam, egészen meglepett.
Amennyire tudom, Luthorék még nincsenek a 8.-ban, úgyhogy végig vártam, hogy hal meg Lex. Vártam valami nagy összecsapásra, de elmaradt. Brainiacet is elég egyszerűen lenyomta Clark. A "nem ölnél embert" szöveg béna volt, és kiszámítható, mi lesz a válasz.
Karát sajnáltam, hogy bekerült a Fantom zónába, Chloe-t pedig Clark majd kiszabadítja a következő részben, az nem hatott meg.
Ben, viszont örülhettél: egy lépéssel közelebb jutottak a képregényhez azzal, hogy Lana kiment, és Lois bejött.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1813 Dátum: 2009. Március 10. - 09:00:30 »
Örülök mint majom a farkának.
Lana-nak nem most, hanem kb a 4. évad környékén kellett volna távoznia, amikor még szerethető volt a karaktere, és nem csináltak belőle egy számító p*csát. Ezt a Lois-t meg még nem tudom hova is tegyem a fejemben.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:TV Műsorok
« Válasz #1814 Dátum: 2009. Március 10. - 11:28:44 »
Én az elejét először nem tudtam hova tenni, de amikor meglátogatta Lexet, eszembe jutott az egyik vége, és leesett, hogy ő Brainiac, de hogy hol van, az marhára meglepett. Chloe érdekes volt, de nem taglózott le. De az eszembe se jutott, hogy Lex meghalhat, csak hogy kiírják...
Lanat meg a sorozat második nézése után csak a 4. évadtól tudom értékelni, előtte egy nagyon buta liba volt, sehova nem fejlődött a karaktere.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:TV Mûsorok
« Válasz #1815 Dátum: 2009. Március 10. - 20:20:13 »
Na, én is megnéztem az évadzáró részt.
Elolvastam a spoiler-eket is, és elmondanám hogy nekem mi a véleményem:

Nekem tetszett ez a rész, jó sok minden történt benne.
Karát én is furcsálltam az elején, én is meglepődtem amikor kiderült hogy végig Brainiac volt.
Szegény Jimmy, mikor végre megkérte Chloe kezét, a nemzetbiztonságiak berontottak. :lol: Nagy koppanás volt, az tuti. :hehe:
A vége elég érdekes volt, nem gondoltam volna hogy Lex meg fog halni. Clark vajon hogy élte túl? :headscratch: Mert az tuti, hogy túlélte, csak nem tudom hogy...
Tehát összességében tetszett, szívesen nézném már a 8. évadot a TV-ben. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Mûsorok
« Válasz #1816 Dátum: 2009. Március 10. - 20:29:36 »

A vége elég érdekes volt, nem gondoltam volna hogy Lex meg fog halni.


Hát, mert nem is. Nézd csak meg a 8. évad 14. részét.  :brow:
http://www.youtube.com/watch?v=27xbo6p4y2M
http://www.youtube.com/watch?v=53c4g77EBf4
és ezek után mondja valaki, hogy a Smallville nem egy egetverő baromság.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 10. - 20:31:09 írta Ben Reilly »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:TV Műsorok
« Válasz #1817 Dátum: 2009. Március 10. - 20:33:21 »
Úristen, ezt a sz.rt :lol: :stupid:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1818 Dátum: 2009. Március 10. - 20:36:44 »
Na ugye hogy ugye.  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:TV Műsorok
« Válasz #1819 Dátum: 2009. Március 10. - 20:38:01 »
Én mindig is tudtam, hogy az. ;D
 A 4. évad után le kellett volna már zárni az egészet, de nálam akkor is a Lana és Lex házassága verte ki a legjobban a biztosítékot :drying:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL