Kitty tényleg tök jó ötlet volt. Kicsit felfrissítették Peter magánéletét, ráadásul egy olyan nővel, aki társa lehetett, miközben tud vigyázni magára - jobban is, mint Peter. Bendisnek mindig is az ilyen ötleteit szerettem igazán. Kitalál valami olyasmit, ami adná magát, csak éppen senkinek nem jutott eszébe. Mint az Új Angyalok összeállítása, vagy az új Ultiban egy helyre költöztetni Pókembert, a Fáklyát, Jégembert és Gwent.
