Szerző Téma: TV Műsorok  (Megtekintve 688870 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #460 Dátum: 2007. November 13. - 17:56:08 »
Nekem a Szellemlovas nagy csalódás volt, pont az a karakter, akinek inkább félelmetesnek kéne lennie, nem viccesnek. Én Penge (nem 3, az egy nagyon rossz vicc volt) kaliberü darabolásokat, és kőkemény Heavy-Metal feelinget vártam attol a filmtől, ehelyett a csontos poénokat már nagyon eröltetettnek tartottam.
Amúgy én is kevés Ghost Rider képregényt olvastam, de azok nagyon nem ilyenek voltak.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: TV Műsorok
« Válasz #461 Dátum: 2007. November 13. - 19:49:47 »
Szerintem egész jó volt a Szellemlovas.Az a jelenet volt nagyon nagy,amikor Cage beáll a tükör elé,és elkezdi nézegetni,hogy milyen lehet a koponyája ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #462 Dátum: 2007. November 13. - 19:56:30 »
Az tényleg nagy volt! :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: TV Műsorok
« Válasz #463 Dátum: 2007. November 14. - 08:08:20 »
Mi a bajotok a Penge 3-al? Szerintem az is nagyon jó lett. Az is egy olyan film amit nem kell véresen komolyan venni. Szerintem jó kis crossoveres beütése volt és ezért volt jó.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: TV Műsorok
« Válasz #464 Dátum: 2007. November 14. - 10:49:58 »
A Penge 3 egy szégyen volt. Pláne azután, hogy a második részben végre elérték azt a hangulatot, ami illik a karakterhez (és képregényben sem értettem meg soha, hogy miért nem ment a hasonlóan megfelelően brutális maxos v2...)
A Szellemlovasnál valóban az az érdekes, hogy Blaze elvileg van olyan vicces pofa, mint a filmben, de nagy átlagban meg megint csak az Ennis-féle kőkemény vérfürdő illik a karakterhez a háttértörténete alapján is. Maga a film jó volt, bár inkább Ghost Rider Light. De ha ezt a vonalat végigviszik következetesen, akkor rajta.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #465 Dátum: 2007. November 14. - 11:12:05 »
Penge 3 szerintem is borzalmas volt. Én óriásit csalódtam benne.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: TV Műsorok
« Válasz #466 Dátum: 2007. November 14. - 13:43:45 »
Én a Penge 2 után már meg se néztem a 3-at. Pedig az első nagyon jó volt, főleg a főgonoszt imádtam benne. :twisted:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #467 Dátum: 2007. November 14. - 14:23:32 »
Frostot én is nagyon bírtam. A kettőnek valahogy pengésebb hangulata volt, de a főellenség nem volt nagy szám, plusz ez az ősvámpíros zöld!! vér se nagyon tetszett, de jó volt azért.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: TV Műsorok
« Válasz #468 Dátum: 2007. November 14. - 16:29:53 »
Szerintem a Hulkot Eric Bana teszi, még elmegy szintre...csípem a fickót.
Szerintem meg Jennifer Connelly.  :D
Meg az is amikor felvágtatott a felhőkarcolóra a mocival.
Na az még tényleg ott volt!  :D
Negatívum: 1. A Pókember 3-ban szerintem a báros táncolós jelenet nagyon gagyi lett. Ennyi ezzel a bajom.
Pedig az egész emós rész nagyon gáz volt, nem beszélve Eddieről.
Nekem a Szellemlovas nagy csalódás volt, pont az a karakter, akinek inkább félelmetesnek kéne lennie, nem viccesnek.
Eredetileg nem ilyen lett volna, de be kellett gyömöszölni a 13+ kategóriába.  ;) Én azzal a kategóriával együtt tökéletesen elégedett voltam a látvánnyal. Sose hittem volna, hogy egy 13+-os filmben ilyeneket látok, mint egy ember elevenen szétégése.
A Pengéből nekem csak a 2-es tetszett. Az első kicsit gyengusznak tűnt (kivéve a véreső az elején, az nagy volt), a második már kellően horrorisztikus lett, a harmadik inkább megint limcsi.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #469 Dátum: 2007. November 14. - 18:28:11 »
Én a Penge 2 után már meg se néztem a 3-at. Pedig az első nagyon jó volt, főleg a főgonoszt imádtam benne. :twisted:

Akkor spuri az Exiles fanficre és olvasd el a La MAg Ra-t! ;D
A félelem nélküli

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #470 Dátum: 2007. November 14. - 21:29:50 »
Eredetileg nem ilyen lett volna, de be kellett gyömöszölni a 13+ kategóriába.  ;) Én azzal a kategóriával együtt tökéletesen elégedett voltam a látvánnyal. Sose hittem volna, hogy egy 13+-os filmben ilyeneket látok, mint egy ember elevenen szétégése.
Igen tudom, sokáig reménykedtem is egy agresszívabb filmben, 13+ osnak valóban kemény, de az, hogy a szétégős jelenetet leadták a werkfilmben, azért én embert tudnék őlni.
Amúgy a film eleje tetszett, amikor előszőr átalakúl, és összességében az első éjszaka nagyon nagy volt, onnantol kellett volna ezt a sötét iszonyat gyors tempót tartani, és nagy film lett volna.
Blaze személyisége tetszett, de Zarathosé nem, neki nagyobb vadállatnak kelett volna lennie.
És tele is van a film hülye bakikkal, miután egy csóka belenyomja csontvázként a kését Blaze hátába, miután emberré alakul össze kell vrni a sebet, de az, hogy késöbb szitává lövik, azt simán túléli, egy karcolás nélkül.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: TV Műsorok
« Válasz #471 Dátum: 2007. November 15. - 08:44:04 »
A kamionról ne is beszéljünk.
A félelem nélküli

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #472 Dátum: 2007. November 15. - 16:27:02 »
Ja igen, nem lehet, hogy Blaze csontjai is adamantiumból vannak.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #473 Dátum: 2007. November 15. - 17:00:13 »
Ez tényleg gáz, erre én is gondoltam a film alatt. De a végén is van valami baki. Szóval emlékszem, hogy a végén is húztam a szám valami miatt, de már nem emlékszem, hogy micsodán. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #474 Dátum: 2007. November 15. - 17:05:36 »
Kaine: Én úgy értettem, hogy az tetszett a legkevésbé. A többi még elment, de amikor másodjára néztem, ott már égett a képemről a bőr. :)
Ezeket a sebesülős bakik nekem fel sem tűntek.
Kérdés: Ki volt Zarathos a filmben? Én Blackheart-ra emlékszem. :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: TV Műsorok
« Válasz #475 Dátum: 2007. November 15. - 17:19:37 »
Hát elvileg Blaze lett volna Zarathos...de szerintem a filmben nem foglalkoztak ezzel.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #476 Dátum: 2007. November 15. - 17:22:39 »
Bocs, most nem értem. Blaze a Szellemlovas, aki Zarathos? Ez hogy van? :headscratch:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #477 Dátum: 2007. November 15. - 17:25:29 »
Zarathos Blaze gonosz énje (vagyis a csontváz), valójában egy ősi démon féleség, legalábbis valahogy így volt a képregényben, de a filmben nem tudtam eldönteni, hogy külön személyiség-e Blaze, és a Szellemlovas, a börtönös jelenetben simán rámondanám, hogy igen, ők két külön személy, de közben csontvázként is felismerte Roxettet, szóval nem tudom ez a filmben hogy is van.

pepo05: A végén én azt furcsálltam, hogy már felkelt a nap, de ha Blaze árnyékba ment megint átalakult, most akkor ha nappal bemegy egy zárt épületbe ott is át tud alakulni, csak mert nem éri a napfény? :ghostrider:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: TV Műsorok
« Válasz #478 Dátum: 2007. November 15. - 17:27:10 »
És elvileg mindig Zarathos szelleme van benne az aktuális Szellemlovasban, de ez megint ellentmond a filmmel, mert ott egy szerre két Szellemlovas is volt.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: TV Műsorok
« Válasz #479 Dátum: 2007. November 15. - 17:29:58 »
Ahha. Köszi, most már értem.
Viszont az átalakulás dolog nekem is feltűnt, csak nem tudtam, hogy ez is baki.