Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688912 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:TV Műsorok
« Válasz #1920 Dátum: 2009. április 23. - 18:45:42 »
Benya, ne ...sz ki velem, hogy nézed a Született feleségeket! :surp: :ohmy: ( már elmúlt április elseje... :roll: )

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:TV Műsorok
« Válasz #1921 Dátum: 2009. április 23. - 18:56:45 »
Pedig tök jó sorozat, én mindig jókat röhögök rajta.  :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:TV Műsorok
« Válasz #1922 Dátum: 2009. április 23. - 19:24:07 »
Igazából anyukámmal és testvéremmel nézem hetente egyszer, amikor van, úgyhogy nem nagy cucc. :D
Viszont jobb, mint egy Barátok közt, vagy Jóban-Rosszban. ;) Annyira azért nem gagyi, ezt Sepi is megmondja. :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:TV Műsorok
« Válasz #1923 Dátum: 2009. április 23. - 19:30:21 »
Na, ezzel egyetértek, De ez a Született feleségek nem egy női sorozat ?  :o

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:TV Műsorok
« Válasz #1924 Dátum: 2009. április 23. - 19:32:22 »
Nem. ;)
De ezt mindenki maga döntse el, miután látott belőle több részt. :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:TV Műsorok
« Válasz #1925 Dátum: 2009. április 24. - 09:35:16 »
Mivel ugyanúgy kifigurázza a pasikat is és a nőciket is, szerintem mindenki nevethet rajta (vagy magán :D ). Egyedül az ábrázolás groteszksége miatt gondolom úgy, hogy valójában nevetni és megérteni a mélységét, kell egy kis élettapasztalat. (Kb mint a Bridget Jonesnál, tizenévesen is marha jót nevettem rajta, de 20 fölött már kezdem érteni a keserű részét is. ;))

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:TV Műsorok
« Válasz #1926 Dátum: 2009. április 24. - 20:38:21 »
Hát jó, ízlések és pofonok... Mindenesetre engem a hidegrázás kerülget, mikor meglátom a Született feleségek előzetesét vagy mondjuk az egyik szereplőjét. Például szerintem A testőrt sem fogom megnézni, mert nem bírom Eva Longoriát.
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 24. - 20:40:46 írta Holdlovag »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:TV Műsorok
« Válasz #1927 Dátum: 2009. április 24. - 20:47:46 »
A testőrt sem fogom megnézni, mert nem bírom Eva Longoriát.
Hogy lehet őt nem bírni? :D Amúgy a Testőr szerintem jó film, ettől függetlenül tehetnél vele egy próbát. ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:TV Műsorok
« Válasz #1928 Dátum: 2009. április 24. - 20:52:57 »
Na most bevallom, hogy én szoktam nézni a feleségeket és baromi jó ;D
Olyan jókat röhögök a Scavo családon (pl. a mostani rész eleje vmi baromi jó volt ;D) de Gabyék is elég érdekesek, a többiek számomra egy kicsit idegesítőek, de hát ez van..
Szóval Lovag ha nem úgy ülsz le, hogy hú de kaki, mami kedvence , (én is így kezdtem) jót lehet rajta szórakozni.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:TV Műsorok
« Válasz #1929 Dátum: 2009. április 24. - 21:40:11 »
A született feleségeket én is nézem (ha épp nincs meccs a tv-ben :D) és szerintem sem rossz. Én egy jó vígjátéksorozatnak tartom. De ilyen témában nekem az örök kedvencem a Futballista felségek marad, az egy piszok jó angol sorozat volt, most akarom majd megszerezni az összes részt belőle. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1930 Dátum: 2009. április 24. - 22:29:29 »
Mivel a Lois és Clark nagy kedvencem volt, én is elkezdtem nézni a Született feleségeket. Az első évad nagyon jó volt, tök jó sztorija volt. Aztán a másodiknak már egyáltalán nem volt sztorija, ott már elégnek tartották a szokásos szappanopera elemeket, és hogy már megkedveltük a szereplőket. Úgyhogy annak a végén engem elvesztettek.
Nekem se volt Longoria kisasszony szimpi. A második évadot azért a családért néztem végig, ahol Tom van a három gyerekkel és a feleségével. A nő szerintem roppant jó színész, öröm volt nézni, ahogy megformálja a karaktereinek különböző fázisait.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:TV Műsorok
« Válasz #1931 Dátum: 2009. április 25. - 07:53:56 »
Olyan jókat röhögök a Scavo családon (pl. a mostani rész eleje vmi baromi jó volt ;D) de Gabyék is elég érdekesek, a többiek számomra egy kicsit idegesítőek, de hát ez van..
Nekem is ez a két család a kedvencem benne. Főleg Carlos az aki a legjobb az egészben.  ;D

A második évadot azért a családért néztem végig, ahol Tom van a három gyerekkel és a feleségével. A nő szerintem roppant jó színész, öröm volt nézni, ahogy megformálja a karaktereinek különböző fázisait.
Igen, az a nő hihetetlenül jó színész, szinte az egész sorozatot elviszi a hátán. Egyébként tudtátok, hogy egy régi X-Aktákban is játszott?  :)
Egyébként egyet értek veled, hogy a második évad eléggé elment a szappanopera felé, de szerencsére ezt a harmadik évadban rögtön kijavították, úgyhogy ha nem nézed, akkor szerintem nyugodtan visszaszokhatsz rá, mert most már szerencsére nem olyan, mint egy szappanopera.

Például szerintem A testőrt sem fogom megnézni, mert nem bírom Eva Longoriát.
Jó, akkor ezek szerint a Bosszú Angyalai filmet is kihagyhatod, hiszen eddig 99% hogy Eva Longoria fogja játszani Darázst.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1932 Dátum: 2009. április 25. - 09:04:55 »
Már nem 99% Sepi. Hanem 100, mert aláíratták vele a szerződést 3 filmre, és 2 cameo-ra valamely más Marvel filmben.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:TV Műsorok
« Válasz #1933 Dátum: 2009. április 25. - 09:15:55 »
Már nem 99% Sepi. Hanem 100, mert aláíratták vele a szerződést 3 filmre, és 2 cameo-ra valamely más Marvel filmben.
:o Na most minden energiámat be kellett vetnem, hogy ne forduljak le a székről. :o
Már aláírták a szerződést? Neee!!

Na, azért az kizárt, hogy a BA filmet kihagyom egy darázs miatt. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1934 Dátum: 2009. április 25. - 10:08:03 »
Úgyis alig fog látszani.  ;D
Ez a hír engem is meglepett, különben. Valahogy nehéz elképzelni Darázsként.
Sepi: hát, ha most megy az 5. magyarul, nem tudom, akarom-e két évad kihagyás után folytatni.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:TV Műsorok
« Válasz #1935 Dátum: 2009. április 25. - 10:13:35 »
Töltsd le a korábbi évadokat. Nem fogod megbánni.  ;)

Ez a hír engem is meglepett, különben. Valahogy nehéz elképzelni Darázsként.
Pedig jópár hónappal ezelőtt még Ben képeket is linkelt a válogatásról, amikor egy rakat Avengers képregényt is adtak neki, hogy készüljön fel a szerepre.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:TV Műsorok
« Válasz #1936 Dátum: 2009. április 25. - 10:18:15 »
Nem vagyok az a letöltős típus.  :D De ráadásul megnézni egyben biztosan nem lenne időm, a nagy kedvencem az Alias is ott vár a polcon még 2 évadnyi anyaggal.  :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:TV Műsorok
« Válasz #1937 Dátum: 2009. április 25. - 10:58:09 »
Töltsd le a korábbi évadokat. Nem fogod megbánni.  ;)

Ez a hír engem is meglepett, különben. Valahogy nehéz elképzelni Darázsként.
Pedig jópár hónappal ezelőtt még Ben képeket is linkelt a válogatásról, amikor egy rakat Avengers képregényt is adtak neki, hogy készüljön fel a szerepre.  ;)

Jaja, amikor olvasópróbán és egyeztető tárgyaláson volt a Marvel Los Angeles-i székházában.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:TV Műsorok
« Válasz #1938 Dátum: 2009. április 25. - 11:45:22 »
Na, ennek örülök, szerintem jó választás. Amugy is kicsi és dögös.  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:TV Műsorok
« Válasz #1939 Dátum: 2009. április 25. - 12:26:24 »
Jaja, tipikus Janet.  :D Egyébként most látom, hogy adtak neki egy Marvel Adventures Avengers füzetet is, amiben ugye Darázs nem szerepel, csak az Óriáslány. Csak nem kitalálják, hogy a film egyik felében kicsi lesz, a másikban meg hatalmas?   :headscratch: