Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688898 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #440 Dátum: 2007. November 11. - 19:48:38 »
League of extraordenary gentlemen.
De még ott a Chihiro is.  :D
Egyik film se jó, különben...  8)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: TV Műsorok
« Válasz #441 Dátum: 2007. November 11. - 22:57:08 »
Na a Chihiro-ról nem is tudtam. :D Nem baj, talán majd egyszer lesz szerencsém hozzá... :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #442 Dátum: 2007. November 12. - 08:43:50 »
Nem is tudtam, hogy a Szövetség is képregényből készült. Mindig hall valami újat az ember.

Alan Moore neve talán már ismerős nem?

Úgy, hogy nem olvasotad a képregényt egész tűrhető. (De Némo kapitány, mint Bruce Lee... Az kicsit megfeküdte a gyomrom)
A félelem nélküli

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #443 Dátum: 2007. November 12. - 14:02:52 »
Egyik film se jó, különben...  8)
A Chihiro olyan egyszer megnézhető film, de olyan nagyon nekem se tetszett. A rajzstílus volt a mélypontja, nagyon nem tetszenek a figurák. :-\ Miyazakinak sokkal jobb filmjei is vannak.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #444 Dátum: 2007. November 12. - 18:59:04 »
Ezek közül nekem a Hulk tetszett a legjobban. A Szövetség sem volt rossz, de a Chihirotól hülyét kaptam. A húgom állandóan azt nézte (egy nap hatszor). Még egy nevet is megtanított: Mi Mi Haya Mi Kohaku Nusi. Borzalmas. Ezután el is ment a többi Miyazaki filmtől a kedvem (még valami Erdő hercegnőjét láttam, vagy mit, de az még nekem is túl undorító volt).

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: TV Műsorok
« Válasz #445 Dátum: 2007. November 12. - 19:12:30 »
Nekem is bejött a Hulk,de a Szövetséget még egyszer nem nézném meg

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #446 Dátum: 2007. November 12. - 22:05:17 »
Nekem egyik se tetszett. Vicces volt, hogy minden csatornán képregényfilm ment, mégse érdekelt egyik se.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: TV Műsorok
« Válasz #447 Dátum: 2007. November 13. - 02:36:56 »
Egyetértek. A szövetséget megnéztem mert nem láttam még de újra nem fogom megnézni, a Hulk pedig úgy gagyi és vacak ahogy van.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #448 Dátum: 2007. November 13. - 07:37:32 »
Pedig szerintem a Hulk jó volt. Igaz nem néztem meg, mert megvan DVD-n és pár héttel ezelőtt néztem meg azon. Bár sokan  szidták a rendezést, nekem tetszett, hogy sokszor használt egy jelenetben több kameraállást, és szerintem a látványra sem volt panasz. Az más kérdés, hogy a történeten lehetett volna még mit csiszolni. :roll: Reméljük, hogy Edward Norton majd megteszi ezt a második Hulknál.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #449 Dátum: 2007. November 13. - 08:01:51 »
Én megnéztem a Hulkot, bár már legalább 10-szer láttam. ;) Szerintem kifejezetten egy gagyi film (amolyan, Szellemlovas és Pókember 3 szint), de amit mindig is elismertem benne, az Ross tábornok. Õ nagyon eltalálták és a csatjelenetek is jók voltak, csak kár, hogy a Hulk soha nem volt, még fele ekkora sem... :drying: Azért érdekelne egy nézettségi felmérés, hogy mennyire volt népszerű az egyszeri emberek körében. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #450 Dátum: 2007. November 13. - 13:44:46 »
Höhö, még hogy gagyi a  :pokember1: :pokember1: :pokember1:  és a :ghostrider:
 :violent: A Szellemlovas király volt, a Pók 3-ban pedig voltak gáz részek, de mellette a teljes sorozat legklasszabb részei is ott voltak!! Vegyük az első Új Manós üldözést, illetve a végén Harry utolsó szavait. :webing:
A Hulk nekem gyenge közepes úgy, hogy már javult a véleményem róla. De Hulk-filmnek még mindig gyenge, sajnos.
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 13. - 13:46:55 írta kaine »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #451 Dátum: 2007. November 13. - 14:38:09 »
A Szellemlovas király volt
Abszolúte! Állati jól szórakoztam rajta. :) Nem vettem különösebben komolyan a filmet, és így szerintem nagyon szórakoztató volt. 8)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: TV Műsorok
« Válasz #452 Dátum: 2007. November 13. - 15:12:42 »
Szerintem pedig mind a kettő gagyi volt. Az egy dolog, hogy mind a kettőben voltak jó és látványos részek, de alapjában véve, nekem mind a kettő az idegesítő, amerikai klisékkel telerakott film marad... (ahogy a Hulk is!)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #453 Dátum: 2007. November 13. - 15:39:07 »
Persze, voltak benne klisék, de hát melyik filmben nincsenek? De amikor leégett az arcáról a hús, az egymagában elvitte a filmet. Meg, amikor először kezdett begyulladni a motorja, és őrült sebességgel száguldott végig az utcákon.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #454 Dátum: 2007. November 13. - 16:00:07 »
Nekem úgy tűnt, mintha egy kicsit kifigurázná az amerikai filmeket ennyi klisével. Már annyira tipikus volt, hogy nevetni kellett rajta és ezért volt vicces. Úgy alapból nem kellett komolyan venni.
Ezek a jelenetek meg tényleg nagyon jól néztek ki, már megérték a mozijegyet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #455 Dátum: 2007. November 13. - 16:01:35 »
A vilkág egyik legnagyobb klisés filmje nem más, mint a Csillagok háborúja (1976). Mégis remek film.  ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #456 Dátum: 2007. November 13. - 16:12:00 »
Ott a pont. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #457 Dátum: 2007. November 13. - 16:18:50 »
Jah, ez igaz!

Szerintem a Hulkot Eric Bana teszi, még elmegy szintre...csípem a fickót. A vége lett iszonyúan gagyi....
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #458 Dátum: 2007. November 13. - 16:32:14 »
A Szellemlovas tényleg jó film, ha nem nézel rá olyan komolyan. Blaze idióta karaktere mondjuk eléggé érdekes volt, de az előbb felsorolt jelentek tényleg nagyon osztottak. MMeg az is amikor felvágtatott a felhőkarcolóra a mocival.
A félelem nélküli

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #459 Dátum: 2007. November 13. - 17:13:00 »
Nekem nagyon tetszett mind a két film, de a Pók jobban.
Negatívum: 1. A Pókember 3-ban szerintem a báros táncolós jelenet nagyon gagyi lett. Ennyi ezzel a bajom.
2. A Szellemlovas nekem túl leegyszerűsítettnek, kissé gyermetegnek tűnt néha. Ezt úgy mondom, hogy nem olvastam még Szellemlovast, csak a Venom szellemeit, de már abból és a címből meg a fejéből én azért komolyabbnak reméltem a sok lehúzó kritika ellenére is.