Szerző Téma: Mutánsvilág  (Megtekintve 138367 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Mutánsvilág
« Válasz #100 Dátum: 2008. Október 28. - 22:34:30 »
Akkor Xaviernek nem lesz feje. :) Kell még egy harmadik, aminek meg a gerince lesz felül. Tényleg tök jó ötlet lenne így kipakolni őket, csak gyakran kellene utántölteni, hogy szép maradjon.

Szokásomtól eltérően olvasgattam a knet híreit. Pontosan mi is volt Vladi problémája a Mutánsvilággal? Az, hogy szerepel a kötet címlapján az X-Men felirat?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Mutánsvilág
« Válasz #101 Dátum: 2008. Október 28. - 22:39:55 »
Úgy is akartam, hogy két oldallal kitenni, de az nem jutott ezsembe, hogy közé a gerincet, de jó ötlet.  :D
Az volt a baja - jogosan - ha X-Menként reklámoztam volna és X-Men lett volna a címe. Õ se véletlenül adta a Különítmény nevet az Újvilág BA helyett.  ;)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Mutánsvilág
« Válasz #102 Dátum: 2008. Október 28. - 22:45:31 »
Á, értem már, csak korábban írtam, mint gondolkodtam volna. Vladinak ez a mondata:
Idézetet írta: Vladi
vegyétek le az X-men titulust, hacsak nem kaine kérte, hogy szerepeljen a címben, mert ez esetben vele vitatom meg a dolgot
zavart be. Csak néztem, milyen titulusról beszél, azt hittem, a köteten szereplő, cím fölötti feliratra gondol. De most már rájöttem, hogy a hír tagjeire.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Mutánsvilág
« Válasz #103 Dátum: 2008. Október 29. - 09:23:08 »
Akkor Xaviernek nem lesz feje. :) Kell még egy harmadik, aminek meg a gerince lesz felül. Tényleg tök jó ötlet lenne így kipakolni őket, csak gyakran kellene utántölteni, hogy szép maradjon.
Igen, tényleg kirakhatnád így! Szóval a Panini még nem fogadta el a borítót? :ohmy:

Egyébként többet kéne vennem háromnál is. Mert ugye a gerinces kép állítva van, így a másik kettő alá még kéne vennem két tucatot, hogy egy színten legyenek. ;D

Ja tényleg, miért az alcím (Magnus-Ház)? A 2. kötetnek talán más lesz az alcíme?? :headscratch:

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re: Mutánsvilág
« Válasz #104 Dátum: 2008. Október 29. - 15:58:53 »
Örülök, hogy tetszik mindenkinek a borító!  ;D Annyiban helyesbítenék, hogy nem mi „vágtuk össze” a grafikát, hanem így kaptuk.  ;)

(A DC-s megjegyzésedhez pedig Nerida: nem velük van a baj, hanem azzal, aki össze... rakta a borítót. Súlyos tipográfiai hiányosságai vannak. Az már megint egy más kérdés, hogy a DC-nek ILYENKOR kéne vétóznia, de úgy látszik, ők kevésbé törődnek vele, hogyan jelenik meg a képregényük  :-\.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Mutánsvilág
« Válasz #105 Dátum: 2008. Október 29. - 17:48:57 »
Ja tényleg, miért az alcím (Magnus-Ház)? A 2. kötetnek talán más lesz az alcíme?? :headscratch:
Alapvetően csodálkozom, hogy eddig még senki se tette fel ezt a kérdést. Igen, más lesz, természetesen, hisz különben azonos lenne a vonalkódja is, vagy mi. Vagy nem.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Mutánsvilág
« Válasz #106 Dátum: 2008. Október 29. - 18:13:13 »
És mi lesz a 2. kötet alcíme? ;D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Mutánsvilág
« Válasz #107 Dátum: 2008. Október 29. - 21:23:45 »
Örülök, hogy tetszik mindenkinek a borító!  ;D Annyiban helyesbítenék, hogy nem mi „vágtuk össze” a grafikát, hanem így kaptuk.  ;)

(A DC-s megjegyzésedhez pedig Nerida: nem velük van a baj, hanem azzal, aki össze... rakta a borítót. Súlyos tipográfiai hiányosságai vannak. Az már megint egy más kérdés, hogy a DC-nek ILYENKOR kéne vétóznia, de úgy látszik, ők kevésbé törődnek vele, hogyan jelenik meg a képregényük  :-\.)
Tényleg, eleve így küldték? Azta de jó fejek! Egyébként szerintem bizakodóak lehettek a logóval kapcsolatban. Azért csak szemelött tartják, hogy nehéz lenne bármiféle más nevet adni, ami tipográfiailag is kijön a HoM mintájára magyar nyelven, meg eleve nagy melő összedobni egy ilyen logót.

2. Egy kicsit azért megenyhült a szívem a Képesen, mert Tony mondta, hogy ők a címszereplők logóit akarták kirakni, de azt nem engedte a DC. Az persze tényleg igaz, hogy a végeredmény ezzel a béna betűtípussal oltári béna lett.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Mutánsvilág
« Válasz #108 Dátum: 2008. Október 29. - 21:41:26 »
Ki csinálta azt a borítót?

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re: Mutánsvilág
« Válasz #109 Dátum: 2008. Október 29. - 21:54:58 »
De jó is lenne, ha Ati bedolgozna a Képes képregényeinek borítóin.  :roll:
Eddig benne nemigen csalódtunk.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Mutánsvilág
« Válasz #110 Dátum: 2008. Október 29. - 23:04:16 »
Passz. Talán Zorró, ő szokott dolgozni a Képesnek elég gyakran, de ez azért színten aluli.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Mutánsvilág
« Válasz #111 Dátum: 2008. Október 30. - 10:27:46 »
SZomorúan csalódnék, ha ő csak ezzel az Impactes megoldással tudott volna előállni. De a kötetben úgyis ott lesz, ki volt a műszaki szerkesztő.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Mutánsvilág
« Válasz #112 Dátum: 2008. Október 30. - 10:52:47 »
És akkor megkeressük, és akkor...  :hehe: :twisted: :hehe:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Mutánsvilág
« Válasz #113 Dátum: 2008. Október 30. - 15:12:57 »
Megnéztem én is a Mutánsvilág borítóját, nagyon állat lett. ;D ;D A Magnus-ház alcím is nagyon jól hangzik. ;D Ez lesz az a kiadvány, amit az X-Men fanok és a BA fanok egyaránt meg fognak venni :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Mutánsvilág
« Válasz #114 Dátum: 2008. Október 30. - 22:09:23 »
Reméljük!  :D

Zspider

  • Közönséges Bűnöző
  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 37
    • X-men reneszánsz
Re: Mutánsvilág
« Válasz #115 Dátum: 2008. Október 30. - 22:27:30 »
Hihetetlenül hangzik, de mivel nem tudom mennyim lesz annyi biztos, hogy a barátnőmnek veszek egyet mivel oda van a House of M-ért  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Mutánsvilág
« Válasz #116 Dátum: 2008. Október 30. - 22:36:25 »
Mi a fene!  ;D Ju is nagyon akarja, szóval ez a lányos Mangarvel?  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Mutánsvilág
« Válasz #117 Dátum: 2008. Október 30. - 22:39:06 »
Én meg azt hittem, az az SMLMJ. :)

Zspider

  • Közönséges Bűnöző
  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 37
    • X-men reneszánsz
Re: Mutánsvilág
« Válasz #118 Dátum: 2008. Október 30. - 22:46:36 »
Hát nem hinném :) A barátnőm elégé kemény képregényeket olvass és a amngát nem szereti még annyira se nyitott rájuk, mint én :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Mutánsvilág
« Válasz #119 Dátum: 2008. Október 30. - 23:08:06 »
Akkor jó. Megveheti a Vertigókat is.  ;D